CZ/SK komunita na MMO existuje

Moderator: Falkvard


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Mishsuli » 25 Jan 2017, 13:16

Petros133 wrote:Jj, znám BIA z vyprávění. Ale né že vítězí na zahraničních serverech, spíš tam dostává na prdel.. Proto mi sere jak se tu povyšujete. A děláte BIA ostudu, vytvořit BIA dalo někomu práci a vy se jen vezete a ničíte to jméno.
Máte holou prdel a děláte ze sebe BOHA. Trocha pokory by neuškodila, možná proto zahraniční komunita funguje. Vždyť si to tu přečti, vždyť to nemá hlavu ani patu. Pokud takhle hejtíte admina, tak se nedivím že vás všechny odjebe do prdele. Já i ty bys udělal to samé.

Na to jak píšete že jste velký bojovníci. Bojovník přijde, rozseká sráče a jde, né že pak sere slova a nadává kolem. Myslel sem že je BIA víc profesionální v lifku.

Takovej chaozZzZzZ sem snad ještě nikdy neviděl. Vůbec není zřejmý kdo je vůdce BIA v lifku. Překřikujete se tu a nemáte jednotný názor.

Vůbec bych nechtěl vidět vás ve hře v global chatu, to musí bejt smršť. :lol:

Ted tu napíšeš že to jsou hajzlové, no ty vole. :lol: Co to jako je? :lol:

Vy jste taky čůráci :lol: Řeší to slovo ted něco? Jen to vyustí k další hádce :ROFL: Jen já sem tu jako jedinec, vy jako klan.


Dik za tvoje posudenie,, podla teba niecoho co poznas,, pritom pises o niecom co si len niekde pocul,, co si myslis a co ti zrejme par velmi sikovnych jedincov nabili do hlavy... Bolo by dobre keby si sa aj predstavil kto vlastne si lebo neviem o ziadnom Petrosovi s ktorym by sme sa niekde stretli,, a kedze si taky vseznalec,, o celom diani v medzinarodnej sfere vsetko vies tak s kym vlastne hras??? Lebo toto co si tu napisal moze napisat kazdy a o kazdom no nema to ziadny vyznam ani doveryhodnost...


Tomajko
True Believer
 
Posts: 5
Joined: 29 Nov 2015, 19:30

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Tomajko » 25 Jan 2017, 13:30

Tohle je teprve pravý shitpost (a to doslova!). Jediné posty, co jsou trochu konstruktivní a dávají smysl, jsou ty od Henryho (Turecek) a Falkvarda, zbytek by se měl více či méně stydět a držet prsty od klávesnice.

Mějte rozum, přátelé. Je to jen hra a kolik hejtů, ublíženosti, nesnášenlivosti a arogance tu je... pár lidí by se mělo nad sebou zamyslet (nebudu jmenovat, akorát by to byla voda na mlýn protistraně a živná půda pro další hádky).

Objektivní názor nezaujatého pozorovatele.


Petros133
 
Posts: 6
Joined: 25 Jan 2017, 10:10

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Petros133 » 25 Jan 2017, 13:37

Tomajko wrote:Tohle je teprve pravý shitpost (a to doslova!). Jediné posty, co jsou trochu konstruktivní a dávají smysl, jsou ty od Henryho (Turecek) a Falkvarda, zbytek by se měl více či méně stydět a držet prsty od klávesnice.

Mějte rozum, přátelé. Je to jen hra a kolik hejtů, ublíženosti, nesnášenlivosti a arogance tu je... pár lidí by se mělo nad sebou zamyslet (nebudu jmenovat, akorát by to byla voda na mlýn protistraně a živná půda pro další hádky).

Objektivní názor nezaujatého pozorovatele.


souhlas


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Mishsuli » 25 Jan 2017, 13:47

Petros133 wrote:
Mishsuli wrote:
Petros133 wrote:Jj, znám BIA z vyprávění. Ale né že vítězí na zahraničních serverech, spíš tam dostává na prdel.. Proto mi sere jak se tu povyšujete. A děláte BIA ostudu, vytvořit BIA dalo někomu práci a vy se jen vezete a ničíte to jméno.
Máte holou prdel a děláte ze sebe BOHA. Trocha pokory by neuškodila, možná proto zahraniční komunita funguje. Vždyť si to tu přečti, vždyť to nemá hlavu ani patu. Pokud takhle hejtíte admina, tak se nedivím že vás všechny odjebe do prdele. Já i ty bys udělal to samé.

Na to jak píšete že jste velký bojovníci. Bojovník přijde, rozseká sráče a jde, né že pak sere slova a nadává kolem. Myslel sem že je BIA víc profesionální v lifku.

Takovej chaozZzZzZ sem snad ještě nikdy neviděl. Vůbec není zřejmý kdo je vůdce BIA v lifku. Překřikujete se tu a nemáte jednotný názor.

Vůbec bych nechtěl vidět vás ve hře v global chatu, to musí bejt smršť. :lol:

Ted tu napíšeš že to jsou hajzlové, no ty vole. :lol: Co to jako je? :lol:

Vy jste taky čůráci :lol: Řeší to slovo ted něco? Jen to vyustí k další hádce :ROFL: Jen já sem tu jako jedinec, vy jako klan.


Dik za tvoje posudenie,, podla teba niecoho co poznas,, pritom pises o niecom co si len niekde pocul,, co si myslis a co ti zrejme par velmi sikovnych jedincov nabili do hlavy... Bolo by dobre keby si sa aj predstavil kto vlastne si lebo neviem o ziadnom Petrosovi s ktorym by sme sa niekde stretli,, a kedze si taky vseznalec,, o celom diani v medzinarodnej sfere vsetko vies tak s kym vlastne hras??? Lebo toto co si tu napisal moze napisat kazdy a o kazdom no nema to ziadny vyznam ani doveryhodnost...


Ouu, tohle bolelo :sorry:

Koukám že je to tady na sřídačku. Ted to bereš ty zase, ok.

No nemáš zač děkovat, nepsal sem to tobě. ;-) Nebo ty vedeš BIA? Nevím jaký máš zkušenosti ze sraním ale asi velký když to spojuješ s hlavou. :friends:

A co že mě neznáš, mě je to u prdele. Kdo jsi že něco žádáš?? :ROFL:
Já tě taky neznám a nevěřím ti. :shock: Ohledně psaní a důvěryhodnosti na to ti odpovím taky :fool:

No nic to stačí, čus. Přesouvám se to pozorovacího modu. Nebo si tu budu psát na střídačku s 6ti lidma z BIA do večera :D


Zase otazka ci vediem BIA?? :D A koho vedies ty ked mas pravo sa tu vyjadrovat a ja nie?? :pardon:

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Sainse1 » 25 Jan 2017, 13:53

Zdravím

Moc často se k tomu nevyjadřuji, protože se distancuji od nějaké společné CZ/SK komunity.

Nicméně jen trošku přidám na světle.

BIA

Caffe je v pohodě týpek. Věřím, že nesouhlasí se vším co se v BIA děje, nicméně pochopte že stojí za bratrem. Co se týče citace Caffe z topicu Versus tak k tomu jsem se vyjádřil. Že opravdu jsem dostal přístupy na 3 "Testovací servery" a to po vzájemné domluvě a porozumění od Asimova (jakmile si Kazar začal stěžovat, dohodli jsme se s Asimovem, že nebudu ten server využívat ať nejsou problémy),Hačiho a mého kamaráda z Prahy. Stejně tak jsem dostal vlastní TeamSpeak adresu, a není problém tam zajít, nicméně jí nevyužívám.

Kazare, já jsem si řekl, že s tebou nebudu už vůbec diskutovat, jen v zájmu spolupráce CZ/SK komunity. Důvod je jednoduchý za, 3x si napsal, že nelžeš - tudíž si 3x zalhal. Nevidím to jen já, ale vidí to všichni kdo odešli z BIA a kdo jsou v BIA. Neutočím na tebe, ale máš za sebou hrozně moc lží, které postupně plavou na povrch. A ať jsem se bavil s kýmkoli, doopravdy i s lidma, který jsou v BIA dlouho, tak mi řekli tu samou větu "Kazar je v tomhle dement, řiká jedno a dělá druhý a další den, řiká a dělá zas něco jinýho než včera.."

To, že BIA několikrát píše "Máme dost lidí", je celkem nedůvěryhodné, když vidím video z JH na Bohemce, kde jsou asi 1-2 lidi ze zahraničí s kterýma se musíte domlouvat anglicky.... Když je tolik lidí v BIA, proč si nezavoláte svoje klanovce a voláte někoho z jiných guild ? Na tohle bych radši neodpovídal je to totiž past !!! :D Pokud to byli klanovci tak ztrácíte to, že jste čistě CZ/SK klan, pokud to nebyli klanovci, ztrácíte důvěru, že máte dost lidí.

Stejně tak, když máte tolik lidí takové kvality. Tak bych občas mohl nafotit, jak mi poměrně dost lidí z BIA psalo, jestli bych je nemohl trénovat v boji. Na to rovnou odpovídám - nemohl. Jediný u koho jsem souhlasil je můj dlouholetý spoluhráč Henry.

- Ani stím neutočím, nevadí mi to, jen možná je čas na to říct, že nejste už co ste byli, ale že se už stavíte zpátky na nohy.

Petros

Ať si kdo si, děkuji ti za názor ohledně mého příspěvku.

Alan

Alan je svině, když se jedná o jeho server. Nicméně to mu přineslo své ovoce. Své věci na serveru řeší nekompromisně a rázně a ostatní ho nezajímají. Tak to hold někdy být musí. Pokud se ukáže, že je pravda, to, že mu někdo z BIA vyhrožoval do rodiny, tak je to v prdeli. Ty lidi můžou být vyhozený z BIA, ale ta pověst se bude šířit neústupně dál.

Hači

K tomu bych taky mohl napsat hrozně moc chyb. Ostatně to by mohl napsat i kdokoli z BIA,Bohemky,Terra o mě.

Nicméně to postrádá smysl, protože když čtu všechny jeho příspěvky a trochu se zamyslím nad kontextem, tak zjistím, že tam skoro žádný není. Zkrátka, musíte si uvědomit, že se karta obrátila a už od začátku tohoto příspěvku si z Vás dělá srandu, a píše Vám za účelem další reakce.

Jinak s tím náborem do BIA na Terra. To byla ještě tak trochu moje práce, doopravdy tam byli 3 od BIA. Pak jsme se začli nudit, a největší bordel jsem tam asi dělal já, byla nuda a já chtěl boj :pardon:
Last edited by Sainse1 on 25 Jan 2017, 13:57, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Sainse1 » 25 Jan 2017, 13:57

Missclik :D :D
Image


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Frazer » 25 Jan 2017, 13:59

Tak už se nám tu vyjadřují lidi, co vůbec nic neví a jenom něco slyšeli a přesně takhle funguje skupina CSK. Tolik hejtu tu je, protože to rozjela právě tato skupina (ha kdo založil vlákno) a my se pouze bráníme, možná by bylo lepší být zticha, ale zlo vítězí, když ti dobří nic nedělají :P

I když jsme si vědomi že vyhrát hádku na internetu je jako vyhrát paraolympiadu ... i když jsi vítěz, pořád jsi kripl.

Já už jenom čekám až Anal napíše kdo mu teda vyhrožoval, protože jinak se dopustil trestného činu on a [irony] určitě pudeme všichni na kriminálku [/irony] :ROFL:

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Falkvard » 25 Jan 2017, 14:03

@Petros133: Sorry, mýlil jsem se že jsi mimo obraz. Na chvíli jsi mě zmátl. Sainse má pod čepicí, to je pravda. Minimálně když si založí novej účet, aby ho lidi nepoznali, většinou ho fakt nepoznají - což se u tebe říct nedá;)


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 25 Jan 2017, 14:36

Sainse1 wrote:Zdravím

To, že BIA několikrát píše "Máme dost lidí", je celkem nedůvěryhodné, když vidím video z JH na Bohemce, kde jsou asi 1-2 lidi ze zahraničí s kterýma se musíte domlouvat anglicky.... Když je tolik lidí v BIA, proč si nezavoláte svoje klanovce a voláte někoho z jiných guild ? Na tohle bych radši neodpovídal je to totiž past !!! :D Pokud to byli klanovci tak ztrácíte to, že jste čistě CZ/SK klan, pokud to nebyli klanovci, ztrácíte důvěru, že máte dost lidí.

Sainse len ku tomu JH sa ti vyjadrim ako to je aby si tomu rozumel. Boli to poliaci, nasi spojenci, ktory vstupili do BP cez nas a zacinali v BP ako nasi vazaly. Guilda Xenotavern na wave 1 to je v tomto momente 5 najpocetnejsia guilda a aj tak zacinali ako vazaly. Nikto z nich teraz YO nehra a tak 3 od nich prisli za nami ci si mozu s nami zahrat. Co sme im mali povedat ze nie, ze nemozu s nami hrat. konkretne na JH boli dvaja. Takze ziadne ze zavolali sme si ich, prisli ci si mozu s nami zahrat kym sa opat otvori mmo. A ku tomu preco nezavolame ludi z klanu. To uz som pisal tiez vela krat. Life is feudal vo verzii YO , uz pre vela ludi od nas neponuka ziadny end-game. Uz po tak dlhom case hrania YO (novy server, stavba hradu, pvp, koniec serveru a to je jedno ci cesky alebo zahranicny, kazdy server ma zivotnost tak tri mesiace a potom upadne) to nemaju ludia preco hrat. Zopar z nas to este bavi ale uz ten craft nie. Preto sme aj teraz na tej bohemke vyuzili uz postaveny hrad aj ked bol postaveny strasne zle, ale jednoducho uz na ten craft na YO nemame taku chut. Nebudem tu zverejnovat kolko nas je a ten absolutny pocet nie je dolezity ak si vies pokryt vsetky profesie a ani sa nim nebudem ohanat ako to robia isty ludia, bolo to teraz na tej bohemke vidiet. Vsak uvidis na wave 2, kolko nas naozaj je. Na wave 1 nas je 37 a to myslim nemal nikto dve postavy v tomto claime (mame dva). Mozes si kliknut na stranku Lif a tam si to vies pekne pozriet.
Ja za seba by som uz skoncil tuto debatu a uz sa budem vyjadrovat len ku zmysluplnym prispevkom.

User avatar
Saxxon
 
Posts: 327
Joined: 09 Mar 2014, 20:38

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Saxxon » 25 Jan 2017, 15:00

Tyto připomínky byly přesunuty.

Ošklivé poznámky zůstane tady!!!

Pravidlo porušení zde dostane zákaz li to odůvodněno.

Já nemluvím Česko Slovenská.

Jsem Troll král a tohle je moje jeskyně !!!

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Sainse1 » 25 Jan 2017, 15:35

Martinkardos83 wrote:
Sainse1 wrote:Zdravím

To, že BIA několikrát píše "Máme dost lidí", je celkem nedůvěryhodné, když vidím video z JH na Bohemce, kde jsou asi 1-2 lidi ze zahraničí s kterýma se musíte domlouvat anglicky.... Když je tolik lidí v BIA, proč si nezavoláte svoje klanovce a voláte někoho z jiných guild ? Na tohle bych radši neodpovídal je to totiž past !!! :D Pokud to byli klanovci tak ztrácíte to, že jste čistě CZ/SK klan, pokud to nebyli klanovci, ztrácíte důvěru, že máte dost lidí.

Sainse len ku tomu JH sa ti vyjadrim ako to je aby si tomu rozumel. Boli to poliaci, nasi spojenci, ktory vstupili do BP cez nas a zacinali v BP ako nasi vazaly. Guilda Xenotavern na wave 1 to je v tomto momente 5 najpocetnejsia guilda a aj tak zacinali ako vazaly. Nikto z nich teraz YO nehra a tak 3 od nich prisli za nami ci si mozu s nami zahrat. Co sme im mali povedat ze nie, ze nemozu s nami hrat. konkretne na JH boli dvaja. Takze ziadne ze zavolali sme si ich, prisli ci si mozu s nami zahrat kym sa opat otvori mmo. A ku tomu preco nezavolame ludi z klanu. To uz som pisal tiez vela krat. Life is feudal vo verzii YO , uz pre vela ludi od nas neponuka ziadny end-game. Uz po tak dlhom case hrania YO (novy server, stavba hradu, pvp, koniec serveru a to je jedno ci cesky alebo zahranicny, kazdy server ma zivotnost tak tri mesiace a potom upadne) to nemaju ludia preco hrat. Zopar z nas to este bavi ale uz ten craft nie. Preto sme aj teraz na tej bohemke vyuzili uz postaveny hrad aj ked bol postaveny strasne zle, ale jednoducho uz na ten craft na YO nemame taku chut. Nebudem tu zverejnovat kolko nas je a ten absolutny pocet nie je dolezity ak si vies pokryt vsetky profesie a ani sa nim nebudem ohanat ako to robia isty ludia, bolo to teraz na tej bohemke vidiet. Vsak uvidis na wave 2, kolko nas naozaj je. Na wave 1 nas je 37 a to myslim nemal nikto dve postavy v tomto claime (mame dva). Mozes si kliknut na stranku Lif a tam si to vies pekne pozriet.
Ja za seba by som uz skoncil tuto debatu a uz sa budem vyjadrovat len ku zmysluplnym prispevkom.



Já nepotřebuju abys psal kolik vás je, nikdo to po tobě ani nechce.

Ale díky za vysvětlení :)
Image

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Hanz_knife » 28 Jan 2017, 01:12

Už je to taková ostuda, že tu sem musí přijít i Saxxon a trochu poklidit ten bordel....Mimochodem tímto mu dějuji. Co na to víc napsat? Obrázek snad bude stačit.
Image
Končím s váma se všema, CZ/SK komunita pro mě už neexistuje a existovat nikdy nebude, nechci s váma a vašema intrikama nic mít, ode dneška vás neznám.
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."


SullyCZ
 
Posts: 26
Joined: 11 Nov 2015, 14:43

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by SullyCZ » 30 Jan 2017, 00:45

Česká komunita bude existovat, jen nebude sjednocená. Čas, meče a kameny si to nakonec přeberou. Silní zůstanou a slabčáci budou říkat, že je LIFko už vlastně nebaví. Nebo jen na YO serverech.
To je na tom to krásné, hádat se tu můžeme jak chceme, ale ono si to stejně sedne samo. :pardon:

Return to Off Topic