CZ/SK komunita na MMO existuje

Moderator: Falkvard

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 23 Jan 2017, 16:56

Martinkardos83 wrote:
Kutasjarda wrote:
Martinkardos83 wrote:Kutasjarda opäť nesklamal. 30 ľudí sme teraz nemali ani v guilde a nie že by sme ešte útočili 30-ti. Daj radšej o tom ako ste útočili na náš hrad 20 až 30 ľudí teda spojený celý server alebo aspoň väčšia časť vtedy online ľudí, pretože som tam videl guildy Boians, Ironclad, Bloodhand, 6.rád, Matriarchat a neviem koho ešte a ako to skoncilo. Keď sme presli z obrany do útoku tak sme skončili s dvoma plnými vozikmi (3000 st. váhy) lootu brneni, zbraní a neviem čoho všetkého ešte. Kutasjarda a ešte otázka. Aku cestu by si hráčom poradil zvoliť?

Vubec nelest do BII a hrat radeji sam nebo to na MMo nehrat vubec, protoze si asi odhadem muzu rict ze ma Bia ban an hodne serverech :-)
. Na vas hrad neutocilo 30 lidi. Ale utocila na vas skupina lidi , ktera vlastne nemela vubec potuchy jak se hrad dobiji dostali jsm se dovnitr a to nam stacilo na uspech to ze jsme to nedobili uplne byla nase chyba nedostatek koni jinak by to bylo pro nas :-)

Ty nikdy nesklames , ešte že ta tu mame. Tak ja ti poviem kde máme ban a To je Terrasancta, Bohemia a asi český paran. Takže to sú tri a je divne ze len cz/sk . Na žiadnom inom ban nemáme. Ak o nejakom vieš tak to môžeš napísať ale ja o žiadnom neviem. Skôr mám pocit , že keď sme prišli na zahraničný server tak boli radi pretože vedeli ze ich čakajú dobré boje. A ďalej ku tomu útoku. Nič iné som od teba nečakal len keby, keby , keby. To môžem aj ja napísať keby nám Alan nedá ban tak váš hrad skončí v prachu a zostane po ňom len ta vodná priekopa, našťastie pre vás ho dal , ináč sme si vás šetrili na neskôr. Už v piatok som hovoril chlapcom ze poďme na vás ale väčšina sa zhodla na tom ze si musíme súperov posetrit aj na neskôr ze nemôžeme rozbiť na začiatok guildu čo sa tvári najsilnejšie v chat-e a navyše adminovu guildu. Lebo ze nebude potom neskôr proti komu bojovať. Tak padla voľba na Ragnarokov. Takže tak Kutasko.


Hele a proč máte na českých serverech vlastně ty BANy když jsi to nakousl?? Na zahraničních je nemáte, no proč taky když vás tam odsud vypráší... ;-)

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Pajkazed » 23 Jan 2017, 17:13

Haci wrote: Na zahraničních je nemáte, no proč taky když vás tam odsud vypráší... ;-)

Můžeš být prosím konkrétní kdo nás kde vyprášil?
Podle mě se práší tak akorát tobě z úst.
Pamatuju si většinu zahraničních serverů, toto by mi hádám neušlo.
Vím jen o porážce od Arkony a to už bude skoro rok, to byl dobrý masakr.
To u nás neuvidíš, u nás se za boj banuje bohužel.
Ale narovinu, každá porážka je ta nejlepší zkušenost.Protože ti ukáže co děláš špatně, kde máš mezery.Chtělo by to víc takových zkušeností.
Na Terre ani na bohemce jsme se nedočkali, protože místo toho, aby lidi bojovali jako jeden muž, tak raději utíkají za adminem jako jedna holka...
8-)

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 23 Jan 2017, 17:23

Už mě nebaví to Vaše povyšování... Nenašel jsem na YT ani jedno video kde by jste na zahraničním serveru bez pomoci něco dokázali..

Například...



A je úplně jedno že to jsou Masons. Prostě dostáváte na prdel, tak raději lezete za farmářema na CZ/SK servery a tlučete je tam. Do toho porušujete pravidla.

Jak mile admin zakročí jde z vás jen ukřivděnost a :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Proto máte na českých serverech BANy!!!!

Končím s komunikaci s Váma..


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Chuto » 23 Jan 2017, 17:28

Nikto na youtube nedáva videá ako prehral.
To že nikto od nás videá netočil je naša chyba, nemáme také PR.


My sme zažili veľké prehry i veľké víťazstvá. Ale to človek, ktorý nikdy nevyliezol zo svojej bublinky neuvidí.


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 23 Jan 2017, 17:29

Haci wrote:Už mě nebaví to Vaše povyšování... Nenašel jsem na YT ani jedno video kde by jste na zahraničním serveru bez pomoci něco dokázali..

Například...



A je úplně jedno že to jsou Masons. Prostě dostáváte na prdel, tak raději lezete za farmářema na CZ/SK servery a tlučete je tam. Do toho porušujete pravidla.

Jak mile admin zakročí jde z vás jen ukřivděnost a :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Proto máte na českých serverech BANy!!!!

Toto video tu uz tiez bolo a pisal som to minule ze aj Masons dostali na prdel len take video neuvidis pretoze nikto od nas netocil a oni ho tiez nezverejnia ak ho vobec maju takze tak. Ano v tom videu nas Masons porazili, Pajky myslim ze v tom case dlhsiu dobu nehral lebo nemal internet tak o tom ani nemohol vediet a co si chcel akoze tou porazkou povedat. Ale utesuj sa ze sme slabi. Ale asi budeme musiet zacat natacat vsetky nase bitky aby sme sa mali ako branit pred hrdinami v chat-e a mat moznost im dokazat ze ich slova su len prazdne reci. Vsak by si uz mohol zdvihnut zadok a prist nam ukazat ako sa to hra. Vyberieme nejaky server bez pravidiel a mozete nam spojenymi silami Alan, Haci, Norda prist ukazat ako nas vymastite.
http://www.captiongenerator.com/321692/ ... e-klan-BIA
To video si dam asi do popisu, nemozem sa prestat smiat.
Last edited by Martinkardos83 on 23 Jan 2017, 17:36, edited 1 time in total.


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Chuto » 23 Jan 2017, 17:34

Chod niekedy na nejaký zahraničný server....alebo sa v medzinárodnom prostredí spýtaj na BIA. Určite ti povedia, že o nich počuli...

a potom sa opýtaj na Hačiho, Alana a Nordu...

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Pajkazed » 23 Jan 2017, 18:05

Farmáři na cz/sk serverech?Já myslel, že tam jsou převážně stateční bojovníci CSK, ale když to říkáš ty...
Ano, v tomto čase jsem pár měsíců nehrál, to je pravda.Masony znám moc dobře a vím, že jsou dobří bojovníci.Mám s něma bojové zkušenosti.To je ale liga Hači, o které ty víš prd.Ty si ve skupině, která jim zaplatila za svobodu granitem, místo toho, aby se s něma utkala.
A ano, máš pravdu.Cítím křivdu.Neporušil jsem pravidlo a dostal jsem ban od člověka, co se víc jak rok tvářil jako dobrý kamarád.Ale opět, o tom ty nic nevíš.To je mezi mnou a Alanem, ty si opět páté kolo u vozu.
Můj subjektivní názor na bany na cz/sk serverech?
Jednoduché.Bohužel, není cz/sk gilda, která by nás přehrála.A to myslím vážně, kdyby byla konkurenceschopná gilda, dvě, tři...Tak je naše komunita úplně někde jinde.Poslední jh na Bohemce co jsem byl, jsem si akorát založil postavu.Napočítal jsem před hradem 24 lidí a to bylo minutu po hodince, my se bránili v osmi lidech.Těšil jsem se a co se stalo?Nic...Vůbec nic...Tolik gild, tolik lidí...A věř tomu, že kdyby nás sundali, což v takovém počtu při oblíhání je téměř povinnost, tak nás reskillujou do konce věků za potlesku adminů pravidla nepravidla....A místo toho, aby se semkli a bojovali jako jeden muž, tak raději jdou brečet za adminem jako jedna malá holka...Ban je jednodušší, než se postavit nepříteli tváří v tvář.
Já nechtěl hrát na cz/sk serverech a nechci se spojovat(to jsem rozepisoval více než dost), jen respektuju naše vedení a vždy budu stát po jejich boku co budu v BIA Life is Feudal.
PS:Ty se stejně ozveš Hači, strašně toho totiž nakecáš a nikdy si nedáš pokoj. ;)
8-)


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 23 Jan 2017, 18:14

Pajkazed wrote:Farmáři na cz/sk serverech?Já myslel, že tam jsou převážně stateční bojovníci CSK, ale když to říkáš ty...
Ano, v tomto čase jsem pár měsíců nehrál, to je pravda.Masony znám moc dobře a vím, že jsou dobří bojovníci.Mám s něma bojové zkušenosti.To je ale liga Hači, o které ty víš prd.Ty si ve skupině, která jim zaplatila za svobodu granitem, místo toho, aby se s něma utkala.
A ano, máš pravdu.Cítím křivdu.Neporušil jsem pravidlo a dostal jsem ban od člověka, co se víc jak rok tvářil jako dobrý kamarád.Ale opět, o tom ty nic nevíš.To je mezi mnou a Alanem, ty si opět páté kolo u vozu.
Můj subjektivní názor na bany na cz/sk serverech?
Jednoduché.Bohužel, není cz/sk gilda, která by nás přehrála.A to myslím vážně, kdyby byla konkurenceschopná gilda, dvě, tři...Tak je naše komunita úplně někde jinde.Poslední jh na Bohemce co jsem byl, jsem si akorát založil postavu.Napočítal jsem před hradem 24 lidí a to bylo minutu po hodince, my se bránili v osmi lidech.Těšil jsem se a co se stalo?Nic...Vůbec nic...Tolik gild, tolik lidí...A věř tomu, že kdyby nás sundali, což v takovém počtu při oblíhání je téměř povinnost, tak nás reskillujou do konce věků za potlesku adminů pravidla nepravidla....A místo toho, aby se semkli a bojovali jako jeden muž, tak raději jdou brečet za adminem jako jedna malá holka...Ban je jednodušší, než se postavit nepříteli tváří v tvář.
Já nechtěl hrát na cz/sk serverech a nechci se spojovat(to jsem rozepisoval více než dost), jen respektuju naše vedení a vždy budu stát po jejich boku co budu v BIA Life is Feudal.
PS:Ty se stejně ozveš Hači, strašně toho totiž nakecáš a nikdy si nedáš pokoj. ;)

Neboj Pajky ak nie Haci , tak za chvilu je tu Kutasjarda a on nam uz vysvetli ako co.


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kutasjarda » 24 Jan 2017, 03:42

Pajkazed wrote:Farmáři na cz/sk serverech?Já myslel, že tam jsou převážně stateční bojovníci CSK, ale když to říkáš ty...
Ano, v tomto čase jsem pár měsíců nehrál, to je pravda.Masony znám moc dobře a vím, že jsou dobří bojovníci.Mám s něma bojové zkušenosti.To je ale liga Hači, o které ty víš prd.Ty si ve skupině, která jim zaplatila za svobodu granitem, místo toho, aby se s něma utkala.
A ano, máš pravdu.Cítím křivdu.Neporušil jsem pravidlo a dostal jsem ban od člověka, co se víc jak rok tvářil jako dobrý kamarád.Ale opět, o tom ty nic nevíš.To je mezi mnou a Alanem, ty si opět páté kolo u vozu.
Můj subjektivní názor na bany na cz/sk serverech?
Jednoduché.Bohužel, není cz/sk gilda, která by nás přehrála.A to myslím vážně, kdyby byla konkurenceschopná gilda, dvě, tři...Tak je naše komunita úplně někde jinde.Poslední jh na Bohemce co jsem byl, jsem si akorát založil postavu.Napočítal jsem před hradem 24 lidí a to bylo minutu po hodince, my se bránili v osmi lidech.Těšil jsem se a co se stalo?Nic...Vůbec nic...Tolik gild, tolik lidí...A věř tomu, že kdyby nás sundali, což v takovém počtu při oblíhání je téměř povinnost, tak nás reskillujou do konce věků za potlesku adminů pravidla nepravidla....A místo toho, aby se semkli a bojovali jako jeden muž, tak raději jdou brečet za adminem jako jedna malá holka...Ban je jednodušší, než se postavit nepříteli tváří v tvář.
Já nechtěl hrát na cz/sk serverech a nechci se spojovat(to jsem rozepisoval více než dost), jen respektuju naše vedení a vždy budu stát po jejich boku co budu v BIA Life is Feudal.
PS:Ty se stejně ozveš Hači, strašně toho totiž nakecáš a nikdy si nedáš pokoj. ;)
Co myslis tim prehrala, ze tam jezdi 15 zmatenejch strelcu + 4 lidi ktery to celkem umej na to kolik maj odehrano hodin. Kolik mate odehrano vy hodin na lifku a kolik my? Podivej se na takoveho Nemelese ten vas sunda ani nestacite mrknout klidne 3 lidi a to ma 400 hodin, ale jakou maj sanci 4 lidi +tech 15 zmatenych hracu co vlastne nevi ani co ma delat proti vam co mate nahrano 3000 hodin nerikam kazdej, ale urcite vas je dost. Ted si klepejte na celicko a uvedomte si ze tu nejste sami. Taky nejsem zadnej pvp, ale zkousim to i s nahranejma 300 hodinama. Ale to si vy neuvedomujete vam na tech lidech nezalezi. Vy vubec zadnou CZ/SK komunitu spojovat nechcete a pak se divite ze dostanete bany? Mozna se trosku zamyslet.

My jsme vzdy dojeli na malo koni jinak bojujem do posledniho tak ze ani jeden JH nebyl pro nas tak ostudnej. Na tech par odehranych hodin to celkem jde.

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Caffe » 24 Jan 2017, 08:32

Kutasjarda vidím , že si trochu zmiernil tón tak na teba budem reagovať. Pajky to myslí tak , že nie je Cz/sk guilda ktorá by nad nami zvíťazila. Aj medzi Vami boli ľudia čo majú nahrate ďaleko cez 1000 hodin. Iste boli medzi nimi aj ľudia čo majú nahraté málo. Čo sa týka Nemelesa , veď sme ho niekoľkokrát pochválili , že hra dobre, ale jednotlivec bohužiaľ nič proti skupine nezmôže. Life is feudal nie sú čestné súboje 1 vs 1, neviem prečo sa to rieši vôbec v tejto rovine. Life is feudal je o výhode pozicnej, početnej, momente prekvapenia, taktike atď. Aspektov je tam veľa ktoré môžu rozhodnúť bitku. Vieš Kutasjarda keby si sa ku nám nechoval tak arogantne a radšej namiesto vypisovanie hovadin do chat-u , tam radšej napísal chlapi nešiel by si so mnou niekto cvične zabojovať bez lootovania, tak verím že u nás by sa vždy niekto našiel a sám by si tie skúsenosti mohol nadobudnúť ale keď sa radšej bojujes v chat-e ako na bojisku tak sa nemôžeš čudovať že potom sme ako osie hniezdo.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Sainse1 » 24 Jan 2017, 08:58

Na počtu odehraných hodin to nezáleží...

Hači ti může potvrdit když jsem snima začínal, tak jsem měl cca 150 hodin, a třísknul jsem tam 5 lidí co měli nahráno už asi 600 v tu dobu.

Stejně tak, znám několik lidí co maj nahráno 3 000 hodin + , a v PvP jsou rádi, že udrží meč...

Každý je nějaký
Image


GeorgeBia
True Believer
 
Posts: 9
Joined: 14 Dec 2016, 19:26

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by GeorgeBia » 24 Jan 2017, 09:15

todle sem chtel napsat sainsi ale nevim procc ale napsal sem to do shitpostu :)


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Chuto » 24 Jan 2017, 09:33

Každý je nejaky, ako hovorí Sainse. každý si chce zahrat' tak, ako ho to baví. Tak ako PVe hráč Potrebuje ochranu od PVP-čkára, tak on potrebuje zásoby od PVE-čkára. Jedni bez druhých sa dlhodobo na jednom mieste neudržia. To je jediny dôvod združovania sa. Snáď sa niekedy toto uvedomenie si tejto potreby dostaví aj medzi cz/sk hráčmi.
Last edited by Chuto on 24 Jan 2017, 11:20, edited 3 times in total.


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Mishsuli » 24 Jan 2017, 10:54

Kutasjarda wrote:
Pajkazed wrote:Farmáři na cz/sk serverech?Já myslel, že tam jsou převážně stateční bojovníci CSK, ale když to říkáš ty...
Ano, v tomto čase jsem pár měsíců nehrál, to je pravda.Masony znám moc dobře a vím, že jsou dobří bojovníci.Mám s něma bojové zkušenosti.To je ale liga Hači, o které ty víš prd.Ty si ve skupině, která jim zaplatila za svobodu granitem, místo toho, aby se s něma utkala.
A ano, máš pravdu.Cítím křivdu.Neporušil jsem pravidlo a dostal jsem ban od člověka, co se víc jak rok tvářil jako dobrý kamarád.Ale opět, o tom ty nic nevíš.To je mezi mnou a Alanem, ty si opět páté kolo u vozu.
Můj subjektivní názor na bany na cz/sk serverech?
Jednoduché.Bohužel, není cz/sk gilda, která by nás přehrála.A to myslím vážně, kdyby byla konkurenceschopná gilda, dvě, tři...Tak je naše komunita úplně někde jinde.Poslední jh na Bohemce co jsem byl, jsem si akorát založil postavu.Napočítal jsem před hradem 24 lidí a to bylo minutu po hodince, my se bránili v osmi lidech.Těšil jsem se a co se stalo?Nic...Vůbec nic...Tolik gild, tolik lidí...A věř tomu, že kdyby nás sundali, což v takovém počtu při oblíhání je téměř povinnost, tak nás reskillujou do konce věků za potlesku adminů pravidla nepravidla....A místo toho, aby se semkli a bojovali jako jeden muž, tak raději jdou brečet za adminem jako jedna malá holka...Ban je jednodušší, než se postavit nepříteli tváří v tvář.
Já nechtěl hrát na cz/sk serverech a nechci se spojovat(to jsem rozepisoval více než dost), jen respektuju naše vedení a vždy budu stát po jejich boku co budu v BIA Life is Feudal.
PS:Ty se stejně ozveš Hači, strašně toho totiž nakecáš a nikdy si nedáš pokoj. ;)
Co myslis tim prehrala, ze tam jezdi 15 zmatenejch strelcu + 4 lidi ktery to celkem umej na to kolik maj odehrano hodin. Kolik mate odehrano vy hodin na lifku a kolik my? Podivej se na takoveho Nemelese ten vas sunda ani nestacite mrknout klidne 3 lidi a to ma 400 hodin, ale jakou maj sanci 4 lidi +tech 15 zmatenych hracu co vlastne nevi ani co ma delat proti vam co mate nahrano 3000 hodin nerikam kazdej, ale urcite vas je dost. Ted si klepejte na celicko a uvedomte si ze tu nejste sami. Taky nejsem zadnej pvp, ale zkousim to i s nahranejma 300 hodinama. Ale to si vy neuvedomujete vam na tech lidech nezalezi. Vy vubec zadnou CZ/SK komunitu spojovat nechcete a pak se divite ze dostanete bany? Mozna se trosku zamyslet.

My jsme vzdy dojeli na malo koni jinak bojujem do posledniho tak ze ani jeden JH nebyl pro nas tak ostudnej. Na tech par odehranych hodin to celkem jde.


Kutas jedno ti uznam,, Ironcladi ste sa ingame vobec nespravali zle,, vase bojove schopnosti a celkovo vas styl hrania sa od nasho az tak moc nelisi,,, ale co je druha vec je ked niekto v chate zacne vykrikovat ake sme lamky a aky ste vy borci,,, vsakze??? ;) ako neviem jediny post kde by som pisal aky som borec,, a si myslim ze nikto z nas neviedol taketo trapne reci,,, to je jedna vec,, druha vec je ze som si vedomy toho ze v boji 1v1 mozem prehrat no to mi nevadi,, ale ked prave neprebiehaju arenky alebo osobne duely,, ale je JH kde sa dobyva hrad alebo brani,, tam uz ten skill jednotlivcov nie je az taky vyrazny,, tam sa skor ukaze ako su ti jednotlivci zohrany,, ano mozno ma Nemeless zabije v osobnom boji,, mozno ano,,, mozno nie,,, ale tak ci tak tato hra nie je pre solistov,, je dobre vediet ovladat svoju zbran ale este lepsie je vediet dobre velit svojim ludom,, posluchat svojich vodcov,, a bojovat takticky co uz je u vas trosku vacsi problem,, a to ze my takto bojujeme tak sme "LAAAAMMMMYYY",, no ked "LAAAAAMMMYYY" takto vyhravaju tak na tom asi nieco bude nemyslis?? A to ze tu mate vsetci take ostre jazycky to je hlavne o tom ze si poradit nenechate,, a BIAci su proste "namyslene svine",, ale keby si hocikto z nas BIAkov zmenil meno a prihlasil sa k vam na TS,, tak ani by ste nevedeli ze sa bratrickujete z BIAkom a raz dva by ste mali spolocne myslienky,, a to hovorim o niecom co uz skusene bolo neraz,, keby ste vsetci nemali tie vase predsudky na BIAkov mohli sme na MMOcku bojovat spolocne,, ziadne dalsie urazky,, ziadne zabijanie sa medzi sebou,, ked neratame trening...


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 24 Jan 2017, 12:18

To si vystihol Mishuli, hlavne s tým TS, to len takto sa zdá ze zlá BIA ale keby prídeme na kohokoľvek TS so zmenenymi menami nikto ani nevie a hneď sme kamaráti . To je čisto len o tom syndrome ktorý šíri niekoľko ľudí a potom fakt keď niekde prídeme a zabijeme zopár ľudí , tak hneď je každý na nohách aká je tá BIA zlá. Nuž darmo na niekoho existenciu si potrebujes vymyslieť triedneho nepriateľa a vždy sa niekto nájde kto ti uverí a potom už len stačí aby si sa nastavenej línie drzal. Presne to funguje aj v reálnej politike tak predsa pc hry nemôžu byť výnimka. Hlavne vždy časom dôjde k uvedomeniu a ako sa hovorí všetko opadne. Všade je to tak. Takže už nedufam v zjednotenu cz/sk komunitu ale dúfam k uvedomeniu, že si konečne väčšina hráčov uvedomí kde je cesta vydlazdena a kde tŕnistá.

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Pajkazed » 24 Jan 2017, 15:59

Kutasjarda wrote:Co myslis tim prehrala, ze tam jezdi 15 zmatenejch strelcu + 4 lidi ktery to celkem umej na to kolik maj odehrano hodin. Kolik mate odehrano vy hodin na lifku a kolik my? Podivej se na takoveho Nemelese ten vas sunda ani nestacite mrknout klidne 3 lidi a to ma 400 hodin, ale jakou maj sanci 4 lidi +tech 15 zmatenych hracu co vlastne nevi ani co ma delat proti vam co mate nahrano 3000 hodin nerikam kazdej, ale urcite vas je dost. Ted si klepejte na celicko a uvedomte si ze tu nejste sami. Taky nejsem zadnej pvp, ale zkousim to i s nahranejma 300 hodinama. Ale to si vy neuvedomujete vam na tech lidech nezalezi. Vy vubec zadnou CZ/SK komunitu spojovat nechcete a pak se divite ze dostanete bany? Mozna se trosku zamyslet.

My jsme vzdy dojeli na malo koni jinak bojujem do posledniho tak ze ani jeden JH nebyl pro nas tak ostudnej. Na tech par odehranych hodin to celkem jde.

Přehrála myslím tak, že by nad námi zvítězila.To není vychloubání, to je konstatování smutného faktu.Já bych byl opravdu rád za to, kdyby byla naše komunita silná a dokazovala to s mečem v ruce a ne s "tužkou" v ruce...Se podívej po Evropě kolik gild je v kdejaké zemi, máme opravdu co dohánět.Jenže bohužel, chce to sbírat zkušenosti z boje, což se na našich serverech nedá a CZ/SK gild, které stabilně fungujou na jiných než domácích serverech je jak šafránu, a proto naše komunita nemá nadhled a vede raději žabo-myší války.
Vy jste relativně bojechtiví, jen potřebujete zkušenosti a ty na Bohemce opravdu nezískáš a tím že budeš sprostý na nás, místo toho aby si jak Kafčo povídal přišel jestli si nezatrénujem...Tím se moc dopředu neposuneš.Přitom stačí jen chtít.Na to, kolik máš nahraných hodin se vůbec nedívej.Jsou hráči, co mají skill vrozený.Prostě jim to jde.A jsou hráči, co mají skill vydřený a to jen proto, že chtějí bojovat a chtějí se učit.A můžeš mi věřit Kutasjarda, že pokud máš dobré velení a děláš co se ti řekne, tak máš velkou šanci na vítězství.Skilleři se vždycky hodí a jsou zásadní.Ale beze zbytku lidí jsou k ničemu, musíš fungovat jako skupina a ne jako jednotlivec.Nadneseně řečeno, k čemu ti je člověk co sundá pět lidí, když ho šestý zabije a tím udělá výsledek bitvy, raidu, čehokoliv podobného...
Jo pokud takový jedinec má tendence vyzdvihovat to, že zabil pět lidí a přitom gilda prohrála...Tak je to jeho boj a jeho egocentrismus.
Já zastávám názoru že lifko se musí hrát týmově a nejlepší učitel je porážka, pokud s ní dokážu pracovat...
A poslední malý detail.Nám na lidech nezáleží?Dám malý příklad z Bohemky.Stříleli jsme z katapultu a občas šla rána do baráku za bránou, všimli jsme si toho a přestali jsme střílet, obléhat.Proč?Chuto řekl že zničíme i civilní budovu, proběhla krátká debata a obléhání se ukončilo...Odměnou byla sprška posměšků a nadávek na globalu.
Neřeším, to je každého věc jak se chová.Ale občas mi ty zkreslené názory už nejdou vstřebat. :)
8-)


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kutasjarda » 24 Jan 2017, 20:02

Pajkazed wrote:Chuto řekl že zničíme i civilní budovu
Asi moc na pravidla nejste co? Mozna by bylo lepsi kdyz prijdete na nejaky server ty pravidla cist.

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Pajkazed » 24 Jan 2017, 20:32

Kutasjarda wrote:
Pajkazed wrote:Chuto řekl že zničíme i civilní budovu
Asi moc na pravidla nejste co? Mozna by bylo lepsi kdyz prijdete na nejaky server ty pravidla cist.

Promiň, napsal jsem to nejasně.Řekl že zničíme i civilní budovu, a proto jsme přestali.I když to bylo postavené tak "chytře", že jinak brána zničit nešla, tzv collateral dmg. :no:
Ale asi škoda slov, když si stejně vytáhneš jen to co se ti hodí.Jen je to škoda...
8-)


GeorgeBia
True Believer
 
Posts: 9
Joined: 14 Dec 2016, 19:26

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by GeorgeBia » 24 Jan 2017, 20:38

ty si ten text jaksi nepochopil kutasjarda ale to me u tebe neprekvapuje das citaci vytrzenou z kontextu precti si tu vetu predtim a da ti smysl i ta tva citace ty sis to vylozil jako ze chuto říká zničme civilni budovu ale on upozornil ze tim katapultem nici se i barak snad to chapes my ty pravidla znali proto když na to chuto upozornil ze zničíme i barak tim ostrelovanim tak se prestalo spatna demagogie ztve strany


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Chuto » 24 Jan 2017, 20:49

Kutas, my sme si dávali extra pozor aby sme neporušovali pravidlá a aby nemal admin žiaden dôvod nás zabanovat'. Nie všetky nám boli "Po vôli" ale rešpektovali sme ich. Preto bola tá "anketa". Aby sa nejako zdôvodnil náš ban.

A čo sa tyka zabíjania Vedz, že som ja a další od nás zabíjali minimálne. A tí čo sú s nami na MMO vo vojne to zistia.


Henry_KaM
Zealous Believer
 
Posts: 17
Joined: 16 Dec 2015, 05:55

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Henry_KaM » 24 Jan 2017, 22:54

Měli byste se tu všichni zamyslet nad tím, co tu píšete za píčoviny. Na tý schůzy jsem byl jako posluchač, nebyl jsem od začátku, ale to co jsem slyšel, mi přišlo fajn. Lidi, komunikovali jste spolu uplně v pohodě, Norda mluvil poprvé rozumně, říkal jsem si, ty vole, oni snad všichni dostali rozum. Po tejdnu se podívam na forum, jak to všechno pokračuje a nemůžu uvěřit vlastním očím. Můžete mi někdo vysvětlit, co to má znamenat? BIA jsou dementi napíše člověk, kterej píše hůř než můj syn, navíc si nepamatuju, že bych někdy tenhle nick potkal, takže nechápu, jak může někdo povídat o BIA, že jsou dementi, když ty lidi nezná. Cirdo, to, jak jsi se rozepsal o tom, že sotva se csk připojila na mmo, bia jim vyhlásila vojnu, si se dozvěděl kde? Byl jsi u toho, nebo ti to někdo řekl, že to tak bylo? protože já jsem u toho byl a rozhodně to takhle nebylo. Každej si tu píšete věci, tak jak se vám hodí a nikdo nemáte koule napsat, jak to doopravdy bylo. Nikdo nemáte koule si nasypat popel na hlavu a říct, že jste udělali něco špatně. Včetně BIA. Neříkám, že BIA je svatá. To není nikdo z nás. Každej chybuje. Přijde mi, že česká i slovenská komunita se dokáže sjednotit snad jen, když se vyhraje mistrovství světa v hokeji. Každej tady na každýho hází špínu. Jděte s tím všichni do prdele. Rusáci se mezi sebou taky řezali. Masoni a Arkona byli úhlavní nepřátelé, ale jakmile zjistili, že je to potřeba, tak si sedli, řekli si, hele serem na to, musíme držet spolu, protože jinak jsme v prdeli. A tady? Jako malý parchanti. Dokud se budete všichni chovat takhle, tak nic takovýho nedokážeme. Je mi smutno z toho, jak se k sobě chováte. Tohle že je ten českej hrdej národ? Tohle, že je ten hrdej slovenskej národ? Chce se mi z vás blejt. Kdyby teď vypukla válka, tak vy jste snad schopní jít proti sobě. Pro vás všechny štěstí, že tohle je jenom debilní hra. Pořád je čas se nad sebou zamyslet a uznat svoje chyby. Až tohle dokážeme, pak budeme doopravdy silná komunita. Dřív ne. To je to doopravdy tak těžký si říct, hele necháme toho, jsou to všechno sračky, my máme tuhle a tuhle guildu, sjednotíme se do jedné aliance, jo my tu máme už spojence, tak super, bude nás víc a budeme silnější. Budeme si pomáhat, podporovat se jak vojensky, tak ekonomicky. To je to kurva tak těžký si tohle říct?

S pozdravem Henry Smith. Hrdý člen BIA


Helga-Prcik
True Believer
 
Posts: 18
Joined: 04 Dec 2016, 11:45

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Helga-Prcik » 24 Jan 2017, 23:14

Krásně napsáno. Já jen připojím, že máte možnost se hezky vyjádřit o tom, jak by jsi chtěl a mohla CZ-SK komunita vypadat v MMO.

http://steamcommunity.com/groups/LiF-CZ ... 928098390/

Schválně kdo je frajer a dokáže napsat něco smysluplného jako tady pán Turecek89.

Kdyby byl zájem, mohl bych pořádat další debatu na TS. Na neutrální půdě. Datum by byl ještě určen, dle ohlasu. ;)

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kazar » 25 Jan 2017, 05:26

Henry, ja som už raz mal podobný pocit. Bolo to zhruba pred 1,5-2 rokmi keď som bol ja a caffe ako hlavný predstavitelia BIA na TS Terry a rokovali sme presne o takejto téme aká bola naposledy, ale už verejná.

Môžem s kľudom povedať že sa história opakuje !


Tak isto som mal pocit že je to na správnej ceste, súhlasili sme s nejakými návrhmi a myslel som si že budeme rokovať ďalej. Namiesto toho to prebehlo tak isto ako teraz. Zišli sa na TS poza náš chrbát a ohovárali nás aký sme ...

Tu henry vôbec nejde o vysypaní popola na hlavu a ani to nepomôže. Načo budeš zo seba robiť chudáčika. Polepší ti to v niečom ?

Helga, tiež to nieje neutrálna pôda keď hovoríš že hráš v CSK. Poviem s čistým svedomím aj tebe.

História sa znovu zopakuje.


Neviem čo čakáš od tej debaty. Škoda je že hlavný predstavitelia iných väčších guild ako je Hači, Alan a Norda išli na to TS-ko, preto aby si vypočuli našu politiku a stratégiu a vytiahli z nás informácie. Hačiho zaujímalo len prečo od nás odišli ľudia. Alana a Nordu zaujímalo to ako sa rozhodujeme v BP. Toto sú čisto interné veci a nemuseli sme ich nikomu predkladať, ale urobili sme tak pretože sme si mysleli že to niekam speje. Žiaľ bohu spelo to tam kde pred týmy pár rokmi. Slzami von na fórum.

U nás na slovensku máme také "rčení". "Raz nachytáš každého, dva razy hlupáka a tri razy slováka". Nechceme sa ho držať.

Ak máte niečo čo by ste chceli s nami predebatovať môžete sa nám ozvať. Určite nájdeme spoločnú reč. S nami sa dá komunikovať normálne. Nie ako vo videu. :D
Ave BIA


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kutasjarda » 25 Jan 2017, 07:01

Turecek89 wrote:Měli byste se tu všichni zamyslet nad tím, co tu píšete za píčoviny. Na tý schůzy jsem byl jako posluchač, nebyl jsem od začátku, ale to co jsem slyšel, mi přišlo fajn. Lidi, komunikovali jste spolu uplně v pohodě, Norda mluvil poprvé rozumně, říkal jsem si, ty vole, oni snad všichni dostali rozum. Po tejdnu se podívam na forum, jak to všechno pokračuje a nemůžu uvěřit vlastním očím. Můžete mi někdo vysvětlit, co to má znamenat? BIA jsou dementi napíše člověk, kterej píše hůř než můj syn, navíc si nepamatuju, že bych někdy tenhle nick potkal, takže nechápu, jak může někdo povídat o BIA, že jsou dementi, když ty lidi nezná. Cirdo, to, jak jsi se rozepsal o tom, že sotva se csk připojila na mmo, bia jim vyhlásila vojnu, si se dozvěděl kde? Byl jsi u toho, nebo ti to někdo řekl, že to tak bylo? protože já jsem u toho byl a rozhodně to takhle nebylo. Každej si tu píšete věci, tak jak se vám hodí a nikdo nemáte koule napsat, jak to doopravdy bylo. Nikdo nemáte koule si nasypat popel na hlavu a říct, že jste udělali něco špatně. Včetně BIA. Neříkám, že BIA je svatá. To není nikdo z nás. Každej chybuje. Přijde mi, že česká i slovenská komunita se dokáže sjednotit snad jen, když se vyhraje mistrovství světa v hokeji. Každej tady na každýho hází špínu. Jděte s tím všichni do prdele. Rusáci se mezi sebou taky řezali. Masoni a Arkona byli úhlavní nepřátelé, ale jakmile zjistili, že je to potřeba, tak si sedli, řekli si, hele serem na to, musíme držet spolu, protože jinak jsme v prdeli. A tady? Jako malý parchanti. Dokud se budete všichni chovat takhle, tak nic takovýho nedokážeme. Je mi smutno z toho, jak se k sobě chováte. Tohle že je ten českej hrdej národ? Tohle, že je ten hrdej slovenskej národ? Chce se mi z vás blejt. Kdyby teď vypukla válka, tak vy jste snad schopní jít proti sobě. Pro vás všechny štěstí, že tohle je jenom debilní hra. Pořád je čas se nad sebou zamyslet a uznat svoje chyby. Až tohle dokážeme, pak budeme doopravdy silná komunita. Dřív ne. To je to doopravdy tak těžký si říct, hele necháme toho, jsou to všechno sračky, my máme tuhle a tuhle guildu, sjednotíme se do jedné aliance, jo my tu máme už spojence, tak super, bude nás víc a budeme silnější. Budeme si pomáhat, podporovat se jak vojensky, tak ekonomicky. To je to kurva tak těžký si tohle říct?

S pozdravem Henry Smith. Hrdý člen BIA
My se dohodnout umime jen Bia musi vsem vladnout a rozkazovat. Ja nepotrebuju mit za svim jmenem BIA. Komunita se nemusi zkladat jen z jddne guildy muze se ta komunita skladat i z jinych guild, ale to BIA nechce.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 25 Jan 2017, 07:04

Zdravím...

A hele, starý dobrý Kazar na svém profilu.

Říkal jsem si že už sem nic psát nebudu, že je to jako házet hrách o zeď.

První a zásadní věc co bych zdůraznil je ta že ty sám Kazare si řekl něco co dostane snad každého člověka. A teď nás zase jen napadáš, zameť si před s vím prahem a uvědom si že pracuješ s lidma a spolupráce je především o komunikaci. To co ty si vypustil z úst není hodno spolupráce a napadej to jak je libo. :bad:  Nebudu to zde rozebírat. Myslím si že ty sám víš o co jde, samozřejmě budeš tvrdit opak. Je jasný že musíš, jinak by to byla prohra, na celé čáře. Takže nic nečekám.

Co se týká rozhovoru, na nic si nepřistoupil, ba ani si nebyl schopen vyjádření, musel sem to z tebe tahat přes steam a až pak (po 5ti dnech) si něco málo napsal na forum a to neoficiálně. V tuto chvíli házíš špínu kolem sebe ty. A děláš ze sebe :angel: . Ale co ty víš sám přesně jak to bylo a je to jen na tvém svědomí, na co ty sám máš žaludek. "Tak dlouho se chodí se džbánem, až se ucho utrhne" a věř že na to si rád počkám a budu se těšit.

Je zajímavé že zde vystupuješ pod dvouma profilama, jako bys byl raději opatrný. To už něco značí. Zdá se Kazare že o tohle ti přesně šlo, zahrát to na nás a teď ze sebe dělat čisté batolátko, "to ne já, to všechno oni"  Ale jak říkám, pokud na to máš žaludek tak pak na pohodu, samozřejmě.

Jinak Henry musím ti dát za pravdu s tím co si psal, byl sem taky překvapen jak rozhovor proběhl. Skvěle se zhodnotila situace a pořádně se to probralo, pár dalších setkání a bylo by to podle mě do pohody. Pak jen hurá na MMO.

Môžem s kľudom povedať že sa história opakuje !

S klidem? To zní trochu laxně a na pohodu, že nic jiného si nečekal. Nevím, já z toho moc načtený nebyl když sem se to dozvěděl, ale popravdě ani mě to nepřekvapilo. Jak v rozhovoru padlo, "vy už máte dávno věci nalajnovaný"


História sa znovu zopakuje.


Ano, dokud bude tvé jednání jaké je, tak bohužel. Už prvotní jednání na Terra kdy sem si vás pozval na server, si jen lhal a klamal. Připomenu, že moje pozvání bylo za účelem rozšířit BIA komunitu a chtěl sem po vás aby jste ukázaly hráčům že nejste tak špatný. Já se vás zastával. Jinak bych vás na server nepozval. Jenže vnímám hráče stejně jako Alan a pokud vás na serveru nechtějí, tak proč vás tam držet. Nemůžu za to že máte znepřátelenou komunitu. Není očistou to házet na nás, vy s vím jednáním si za to můžete. Proto tě tam teď už nepustím, proto máš BAN i na TS.
A nečekej že se tu s tebou budu nadále dohadovat.


Tím co tu píšeš je pro člověka co ví co dokážeš hnus. Pro mě, jsi bezcharakterní člověk, co říká pravdu jen když se splete.
Tak a teď si sedněte a rozjeďte to tady, pište si zde třeba další měsíc, o tom jak je ti Kazare ublíženo. Ale my víme proč tomu tak je a to ty neospravedlníš.


Závěrem mi napiš. Jaké tajné informace si nám řekl, pokud tvrdíš že to bylo naším záměrem???? Což je vážně...


Edit: Jen si z toho děláš srandu, viz. tvá práce na videu s nacistama, za to ti ten čas stojí.
Last edited by Haci on 25 Jan 2017, 08:01, edited 1 time in total.

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Caffe » 25 Jan 2017, 07:25

Turecek89 wrote:Měli byste se tu všichni zamyslet nad tím, co tu píšete za píčoviny. Na tý schůzy jsem byl jako posluchač, nebyl jsem od začátku, ale to co jsem slyšel, mi přišlo fajn. Lidi, komunikovali jste spolu uplně v pohodě, Norda mluvil poprvé rozumně, říkal jsem si, ty vole, oni snad všichni dostali rozum. Po tejdnu se podívam na forum, jak to všechno pokračuje a nemůžu uvěřit vlastním očím. Můžete mi někdo vysvětlit, co to má znamenat? BIA jsou dementi napíše člověk, kterej píše hůř než můj syn, navíc si nepamatuju, že bych někdy tenhle nick potkal, takže nechápu, jak může někdo povídat o BIA, že jsou dementi, když ty lidi nezná. Cirdo, to, jak jsi se rozepsal o tom, že sotva se csk připojila na mmo, bia jim vyhlásila vojnu, si se dozvěděl kde? Byl jsi u toho, nebo ti to někdo řekl, že to tak bylo? protože já jsem u toho byl a rozhodně to takhle nebylo. Každej si tu píšete věci, tak jak se vám hodí a nikdo nemáte koule napsat, jak to doopravdy bylo. Nikdo nemáte koule si nasypat popel na hlavu a říct, že jste udělali něco špatně. Včetně BIA. Neříkám, že BIA je svatá. To není nikdo z nás. Každej chybuje. Přijde mi, že česká i slovenská komunita se dokáže sjednotit snad jen, když se vyhraje mistrovství světa v hokeji. Každej tady na každýho hází špínu. Jděte s tím všichni do prdele. Rusáci se mezi sebou taky řezali. Masoni a Arkona byli úhlavní nepřátelé, ale jakmile zjistili, že je to potřeba, tak si sedli, řekli si, hele serem na to, musíme držet spolu, protože jinak jsme v prdeli. A tady? Jako malý parchanti. Dokud se budete všichni chovat takhle, tak nic takovýho nedokážeme. Je mi smutno z toho, jak se k sobě chováte. Tohle že je ten českej hrdej národ? Tohle, že je ten hrdej slovenskej národ? Chce se mi z vás blejt. Kdyby teď vypukla válka, tak vy jste snad schopní jít proti sobě. Pro vás všechny štěstí, že tohle je jenom debilní hra. Pořád je čas se nad sebou zamyslet a uznat svoje chyby. Až tohle dokážeme, pak budeme doopravdy silná komunita. Dřív ne. To je to doopravdy tak těžký si říct, hele necháme toho, jsou to všechno sračky, my máme tuhle a tuhle guildu, sjednotíme se do jedné aliance, jo my tu máme už spojence, tak super, bude nás víc a budeme silnější. Budeme si pomáhat, podporovat se jak vojensky, tak ekonomicky. To je to kurva tak těžký si tohle říct?

S pozdravem Henry Smith. Hrdý člen BIA

Henry presne toto sme navrhli a vieš aká bola odpoveď. Nemôžeme ísť ku Vám lebo ľudia čo s nami hrajú ku Vám nechcú ísť. Nezapocul som ani raz že skúsim presvedcit čo najviac ľudí, je to dobrý nápad, ma to hlavu aj pätu. Nič take. Henry v podstate by z toho boli len problémy. A ešte opýtam sa. Čo BIA na oplátku získa späť? My sme sa ponúkli ako silný partner , ktorý ponúka miesto v Blood pacte pod našou značkou a jediné čo by stratili ostatné skupiny je možnosť vyhlasovať vojnu a uzatvárať spojenectvo , inác si môžu stavať vlastný hrad, vlastný monument, vlastná organizácia, ich členovia prostredníctvom nás môžu mať pripomienky na BP, pomáhali by sme im ako ekonomicky , tak vojensky. No a teraz sa znovu spýtam? Čo dostaneme za takúto ponuku? Niektorí tu tvrdili , že to je len preto že my potrebujeme ľudí. Nie veď títo ľudia by neboli v BIA nejadnalo sa o nábor do našeho klanu. Je nás dosť na MMO už teraz na wave 1 sme boli v počte že sme vedeli fungovať na úrovni iných veľkých skupín a to mala prístup do tejto vlny asi 1/3 našich hráčov. Ale ten absolútny počet nie je až tak dôležitý , dôležitá je aktivita hráčov. No ale stále neviem čo by BIA dostala? Nevadí nám že by sme tieto claimy museli podporovať ekonomicky a vojensky a radi by sme to robili , pretože guilda s 20 členmi nebude ekonomicky stíhať guilde so 100 členmi takže ju musí ťahať hore aby boli na jednej urovni. No Henry ja ti poviem čo sme dostali. Po porade na ktorej sme hovorili aj o možnosti že BIA umožní stavat klanu CSK poblíž našeho claimu a naš vzťah bude neutrálny pričom my zabezpečíme túto neutralitu od celého BP tak že takúto možnosť si musíme premyslieť. Sainse spísal zápis z porady na ktorého objektivite sme sa zhodli myslím všetci. No len čo sa nestalo pán Whitenorda , pán Haci a pán Alan sa rozhodli že nemusia čakať ako sa rozhodneme pretože oni už rozhodnutí boli a prskli sem príspevok hneď prvý v tomto topicu. Keď som ho čítal prvý krát som najskôr myslel že zlé vidím, potom či tu už náhodou nie je nejaký starý príspevok a potom mi to celé docvaklo. Tieto tri osoby už boli dopredu dohodnuté. Ich cieľom bolo vytiahnuť info a ak sa podarí tak to zahrať tak aby BIA a aliancia BP na nich neutocila, oni by ďalej potichučky paktovali s Masonmi aby na nich neútočili ani oni a takto by hrou na dve strany si zabezpečili dá sa povedať že pokoj od oboch strán. Takže zase snaha o to zneužiť nás a naše postavenie, hra poza nás chrbát, o Alanovi ani nebudem hovoriť , ten už ani nevie na koľko strán hrá. No takže tak. Alan, Haci, Whitenorda pre klan BIA skončili. S nimi už nič lebo sa im absolútne nedá veriť. Povedia niečo však ak si vypocujes záznam tak to tam v závere budeš počuť a tieto osoby urobia niečo úplne iné. Takže títo traja určite nie. Samozrejme ľudia ktorí pochopili o čo nám ide majú dvere či už ku spolupráci alebo ku členstvu otvorené ale títo traja, s nimi už fakt nič. Nič neponúkajú len chcú brať.

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Caffe » 25 Jan 2017, 07:38

Haci wrote:Zdravím...

A hele, starý dobrý Kazar na svém profilu.

Říkal jsem si že už sem nic psát nebudu, že je to jako házet hrách o zeď.

První a zásadní věc co bych zdůraznil je ta že ty sám Kazare si řekl něco co dostane snad každého člověka. A teď nás zase jen napadáš, zameť si před s vím prahem a uvědom si že pracuješ s lidma a spolupráce je především o komunikaci. To co ty si vypustil z úst není hodno spolupráce a napadej to jak je libo. :bad:  Nebudu to zde rozebírat. Myslím si že ty sám víš o co jde, samozřejmě budeš tvrdit opak. Je jasný že musíš, jinak by to byla prohra, na celé čáře. Takže nic nečekám.

Co se týká rozhovoru, na nic si nepřistoupil, ba ani si nebil schopen vyjádření, musel sem to z tebe tahat přes steam a až pak (po 5ti dnech) si něco málo napsal na forum a to neoficiálně. V tuto chvíli házíš špínu kolem sebe ty. A děláš ze sebe :angel: . Ale co ty víš sám přesně jak to bylo a je to jen na tvém svědomí, na co ty sám máš žaludek. "Tak dlouho se chodí se džbánem, až se ucho utrhne" a věř že na to si rád počkám a budu se těšit.

Je zajímavé že zde vystupuješ pod dvouma profilama, jako bys byl raději opatrný. To už něco značí. Zdá se Kazare že o tohle ti přesně šlo, zahrát to na nás a teď ze sebe dělat čisté batolátko, "to ne já, to všechno oni"  Ale jak říkám, pokud na to máš žaludek tak pak na pohodu, samozřejmě.

Jinak Henry musím ti dát za pravdu s tím co si psal, byl sem taky překvapen jak rozhovor proběhl. Skvěle se zhodnotila situace a pořádně se to probralo, pár dalších setkání a bylo by to podle mě do pohody. Pak jen hurá na MMO.

Môžem s kľudom povedať že sa história opakuje !

S klidem? To zní trochu laxně a na pohodu, že nic jiného si nečekal. Nevím, já z toho moc načtený nebyl když sem se to dozvěděl, ale popravdě ani mě to nepřekvapilo. Jak v rozhovoru padlo, "vy už máte dávno věci nalajnovaný"


História sa znovu zopakuje.


Ano, dokud bude tvé jednání jaké je, tak bohužel. Už prvotní jednání na Terra kdy sem si vás pozval na server, si jen lhal a klamal. Připomenu, že moje pozvání bylo za účelem rozšířit BIA komunitu a chtěl sem po vás aby jste ukázaly hráčům že nejste tak špatný. Já se vás zastával. Jinak bych vás na server nepozval. Jenže vnímám hráče stejně jako Alan a pokud vás na serveru nechtějí, tak proč vás tam držet. Nemůžu za to že máte znepřátelenou komunitu. Není očistou to házet na nás, vy s vím jednáním si za to můžete. Proto tě tam teď už nepustím, proto máš BAN i na TS.
A nečekej že se tu s tebou budu nadále dohadovat.


Tím co tu píšeš je pro člověka co ví co dokážeš hnus. Pro mě, jsi bezcharakterní člověk, co říká pravdu jen když se splete.
Tak a teď si sedněte a rozjeďte to tady, pište si zde třeba další měsíc, o tom jak je ti Kazare ublíženo. Ale my víme proč tomu tak je a to ty neospravedlníš.


Závěrem mi napiš. Jaké tajné informace si nám řekl, pokud tvrdíš že to bylo naším záměrem???? Což je vážně...


Edit: Jen si z toho děláš srandu, viz. tvá práce na videu s nacistama, za to ti ten čas stojí.

Haci ty si riadne mimo . To ja používam dva profily a už som to aj sem na fórum písal že prečo. Podľa toho či som na Pc alebo na telefóne. Aspoň vidno ako čítaš. Možno ani necitas len si píšeš svoje. Ďalej ja neviem kam ste sa s vyjadrením Kazara tak ponáhľali. Veď sme sa rozprávali o wave 2 termín spustenia je niekedy v lete aj to ešte nie je isté. Tak ja neviem prečo tak rýchlo všetko chcete. Veď vy ste tie ďalšie stretnutia znemožnili , po porade sa ukludnila atmosféra a všetko v pohode. A zrazu príspevok od Nordu s upozornením neverte ich propagande. To čo malo ako znamenať. Z toho vychádza len jedna vec a to , že z vašej strany žiadny záujem lebo ešte náhodou by väčšina hráčov zistila že chlapci z BIA majú vlastne pravdu, že sme vlastne úplne v pohode a že Haciho, Nordu ,Alana vlastne vôbec nepotrebujú a koho by ste potom ovplyvňovali , už asi len seba navzájom . A predsa triedny nepriateľ musí stále existovať ináč by ste stratili význam svojej existencie na MMO. A Haci však to už všetko konečne povedz a nenapadaj nás tu vseobecne . Lebo od teba len počuť vy klamete ale nikde žiadne klamstvo nevidím ale samozrejme ďalšia snaha o zavádzanie.
Last edited by Caffe on 25 Jan 2017, 08:19, edited 1 time in total.


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Frazer » 25 Jan 2017, 08:18

Haci wrote:Připomenu, že moje pozvání bylo za účelem rozšířit BIA komunitu a chtěl sem po vás aby jste ukázaly hráčům že nejste tak špatný. Já se vás zastával. Jinak bych vás na server nepozval. [color=#00FF40]


Tak tady je krásně vidět jak je Hači ulhanej ... na server nás pozval, abychom ho "oživili" PVPčkem, kdy po dvou měsících bez wipu neměli hráči žádnou motivaci a chut hrát. Vůbec nešlo o žádný umožnění náboru, ba naopak, kdykoliv sme chtěli nalákat hráče, ještě jste píčovali.

Jak to dopadlo? Lidi začali na serveru hrát dokud sme je neporazili a hači neudělal nová antiBIA pravidla. Pak sme smazali celý hrad a odešli.

Takže si nech laskavě své lži pro ty, kteří ti to žerou. A to ani nemluvim o supportě, který provází každý CZ/SK server, kde máte (Alan, Hači) své protěžované kamarády, které supportujete. Čuňata.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kazar » 25 Jan 2017, 08:28

Pôvodne som chcel reagovať, ale vidím ľudia to urobili za mňa.

Caffe ti vysvetlil mutliaccount a vaše zámery ktoré ste mali na tej porade a mimo nej.

Frazer ti vysvetlil ako klameš/klamete. Tak ja nemám čo dodať.

P.S.: Tento príspevok berem ako test. Hači reaguje väčšinou na moje príspevky. Som zvedavý či aj teraz. :D
Ave BIA

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Caffe » 25 Jan 2017, 08:31

Takže Kutasjarda, zopakujem to ešte raz. Bol si na porade tak neviem kde si mal uši. V zázname to nie pretože Haci tam ešte v tom čase nebol. Nemusíš mať značku BIA , to by som pri tebe ani ja nechcel aby si konkretne ty mal za menom BIA, budeš mať vlastný claim s vlastnou značkou, rozumieš už konečne tomu , či ešte ináč to potrebuješ. Vysvetľoval som spôsob označovania hráčov na MMO a pár príspevkov vyššie som naznačoval formu spolupráce aká sa dá s nami dohodnúť. Už tomu rozumieš či stále nie.
Last edited by Caffe on 25 Jan 2017, 08:37, edited 1 time in total.

Return to Off Topic