CZ/SK komunita na MMO existuje

Moderator: Falkvard

User avatar
WhiteNorda
True Believer
 
Posts: 11
Joined: 19 Nov 2015, 17:19

CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by WhiteNorda » 20 Jan 2017, 23:11

Zdravím všechny co si přečtou tento post .

Jistě se k vám dostala informace že se dá už dostat do samotného testování MMO ...
Následné testovaní je ve fázi placené Bety . (Nebude to trvat dlouho a bude Free)

Více Informací a příjemnější komunikaci naleznete přímo na Steamu . http://steamcommunity.com/groups/lifcsk

Jsme ČeskoSlovenská Komunita

Popis : CSK - ČeskoSlovenské Království

Jsme největší zastoupení české komunity kdo tu kdy někdy viděl ... Naše řady i ve spolupráci s ostatními činí odhadem 150 lidí opravdu se těšíme až tyto počty uvidíme na MMO .
Bude to opravdu krásný pohled a dlouhé čekání se jistě vyplatí ...

Jako skupina spolupracujeme a fungujeme jak na klasickém Your:Own ... každá skupina je svým pánem, s tím rozdílem, že všichni hráči jsou schopni se sjednotit a bojovat v zajmu naší komunity na MMO...
"I Fletovat" :ROFL:
Podporujeme, učíme, chráníme všechny CZ/SK hráče .



Náš cíl je mít jednotnou Komunitu. Proto také jsme tak různorodí ale všichni, vídí jedno a to samé .
"Což se o jiném říct nedá ."

Nám nejde o aroganci a namyšlenost, snažíme se přispůsobit hru všem CZ/SK hráčům .
Podpořte nás !!!!! vše má svůj čas a vždy se najde společná řeč.

Největší zastoupení CZ/SK komunity

Hači - Server - Terra Sancta.
Alan - Server - Bohemia.
WhiteNorda - OFF server - Velká Morava.
OFF Server - Drangor.
Skupina Versus


Upozornuji : Nevěřte jejich propagandě !!! Česká komunita mezi sebou jednat umí a má své zástupce v každém sektoru, jen jeden tento akcept nedokáže příjmout, ten co si nejvíc myslí což je samozřejmě Bia .

Přijemnou hru všem hráčum Life is feudal .
Last edited by WhiteNorda on 21 Jan 2017, 10:17, edited 1 time in total.


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Frazer » 21 Jan 2017, 06:08


User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kazar » 21 Jan 2017, 09:27

V pondelok sme sa zišli, aby sme hovorili o možnej spolupráci, alebo iných návrhoch medzi BIA komunitou a zbytkom komunity. Teraz o nás hovoríš ako keby si tam nebol. Tvoj príspevok je vedený proti nám a nie smerom k spolupráci. Snažíš sa poštvať celý národ proti nám z obyčajných sebeckých prízemných dôvodov.

Ty si nás vynechal ako zástupcov CZ/SK komunity ??? Hovoríš že cz/sk komunita dokáže spolu jednať, tak prečo nás odstručuješ bez normálneho objektívneho argumentu ? To potom nieje chyba v nás, ktorý sme otvorený diskusií a návrhom ale niekde inde.

Rád by som bol aby sa Hači, Alan, Sainse, Drangor alebo jeho zástupca, vyjadrili k tejto téme či sa aj oni pod to podpisujú a či s tým súhlasia. Čakáme na vyjadrenie sa všetkých k tomuto pretože nechceme hádzať všetkých do jedného vreca. Podpisujete sa pod Nordov príspevok ? Súhlasíte s ním ?
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 21 Jan 2017, 10:32

Kazare, Kazare, přestan být vztahovačný a brzdi.

Ty si se doposud nevyjádřil k návrhům, které ti CZ/SK nabídla. I přesto že si nám dal slib. Řekl jsi že uděláš zápis zde na forum a vyjádříš se ke všem návrhům. Je tak??

Dnes je sobota a stále nic, zdá se že nemáš takoví zájem. Myslíš si že budeme vyčkávat, nebo že budeme pořád psát? "Tak co Kazare, jak tedy?" Hele ne, bud máš zájem a nebo ne.

Tak se prosím moc neroztahuj a neosočuj. Díky

Začni pracovat na sjednocení a nepiš sem hloupé posty. Tím ničeho nedosáhneš. Očekáváme oficiální vyjádření k pondělnímu setkání a vyjádření k návrhům. To vše oficiální formou zde na webu dle tvého slibu.
Last edited by Haci on 21 Jan 2017, 10:38, edited 1 time in total.

User avatar
WhiteNorda
True Believer
 
Posts: 11
Joined: 19 Nov 2015, 17:19

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by WhiteNorda » 21 Jan 2017, 10:33

Vaše snaha o to být součastí CZ/SK je pouze sobecká .
Snažíte se po všem zlém co jste kdy udělali tvařit furt jako mistři světa už jenom kvuli vlivu a náboru ...

Zastupitelé československých komunit vidí průběh MMO jako ostatní jejich konkurenti, proto nám nedělá problém spojit se a vytvořit naký celej jako československá komunita ...

Vy žádná CZ/SK komunita nejste, to že tam máte české a slovenské hráče neznamená že vám jde o to aby jste tady něco vytvořili pro naše hráče jak se vždycky nakonec ukáže ...

Jste součastí vaší aliance která vám nedovoluji nic jiného dělat natož podporovat CZ/SK komunitu, tvářite se jen na oko že něco děláte pro dobro nás všech ...

CSK - ČeskoSlovenské Království je uvedeno bez vaší audience z jasného důvodu nesouhlasíte z našimi podminkami které jsme na té poradě odsouhlasili k jednání ...
KONEC

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 21 Jan 2017, 10:40

WhiteNorda wrote:Vaše snaha o to být součastí CZ/SK je pouze sobecká .
Snažíte se po všem zlém co jste kdy udělali tvařit furt jako mistři světa už jenom kvuli vlivu a náboru ...

Zastupitelé československých komunit vidí průběh MMO jako ostatní jejich konkurenti, proto nám nedělá problém spojit se a vytvořit naký celej jako československá komunita ...

Vy žádná CZ/SK komunita nejste, to že tam máte české a slovenské hráče neznamená že vám jde o to aby jste tady něco vytvořili pro naše hráče jak se vždycky nakonec ukáže ...

Jste součastí vaší aliance která vám nedovoluji nic jiného dělat natož podporovat CZ/SK komunitu, tvářite se jen na oko že něco děláte pro dobro nás všech ...


CSK - ČeskoSlovenské Království je uvedeno bez vaší audience z jasného důvodu nesouhlasíte z našimi podminkami které jsme na té poradě odsouhlasili k jednání ...
KONEC


Do puntíku, JE TO TAK!


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 21 Jan 2017, 11:14

Dobre, tak ja sa teda pokusim zhrnut navrhy, ktore na porade padli a ako vyzerali z nasho pohladu.
Navrh WhiteNorda: Klan CSK vlastny claim, ostatny guildy ktore sa nechcu pridat k CSK ale maju zaujem fungovat medzi cz/sk hracmi si mozu postavit vlastny claim a budu vazalmi klanu CSK, ktore bude na vrchole organizacie.
Navrh Alan: Jeden velky claim kde vsetci budu fungovat v jednom claime a jednotlive skupiny hracov, ktore sa do claimu pripoja budu rozdelene podla povolani, neviem presne ci to mal na mysli , ze Nordova guilda bude stavat, hraci okolo Haciho budu robit carpentry atd., alebo kazdy hrac si vyberie preferovane povolanie, ja osobne tam pri tomto navrhu mam vela otaznikov a neviem presne ako to vsetko myslel do detailu, takze to necham otvorene
Navrh Haci: to si presne nepamatam ku ktoremu navrhu sa priklonil , ale mal som pocit ze to bolo niekde medzi navrhom Whitenordu a Alana a ziadny konkretny navrh myslim ze nezaznel
Navrh BIA: Klan BIA umozni stavbu hradov jednotlivym guildam cz/sk komunity v zone vplyvu aliancie Blood pact (BP), pricom sa stanu vazalmi klanu BIA a clenmi aliancie BP, mozu si stavat vlastny hrad, budovat vlastnu organizaciu, fungovat ako samostatna jednotka, bude im poskytnuta vojenska a ekonomicka pomoc, jedine co stratia je moznost samostatne vyhlasovat vojnu a uzatvarat spojenectvo s inymi guildami.
Navrh Versus: Nemaju zaujem fungovat v spolocnej cz/sk komunite, pretoze globalna politika im nic nehovori a jednoducho ked budu chciet na niekoho zautocit, tak zautocia bez toho aby sa zaujimali o koho sa jedna, s tym ze nema problem ci uz podporit alebo zautocit na ktorukolvek stranu
Navrhy jednotlivcov: Tam myslim ze sa to rozoberalo v zmysle uz spomenutych navrhov
Samozrejme pokial to nie je uplne presne sa ospravedlnujem a doplnte na co som zabudol.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 21 Jan 2017, 11:30

Martinkardos83 wrote:Dobre, tak ja sa teda pokusim zhrnut navrhy, ktore na porade padli a ako vyzerali z nasho pohladu.
Navrh WhiteNorda: Klan CSK vlastny claim, ostatny guildy ktore sa nechcu pridat k CSK ale maju zaujem fungovat medzi cz/sk hracmi si mozu postavit vlastny claim a budu vazalmi klanu CSK, ktore bude na vrchole organizacie.
Navrh Alan: Jeden velky claim kde vsetci budu fungovat v jednom claime a jednotlive skupiny hracov, ktore sa do claimu pripoja budu rozdelene podla povolani, neviem presne ci to mal na mysli , ze Nordova guilda bude stavat, hraci okolo Haciho budu robit carpentry atd., alebo kazdy hrac si vyberie preferovane povolanie, ja osobne tam pri tomto navrhu mam vela otaznikov a neviem presne ako to vsetko myslel do detailu, takze to necham otvorene
Navrh Haci: to si presne nepamatam ku ktoremu navrhu sa priklonil , ale mal som pocit ze to bolo niekde medzi navrhom Whitenordu a Alana a ziadny konkretny navrh myslim ze nezaznel
Navrh BIA: Klan BIA umozni stavbu hradov jednotlivym guildam cz/sk komunity v zone vplyvu aliancie Blood pact (BP), pricom sa stanu vazalmi klanu BIA a clenmi aliancie BP, mozu si stavat vlastny hrad, budovat vlastnu organizaciu, fungovat ako samostatna jednotka, bude im poskytnuta vojenska a ekonomicka pomoc, jedine co stratia je moznost samostatne vyhlasovat vojnu a uzatvarat spojenectvo s inymi guildami.
Navrh Versus: Nemaju zaujem fungovat v spolocnej cz/sk komunite, pretoze globalna politika im nic nehovori a jednoducho ked budu chciet na niekoho zautocit, tak zautocia bez toho aby sa zaujimali o koho sa jedna, s tym ze nema problem ci uz podporit alebo zautocit na ktorukolvek stranu
Navrhy jednotlivcov: Tam myslim ze sa to rozoberalo v zmysle uz spomenutych navrhov
Samozrejme pokial to nie je uplne presne sa ospravedlnujem a doplnte na co som zabudol.


Ok, děkuji za shrnutí. Idkyž trochu zrkreslené, náš návrh byl rozsáhlejší. Ale chápu, že to si nemůžeš pamatovat. Pokud máš několik otazníků, no proto jsme byli na TS aby otazníky zmizely.

Děkuji za neobjektivní shrnutí.

PS: Jo a to že tam nepadl můj konkrétní návrh, je proto že souhlasím s Alanem a Nordou. Navíc nerad se opakuji, ty návrhy jsem Vám přednášel s Nordou před půl rokem. Nic se nezměnilo.

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Hanz_knife » 21 Jan 2017, 11:31

Tak já teda nevím o co komu jde, na schůzi jsem nebyl protože jsem prostě nemohl, ale měl jsem dojem, že konečně to směřuje k postupnému alespoň částečnému usmíření a teď zase tohle? Další shitpost? Proč? Proč to chcete furt nějak hrotit a lámat přes koleno?
Upozornuji : Nevěřte jejich propagandě !!! Česká komunita mezi sebou jednat umí a má své zástupce v každém sektoru, jen jeden tento akcept nedokáže příjmout, ten co si nejvíc myslí což je samozřejmě Bia .

Co to jako je za blábol? Jaká zase propaganda?
Náš cíl je mít jednotnou Komunitu. Proto také jsme tak různorodí ale všichni, vídí jedno a to samé .
"Což se o jiném říct nedá ."

A tohle??? Vám už totálně všem jeblo? Ok Kazar se k něčemu měl vyjádřit jak jsem pochopil, dosud se nevyjádřil (asi proto že má práci a potomka???), ale proto hnedka musíte vytvářet další šitovací post? Spěcháme někam? Nebylo by lepší mu třeba dát vědět a do postu třeba zatím nějak neutrálně napsat že BIA se dosud nevyjádřila? To jako kdybychom se eventuelně konečně na nečem dohodli a pak bychom pár dní neměli čas nebo náladu to řešit tak byste z nás kvůli tomu zase dělali nepřítele číslo 1? Omlouvám se, v poslední době jsem na tomto fóru spíše zdrženlivější a snažím se nebýt ani zbytečně agresivní, ale u tohoto si prostě nemůžu pomoci, bije to do očí. K pár věcím mi ještě dovolte se vyjádřit:

Vaše snaha o to být součastí CZ/SK je pouze sobecká .
Snažíte se po všem zlém co jste kdy udělali tvařit furt jako mistři světa už jenom kvuli vlivu a náboru ...

Lidé jsou různí, ale sáhněte si do svědomí jestli vy taky občas nerobíte věci kvůli náboru, jestli taky nemáte v guildách řekněme pár lidí kteří si arogancí nevidí ani na špičku nosu? Nikdo vás opravdu nenapadá?
Když to řeknu hnusně a čistě jen soukromě za sebe svůj názor, my v současné době být součastí CZ/SK komunity ani nemusíme, přesto se o to snažíme. Proč? Troška naivního vlastenectví možná? Sám nevím co mě drží stále při myšlence dát nějak do hromady tuhle partu internetových hooligans.
Začni pracovat na sjednocení a nepiš sem hloupé posty. Tím ničeho nedosáhneš.

Ano, ale vztáhněte si to prosím i na sebe.

Poslední věc co nechápu je, proč lidi kteří stále praví něco ve smyslu "je to jen hra" stále omýlají nějaké "prohřešky z minulosti."Kdybych to měl všechno řešit tak jak vy tak bych se nesměl bavit snad s nikým protože buď on mně nebo (to spíš :evil: ) já jemu uškodil. Sainsemu jsme dobyli hrad, Henrymu chtěli rituálně popravit syna :D , dalším vypálili hrad a přesto se mi nezdá že by ke mně a dalších pachatelům chovali tak hroznou nenávist jako je od některých vidět tady na fóru. Zvláštně vtipné to je od lidí co mají nahráno pár hodin a biu jakživ nepotkali.
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 21 Jan 2017, 11:51

Hanz_knife wrote:Tak já teda nevím o co komu jde, na schůzi jsem nebyl protože jsem prostě nemohl, ale měl jsem dojem, že konečně to směřuje k postupnému alespoň částečnému usmíření a teď zase tohle? Další shitpost? Proč? Proč to chcete furt nějak hrotit a lámat přes koleno?
Upozornuji : Nevěřte jejich propagandě !!! Česká komunita mezi sebou jednat umí a má své zástupce v každém sektoru, jen jeden tento akcept nedokáže příjmout, ten co si nejvíc myslí což je samozřejmě Bia .

Co to jako je za blábol? Jaká zase propaganda?
Náš cíl je mít jednotnou Komunitu. Proto také jsme tak různorodí ale všichni, vídí jedno a to samé .
"Což se o jiném říct nedá ."

A tohle??? Vám už totálně všem jeblo? Ok Kazar se k něčemu měl vyjádřit jak jsem pochopil, dosud se nevyjádřil (asi proto že má práci a potomka???), ale proto hnedka musíte vytvářet další šitovací post? Spěcháme někam? Nebylo by lepší mu třeba dát vědět a do postu třeba zatím nějak neutrálně napsat že BIA se dosud nevyjádřila? To jako kdybychom se eventuelně konečně na nečem dohodli a pak bychom pár dní neměli čas nebo náladu to řešit tak byste z nás kvůli tomu zase dělali nepřítele číslo 1? Omlouvám se, v poslední době jsem na tomto fóru spíše zdrženlivější a snažím se nebýt ani zbytečně agresivní, ale u tohoto si prostě nemůžu pomoci, bije to do očí. K pár věcím mi ještě dovolte se vyjádřit:

Vaše snaha o to být součastí CZ/SK je pouze sobecká .
Snažíte se po všem zlém co jste kdy udělali tvařit furt jako mistři světa už jenom kvuli vlivu a náboru ...

Lidé jsou různí, ale sáhněte si do svědomí jestli vy taky občas nerobíte věci kvůli náboru, jestli taky nemáte v guildách řekněme pár lidí kteří si arogancí nevidí ani na špičku nosu? Nikdo vás opravdu nenapadá?
Když to řeknu hnusně a čistě jen soukromě za sebe svůj názor, my v současné době být součastí CZ/SK komunity ani nemusíme, přesto se o to snažíme. Proč? Troška naivního vlastenectví možná? Sám nevím co mě drží stále při myšlence dát nějak do hromady tuhle partu internetových hooligans.
Začni pracovat na sjednocení a nepiš sem hloupé posty. Tím ničeho nedosáhneš.

Ano, ale vztáhněte si to prosím i na sebe.

Poslední věc co nechápu je, proč lidi kteří stále praví něco ve smyslu "je to jen hra" stále omýlají nějaké "prohřešky z minulosti."Kdybych to měl všechno řešit tak jak vy tak bych se nesměl bavit snad s nikým protože buď on mně nebo (to spíš :evil: ) já jemu uškodil. Sainsemu jsme dobyli hrad, Henrymu chtěli rituálně popravit syna :D , dalším vypálili hrad a přesto se mi nezdá že by ke mně a dalších pachatelům chovali tak hroznou nenávist jako je od některých vidět tady na fóru. Zvláštně vtipné to je od lidí co mají nahráno pár hodin a biu jakživ nepotkali.


Zeptej se Kazara na jeho myšlenkové pochody a jeho plány. Pokud ti nebude lhát tak pochopíš.. Jinak nemá cenu se tu hádat..

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kazar » 21 Jan 2017, 11:57

Takže vidím že všetcia tu sedíte na fóre a nechce sa vám čakať na vyjadrenie všetkých, asi vám nezáleží či s vami súhlasia alebo nie, to už je vaša starosť.

Chceli ste vyjadrenie naše k pondelkovej debate. Vzhaľdom na to že na nej zaznel z veľkej časti hate a minulosť v menšej časti návrhy ako by to malo fungovať tak sme sa vám vyjadrili už tam návrhom. Teraz tu na nás apelujete že sa máme vyjadriť k návrhom čo sme už vlastne urobili, ale vy chcete od nás diplomatické vyjadrenie. Takéto vám bohužiaľ nemôžeme dať pretože také vyjadrenie sa dáva na situáciu a na postoje jednotlivé ktoré ste nám žiaľ bohu doteraz neposkytli.

Jediný návrh na ktorom sme sa všetcia zhodli bol ten, že cz/sk komunita(mimo BIA) nebude ani členom BP, ani vazal masonov. Bude neutrálna. Hovorili sa postoje že CSK nemá problém prestať spolupracovaž s masonmi ani s nikým, v záujme udržať si neutralitu. Naše vyjadrenie k tomu bolo také že okej, ak chceme začať tak toto je najlepšia cesta s tým že bližšia spolupráca (spojenectvo, vojenské spojenectvo, defenzívny pact...) bude vyžadovať veľa času.

Ešte raz opakujem na tomto sme sa zhodli všetcia VŠETCIA. Ako Alan, Hači, Norda, BIA.


Teraz by som sa rád teda vyjadril k postoju čo tu je a aká situácia sa tu vyplávala na povrch.

Vidím že všetcia súhlasíte s tým že BIA nieje CZ/SK komunita. Dovolte mi to vyvrátiť. Nemáme žiadneho člena inej národnosti ako je český alebo slovenský. Toto je výslovné pravidlo nášho klanu.Vzhľadom na to že inde nepôsobíme a nemáme záujem pôsobiť v inej komunite tak sme česko/slovenská komunita. K tomu že naša snaha byť súčasťou CZ/SK komunity je sobecká. K tomuto si musíš uvedomiť že TY niesi CZ/SK komunita, niesom to ani JA, ani HAČI, ani nikto. Sú to všetcia ľudia ktorí majú právo sa vyjadriť sami za seba, či už v pozitívnom alebo negatívnom svetla na tvoju alebo moju stránku. Tak prestaň hovoriť v mene celej CZ/SK komunity kedže ju nezastupuješ. Keď hovoríš o CZ/SK komunite v CSK tak si hovor že zastupuješ cz/sk v CSK ale nie že zastupuješ CZ/SK to je veľký rozdiel. Podľa toho sa aj vyjadruješ keďže sa ty považuješ za cz/sk komunitu tak sa nečudujem že náš nepovažuješ za cz/sk komunitu keď sa zamieňaš pojmy.

Tým vyjadrením o BP si len potvrdil že nemáš ani potuchy o tom ako funguje politika a diplomacia. Poviem ti ako sa budeš rozhodovať v tvojej komunite ? Bude si robiť každý čo chce, a bude ich zjednocovať iba tvoje slniečko "cz/sk komunita" ? Nevieš absolútne nič o našich vzťahoch s BP a nevieš ako to funguje, jediné čo si videl je to ako ti 10+ guild o ľudoch 50+ vyhlásilo vojnu a tebe sa sťahuje hrdlo ešte doteraz, preto to sem stále hádžeš. Opakujem nevieš o BP a našich vzťahoch nič tak sa k nim nevyjadruj.

Ako si povedal uviedli ste sa úplne sami do nejakej porady, kde ste oficiálne nás nezavolali. To podľa mňa svečí o tom že :
1. Zamieňaš si pojmy ako som uviedol vyššie
2. Nechcete spoluprácu skutočne celej CZ/SK komunity
3. Tvoje (nordove) ego a jeho slniečkársky pohľad je natoľko vysoko že nieje schopný ho stiahnúť nižšie aby sa v záujme zjednotenia dohodol.

My sme otvorení komunikácií a návrhom, dokonca sme povedali že ako si to predstavujeme ako napísal cafčo a aj ja. Takže nehovor že niesme schopný sa dohodnúť, to zase len zavádzaš antiBIA syndróm tam kde sa ti hodí. Takže my sme otvorený spolupráci a nie ako sa tu popisuje. KLAMNE.

Naozaj som mal pocit že keď sa toto zorganizuje tak sa budeme inak rozprávať, ale očividne sa zase potvrdilo to s pred dvoch rokov. Jedno sa povie, druhé sa urobí a popri druhom sa plne ohovára a osočuje.


Na záver chcem každého kto si myslí že sa s nami dá rozprávať o budúcnosti, o vzťahoch, všeobecne o LiF:MMO/YO a nieje ovplyvnený antiBIA syndrómom tak ma môže kedykoľvek kontaktovať a môžeme si dohodnúť TS, alebo hocičoiné.
Ave BIA


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 21 Jan 2017, 12:16

Haci wrote:
WhiteNorda wrote:Vaše snaha o to být součastí CZ/SK je pouze sobecká .
Snažíte se po všem zlém co jste kdy udělali tvařit furt jako mistři světa už jenom kvuli vlivu a náboru ...

Zastupitelé československých komunit vidí průběh MMO jako ostatní jejich konkurenti, proto nám nedělá problém spojit se a vytvořit naký celej jako československá komunita ...

Vy žádná CZ/SK komunita nejste, to že tam máte české a slovenské hráče neznamená že vám jde o to aby jste tady něco vytvořili pro naše hráče jak se vždycky nakonec ukáže ...

Jste součastí vaší aliance která vám nedovoluji nic jiného dělat natož podporovat CZ/SK komunitu, tvářite se jen na oko že něco děláte pro dobro nás všech ...


CSK - ČeskoSlovenské Království je uvedeno bez vaší audience z jasného důvodu nesouhlasíte z našimi podminkami které jsme na té poradě odsouhlasili k jednání ...
KONEC


Do puntíku, JE TO TAK!

Tak v tomto sa presne mylis. My praveze nieco ponukame. Viem ze si to vela ludi uvedomilo po porade na zaklade sprav ktore som dostal ze nas navrh ma hlavu aj patu a ze guildy ktore budu suhlasit viac ziskaju ako stratia, pretoze nestratia takmer nic. My sme takisto cz/sk komunita ako si aj ty. Nic viac, nic menej. Nerozumiem na zaklade coho sa povysujes nad nas. Brali sme vas pri jednani ako rovnocennych partnerov ale dostali sme "hate" dopredu bez naseho vyjadrenia. Z toho mi vyplyva jedine ze uz dopredu tu nebol ziadny zaujem jednat. Bol zaujem akurat vyuzit nas a nase kontakty tak aby BIA a BP neutocil na CSK a neviem este koho a umoznil im hrat sa na svojom piesocku. Neviem ci po tom co tu Whitenorda napisal to bude este mozne, ale o tom sam nerozhodujem. Presne ako napisal Hanz je v nas trochu naivneho vlastenectva a chceli sme pomoct jak novacikom , tak starsim hracom na Lif MMO sa trochu zorientovat a dat im cas. Dalej by som sa tiez rad vyjadril. Zacnem nazvom topicu. To je sice pekne ze existuje ale nikto ju nikdy nevidel, aj ked niektori jednotlivci tvrdia ze existuje. Existuje mozno akurat tu na strankach ale v realite je to trochu ine. Haci aj Alan sa tvaria ako keby mali fungujuce klany ale co im funguje su akurat na striedacku ich servery. Raz ma jeden ludi, raz druhy, cize stale hovorime o tych istych ludoch ktory sa presuvaju z jedneho serveru na druhy, plus tam niekedy zabludi nejaky novacik. S klanom Whitenordu je to tiez otazne pretoze na MMO sme videli akurat guildu s 10 hracmi kde 5 z nich malo zalozene dve postavy, o Lif YO ani nebudem pisat pretoze ja som tam ziadne CSK nevidel dlhodobo fungovat, nieto este s niekym superit a bojovat ako klan, ale to sa mozem mylit, ak sa schovava za ine nazvy. Dalej ked sa tu hadzu upozornenia, tak chcem tiez upozornit cz/sk hracov, ktorí nie su rozhodnuti, ze spolupraca s CSK im neprinesie absolutne nic. Ziadne zdokonalenie v crafte, v pvp, ani v organizacii. Prinesie im akurat nezodpovedane otazky, preco je vlastne ten klan BIA taky zly a preco ich niektorí nemaju radi a zaroven ako je mozne ze sa ku nim chce stale niekto pridat. Na toto vam nikto objektivne neodpovie, kym sa nam neozvete napriklad tu http://www.biaclan.cz/ a dostanete odpoved na vsetky otazky. Tak ludkovia rozmyslajte, mate svoju hlavu a svoj rozum a nenechajte sa ovplyvnit druhymi skreslenymi nazormi. Toto je cisto len moj subjektivny pohlad. Tu je moj steamprofile: http://steamcommunity.com/profiles/76561198072097567/ komunikujem s kazdym

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 21 Jan 2017, 12:34

1. Klamání je tvůj obor. Tobě nezáleží na CZ/SK komunitě. Vy nejste CZ/SK komunita. Ty totiž nejsi schopný podpořit československé národy a radeji utíkáš k zahraniční komunitě. A to už od počátku. Nezáleží na tom kdo setkání svolal. Záleží na tom kdo všechno měl snahu přijít. Tak tu netrvd že někdo nemá snahu.
Prvotní nárvhy na sjednocení bylo od nás, to nebylo akceptovaný.

2. V Nordově egu není problém. Problém je ve tvém egu. Norda vnímá hráče kolem sebe a prosajuje jejich požadavky. Ty vnímáš zahraniční komunitu a prosazuješ jejich požadavky. Proto má nárok s podporou čechoslováků na to aby se označoval za CZ/SK. Protože on je prostředníkem a CZ/SK komunitou.

3. Při pondělním setkání převahovala většina z BIA, moc jsem nepostřehnul z vaší strany slova CZ/SK. Převážně tam padalo slovo BIA. To mě vede k závěru. Byla to od vás pouze propaganda, jak si argumentama očistit jméno, nebo to byl nábor.

4. Kazare, pracuješ s lidma nejsme tvé loutky. Máme své názory a své představy. Ve tvém posledním příspěvku vytahuješ minulost ty sám.

No, věci jsou zřejmé a ty to víš.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Sainse1 » 21 Jan 2017, 12:53

Vyjádřím se celkově.

Že "Skupina Versus" vážně není dohodná na spojenectvý, ale na určité spolupráci když bude potřeba.

Jako další, pro Kazara. Odemě žádný vyjádření nepotřebuješ. Jak jsem řekl, MMO se mě zatím netýká. A hlavně mluvím-li za celý Versus, nechceme žádný CZ/SK spojenectvý, alspoň prozatím.






A hele! Hanz se probral :evil:
Image

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Hanz_knife » 21 Jan 2017, 13:03

2. V Nordově egu není problém. Problém je ve tvém egu. Norda vnímá hráče kolem sebe a prosajuje jejich požadavky. Ty vnímáš zahraniční komunitu a prosazuješ jejich požadavky. Proto má nárok s podporou čechoslováků na to aby se označoval za CZ/SK. Protože on je prostředníkem a CZ/SK komunitou.


Aha takže to máme oficiálně, norda je CZ/SK komunita a ti co nejsou s ním jsou untermensch. Můžeš prosím vyjmenovat jaké jejich požadavky prosazujem? Za sebe říkám že nabízená bezpodmínečná protekce celého BP mi zní jako dost dobrá nabídka. Pro někoho kdo stále nechápe to vazalství to vysvětlím polopatě:
1) Máte alianci několika guild a chcete jí zachovat
2) Jedna guilda z aliance bez domluvy se spojenci vyhlásí válku jiné úplně cizí guildě
3) Ukáže se že ta guilda není tak uplně slabá jak si mysleli a je součástí obdobného ještě většího uskupení guild, kteří vyhlásí válku agresorovi.

Řešení:
za
A) Guilda prohraje válku protože ostatní spojenci ji nepomůžou aby se nedostali do většího konfliktu (a průseru) který by nejspíše prohráli, prostě tu agresorskou guildu obětují a budou doufat že na ně se hněv nedostane.

B) Spojenci agresorskou guildu nenechaj ve štychu a taky vyhlásí války ale dostanous e do velkého průseru

Co z toho plyne? Je lepší si domluvit společný postup, společnou taktiku a domluvit si komu kdy vyhlásíme válku abychom se nedostali do takových svízelných situací, přičemž slovo komu a kdy má KAŽDÝ ČLEN aliance!

A teď mi řekni co je v tom za prosazování cizích zájmů? Nikdo by je granit shapovat nenutil, nikdo by je nenutil být agresivní válečná guilda, nikdo by jim nic nebral a neříkal držte hubu a krok.

3. Při pondělním setkání převahovala většina z BIA, moc jsem nepostřehnul z vaší strany slova CZ/SK. Převážně tam padalo slovo BIA. To mě vede k závěru. Byla to od vás pouze propaganda, jak si argumentama očistit jméno, nebo to byl nábor.




Přesně jeden z důvodů proč jsme tam kde jsme. z toho že holt biáci měli o ts diskusi zájem hned vyvozuješ jakože to byla nátlaková akce, propaganda, nábor a já ještě nevím co. To si myslíš jako že každej biák dostal od Kazara za úkol tam přijít aby dělal propagandu? :D Každý dostal tu možnost tam přijít, není naše chyba, že tam lidí od vás bylo málo.
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Falkvard » 21 Jan 2017, 13:59

I kdyby byly všechny ty nesmysly o náboru a propagandě pravdivé - kde je psáno, že sjednocená CZ/SK komunita nemůže fungovat v rámci mezinárodní aliance? A jaký je v tom problém? I kdyby byla pravda, že se každého snažíme dostat k nám do klanu, nebo aspoň zvazalizovat - co na tom? Snažíme se dostat celou CZ/SK komunitu pod jednu vlajku. A co děláte vy? Šíříte tu pomluvy, mluvíte o nás tak, že nejsme součástí CZ/Sk komunity, a především se snažíte nás poštvat proti sobě. Obecně se snažíte Cz/SK komunitu rozvrátit.
Mluvíte tu za skupinu Versus, že je součástí vaší komunity - což teď její zakladatel vyvrátil.

Na co si tu sakra hrajete? O co vám jde? Když jste v pondělí přišli na setkání, myslel jsem si, že jste měli zájem o spolupráci, ale teď vidím přesný opak.


Cirdo
True Believer
 
Posts: 13
Joined: 05 Nov 2016, 19:11

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Cirdo » 21 Jan 2017, 14:30

Falkvard wrote:I kdyby byly všechny ty nesmysly o náboru a propagandě pravdivé

A oci si kde nechal? Prezri si forum, to je toho plne. Samozrejme kazdy to vnima inak. Ani Nacisti tie svoje nesmysly o nadradenosti rasy vtedy nepovazovali za nesmysly.

Falkvard wrote: kde je psáno, že sjednocená CZ/SK komunita nemůže fungovat v rámci mezinárodní aliance?

Nikde to nieje psano. Davas otazku, ale stacilo keby si sa nad odpovedou sam zamyslel. Potom by ti doslo ze sa pytas hluposti.


Falkvard wrote: Snažíme se dostat celou CZ/SK komunitu pod jednu vlajku.

A aka je to vlajka? BIA vlajka? A co je to ta BIA? Bolivia? Co to ma spolocne s ceskom a slovenskom? To sa rovno cz/sk moze sjednotit pod Rakuskou vlajkou.

Falkvard wrote: A co děláte vy?

A co delate vy? Hned potom co vznikla dalsia cz/sk guilda na MMO, prve co BIA spravila je, ze jej vyhlasilla vojnu a postvala proti nej aj dalsie guildy. Ziaden pokus o komunikaciu a uz vobec nie spolupracu, BUM hned vojna.


Kazar wrote: jediné čo si videl je to ako ti 10+ guild o ľudoch 50+ vyhlásilo vojnu

Uz nepises ze sa za nich hned postavili ich spojenci a na oplatku Vam vyhlasilo vojnu 10+ guild o 100+ ludoch.


Ale vsak sa dalej hadajte a bojujte si tie svoje zabo-mysie vojny.
Last edited by Cirdo on 21 Jan 2017, 14:58, edited 1 time in total.


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 21 Jan 2017, 14:45

Haci wrote:1. Klamání je tvůj obor. Tobě nezáleží na CZ/SK komunitě. Vy nejste CZ/SK komunita. Ty totiž nejsi schopný podpořit československé národy a radeji utíkáš k zahraniční komunitě. A to už od počátku. Nezáleží na tom kdo setkání svolal. Záleží na tom kdo všechno měl snahu přijít. Tak tu netrvd že někdo nemá snahu.
Prvotní nárvhy na sjednocení bylo od nás, to nebylo akceptovaný.

2. V Nordově egu není problém. Problém je ve tvém egu. Norda vnímá hráče kolem sebe a prosajuje jejich požadavky. Ty vnímáš zahraniční komunitu a prosazuješ jejich požadavky. Proto má nárok s podporou čechoslováků na to aby se označoval za CZ/SK. Protože on je prostředníkem a CZ/SK komunitou.

3. Při pondělním setkání převahovala většina z BIA, moc jsem nepostřehnul z vaší strany slova CZ/SK. Převážně tam padalo slovo BIA. To mě vede k závěru. Byla to od vás pouze propaganda, jak si argumentama očistit jméno, nebo to byl nábor.

4. Kazare, pracuješ s lidma nejsme tvé loutky. Máme své názory a své představy. Ve tvém posledním příspěvku vytahuješ minulost ty sám.

No, věci jsou zřejmé a ty to víš.

1: Kazar neklame a my sme cz/sk komunita a mozes napisat co chces , jednoducho nou sme a vzdy budeme. Ste nou aj vy ale nepovysujte sa na hovorcov celej cz/sk komunity pretoze to nie ste ani zdaleka. A aby si bol v obraze Haci , my presadzujeme zaujmy cz/sk komunity v ramci nasej aliancie , teda zaujmy tej casti cz/sk komunity ktora je s nami. Nezalezi len na tom kto prisiel, pretoze vela ludi nemohlo prist ci uz z osobnych alebo pracovnych dovodov ,ale zalezi na tom kto stretnutie inicioval a urobil prvy krok.
2: Nordove ego a poziadavky hracov. My tiez presadzujeme poziadavky nasich hracov. Ci myslis ze presadzujeme poziadavky niekoho ineho. To asi nie. Dalej. Norda ma rovnaky narok sa oznacovat cz/sk komunitou aky mame aj my. Ale oznacovat Nordu za hovorcu alebo prostrednika cz/sk komunity na to nema ziadny narok. On ma pravo sa oznacovat ako leader CSK nic viac nic menej.
3: Nabor to nebol , neviem ci si postrehol ze by sme niekoho naberali do BIA. Ja nie ale asi si teda pocul nieco viac. A propaganda ako si argumentami ocistit meno , dobre ze si to napisal , pretoze to boli argumenti a nie nepodlozene a fiktivne reci. A ocistit meno? Nie nechceme ho od nicoho cistit. Normalne sa priznavame ku vsetkemu co sme spravili, neschovavame sa.
4: Isteze nie ste marionety, ale ani my nie. A na MMO sa nenechame len tak vyuzit.


Cirdo
True Believer
 
Posts: 13
Joined: 05 Nov 2016, 19:11

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Cirdo » 21 Jan 2017, 14:48

Cirdo wrote:
Kazar wrote: jediné čo si videl je to ako ti 10+ guild o ľudoch 50+ vyhlásilo vojnu

Uz nepises ze sa za nich hned postavili ich spojenci a na oplatku Vam vyhlasilo vojnu 10+ guild o 100+ ludoch.

Zo sirsieho pohladu im (spojenscom CSK) to vyhlasenie vojny ale prislo vhod. Pretoze mali aspon zamienku ist pustosit BP (BloodPact, alebo ako sa to nazavaju ta alianca pod ktorou je BIA).
V tomto BIA zohrala ulohu uzitocneho hlupaka a ich spojenci im zato asi musia ':' dakovat ':' .... :lol: :lol: :lol:

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Sainse1 » 21 Jan 2017, 14:53

Falkvard wrote:I kdyby byly všechny ty nesmysly o náboru a propagandě pravdivé - kde je psáno, že sjednocená CZ/SK komunita nemůže fungovat v rámci mezinárodní aliance? A jaký je v tom problém? I kdyby byla pravda, že se každého snažíme dostat k nám do klanu, nebo aspoň zvazalizovat - co na tom? Snažíme se dostat celou CZ/SK komunitu pod jednu vlajku. A co děláte vy? Šíříte tu pomluvy, mluvíte o nás tak, že nejsme součástí CZ/Sk komunity, a především se snažíte nás poštvat proti sobě. Obecně se snažíte Cz/SK komunitu rozvrátit.
Mluvíte tu za skupinu Versus, že je součástí vaší komunity - což teď její zakladatel vyvrátil.

Na co si tu sakra hrajete? O co vám jde? Když jste v pondělí přišli na setkání, myslel jsem si, že jste měli zájem o spolupráci, ale teď vidím přesný opak.


Problém je. Pane Falkvarde jednoprstý. Že lidé z CZ/SK vidí BIA, která jakože chceš spíš DONUTIT aby CZ/SK byla pod jednou vlajkou, než spíš "SNAŽIT SE SPOJIT" CZ/SK pod jednu vlajku.
Image

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Hanz_knife » 21 Jan 2017, 14:53

Vojna se vyhlásila ruské guildě Kingdom of MASONS, CSK bylo jen collateral damage, víc už asi psát nebudu, protože je evidentní že se opět rozjela nějaká podivná agenda s antibia propagandou za nějakým účelem. Někteří vládci asi holt potřebují třídního nepřítele k tomu, aby mohli fungovat, takže se Napoleonovi asi nehodí když "Kuliš" nabízí cestu k příměří a klidu zbraní. Máte zapotřebí ze sebe dělat šašky a snažit se na nás útočit v každém vlákně včetně vlákna rekrutovacího? Sáhněte si do svědomí, shodněte se co vlastně chcete a pak to na rovinu řekněte, na takové stínové hrátky už nejsem zvědavej, ochota tu byla.
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Filipsss » 21 Jan 2017, 15:04

Cirdo wrote:Uz nepises ze sa za nich hned postavili ich spojenci a na oplatku Vam vyhlasilo vojnu 10+ guild o 100+ ludoch.
Zo sirsieho pohladu im (spojenscom CSK) to vyhlasenie vojny ale prislo vhod. Pretoze mali aspon zamienku ist pustosit BP (BloodPact, alebo ako sa to nazavaju ta alianca pod ktorou je BIA).
V tomto BIA zohrala ulohu uzitocneho hlupaka a ich spojenci im zato asi musia ':' dakovat ':' .... :lol: :lol: :lol:


да :ROFL:

Trošku ti objasním ako to vlastne bolo, kedže niekto ti to povedal po svojom...

>CSK zabije okoloiduceho masona,
>MASONI sa idu pomstit a vyhlasia im vojnu
>CSK plače na fóre, že zlá BIA poslala svojich spojencov (MASONS) na nich
>MASONi ich vyhodia z ich servera prec a CSK im este musi platit
>CSK slavnostne vyhlasi akych silnych maju spojencov, čítaj "páničkov"
>Cely BP vyhlasuje vojnu Masonom a ich spojencom (vratane CSK) kvoli tomu, že nemá proti komu by bojoval, na fóre v ENG sekcii je zverejnený post prečo BP vyhlásilo vojnu
>CSK plače na fóre, že zlá BIA poslala svojich spojencov (BP) na nich

....
skok do súčasnosti
....

Ty mi tu ideš písať ako strašne je BIA za hlupákov ? :lol:

pls, za hlupáka je tu niekto iný, (...pozri sa do zrkadla...) :crazy:


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 21 Jan 2017, 15:09

Cirdo wrote:
Falkvard wrote:I kdyby byly všechny ty nesmysly o náboru a propagandě pravdivé

A oci si kde nechal? Prezri si forum, to je toho plne. Samozrejme kazdy to vnima inak. Ani Nacisti tie svoje nesmysly o nadradenosti rasy vtedy nepovazovali za nesmysly.

Falkvard wrote: kde je psáno, že sjednocená CZ/SK komunita nemůže fungovat v rámci mezinárodní aliance?

Nikde to nieje psano. Davas otazku, ale stacilo keby si sa nad odpovedou sam zamyslel. Potom by ti doslo ze sa pytas hluposti.


Falkvard wrote: Snažíme se dostat celou CZ/SK komunitu pod jednu vlajku.

A aka je to vlajka? BIA vlajka? A co je to ta BIA? Bolivia? Co to ma spolocne s ceskom a slovenskom? To sa rovno cz/sk moze sjednotit pod Rakuskou vlajkou.

Falkvard wrote: A co děláte vy?

A co delate vy? Hned potom co vznikla dalsia cz/sk guilda na MMO, prve co ste spravili je vyhlasili jej vojnu a postvali proti nej aj dalsie guildy. Ziadn pokus o komunikaciu a uz vobec nie spolupracu, BUM hned vojna.


Kazar wrote: jediné čo si videl je to ako ti 10+ guild o ľudoch 50+ vyhlásilo vojnu

Uz nepises ze sa za nich hned postavili ich spojenci a na oplatku Vam vyhlasilo vojnu 10+ guild o 100+ ludoch.


Ale vsak sa dalej hadajte a bojujte si tie svoje zabo-mysie vojny.

Cirdo ty si riadne mimo pretoze klames. Zacnem od konca. Vojnu nam vyhlasilo 5 guild + CSK. Menovite Arkona, Arkaim, Tartaria, nejaky Vikings a Masons. Dopln ak vies ze by tam este niekto bol. Ale nedoplnis nic pretoze teraz som to pozeral v standings voci nam a nikto dalsi tam nie je. Dalej klames ze mali 100+ ludi. Pretoze ziadna guilda v ramci tejto vlny nemala tolko ludi. Nech sa paci mozes si to pozriet tu: https://lifeisfeudal.com/billing/guild/ ... php?game=1
Takze neklam. Dve najpocetnejsie guildy mali 75 ludi , tak neviem o akych 100+ tu hovoris. Ale to je zase to zavadzanie, tak tu to mas oficialne, bez moznosti ma spochybnit. Dalej neklam ze hned ako vznikla , vojny sa vyhlasovali po tyzdni fungovania MMO ked sa uz konecne dali nastavit standings, takze neklam ze hned ako vznikla a vojna bola vyhlasena na zaklade vzajomneho standings CSK a Masons, takze si nerob iluzie ze my sme potrebovali proti 10 ludom postvat celu alianciu. Dalej ku skratke BIA. Ty nemusis vediet co znamena pretoze ta to ani nezaujima, dolezite pre nas ale je ze je v medzinarodnej komunite znama a respektovana. Vies cely tvoj prispevok je zalozeny na tvojich subjektivnych pocitoch alebo pocitoch niekoho ineho ale s pravdou nema nic spolocne.


Cirdo
True Believer
 
Posts: 13
Joined: 05 Nov 2016, 19:11

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Cirdo » 21 Jan 2017, 15:31

Filipsss wrote:...rozpravky...
...vymysly...
...polopravdy...

To ci si tam popisal su ale pekne bachorky, urcite zato dostanes pochvalu od nadriadenych.
Podobne drizty si moze vymysliet hocikto a prezentovat ich ako pravdu, to ale z toho pravdu neurobi.

Martinkardos83 wrote:Cirdo ty si riadne mimo pretoze klames. Zacnem od konca.

To nebolo klamstvo, len mensie prehananie aby som nastavil zrkadlo tym ktory sami prehanaju. Tvrdit ale ze je to klamstvo je silne slovo.

Martinkardos83 wrote: Dalej neklam ze hned ako vznikla , vojny sa vyhlasovali po tyzdni fungovania MMO ked sa uz konecne dali nastavit standings

Tak prepac, musim sa opravit. BIA vyhlasila vojnu hned ako to bolo mozne.

Martinkardos83 wrote: Bola vyhlasena na zaklade vzajomneho standings CSK a Masons,

Tu klames ty. CSK a Masons tou dobou nemali ziaden oficialny standing.

Martinkardos83 wrote:
Dalej ku skratke BIA. Ty nemusis vediet co znamena pretoze ta to ani nezaujima,

Jakto ze to nemusim vediet? Nikto to nemusi vediet? Nedomyslal si, nevies co ma zaujima.

Martinkardos83 wrote: Vies cely tvoj prispevok je zalozeny na tvojich subjektivnych pocitoch alebo pocitoch niekoho ineho ale s pravdou nema nic spolocne.

Cele toto blbe forum je plne subjektyvnych prispevkov.
A co sa tyka pravdy, tak s pravdou sa tu ohana kde-kto ale pravda to nieje.


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 21 Jan 2017, 15:38

Zase klames. Vzajomny standings CSK a Masons je friendly. V tomto momente je tak nastaveny. Tak uz naozaj prestan klamat. Dal som ti link tak si naklikaj co potrebujes vediet a az potom pis. Neprehanaj, neklam ale pis tak ako to je. A este ku tej skratke. http://www.biaclan.cz/ Tam najdes myslim vsetko co chces o klane BIA vseobecne napisane. Budem rad ak ten link otvoris a precitas si veci tam napisane.
Last edited by Martinkardos83 on 21 Jan 2017, 15:44, edited 1 time in total.


Cirdo
True Believer
 
Posts: 13
Joined: 05 Nov 2016, 19:11

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Cirdo » 21 Jan 2017, 15:43

Aha, to je fajn. Ucil si sa citat? Urcite ano. Ale ucil si sa citat pozorne?

Cirdo wrote: CSK a Masons tou dobou nemali ziaden oficialny standing.

A bol neutral aspon este tyzden potom.

To ze maju taky standing TERAZ je ine. Hlavne ze ma osocujes z klamstva.


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 21 Jan 2017, 15:46

Cirdo wrote:Aha, to je fajn. Ucil si sa citat? Urcite ano. Ale ucil si sa citat pozorne?

Cirdo wrote: CSK a Masons tou dobou nemali ziaden oficialny standing.

A bol neutral aspon este tyzden potom.

To ze maju taky standing TERAZ je ine. Hlavne ze ma osocujes z klamstva.

Nuz tak info sa siri a o ich vzajomnom standings sme vedeli, aj ked ho nemali este nastaveny, nakoniec aj tak to bolo treba nastavovat niekolko krat pretoze sa to z neznamych dovodov resetovalo alebo nereagovalo na zmeny. Ako tieto detaily nie su az tak podstatne, podstatne je , ze si vo svojom prispevku niekolko krat klamal a ked som ti to dokazal , tak sa ohradis tym ze si len prehanal. Tak pokracuj a ja ti budem dalej dokazovat ako klames
Last edited by Martinkardos83 on 21 Jan 2017, 15:49, edited 1 time in total.


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Filipsss » 21 Jan 2017, 15:47

Cirdo wrote:
Filipsss wrote:...rozpravky...
...vymysly...
...polopravdy...

Cirdo wrote:To ci si tam popisal su ale pekne bachorky, urcite zato dostanes pochvalu od nadriadenych.
Podobne drizty si moze vymysliet hocikto a prezentovat ich ako pravdu, to ale z toho pravdu neurobi.


Image


Cirdo
True Believer
 
Posts: 13
Joined: 05 Nov 2016, 19:11

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Cirdo » 21 Jan 2017, 15:53

Image

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 21 Jan 2017, 16:02

Martinkardos83 wrote:Zase klames. Vzajomny standings CSK a Masons je friendly. V tomto momente je tak nastaveny. Tak uz naozaj prestan klamat. Dal som ti link tak si naklikaj co potrebujes vediet a az potom pis. Neprehanaj, neklam ale pis tak ako to je. A este ku tej skratke. http://www.biaclan.cz/ Tam najdes myslim vsetko co chces o klane BIA vseobecne napisane. Budem rad ak ten link otvoris a precitas si veci tam napisane.



Upozornuji tě, že porušuješ pravidla webu. Propaguješ BIA ve vlákně které tomu není určené. Jdi si spamovat do vašeho - Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Sami kážete něco o porušování pravidel. Chcete to tu všechno smazat a tím si očistit jméno. Tohle všechno co se nalézá na forum, je vaše vizitka. A Vaše "spolupráce" s CZ/SK komunitou.

Podlosti hodny vašeho jména.

Return to Off Topic