Aktuálne dianie na MMO mape

Moderator: Falkvard


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Martinkardos83 » 28 Dec 2016, 18:28

Kutasjarda wrote:
Mishsuli wrote:KAŽDÝ :ROFL: ,,, nwm co vam je ale vy asi vazne nechapete ze vy CSK nie ste cela CZ/SK komunita hovorite za vsetkych pritom ste len mensina
Bia je chora na vsech hrach :-)

Kutasjarda to bolo pekne k veci, co ti na to napisat, z tvojho pohladu mozno ano. Syty hladnemu neveri by mozno znelo lepsie.


Zlatas
True Believer
 
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2016, 13:23

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Zlatas » 28 Dec 2016, 18:43

No uvidíme jak to bude, ke komu se přidám na wave 2, teda jestli vůbec budu hrát

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Falkvard » 28 Dec 2016, 19:01

Sainse1 wrote:Že Masoni jsou iný, a víte jaká je jejich mentalita ...
Ste snimi asi všichni hráli, že tolik víte? :D ... Je to topic o CZ/SK, tak sem neserte Masony

Sám jsi říkal po tom, co jsi s nima nějakou dobu hrál, že jejich mentalita je taková, že něco craftíš v kovárně, přiběhne k tobě týpek, vytáhne meč a začne tě řezat. Neříkal jsi to tak?

Navíc nemůžem tu o nich nemluvit, když a) BIA je s nima ve válce a B) CSK s nima má spojenectví.

Zlatas wrote:To že Masoni ničí servery tak jak tvrdí BIA slyším poprvé až tady na tom foru. To co píšete o nich, tak jsem slyšel ze všech stran pouze o BIA, že se tak chová.

Ano, napsal jsi to dobře. To, co je BIA na cz/sk scéně, je malý odvar toho, co jsou masoni na světové scéně. Vem BIA, vynásob to tisícem, přidej azbuku a dostaneš přibližnou podobu Masonů. S tím že oni zneužívají bugy, které tak kazí hru, že o nich radši psát nebudu. Zkus si představit, že přijdeš na server se skupinou lidí a jakmile tě Masoni objeví, každých 30 minut tě chodí zabíjet a lootovat, od rána do večera. Jim je jedno co napíšeš do globalu, je jim jedno jestli na serveru někdo zůstane. Takže jo, jestli myslíš, že BIA je zlá a že ničíme servery a odrazujem lidi od hry, pak Masoni jsou ti poslední, s kým byste se měli kamarádit.

Zlatas wrote:Jedna věc je že hráči odcházejí z BIA protože se jim nelíbí jejich styl hry a chtějí si založit vlastní komunitu. Druhá věc je, že Kazar neoficiálně vyhlásil těm lidem válku ještě před začátkem MMO jen z toho důvodu, že je nasranej, že odešli

Lidi budou vždycky odcházet. Jednou odejde PVPčkař protože je u nás moc farmářů, kteří neumí bojovat, podruhý odejde PVEčkař, protože chcem, aby se naučil bojovat. Jednou odejde někdo, kdo bude tvrdit, že naše vedení není schopné nic zorganizovat, podruhé odejde člověk, co bude tvrdit, že vedení samo rozhoduje o všem a názory ostatních členů je nezajímají. Nikdy se nemůžeš zavděčit všem a čím větší je komunita, tím těžší je vycházet lidem vstříc.
Nevim komu Kazar neoficiálně vyhlásil válku. Můžeš to upřesnit? Samozřejmě nejsme rádi, když od nás někdo odejde, a tím spíš když přejde k nepříteli.

Zlatas wrote:Když mělo začít MMO tak, jsem si myslel, že bude jedna velká CZ/SK komunita a ne že se to takhle bude hádat..
...
Spojit se s Masonama bylo asi jen jediný východisko


Jo, taky jsem v to doufal, bohužel česká a slovenská povaha je hádavá a staré rozepře se nezapomínají. BIA byla vždycky otevřená diplomacii. Zvali jsme lidi z jiných komunit, aby s náma problémy vyřešili v uzavřené diskusi. Ale bohužel jsou tu lidi, kteří se nedokážou přenést přes to že jim jednou někdo vykradl a rozbil virtuální hrad, a vymýšlejí lži a pomluvy o nás a rozdělují tak komunitu. Možná jste někteří hrálí World of Tanks, tam byla CZ/SK komunita snad ještě rozhádanější. Byl jsem tam v CSA, hlavním nepřátelském klanu BIA, pořád jsem poslouchal jací jsou BIA hajzlové atd.. A když mi řekli na LiF, ať se přidám k BIA, nejdřív jsem váhal, jestli to fakt chci udělat, ale pak jsem si řekl, že je to možnost zjistit, jestli ty pomluvy byly pravdivé. Je na každém z nás jestli se nechá strhnout pomluvama, nebo si vytvoří vlastní názor. Ale zabedněnci, kteří ty pomluvy vypouštějí, tu budou pořád. Taky videa, na kterých někdo říká, že "Chuto je egoista" a "Kazar je debil", jednotě cz/sk komunity nepomůžou.

Vždycky je volba, a Masoni určitě nebyli jediná. Jak jsem psal, BIA byla vždycky otevřená diplomacii, i když někteří z nás by ve světle posledních několika dní raději použili hrubou sílu. Ale to přejde. Všechno je o lidech.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Kazar » 28 Dec 2016, 19:14

Zlatas wrote:Druhá věc je, že Kazar neoficiálně vyhlásil těm lidem válku ještě před začátkem MMO jen z toho důvodu, že je nasranej, že odešli.


Ja som nikomu kto odišiel nevyhlasoval vojnu, neviem kto ti takúto informáciu dal ale nakoniec vy máte iba takéto informácie a nezaujíma vás či sú pravdivé.

K veci prečo ľudia odišli od nás, a iným sa už vyjadril falky a trefne.
Ave BIA

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 28 Dec 2016, 19:53

Ale sami ste řikali, že je to CZ/SK tak proč sem taháte tohle a tohle :D

Ano, vytáhnou meč a začnou tě řezat, tak mu to oplatíš a zasmějete se oba. Super přístup. Když jsem to udělal u BIA, byl brek, kdyby to bylo u CSK bylo by to to samé.

Já neřikám, že je všechno špatně... Naopak, vyzkoušel jsem si to u všech zmiňovaných guild skoro. Krom CSK, snima jsem jen kecal a chvilku hrál s Srnkou a spol.

Já hrál s BIA celkem dlouho. A dokážů říct, že všechno co se o ní řiká je pravda. Nicméně jen pro ty co nejsou zasvěcený v tom chodu.

Když nehraješ s BIA a někdo ti poví "Ona ničí servery", tak to pravda je. Nicméně BIA je neničí, příde a jelikož většinou na CZ/SK serverech byla nejsilnější, tak porazila soupeře, kteří se z toho nasrali a přestali hrát, to myslím není ničení serverů. Spíše nevyspělost hráčů.

Stejně tak ale když někdo poví Norda to je kokot. Tak má možná pravdu, ale já jsem s Nordou kecal skoro měsíc. Chodil jsem za ním na TS protože tam byl s Legionem a spol, a nechoval se tak špatně, choval se normálně (až na vyjímky) :D :D

Zkrátka ---- pro "nezasvěcené", může být pravda cokoli

Inač k tomu odcházení. "opustil" jsem BIA, kvůli tomu, že tam skutečně moc bojovníku nebylo vidět. Ale není to tak, že když někdo odejde tak je nepřítel. Do teď se bavím s 80% lidí z BIA uplně v pohodě :beer:
Image

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Hanz_knife » 28 Dec 2016, 22:05

No...je pravda že teď jsem na MMO nějaký čas nebyl no, takže ani nevím co přesně se za tu dobu mé nepřítomnosti událo a neudálo, ale docela mě mrzí, že tu máme další shitpost. Jakoby jich bylo málo.
Za sebe říkám, že už bych radši skončil všechny flamewary a vyřídil si to radši na bojišti (nebo to prostě přestal hrotit za každou cenu) protože řeknu to na rovinu, některé lidi z CZSK třeba zrovna "nemusím", někteří "nemusí" zase mně, ale já fakt doufám že oficiál fórum nebude sloužit jen vyřizování účtů slovy a nadávkám typu "biáci jsou všichni kokoti a každý to ví" nebo "czsk je jen kupa sraček" apod. V tom případě bych radši poprosil moderátora ať tu celou naši sekci zruší, protože to fakt nemá význam.
Poprosil bych tedy všechny bez rozdílu ať se zmyslí jak chce CZ/SK komunita působit a začali podle toho jednat. :)
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Pajkazed » 28 Dec 2016, 22:09

Ty jo, ještě že se lifku už půl roku nevěnuju. :lol:
Na Zlatase pozor.Situace, které jsem zažil s ním, jsem doposud v lifku nezažil...Jakože např jdeš na raid, na celé mapě odhodíš pytlík se slepicí, dáš na něj kládu s tím, že toho si nikdo nevšimne a za hodinu dojde Zlatas na TS se slovy "Hele, našel jsem pytlík se slepicí, to se hodí..."
:D :D :D
Ale ne, nějak se to všechno hrotí, ale o tom to je.Nebýt emocí, koho by to bavilo... (Ano, vím že Hanze a Sainse ano xD ) Takhle to bude mít aspoň "šťávu". :Bravo:
Každopádně jsem byl dost překvapený z toho, jakou farmu Masoni mají, to jsem teda nečekal. :D Ale tak jak ve světě, polovina lidí se dívá na západ, polovina na východ. :D Tak se podíváme na to, jak bude probíhat třetí světová. ;) Já osobně se z různých důvodů raději připojím na západ jestli budu mít možnost vrátit se k lifku. :angel:
A doufám, že si dobře zabojujem(zahrajem) všichni. ':'

PS:Hanzi tady moderátor není v této sekci, to je ta největší chyba. :D
8-)


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Martinkardos83 » 28 Dec 2016, 23:35

Pajky dúfam že sa dočkáme tvojho peacemaker kladiva.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 29 Dec 2016, 00:57

Pajkazed wrote:Ty jo, ještě že se lifku už půl roku nevěnuju. :lol:
Na Zlatase pozor.Situace, které jsem zažil s ním, jsem doposud v lifku nezažil...Jakože např jdeš na raid, na celé mapě odhodíš pytlík se slepicí, dáš na něj kládu s tím, že toho si nikdo nevšimne a za hodinu dojde Zlatas na TS se slovy "Hele, našel jsem pytlík se slepicí, to se hodí..."
:D :D :D
Ale ne, nějak se to všechno hrotí, ale o tom to je.Nebýt emocí, koho by to bavilo... (Ano, vím že Hanze a Sainse ano xD ) Takhle to bude mít aspoň "šťávu". :Bravo:
Každopádně jsem byl dost překvapený z toho, jakou farmu Masoni mají, to jsem teda nečekal. :D Ale tak jak ve světě, polovina lidí se dívá na západ, polovina na východ. :D Tak se podíváme na to, jak bude probíhat třetí světová. ;) Já osobně se z různých důvodů raději připojím na západ jestli budu mít možnost vrátit se k lifku. :angel:
A doufám, že si dobře zabojujem(zahrajem) všichni. ':'

PS:Hanzi tady moderátor není v této sekci, to je ta největší chyba. :D


Jojo ! Taky doufám, že si dobře zabojujeme. Protože hned jak se objevíš ve hře tak tě plesknu ! :evil: :ROFL: :ROFL:
Image

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 29 Dec 2016, 01:19

Tak si to tu pročítám a koukám že BIA nejvíc sere že si CZ/SK komunita poradila bez BIA a našla si svoje spojence.

Nevim kdo první začal podlejzat zahraniční komunitě a choval se jako přizdisráč, místo aby zabojoval o sjednocení CZ/SK.

Vy BIA, rádi ukazujete na ostatní když se vám nedaří, to Vám jde..

Celá Československá komunita jde do sraček, díky vám a vašemu egu, proberte se už konečně a nedržte se toho vašeho "TY MÁŠ NÁZOR JÁ MÁM PRAVDU"

Závěrem, nečekejte že se tady s váma budu dohadovat, nemá to cenu.

Jak zněla vždy odpověď od MR. Chuta



Tohle je BIA konverzace. HaHa

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Pajkazed » 29 Dec 2016, 06:46

Ehm, Hači ty si fakt unikát. :ROFL:
Ale předpokládám, že si se prostě vrátil z kalby a pak si napsal co si napsal, tak to raději smaž až se probereš z draku. :crazy:

Kafčo neboj, Tvořitele míru mám schovaného v truhle. :D
Třeba to vše dobře dopadne a v létě nastoupím zpátky do služby. :good:
8-)


Zlatas
True Believer
 
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2016, 13:23

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Zlatas » 29 Dec 2016, 09:35

No s tou slepicí to byla náhoda. sice velká a nepravděpodobná, ale byla to náhoda


Zlatas
True Believer
 
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2016, 13:23

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Zlatas » 29 Dec 2016, 09:44

Pajkazed wrote:Ty jo, ještě že se lifku už půl roku nevěnuju. :lol:
Na Zlatase pozor.Situace, které jsem zažil s ním, jsem doposud v lifku nezažil...Jakože např jdeš na raid, na celé mapě odhodíš pytlík se slepicí, dáš na něj kládu s tím, že toho si nikdo nevšimne a za hodinu dojde Zlatas na TS se slovy "Hele, našel jsem pytlík se slepicí, to se hodí..."
:D :D :D
Ale ne, nějak se to všechno hrotí, ale o tom to je.Nebýt emocí, koho by to bavilo... (Ano, vím že Hanze a Sainse ano xD ) Takhle to bude mít aspoň "šťávu". :Bravo:
Každopádně jsem byl dost překvapený z toho, jakou farmu Masoni mají, to jsem teda nečekal. :D Ale tak jak ve světě, polovina lidí se dívá na západ, polovina na východ. :D Tak se podíváme na to, jak bude probíhat třetí světová. ;) Já osobně se z různých důvodů raději připojím na západ jestli budu mít možnost vrátit se k lifku. :angel:
A doufám, že si dobře zabojujem(zahrajem) všichni. ':'

PS:Hanzi tady moderátor není v této sekci, to je ta největší chyba. :D

No s tou slepicí to byla náhoda. sice velká a nepravděpodobná, ale byla to náhoda

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Falkvard » 29 Dec 2016, 11:13

Haci wrote:Tak si to tu pročítám a koukám že BIA nejvíc sere že si CZ/SK komunita poradila bez BIA a našla si svoje spojence.

Nevim kdo první začal podlejzat zahraniční komunitě a choval se jako přizdisráč, místo aby zabojoval o sjednocení CZ/SK.

Vy BIA, rádi ukazujete na ostatní když se vám nedaří, to Vám jde..

Celá Československá komunita jde do sraček, díky vám a vašemu egu, proberte se už konečně a nedržte se toho vašeho "TY MÁŠ NÁZOR JÁ MÁM PRAVDU"

...


CZ/SK komunita v této hře (aspoň zatím, při tom, kolik lidí tuto hru hraje) potřebuje zahraniční spojence. I kdyby byla jednotná, nevyrovná se mezinárodním gildám, které mají 200 a víc lidí. Časem až bude hra populárnější možná, ale momentálně ne.

Nevím, proč píšeš, že ukazujem na ostatní, když se nám nedaří. Na mmo jsi nebyl, nevíš, komu se tam daří a komu ne. V BIA jsi taky nikdy nebyl a nevíš jak se nám daří/nedaří. Naopak nám se daří velmi dobře a to zejména proto, že udržujeme dobré vztahy a respekt s přáteli i nepřáteli. Když nás na YO Masoni zmasakrovali a zničili na našem vlastním serveru, třeba tady, napsalo se gf, my se poučili z chyb, oni napsali že je to nejlepší PVP server. Kdybysme to my udělali na tvým serveru, dostali bysme všichni ban, a kdo ne, bavil by se další dvě hodiny v global chatu, jak tam lidi brečí a hejtujou nás.
Ano, někteří blbečci, kteří o tomto videu nevěděli, z něho budou mít druhé Vánoce a propagandu proti BIA. Ale nám je to jedno, nebojíme se přiznat porážku. Bohužel v cz/sk komunitě je hodně lidí, kteří se přes porážku nepřenesou a když nevyhrajou v boji, osolí to nepříteli aspoň slovama.

Nesere nás že si "cz/sk komunita poradila bez BIA a našla si vlastní spojence". Zase, nikde jsi nebyl, nic jsi neviděl, nic nevíš a tvůj názor je založený jenom na tom, co ti někdo řekl a cos četl. Nás pouze velmi mrzí to, že antiBIA lidi nás hejtujou za to jací jsme a co děláme, a pak se spojí s někým, kdo je podstatně horší. A proč? protože Masony neznají, nikdy s nima nehráli. A ano, proto vy máte názor, my máme pravdu. protože my jsme nestrávili roky v bublině na třech nebo čtyřech cz/sk serverech. Hráli jsme na různých PVP serverech bez pravidel, potkali jsme spousty komunit a většinu z nich více/méně známe. Varovali jsme lidi před tím co bude na MMO, snažili jsme se je na to připravit. Možná už po prvním mmo testu některým došlo, že jsme si nevymýšleli nesmysly.

A nám nejde o naše ego. Pokud si to myslíš, jsi hlupák a vůbec nechápeš, o co se tu snažíme. Jde nám o to aby cz/sk komunita sama o sobě byla silná a nemusela nikomu lízat zadnice, aby měla silné spojence a aby se o ní na mmo vědělo. A nemyslím si že ty se svýma znalostma nás nebo jiných gild, situace na mmo a prostě čehokoliv jsi v postavení, které by tě opravňovalo nás hodnotit.
Pozval jsi nás na svůj server abychom tam rozvířili vzduch a pak jsi nás zabanoval když jsme dobývali hrad. Spustil jsi tím několik dní hádek a rozvracení cz/sk komunity. Zamysli se nad sebou.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 29 Dec 2016, 11:22

Falkvard wrote:
Haci wrote:Tak si to tu pročítám a koukám že BIA nejvíc sere že si CZ/SK komunita poradila bez BIA a našla si svoje spojence.

Nevim kdo první začal podlejzat zahraniční komunitě a choval se jako přizdisráč, místo aby zabojoval o sjednocení CZ/SK.

Vy BIA, rádi ukazujete na ostatní když se vám nedaří, to Vám jde..

Celá Československá komunita jde do sraček, díky vám a vašemu egu, proberte se už konečně a nedržte se toho vašeho "TY MÁŠ NÁZOR JÁ MÁM PRAVDU"

...


CZ/SK komunita v této hře (aspoň zatím, při tom, kolik lidí tuto hru hraje) potřebuje zahraniční spojence. I kdyby byla jednotná, nevyrovná se mezinárodním gildám, které mají 200 a víc lidí. Časem až bude hra populárnější možná, ale momentálně ne.

Nevím, proč píšeš, že ukazujem na ostatní, když se nám nedaří. Na mmo jsi nebyl, nevíš, komu se tam daří a komu ne. V BIA jsi taky nikdy nebyl a nevíš jak se nám daří/nedaří. Naopak nám se daří velmi dobře a to zejména proto, že udržujeme dobré vztahy a respekt s přáteli i nepřáteli. Když nás na YO Masoni zmasakrovali a zničili na našem vlastním serveru, třeba tady, napsalo se gf, my se poučili z chyb, oni napsali že je to nejlepší PVP server. Kdybysme to my udělali na tvým serveru, dostali bysme všichni ban, a kdo ne, bavil by se další dvě hodiny v global chatu, jak tam lidi brečí a hejtujou nás.
Ano, někteří blbečci, kteří o tomto videu nevěděli, z něho budou mít druhé Vánoce a propagandu proti BIA. Ale nám je to jedno, nebojíme se přiznat porážku. Bohužel v cz/sk komunitě je hodně lidí, kteří se přes porážku nepřenesou a když nevyhrajou v boji, osolí to nepříteli aspoň slovama.

Nesere nás že si "cz/sk komunita poradila bez BIA a našla si vlastní spojence". Zase, nikde jsi nebyl, nic jsi neviděl, nic nevíš a tvůj názor je založený jenom na tom, co ti někdo řekl a cos četl. Nás pouze velmi mrzí to, že antiBIA lidi nás hejtujou za to jací jsme a co děláme, a pak se spojí s někým, kdo je podstatně horší. A proč? protože Masony neznají, nikdy s nima nehráli. A ano, proto vy máte názor, my máme pravdu. protože my jsme nestrávili roky v bublině na třech nebo čtyřech cz/sk serverech. Hráli jsme na různých PVP serverech bez pravidel, potkali jsme spousty komunit a většinu z nich více/méně známe. Varovali jsme lidi před tím co bude na MMO, snažili jsme se je na to připravit. Možná už po prvním mmo testu některým došlo, že jsme si nevymýšleli nesmysly.

A nám nejde o naše ego. Pokud si to myslíš, jsi hlupák a vůbec nechápeš, o co se tu snažíme. Jde nám o to aby cz/sk komunita sama o sobě byla silná a nemusela nikomu lízat zadnice, aby měla silné spojence a aby se o ní na mmo vědělo. A nemyslím si že ty se svýma znalostma nás nebo jiných gild, situace na mmo a prostě čehokoliv jsi v postavení, které by tě opravňovalo nás hodnotit.
Pozval jsi nás na svůj server abychom tam rozvířili vzduch a pak jsi nás zabanoval když jsme dobývali hrad. Spustil jsi tím několik dní hádek a rozvracení cz/sk komunity. Zamysli se nad sebou.


Pro hlupáka, každý hlupák.

Nevim kde bereš že jsem na MMO nebyl. Napřed se informuj, než budeš něco vypouštět ;-)

Jo když lezeš na server jako šváb, nedodržuješ pravidla a přetahuješ lidi ze serveru. No tak hele nevim co čekáš. Nechápu proč tu ale řešíš YO, není to debata o MMO??

K tomu dalšímu nemam co říct, je to stále dokola...

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Kazar » 29 Dec 2016, 11:29

Hači to by si nebol ty keby si zase nezačal vyťahovať niečo čo je absolútne mimo topic, a niečo čo rozvracá komunitu, proste to si ty.

Takže skús sa držať topicu a skús napísať čo sa aktuálne deje na MMO (alebo dialo počas vlny).

To že si na MMO pobehal po serveroch a pokochal sa krajinou neznamená že vieš ako to tam chodí a aj bude chodiť.

Falk mal na mysli to že si žil celý svoj LiF:YO život v bubline dokopy s veľa ďalšími ľudmi. Preto nikde si nebol nič si nevidel, lebo nevieš ako sa chovajú iné komunity a nevieš čo chcú a nevidel si čo robia.

Ešte raz nevyjadruj sa, ak nemáš niečo k topicu.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 29 Dec 2016, 11:41

Kazar wrote:Hači to by si nebol ty keby si zase nezačal vyťahovať niečo čo je absolútne mimo topic, a niečo čo rozvracá komunitu, proste to si ty.

Takže skús sa držať topicu a skús napísať čo sa aktuálne deje na MMO (alebo dialo počas vlny).

To že si na MMO pobehal po serveroch a pokochal sa krajinou neznamená že vieš ako to tam chodí a aj bude chodiť.

Falk mal na mysli to že si žil celý svoj LiF:YO život v bubline dokopy s veľa ďalšími ľudmi. Preto nikde si nebol nič si nevidel, lebo nevieš ako sa chovajú iné komunity a nevieš čo chcú a nevidel si čo robia.

Ešte raz nevyjadruj sa, ak nemáš niečo k topicu.


Kazare, čti celej obsah.
Muj první příspěvek, nevim kdo to otočil na YO. ;)
A co se jedná o informovanosti, možná by si byl překvapenej.
Ty bublino..

Tak si to tu pročítám a koukám že BIA nejvíc sere že si CZ/SK komunita poradila bez BIA a našla si svoje spojence.

Nevim kdo první začal podlejzat zahraniční komunitě a choval se jako přizdisráč, místo aby zabojoval o sjednocení CZ/SK.

Vy BIA, rádi ukazujete na ostatní když se vám nedaří, to Vám jde..

Celá Československá komunita jde do sraček, díky vám a vašemu egu, proberte se už konečně a nedržte se toho vašeho "TY MÁŠ NÁZOR JÁ MÁM PRAVDU"

Závěrem, nečekejte že se tady s váma budu dohadovat, nemá to cenu.

Jak zněla vždy odpověď od MR. Chuta



Tohle je BIA konverzace. HaHa


GeorgeBia
True Believer
 
Posts: 9
Joined: 14 Dec 2016, 19:26

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by GeorgeBia » 29 Dec 2016, 12:04

hej lidi to je co za pacienta ten haci? porad mele nesmysly ty same dokola ale k mmo zatím se nevyjadril jak to tam funguje


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Filipsss » 29 Dec 2016, 12:05

Mordor.jiri wrote:hej lidi to je co za pacienta ten haci? porad mele nesmysly ty same dokola ale k mmo zatím se nevyjadril jak to tam funguje


Move along

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 29 Dec 2016, 12:19

Mordor.jiri wrote:hej lidi to je co za pacienta ten haci? porad mele nesmysly ty same dokola ale k mmo zatím se nevyjadril jak to tam funguje


:ROFL: To muselo dát hodně dřiny, tohle vymyslet a postnout to sem. Je to z tvojí hlavy a nebo ti to někdo poradil? :lol: :lol: :lol: :lol:


GeorgeBia
True Believer
 
Posts: 9
Joined: 14 Dec 2016, 19:26

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by GeorgeBia » 29 Dec 2016, 12:27

tak co se deje na te mmo haci stale další snuzku hoven si vysral

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Kazar » 29 Dec 2016, 12:33

Ale no tak chapci snažte sa držať topicu. Nechceli sme aby vznikol ďalš ... post, podobný tu už je.
Ave BIA


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Chuto » 29 Dec 2016, 13:18

Sainsi, vieš čo sa stane ak zaútočíš na niekoho od nás?

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 29 Dec 2016, 13:34

Chuto wrote:Sainsi, vieš čo sa stane ak zaútočíš na niekoho od nás?


Netuším. Ale měl jsem na mysli duel
Image

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 29 Dec 2016, 14:55

Mordor.jiri wrote:tak co se deje na te mmo haci stale další snuzku hoven si vysral


Raději už nebudu rejpat do rozrejpanýho hovna. Navíc, nemam potřebu zrovna tobě něco dokazovat, panáčku. ;-)

At se daří ty snůško intelektu.


GeorgeBia
True Believer
 
Posts: 9
Joined: 14 Dec 2016, 19:26

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by GeorgeBia » 29 Dec 2016, 15:58

ubohost haciho jako vždy a to stacilo napsat nebyl sem na mmo tak nemam co rict dekuji ti za obohacujici příspěvky v tomto topicu o mmo kde se cz/sk komunita nic nedozvěděla ac sem to po tobe tak nejak zadal 2x dekuji odejdi do ....


Zlatas
True Believer
 
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2016, 13:23

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Zlatas » 29 Dec 2016, 16:00

Je to hrozný jak se všichni tady hádají. CZ/SK komunita vznikla jen jako provizorní pro wave 1. Konkrétně v mým případě jsem tam šel, že se potřebuju rozkoukat nanečisto v MMO - proto jsem si ten balíček koupil. Naostro v druhé vlně bude víc lidí a myslím že nebude potřeba se spojovat s rusáky. Ikdyž nechci být v BIA tak jsem myslel, že budeme aspon spojenci a nebo neutrální a budeme "likvidovat" rusáky. tak jak by to mělo být

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 29 Dec 2016, 16:40

Mordor.jiri wrote:ubohost haciho jako vždy a to stacilo napsat nebyl sem na mmo tak nemam co rict dekuji ti za obohacujici příspěvky v tomto topicu o mmo kde se cz/sk komunita nic nedozvěděla ac sem to po tobe tak nejak zadal 2x dekuji odejdi do ....



:good: To jsem nečekal. :Bravo:


Zlatas
True Believer
 
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2016, 13:23

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Zlatas » 29 Dec 2016, 16:42


User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 29 Dec 2016, 16:47

Haci wrote:
Mordor.jiri wrote:ubohost haciho jako vždy a to stacilo napsat nebyl sem na mmo tak nemam co rict dekuji ti za obohacujici příspěvky v tomto topicu o mmo kde se cz/sk komunita nic nedozvěděla ac sem to po tobe tak nejak zadal 2x dekuji odejdi do ....



:good: To jsem nečekal. :Bravo:



Určitě ti sem nebudu vypisovat co se punktuje na MMO, už proto že ty víš vše nejlíp a za druhý já nejsem na vaší straně. Už proto tvoje chování.

Takže páčko a povol ty tvoje emoce, nedělá ti to dobře :lol:

Return to Česko slovenská diskusia