Aktuálne dianie na MMO mape

Moderator: Falkvard


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Filipsss » 05 Mar 2017, 22:15

Včera 04.03.2017 vo večerný hodinách sa uskutočnil doposiaľ najväčší boj v histórií Life is feudal. Na serveri sa počas boja nachádzalo až 127 hráčov.

Federácia Blood Pact zaútočila na kráľovstvo Arcona a ich spojencov United Slavic Horde. Z dvojhodinovej bitky, ktorá nasledovala vyšla víťazne federácia Blood Pact.
Za klan BIA môžem povedať, sme hrdí, že sme sa mohli zúčastniť tejto veľkolepej bitky a ako člen Blood Pact veríme, že ďalšie podobné budú nasledovať.

Prvý zostrih z bitky môžete zhliadnuť tu:



ďalšie zostrihy pribudnú aj z našej perspektívy boja :beer:
stay tuned


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Filipsss » 06 Mar 2017, 17:50

Tak ako som sľúbil máme tu ďalší perfektný zostrih, v ktorom figurujú aj naše videá.



Špeciálne poďakovanie patrí Karl[BV] za tento skvelí zostrih.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 07 Mar 2017, 12:54

Filipsss wrote:Včera 04.03.2017 vo večerný hodinách sa uskutočnil doposiaľ najväčší boj v histórií Life is feudal. Na serveri sa počas boja nachádzalo až 127 hráčov.

Federácia Blood Pact zaútočila na kráľovstvo Arcona a ich spojencov United Slavic Horde. Z dvojhodinovej bitky, ktorá nasledovala vyšla víťazne federácia Blood Pact.
Za klan BIA môžem povedať, sme hrdí, že sme sa mohli zúčastniť tejto veľkolepej bitky a ako člen Blood Pact veríme, že ďalšie podobné budú nasledovať.

Prvý zostrih z bitky môžete zhliadnuť tu:



ďalšie zostrihy pribudnú aj z našej perspektívy boja :beer:
stay tuned


Pěkná bitva, kolik na kolik to bylo ?
Image


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Filipsss » 07 Mar 2017, 13:11

Úplne presné čísla nepoznám. Na serveri bolo v dobe boja 127 hráčov.
Bloodpact išiel do boja so silou veľkosti cca. 60-70 bojovníkov.
Keďže na serveri nehrá len arcona je ťažké odhadnúť počet USH. Ja to odhadujem na 50-60, ale neboli pohromade. V bitke pod útesom to mohlo byť tak 30 na 40, ale znova len tipujem boli to poriadne jatka :ROFL:

Straty Blood Pact boli nízke <10 nadruhú stranu USH stratila celý task force a aj nejaké jednotky ich spojencov cca 40.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 07 Mar 2017, 13:24

Pěkné, byla to spíše řečnická.

Pro zvědavce jako já. Trochu přesnější počty byli v realitě cca 70 Blood Pacts vs 30-35 UHS (17 Masons, 10 Tartarian a nějaké drobné od Arkony a spol)

https://www.youtube.com/watch?v=7Hw--mQjMgE&t=32s - Z pohledu UHS kdo by chtěl mrknout

Řežba jinak fakt pěkná, hezký video.
Image


Sharana
Beta Tester
 
Posts: 644
Joined: 06 Nov 2014, 17:03

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sharana » 07 Mar 2017, 13:34

Sainse1 wrote:Pěkné, byla to spíše řečnická.

Pro zvědavce jako já. Trochu přesnější počty byli v realitě cca 70 Blood Pacts vs 30-35 UHS (17 Masons, 10 Tartarian a nějaké drobné od Arkony a spol)

https://www.youtube.com/watch?v=7Hw--mQjMgE&t=32s - Z pohledu UHS kdo by chtěl mrknout

Řežba jinak fakt pěkná, hezký video.


27 Masons + Tartaria on the cliffs. 10-12 Arkona on top of that that jumped down behind us as well. So almost 40 for USH (Anatolij's words), Arkona respawned 2 times and 3rd time while we were looting, that is to be considered too.

BP jumped with about 50, the rest either ported back or just went home with gear. SoO for example was moving on top of the cliff and they can be seen up there after at the end of the battle, but they weren't really fighting the battle in such situation.
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 07 Mar 2017, 13:47

Sharana wrote:
Sainse1 wrote:Pěkné, byla to spíše řečnická.

Pro zvědavce jako já. Trochu přesnější počty byli v realitě cca 70 Blood Pacts vs 30-35 UHS (17 Masons, 10 Tartarian a nějaké drobné od Arkony a spol)

https://www.youtube.com/watch?v=7Hw--mQjMgE&t=32s - Z pohledu UHS kdo by chtěl mrknout

Řežba jinak fakt pěkná, hezký video.


27 Masons + Tartaria on the cliffs. 10-12 Arkona on top of that that jumped down behind us as well. So almost 40 for USH (Anatolij's words), Arkona respawned 2 times and 3rd time while we were looting, that is to be considered too.

BP jumped with about 50, the rest either ported back or just went home with gear. SoO for example was moving on top of the cliff and they can be seen up there after at the end of the battle, but they weren't really fighting the battle in such situation.


I said 30-35. It wasnt shove ;)

But, thanks for comment and explaination :good:
Image


Sharana
Beta Tester
 
Posts: 644
Joined: 06 Nov 2014, 17:03

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sharana » 07 Mar 2017, 14:03

Sainse1 wrote:I said 30-35. It wasnt shove ;)

But, thanks for comment and explaination :good:


Well 70 vs 30-35 looks completely different from 50-55 vs 35-40. It wasn't a zerg as hard as USH tries to make it one ))
Image


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Filipsss » 09 Mar 2017, 08:44

Velká ruská zeď, na udržanie Blood pact hord :ROFL:


User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 10 Mar 2017, 16:31

Když už jsem se rozjel v tom psaní.

Aktuální dianie na MMO mape , a poslední příspěvky jsou jen o UHS a Blood Pactu / BIA , o tom jak jim dávate, i když jste i několikrát dostali, což je normální, Life is Feudal, že ....

Nicméně , buď ste jako BIA založili tento topic abyste se ukázali ve světle informovaných a předávali informace dál, nebo tu budete postovat sračky ohledně Blood Pactu a UHS. Na to je snad udělaná galerie na tyhle fotky a videa ne?
Image

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Pajkazed » 10 Mar 2017, 16:48

Sainse1 wrote:Když už jsem se rozjel v tom psaní.

Aktuální dianie na MMO mape , a poslední příspěvky jsou jen o UHS a Blood Pactu / BIA , o tom jak jim dávate, i když jste i několikrát dostali, což je normální, Life is Feudal, že ....

Nicméně , buď ste jako BIA založili tento topic abyste se ukázali ve světle informovaných a předávali informace dál, nebo tu budete postovat sračky ohledně Blood Pactu a UHS. Na to je snad udělaná galerie na tyhle fotky a videa ne?


Tak bohužel mmo zatím prakticky o ničem jiném není.Ale to se třeba změní.
Z mého osobního pohledu mě zklamala "síla" UHS, ale to je osobní zkušenost z raidů, asi máš jinou...Ale není třeba diskutovat o tom, kdo má větší bábovičku, jde jen o boj a ten si člověk na mmo užívá.
8-)

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 10 Mar 2017, 16:52

Pajkazed wrote:
Sainse1 wrote:Když už jsem se rozjel v tom psaní.

Aktuální dianie na MMO mape , a poslední příspěvky jsou jen o UHS a Blood Pactu / BIA , o tom jak jim dávate, i když jste i několikrát dostali, což je normální, Life is Feudal, že ....

Nicméně , buď ste jako BIA založili tento topic abyste se ukázali ve světle informovaných a předávali informace dál, nebo tu budete postovat sračky ohledně Blood Pactu a UHS. Na to je snad udělaná galerie na tyhle fotky a videa ne?


Tak bohužel mmo zatím prakticky o ničem jiném není.Ale to se třeba změní.
Z mého osobního pohledu mě zklamala "síla" UHS, ale to je osobní zkušenost z raidů, asi máš jinou...Ale není třeba diskutovat o tom, kdo má větší bábovičku, jde jen o boj a ten si člověk na mmo užívá.


Ale jde mluvit o rozpoložení na mapě, které uzemí je nejvíc obsazeno (sever ,mírný pás, jih) , stavba hradů, kolik je +- CZ/SK lidí apod.

Je mnoho věcí o čem mluvit , tohle není aktuální dění na MMO, ale dění ohledně jednoho klanu. Zkušeností z raidů momentálně nemám ,ale tak videa vydává jak UHS tak BP, koukám na všechno a síly jsou podle mě celkem vyrovnané. nedávno dával myslím že Aleks Mason video kde to bylo počtem stejné a UHS vyhrálo.

Ono, někdy je to PvP i tom, jaký má člověk den
Image

User avatar
Noumenka
True Believer
 
Posts: 6
Joined: 10 Jun 2016, 19:24
Location: Czech Republic

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Noumenka » 10 Mar 2017, 16:56

Sainse1 wrote:Když už jsem se rozjel v tom psaní.

Aktuální dianie na MMO mape , a poslední příspěvky jsou jen o UHS a Blood Pactu / BIA , o tom jak jim dávate, i když jste i několikrát dostali, což je normální, Life is Feudal, že ....

Nicméně , buď ste jako BIA založili tento topic abyste se ukázali ve světle informovaných a předávali informace dál, nebo tu budete postovat sračky ohledně Blood Pactu a UHS. Na to je snad udělaná galerie na tyhle fotky a videa ne?




Jen pro info pro pana (Sainse1) tento Topic se jmenuje Aktuálne dianie na MMO mape tudíž videa jsou vhodné ;) protože se posílaly co se na MMO děje. ;)

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 10 Mar 2017, 17:06

Noumenka wrote:
Sainse1 wrote:Když už jsem se rozjel v tom psaní.

Aktuální dianie na MMO mape , a poslední příspěvky jsou jen o UHS a Blood Pactu / BIA , o tom jak jim dávate, i když jste i několikrát dostali, což je normální, Life is Feudal, že ....

Nicméně , buď ste jako BIA založili tento topic abyste se ukázali ve světle informovaných a předávali informace dál, nebo tu budete postovat sračky ohledně Blood Pactu a UHS. Na to je snad udělaná galerie na tyhle fotky a videa ne?




Jen pro info pro pana (Sainse1) tento Topic se jmenuje Aktuálne dianie na MMO mape tudíž videa jsou vhodné ;) protože se posílaly co se na MMO děje. ;)


Videa jsou nonstop ohledně jedné věci, o tom jak Blood Pact všechny ničí a všichni by se k němu měli přidat. A když budeš chtít napsat smyslplnou větu, tak si prosím dej pozor na korektnost ať po tobě nemusím luštit, co vlastně máš na mysli. Dík
Image


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Mishsuli » 10 Mar 2017, 17:23

Sainse1 wrote:
Noumenka wrote:
Sainse1 wrote:Když už jsem se rozjel v tom psaní.

Aktuální dianie na MMO mape , a poslední příspěvky jsou jen o UHS a Blood Pactu / BIA , o tom jak jim dávate, i když jste i několikrát dostali, což je normální, Life is Feudal, že ....

Nicméně , buď ste jako BIA založili tento topic abyste se ukázali ve světle informovaných a předávali informace dál, nebo tu budete postovat sračky ohledně Blood Pactu a UHS. Na to je snad udělaná galerie na tyhle fotky a videa ne?




Jen pro info pro pana (Sainse1) tento Topic se jmenuje Aktuálne dianie na MMO mape tudíž videa jsou vhodné ;) protože se posílaly co se na MMO děje. ;)


Videa jsou nonstop ohledně jedné věci, o tom jak Blood Pact všechny ničí a všichni by se k němu měli přidat. A když budeš chtít napsat smyslplnou větu, tak si prosím dej pozor na korektnost ať po tobě nemusím luštit, co vlastně máš na mysli. Dík


Sainsy uz sa aj ty nudis?? :D Noumenka napisala len tolko ze tie videa su z MMOcka a ide o zatial najpocetnejsiu bitku aka v lifku bola takze nevidime dovod preco by to v tomto topicu nemalo byt a ked chcete nieco vediet pytajte sa,,, tento topic nie je len o bitkach a nie len o nasich bitkach ale ako my sem pridavame to co je podla nas celkom zaujimave,, tak isto sem mohli pridavat aktuality aj hraci z inych skupin,, pridat nejake svoje pocity z MMO,, obrazky,, videa no ked to nerobia tak bohuzial,,, je to len z nasho uhla a nie su tu videa zo vsetkych bitiek tak ani tie co sme vyhrali ani tie co prehrali sme sem nedavali,, to co sem filip pridal tam islo hlavne o tu pocetnost v tej bitke,, na YO keby sme sa dohodli a komplet cely server sa stretne na jednom boj. poli tak stale by to bolo malo a tie bitky budu este vacsie,,, dufajme :P
Last edited by Mishsuli on 10 Mar 2017, 17:36, edited 1 time in total.

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Pajkazed » 10 Mar 2017, 17:29

Tak se ptej Sainsi klidně jak to vypadá na mmo, snad to není problém.
Sever BP, střední pásmo USH a jih prázdný.
Z cz/sk hráčů když nepočítám bia hrajou 2-3 z CSK.Teda toho třetího jsem nikdy neviděl, ale na serveru občas vidět je.
8-)

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 10 Mar 2017, 17:35

Nenudím se. Rád koukám na obě strany, tomu se říká objektivnost...

Sami poukazujete na to, když se někdo nedrží témata fóra, jak řikám, k tomuhle je galerie, a každý z těchto příspěvků vidí akorát náborový kecy.
Image


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Mishsuli » 10 Mar 2017, 17:46

Sainse1 wrote:Nenudím se. Rád koukám na obě strany, tomu se říká objektivnost...

Sami poukazujete na to, když se někdo nedrží témata fóra, jak řikám, k tomuhle je galerie, a každý z těchto příspěvků vidí akorát náborový kecy.


Tak najlepsie by bolo cz-sk sekciu uplne zrusit lebo clovek tu uz asi fakt nic nemoze zdielat,, osobne si myslim ze kazdy by si mal hladet svojho,,, to ze sem pridame videa ako sme vyhrali nad niekym a co?? to ze tu robime nabor a co??? robte to iste a prestante uz zavidiet,, stale tu pisete ze v prvom rade by si mal kazdy zamiest pred svojim prahom nechces s tym zacat Sainsy??? Paci sa mi ako si nad vecou a pritom vsetko co sa tu pise o nas je aj o tebe kedze ty si bol v klane ta ceresnicka na torte...


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Frazer » 10 Mar 2017, 17:51

Asi to budem muset hrát na obě strany, abychom mohli objektivně informovat co se děje u nepřátel nebo jak si to Sainsi představuješ? Je jasné, že jsme v nějaké alianci, jak máme informovat o těch druhých? Tvoje kritika je uplně od věci, zamysli se nad tím logicky co po nás chceš ...

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 10 Mar 2017, 18:03

Mám zametenoy díky za optání

Vážně musí přijít 5 hráčů jako morální podpora abyste byli schopni odpovědět na jeden koment?

Jsem rád že si přiznal, že takhle děláte nábor a co ? A nic, od toho tu máte jiný topici, tam si dělejte co chcete.

Logicky jsem nad tím uvažoval, nebo jsem to aspoň zkusil, proto jsem napsal můj názor , a k tomu se zase dostanem - nedokážete přijmout jiný názor pokud není kladný. Když někdo napíše "Ste super, zahrál jsem si váma dobře" Vaše odpověď "Díky moc za názor", když někdo napíše opak, tak je odpověď na tři stránky o tom jak to nechápe a jak Vás nepoznal z tý dobrý strany atak dále.

Galerie je na videa je jedno jestli videa z YO nebo MMO.

S tou logikou opatrně, můžem rozebrat logicky "Aktuální dění na MMO" , tedy asi objektivní aktuální dění, tedy asi objektivní informace. Nemyslím si že válka dvou koalic je aktuální dění na MMO. Asi by pak mohl být nadpis "Aktuální dění mezi válkou dvou koalic (nikoli zvířat, děkuji), takový by tedy mohl být nadpis, ale nejsem odborník, žejo...

Nemusíš hrát na všechny strany abys měl informace o MMO, pokud si tedy nemyslím, že MMO je jenom o tom kdo ským válčí.

Odpověď můžete přesouvat do off topicu, rád se vyjádřím tam, a abych ctil své slovo, a nespamoval blbostma nevhodný topic, tímto v tomhle vlákně končím. Hodně štěstí při vymýšlení odpovědi, určitě zase příde Vám někdo pomoc, hehe :beer:
Image


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Filipsss » 10 Mar 2017, 18:09

Sainsi o tebe si ja myslím svoje to tu, riešit nejdem. Toto tvoje popichovanie o tom čo robíme a čo nerobíme mi už lezie na nervy.

AKTUALNE DIANIE NA MMO MAPE
takto sa volá topic. Pri každom videu som viacmenej aj uviedol komentár čo sa dialo. Druhá vec, prečo by som mal informovať o USH keď o nich neviem ? My sme v BP tak píšem o tom pretože viem o čom píšem. Bráni snaď niekto písať napr. Nordovi o dianí v USH ? Nie. Problém bude v niečom inom a to, že na MMO okrem nás nikdo poriadne nehrá a tak očividne ani nemá o čom informovať. ':'


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Frazer » 10 Mar 2017, 18:12

Viditelně se do toho zamotáváš a nebo ti není jasný, že BIA členové budou postovat BIA zkušenosti z MMO. Válka mezi BP a UHS je to největší co se na MMO dělo a jenom sme chtěli ukázat, jak vypadají velké bitvy.

Ke zbytku se nemá cenu vyjadřovat, zase opakuješ trapné klišé o tom co si myslíme a jak sme špatní. Radši už nic nevymýšlej prosim tě.


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Chuto » 10 Mar 2017, 19:10

No, skončila ďalšia vlna testovania. Pokúsim sa urobiť stručný súhrn.

Hrôza..
najmä spočiatku som mal pocit (asi prvý týždeň), že prvá vlna testovania bola lepšia čo sa týka vôbec možnosti pripojiť sa do hry. Ale, po tom čo vydali pár patchov a trošku sa posnažili, tak už to bolo omnoho omnoho lepšie. Mám pocit, že 64bit verzia je omnoho stabilnejšia, osobne som prekvapený, že server (mimo serv. 25) bol schopný vysporiadať sa s tou veľkou bitkou, ktorá sa uskutočnila pred hradom gildy Arkona (127 ľudí). Predpokladám, že bitky sa zúčastnilo asi tak 120 ľudí, čo je veľmi slušné, nato, že asi všetci sa presúvali na koňoch. Nebol ani taký strašný lag pri tých 60+ bojoch, čo som bol príjemne prekvapený.
Čo sa týka usporiadania ľudí a gíld na mape, myslím, že nikoho neprekvapí, že každý sa snaží usadiť na dobrom mieste v blízkosti zdrojov s dôrazom na blízkosť dostatku stromov.
Osobne sa mi páčilo pár vychytávok čo urobili na konci testu, že keď pohnojíš zem, tak ti automaticky ukáže kvalitu hliny. Poteší to najmä farmárov.
Dosť znepokojivé sú niektoré bugy, kedy ti pri prechode serveru zmizne kôň a prepadne sa pod textúru (objaví sa po reštarte serveru), taktiež bug inventáru, ktorý ukazuje pri prechode serverov 4,5mil. stone váhy. Ale verím, že sa im to podarí prekonať. Ďalší bug je tzv. čierna diera - Silná lag-zóna. S Tolikom som niekoľkokrát riešil uvedený problém, lebo naša základňa sa nachádzala práve v takejto zóne. Po niekoľkých min. mu vyhodilo 120tis. chýb. Ale asi za 2 dni sa im to podarilo minimalizovať, takže už to bolo pre nás opäť hrateľné, ale lagy sa stále vyskytovali, tak to ešte stále riešia, čiže verím, že sa im to podarí odstrániť.
Čo ďalej ešte? hm.. ani neviem, celkom sa mi páčila zmena combat skilov, je to trošku zaujímavejšie. Celkovo progres 2 mi prišiel celkom rýchly, nebolo to zase také hrozné, ale tak je pravda, že bez skill jedla to bude pre mnohých ťažšie.

Čo sa budúcnosti týka, začali pracovať na Instance battles (IB), vozíky sa stále robia, stále pracujú na stabilite prechodov serverov (už 2 roky). Uvidíme ako im to pôjde. Servery majú byť dolu 1mesiac, ale osobne si myslím, že ak ich opäť spustia v máji-júni budeme radi.
Toť asi všetko.. ak niekto má nejaké otázky, tak kľudne napíšte a pýtajte sa. Verím, že som na nič dôležité nezabudol. :beer:


SullyCZ
 
Posts: 26
Joined: 11 Nov 2015, 14:43

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by SullyCZ » 10 Mar 2017, 19:56

Konečně post, ve kterém se člověk něco dozví o MMO díky Chuto.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 10 Mar 2017, 20:23

Filipss, naštěstí jsem se tě ani neptal co si o mě myslíš, jako ty máš názor o mě, já mám o tobě.

Máš dost popichování ? Ty si též vždycky popichoval. Já mám nabito, takže můžu střílet.

Frazi, tak si založ topic "Zkušenosti BIA z MMO". Třeba to rozmotá hlavu mě, i jiným. A vážně nepoukazuju na to jak ste špatný, za A) nemyslím si to, za B) myslím, že mám daleko horší pověst jako jedinec a za C) mě už nic nenapadá.

A když vy dva koumalové, máte stím problém. Tak jaktože Chuto (pro mě jeden z nejtvrdohlavějších :D ale trefných lidí co znám) neměl problém v pohodě napsat nějaké shrnutí ? Tohle je post co sem patří, super shrnutí, poměrně dost informací co zajímá ostatní hráče.

Takhle si máte dělat jméno když tak moc chcete náborovat, nemáte zač, že jsem Vám to připomenul, a velice poděkujte Chutovi, že za Vás dělá práci a dokáže přemýšlet.
Image


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Chuto » 10 Mar 2017, 21:19

Tak Sainsi, každý človek má tak nejak potrebu sa vykresliť v tom "lepšom svetle".. bez výnimky.
Ale osobne ma tieto žabo-myšie vojny nebavia, lebo to nikam nevedie, a ked sa chcem s niekym pohádať, tak sa spýtam ženy, prečo je večer tie čipsy.
Skôr mi tu ide o lifko. Síce ma mrzí, že sa tu taká malá skupina cz/sk ľudí delí na drobnešie... ale nič s tým neurobím. Veľa ľudí má nemá rado a veľa ma ešte rado mať prestane a je mi to jedno, ale keď mám nejaké vedomosti o niečom čo sa deje, nemám problém sa s tým podeliť s ľudmi, ktorý nemajú toľko šťastia/alebo smoly, že sa mohli zúčastniť testov na MMO. Niekedy mám osobne pocit, že tí ktorí tam niesú sú vlastne šťastný ľudia.. lebo niekedy je to ozaj viac nervov ako radosti z hry.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 10 Mar 2017, 21:40

Chuto wrote:Tak Sainsi, každý človek má tak nejak potrebu sa vykresliť v tom "lepšom svetle".. bez výnimky.
Ale osobne ma tieto žabo-myšie vojny nebavia, lebo to nikam nevedie, a ked sa chcem s niekym pohádať, tak sa spýtam ženy, prečo je večer tie čipsy.
Skôr mi tu ide o lifko. Síce ma mrzí, že sa tu taká malá skupina cz/sk ľudí delí na drobnešie... ale nič s tým neurobím. Veľa ľudí má nemá rado a veľa ma ešte rado mať prestane a je mi to jedno, ale keď mám nejaké vedomosti o niečom čo sa deje, nemám problém sa s tým podeliť s ľudmi, ktorý nemajú toľko šťastia/alebo smoly, že sa mohli zúčastniť testov na MMO. Niekedy mám osobne pocit, že tí ktorí tam niesú sú vlastne šťastný ľudia.. lebo niekedy je to ozaj viac nervov ako radosti z hry.


Těžko říct. Né každý to bere "Je to jen hra"

Nicméně je to otázka půl roku (snad) než se všichni budou moci připojit na MMO, pak se možná CZ/SK komunita ukáže z jiného úhlu...
Image


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Frazer » 11 Mar 2017, 01:45

Sainse1 wrote:A když vy dva koumalové, máte stím problém. Tak jaktože Chuto (pro mě jeden z nejtvrdohlavějších :D ale trefných lidí co znám) neměl problém v pohodě napsat nějaké shrnutí ? Tohle je post co sem patří, super shrnutí, poměrně dost informací co zajímá ostatní hráče.

Takhle si máte dělat jméno když tak moc chcete náborovat, nemáte zač, že jsem Vám to připomenul, a velice poděkujte Chutovi, že za Vás dělá práci a dokáže přemýšlet.



Víš ono když tě to zajímá, tak je nejjednodušší se slušně zeptat a ne začít rejpat a kritizovat ... teda aspoň takhle to dělají vychovaní lidé.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 11 Mar 2017, 01:50

Frazer wrote:
Sainse1 wrote:A když vy dva koumalové, máte stím problém. Tak jaktože Chuto (pro mě jeden z nejtvrdohlavějších :D ale trefných lidí co znám) neměl problém v pohodě napsat nějaké shrnutí ? Tohle je post co sem patří, super shrnutí, poměrně dost informací co zajímá ostatní hráče.

Takhle si máte dělat jméno když tak moc chcete náborovat, nemáte zač, že jsem Vám to připomenul, a velice poděkujte Chutovi, že za Vás dělá práci a dokáže přemýšlet.



Víš ono když tě to zajímá, tak je nejjednodušší se slušně zeptat a ne začít rejpat a kritizovat ... teda aspoň takhle to dělají vychovaní lidé.


Nesmíš brát názor a konstatování jako rejpání
Image


SullyCZ
 
Posts: 26
Joined: 11 Nov 2015, 14:43

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by SullyCZ » 11 Mar 2017, 14:13

Sainsi můžu jeden dotaz? Kdyby si BIA udělala vlákno o dění v MMO z pohledu BIA tak co by to vyřešilo? Já tohle vlákno beru jako možnost pro všechny a ne jen BIA. Kdybych měl spoléhat na CSK a informace od nich tak co bych věděl? Podle dostupných informací na oficiálních fórech bych ani nevěděl, že na MMO hrají. Videa velkých bitev je pro člověka co na MMO ještě nehraje něco co chce vidět. Na YO tohle prostě neuvidíš. A když je BIA jediná co sem něco postuje a informuje ( i když občas tu je vidět pokus o nějakou jejich provokaci) tak to vidíš jako nábor. Popravdě já se jim nedivím, když nikdo ostatní se ani nesnaží. Já jsem rád za jakoukoli informaci (pokud je pravdivá) a je mi jedno z jakého zdroje to je .

Return to Česko slovenská diskusia