Aktuálne dianie na MMO mape

Moderator: Falkvard

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 31 Jul 2017, 18:46

Kazar wrote:Aj keď tu píšu iné národnosti, nechcem písať po Eng. Keď niekto chce si to aj tak preloží.

Zohan prečo si myslíš že všetko čo tu je o Masonoch je shit a klamstvo ? Sharana ti vysvetlil zopár tvojich zavádzajúcich prípevkov. Keď poviem pravdu, tak keď čítam tvoje vyjadrenia, aj za celú guildu, všetko čo hovoria je: "my nič my sme tí dobrí, oni, oni sú tí zlí !" nič viac. Pri každom príspevku si hovorím "trafená hus zagágala". Niekedy my je vážne z toho zle, ako môžete veriť že všetky bugy, vojny, za všetko zlé na MMO svete môže nikto iný ako BP?

Hači, mám zakázané informovať ľud o nových informáciach čo sa dejú na MMO mape ? Aby si prípadne mohli lepšie vybrať, alebo sa aspoň vyhnúť konfliktu ? Pre normálných hráčov nieje užitočné vedieť čo spravil BP, čo spravilo USH, čo spravil DAC, atď ?

Dobre ja poviem niečo zo strany BP, Sainse niečo zo strany USH(aj keď si myslím že to hovorí až moc propagačne a štýlom ukazovania prstom,ale toto zase ja nemusím videiť na svojich príspevkoch...), a nakoniec uštipačná a "užitočná" poznámka od ... Hačiho.

Poznámka na koniec. BP nieje vytvorený na to aby bojoval proti USH.

P.S.: poďme presunúť topic do "Off-Topic". :twisted:


Možná kdybys informoval subjektivně a nestraně. Jen klameš a přehráváš všechny na stranu co se tobě hodí. Kazare, nějaký pátek tě už známe, známe tvoje myšlení a tvoje záměry. Nebudu rozebírat dál a vracet se zpátky. Každý ví co ti jde nejlíp.

Nepokračuj dál a nereaguj nesmyslně na mě. Prostě přijmy názor, jestli to dokážeš.

PS: Proč opět schovávat topic do "Off-Topic", když se tu vyjádřily i ti onich si se zmínil? Proč opět něco zametat? Přijde ti to normální, když už něco rozpoutáš?

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Kazar » 31 Jul 2017, 18:54

Ty stále veríš že dokážeš vyhovieť všetkým ? Nie. Ja sa nechcem hrať na nejakého šalamúna. Ja ťa tiež poznám hači a nie len ja. Poznáme tvoje "needitované" záznamy z porád a z našich pokusov sa s vami dohodnúť. Potom kto klame ? Ale to si prečítaj offtopic a zistíš.

Bol si to ty ktorý začal prvý reagovať na mňa.

Nojo, to by nebyl Kazar aby se po čase neprobudil a zase nerozvířil debatu o poukazování a házení špíny kolem. Pro normální hráče opravdu užitečné.

Máš dar Kazare


Neprijmem na seba klamlivú kritiku. S pravdivou nemám problém. Príspevky vyššie.

Ja fórum nezametám. Zametá ho moderátor. Ja som veľmi nerád že ho "zamietol" lebo je tam toľko pravdy na teba s kejtíkom, až sa to novým ľuďom nebude chceiť čítať a neušetrí im to sklamanie.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 31 Jul 2017, 19:09

Kazar wrote:Ty stále veríš že dokážeš vyhovieť všetkým ? Nie. Ja sa nechcem hrať na nejakého šalamúna. Ja ťa tiež poznám hači a nie len ja. Poznáme tvoje "needitované" záznamy z porád a z našich pokusov sa s vami dohodnúť. Potom kto klame ? Ale to si prečítaj offtopic a zistíš.

Bol si to ty ktorý začal prvý reagovať na mňa.

Nojo, to by nebyl Kazar aby se po čase neprobudil a zase nerozvířil debatu o poukazování a házení špíny kolem. Pro normální hráče opravdu užitečné.

Máš dar Kazare


Neprijmem na seba klamlivú kritiku. S pravdivou nemám problém. Príspevky vyššie.

Ja fórum nezametám. Zametá ho moderátor. Ja som veľmi nerád že ho "zamietol" lebo je tam toľko pravdy na teba s kejtíkom, až sa to novým ľuďom nebude chceiť čítať a neušetrí im to sklamanie.


Kazare, na to aby někdo něco zametl. Tak to se napřed moderátor musí upozornit na nějaké pochybení. Těžko asi bude procházet celé forum, jestli je vše ok tz reportování. No a to že nemáš patrony to svědčí o tom že vytahuješ věc cca 2 roky starou "Kejtík". LoL

Konec konců, každý si tento topic s "Kejtíkem" může přečíst, protože není zameten jako ty vaše, co vy jste zametly.

No a k mojim nahrávkám. Ano, mám záznamy o tvých lžích. Protože už jednou jsem s tebou kdysi dávno měl rozhovor kde si vše následně zapřel. Proto nahrávky, je to nahrávka po tom co byla debata a pokus o sjednocení CZ/SK. Pár dní na to si hovořil s jedním člověkem a zdělil si mu tvůj záměr a plány. Proto najednou všichni otočily. Zamysli se, určitě ti to dojde. A rozhodně zapomen že ji zde budu zveřejnovat, nahrávat do karet ti určitě nebudu, co se týká fora. Nu každý co jí slyšel usoudil podle svého, zda věří či ne. Popravdě mě to nepřekvapilo.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Kazar » 31 Jul 2017, 19:22

Ano, moderátor sa musí upozorniť. Myslíš si že len BIA reportovala topic ? Máš na to pravdivú "nahrávaku" ? Nemáš, takže tak isto mohli reportovať aj "tvoji" ľudia ako aj Sainse alebo ktokoľvek iný.
Ty sa cítiš stále ukrivdený z nejakého dôvodu a prichádzaš nám to tu každého pol roka pripomínať. Že už s týmto fórom naozaj končíš už n-tý krát. Ja som si s nikým nechcel vymieňať názory ani do nikoho svoje patrony strielať. Len ty tu na mňa a moju snahu nejako prispievať do tohto fóra a držať ľudí ako tak aspoň zaujatých, aby tú hru neopustili úplne, odsudzuješ a urážaš.

Už je toho zametania nejako veľa.
1. Moderátor zametá, nie my.
2. Spomeň si ako moderátor zametal na tvojom fóre.

Tá nahrávka je lož sama o sebe keď ju vytvorila a modifikovala "stelesnená čestnosť". Už som si spomenul "needitovaný záznam z porady" sa volal tvoj príspevok o porade. Začína z polky, niektoré hlasy ani neni počuť, otázky je počuť na preskačku... už som ticho, je to v inom fóre už popísané dostatočne.
Ave BIA

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Pajkazed » 31 Jul 2017, 19:23

Haci wrote: Nebudu tu ztrácet čas, co sem chtěl napsat to sem napsal. ;)


Neříkal jsi, že tady už nebudeš ztrácet čas?Ach, říkal...Hači Hači... :)
Kejtíka nezapomenu nikdy a to nejen já, respektive jeho hrdinské vystupování s gm staty a tvé následné potrestání změněním gm hesla, woah.Tak to si s ním zatočil s prevítem.
Ale to je off, kdybychom se měli držet tématu že aktuální dění na mmo, tak nám toho asi moc nepovíš, tak nebyl jsi náhodou na odchodu? :D
Dělej co umíš. :cry:
8-)

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 31 Jul 2017, 19:37

A hele už se to tu rozjíždí a nabaluje se tu vojsko Kazarovo. Typický, je potřeba podpory přísedicích na TS. :D

Nechal sem se unést pajky ;-) To už tak ale bejvá. ;) Co sem jako s Kejtíkem měl jinýho dělat než mu znepřístupnit GM? Dát ho k soudu? :ROFL:

Kazare, nemá cenu komentovat tvoje doměnky, už né hele. A už vůbec ti nebudu vyvracet co je zřejmé.

Kazíku "Mám tě prostě rád"

Image

Edit: Držte se tématu MMO a vynechte hlouposti viz Kejtík ;) Což Vám jde nejlépe :-)

Ne ne Kazare, je to jiná nahrávka
Last edited by Haci on 31 Jul 2017, 19:51, edited 1 time in total.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Kazar » 31 Jul 2017, 19:50

Každý píše ako uzná za vhodné.Nikoho nenútime. Ja ľudí skôr krotím.

Zrejmé je jedine to že nikto nový si to neprečíta. Takže akákoľvek moja snaha uviesť ľudí do obrazu na MMO vzíde na vniveč. :(
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 31 Jul 2017, 19:57

Pokud to budeš přesouvat do "Off-topicu" tak to příjde vniveč, to máš pravdu. To že neuneseš názor jiných a musíš reagovat argumentací že nějaký Kejtík před dvouma lety něco provedl, no za to já nemůžu.

Pak se témata rozjedou jinýma směrama, to dá rozum. Pokud bych psal nepravdu a ty měl čistý štít "čestnost" jak tvrdíš. Tak jen mávneš rukou a jdeš dál. Ale ty? Natáhneš ruku a hned začneš "ale on a tamten, tenhle taky" proč mě špiníš a vůbec sem píšeš. No proč asi...

User avatar
Greatmido
Beta Tester
 
Posts: 48
Joined: 09 Jan 2015, 22:10

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Greatmido » 31 Jul 2017, 19:59

AVE BIA
Image

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Pajkazed » 31 Jul 2017, 20:02

BAN.
Nic víc, nic míň Hači.Ale to se u kamaráda i když cheatera dělá těžko.
Pak ale nemluv o objektivitě apod řeči.
Každý preferuje svůj klan, gildu, tým...Člověk by se jen neměl unášet, s čímž máš očividně problém.Ale to nejsi sám.
A na závěr ten tvůj edit že držte se tématu mmo, no lol...
S čím si do tohoto tématu přispěl ty? :lol:
Řečnická otázka, nevím jestli jsi stále na odchodu, nebo už jsi odešel, nebo jsi se vrátil...To podle mě nevíš ani ty sám, těžko pak odhadovat. :D
8-)

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 31 Jul 2017, 20:24

Tohle vlákno není Československá komunita, bohužel. Zde totiž vládne pouze BIA komunita.

Ten kdo napíše svůj názor bude bud za banován a nebo přesunut do "off-topicu" Konec konců jak píše Greatmido.

Pajky

Pokud mi budeš pokládat otázky, stejně jako Kazar. Stále budu odpovídat. To je totiž slušnost, chápeš, "chápete"?

BAN Co by vyřešilo kdybych dal Kejtíkovi BAN? Jak sám víš, na steamu existuje sdílená knihovna, kdy si můžeš nasdílet hry a hraješ pod jiným steam účtem. To ale snad víš. Takže změna hesla a odebrání GM jsem udělal. Tím sem zabránil dalšímu "cheatování", jak jsi to krásně nazval a vyhověl hráčům. Nijak víc a nikdo jinej z hráčů nebyl poškozován. Tvoje přirovnání s objektivitou není na místě.

Odpovím otázkou. Čím v tuhle chvíli přispíváš ty v tomto topicu?

Dobrou *

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Pajkazed » 31 Jul 2017, 20:35

BIA komunita spolu hraje dlouho a orientuje se na mmo.
Vyjadřuje se, bohužel jako jediná.Ale nikdo tady nikomu nebrání.
Jen ruku na srdce, kdo tady ohledně mmo něco založil nebo vložil?
Jsou to jen samé reakce na biu.Tam není o čem, možnost má každý, ale nikdo ji nevyužívá.Kdyby Kazar nenapsal, tak je to tady zase rok mrtvé.
Jediný k věci se vyjádřil Sainse.A tak je to vždycky, je to tady prostě bordel.
Co se týče Kejtíka, je to jediné řešení. Podvádíš, dostaneš ban.
To jestli je někdo té povahy, že se dostane na server kde má ban a má z toho radost, ok...
Tomu nezamezíš, ale ty si udělal v tom případě maximum.
Bohužel ty si neudělal vůbec nic.Nechal si hrát cheatera jakoby se nechumelilo, ani žádná omluva, vyjádření Kejtíka ok po***l jsem to
borci...Nic.Hihihi, hahaha, však o nic nejde....
Ale omyl, tohle jsem vždycky nesnášel, a proto to vytahuju a vytahovat budu.
Dobrou Hači.
8-)

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 01 Aug 2017, 02:22

Jsem si řekl, že chvilku nepůjdu na fórum, a najednou 4 stránky navíc :O A díky Pajky ! :D

Sharana / Bane

Thank you for your posts. It is necessary to have opinions from both sides. Of course, Zohan will fight for UHS , Sharana for BP. Thats how it should be. But you must think, that you cant write an subjective opinions there, because this forum reading a lot of people, who is making theirs feelings about clans after they read it. So its very important to write uninterestedly. Again, thank you very much for posts.

Mido

Kvůli tobě se nebudu namáhat s angličtinou, jelikož mi za to tolik nestojíš narozdíl od Sharany nebo Zohana, takže si to přelož sám.

Zkusím stručně, abys nemusel tolik překládat - Tvůj příspěvek byl stejně neužitečný a zbytečný jako je tvoje vůdcovství v Blood Pactu.

Do budoucna se prosím tě nevyjadřuj, pokud nebudeš mít něco opravdu k věci. Stejně máš určitě dost práce s naháněním Terrowin :)

Kazarko

Já jsem nereagoval na tvůj post abych hanil to, že si dáváš práci s informováním CZ/SK komunity ohledně dění na MMO. Poukazoval jsem na to, že když je řec na MMO, tak neustále musíš mít řeči okolo jak je špatný UHS nebo CSK a jak je Blood Pact boží. Není, má stejný chyby jako UHS a CSK, má za sebou tolik lží a neúspěchů jako ostatní klany. Tak proč děláš, že má čistý štít ? Píšeš, že chceš informovat, ale je to jen zástěrka na nábor členů do BP (neřikám, že to tak musí být, ale vypadá to tak). To je to proč jsem reagoval, a nemyslím si to sám, mnoho lidí by mi dalo za pravdu.

Co se týče propagany, tak to je pro všechny. Jestli můj příspěvěk vypadá propagasticky vůči UHS, tak se omlouvám. Ale jak všichni vědí, já se nehlásím ani k jedné allianci. Bavím se s obouma a stejně na rovinu.

Jak si sám řekl, ty to nevidíš ve svých příspěvsích, ale tvoje jsou značně propagastické, zase ale ku prospěchu BP samozřejmě. A to právě tím haněním UHS a ostatních ruských klanů. Chápu, chápu. Ale zas, pár příspěvků dozadu si něco napsal, co prý byla pravda, a pár příspěvků na to, Chuto napsal, že to bylo jinak, nakonec i Sharana napsal, že to bylo jinak, a nakonec si sám tak trochu přiznal, že to bylo jinak. A pak napíšeš, že ti nedělá problém mluvit pravdu. Jako mě je to jedno, mám obrázek svůj a mám dost informací abych věděl jestli to fakt je tak jak řikáš, nebo jestli sis to trochu nepřibarvil. Ale stejně jako jsem psal výše... Každý bude přibarvovat a propagovat k úspěchu své alliance.

Hači a Kejtík je akce, která padla v minulost na serveru z minulosti

Obecně si minulost pamatujeme abysme nedělali dvakrát tu samou chybu. Já si nevzpomínám, že by Hači dal potom opět někdy Kejtíkovi přístup k GM právům. Když to Kejtík udělal (ještě jsem nehrál s BIA ale s klukama od Hačiho) tak jsem to nevěděl, když se přiznal, řekl jsem mu, že je kokot a nasral se na něj. A řikám mu to do teď když na to příjde řeč. Ale většinou je to otázka na dvě vteřiny. Protože to stejně už nevrátí a ještě k tomu ani LiFko nehraje.

Zametání na fóru

Já sám jsem psal několikrát Arrakisovi. Ale kvůli reportu jen 3x , a 3x na jednu a tu samou osobu - Neverminda, který tu hrubě nadával většinou. Takže report byl na místě.

Ovšem další věci když jsem mu psal byly z jiného soudku. Několikrát jsem ho prosil a dožadoval se aby NEMAZAL nic, co tu bylo, a všechno maximálně jen přesunul do off topicu. Proč aby to nemazal ? Zdůvodnil jsem mu to tak, že je dobře aby každý se mohl kouknout do minulosti a pročíst si jak někteří hanili ostatní, jak lhali, jak si s prominutím srali do huby , a mohli si udělat obrázek. Bohužel, někdy to Arrakis smáznout musel, je to moderátor a má poslední slovo.

Ale ??? Všechny konverzace co byly smazaný mám odfocený a uložený. A nejsem jediný, takže se nemusíte bát, že by se něco ztratilo :)

:sorry: 8-)

P.S. Hanze nemá nikdo rád
Image

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Kazar » 01 Aug 2017, 04:42

Prečo provokuješ ďalšieho člena BP ? Bolo ti to treba ? Čo si dosiahol ? Ani nevieš čo všetko obetuje pre BP a hovoríš mu niečo o neužitočnosti a zbytočnosti. Ty si ten pravý na súdenie ...

Ja poukazujem na to ako to vidíme my z pozície v akej sme. Ty si nehral s nijakou USH guildou na MMO. Nevieš ako sa chovali.

Zopakujem ti to. BP nevznikol na to aby sme bojovali s USH. Ale USH, vzniklo na to aby zničilo BP.


Ale zas, pár příspěvků dozadu si něco napsal, co prý byla pravda, a pár příspěvků na to, Chuto napsal, že to bylo jinak, nakonec i Sharana napsal, že to bylo jinak, a nakonec si sám tak trochu přiznal, že to bylo jinak.

Pletieš si hrušky s jablkami. Keby, KEBY ma chuto opravoval(v skutočnosti neopravoval), nebolo to v súvislosti s tým čo hovoril sharana. Tak kto koho a vlastne čo opravil ?
Kedy a kde chuto poprel moje príspevky ? Myslíš toto ?
tak čo sa Night Vision týka ten používa takmer každý. to že tie noci urobili také tmavé tomu dost pomohlo. A čo sa nahlasovania bugov týka, je jedno kto to nahlásil prvý. dôležité je že o tom devs. vedia a odstránia ich.


Ja mám informáciu že porada bola na TS, lebo som tam bol. Anatolij ako člen USH tam bol prvé dve minuty mutnutý a potom odišiel úplne. O tom čo hovorí sharana neviem, na ňom som nebol.

Sainse neúspech podľa mňa nieje špina na štíte. Klamstvo, to si myslí iba USH, odkiaľ ty veselo čerpáš info a posúvaš ju sem ako sväté slovo. No nieje to tak.

Ako som už napísal inde
Hači, mám zakázané informovať ľud o nových informáciach čo sa dejú na MMO mape ? Aby si prípadne mohli lepšie vybrať, alebo sa aspoň vyhnúť konfliktu ? Pre normálných hráčov nieje užitočné vedieť čo spravil BP, čo spravilo USH, čo spravil DAC, atď ?


Rád by som videl nejakého človeka čo ti dá za pravdu aby sa vyjadril lebo zatiaľ si tu dopisujeme iba : ja, pajky, chuto, sainse, hači, (niekedy v minulosti) kuťas.
Sainse - obchodník s info, "všade bol, všetko videl, všetko vie"
Ja, pajky, chuto - BIA
Hači - antiBIA
kuťas - hejter.


Ty sa nebavíš s oboma, ty ťaháš info z obidvoch pomocou svojho x-tého účtu, len aby si ho mohol použiť pre svoj vlastný úžitok. Takým osobám sa veriť nedá a takých"tieňových" ľudí nemám rád.

Sám možno dosť info máš, tak prečo ich nepoužiješ a nepovieš ako to "skutočne" bolo. Lebo zatiaľ všetko čo robíš je, že spochybníš môj pohľad a prikloníš sa k USH pohľadu. Ako sa potom nemôžeš hlásiť k žiadnej alliancií keď ty propaguješ USH.

Je sranda ako si každý fotí a ukladá konverzácie. Ako keby sa niekto má o niečo báť. Ja sa o nič báť nemusím.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 01 Aug 2017, 05:08

Kazar wrote:Prečo provokuješ ďalšieho člena BP ? Bolo ti to treba ? Čo si dosiahol ? Ani nevieš čo všetko obetuje pre BP a hovoríš mu niečo o neužitočnosti a zbytočnosti. Ty si ten pravý na súdenie ...

Ja poukazujem na to ako to vidíme my z pozície v akej sme. Ty si nehral s nijakou USH guildou na MMO. Nevieš ako sa chovali.

Zopakujem ti to. BP nevznikol na to aby sme bojovali s USH. Ale USH, vzniklo na to aby zničilo BP.


Ale zas, pár příspěvků dozadu si něco napsal, co prý byla pravda, a pár příspěvků na to, Chuto napsal, že to bylo jinak, nakonec i Sharana napsal, že to bylo jinak, a nakonec si sám tak trochu přiznal, že to bylo jinak.

Pletieš si hrušky s jablkami. Keby, KEBY ma chuto opravoval(v skutočnosti neopravoval), nebolo to v súvislosti s tým čo hovoril sharana. Tak kto koho a vlastne čo opravil ?
Kedy a kde chuto poprel moje príspevky ? Myslíš toto ?
tak čo sa Night Vision týka ten používa takmer každý. to že tie noci urobili také tmavé tomu dost pomohlo. A čo sa nahlasovania bugov týka, je jedno kto to nahlásil prvý. dôležité je že o tom devs. vedia a odstránia ich.


Ja mám informáciu že porada bola na TS, lebo som tam bol. Anatolij ako člen USH tam bol prvé dve minuty mutnutý a potom odišiel úplne. O tom čo hovorí sharana neviem, na ňom som nebol.

Sainse neúspech podľa mňa nieje špina na štíte. Klamstvo, to si myslí iba USH, odkiaľ ty veselo čerpáš info a posúvaš ju sem ako sväté slovo. No nieje to tak.

Ako som už napísal inde
Hači, mám zakázané informovať ľud o nových informáciach čo sa dejú na MMO mape ? Aby si prípadne mohli lepšie vybrať, alebo sa aspoň vyhnúť konfliktu ? Pre normálných hráčov nieje užitočné vedieť čo spravil BP, čo spravilo USH, čo spravil DAC, atď ?


Rád by som videl nejakého človeka čo ti dá za pravdu aby sa vyjadril lebo zatiaľ si tu dopisujeme iba : ja, pajky, chuto, sainse, hači, (niekedy v minulosti) kuťas.
Sainse - obchodník s info, "všade bol, všetko videl, všetko vie"
Ja, pajky, chuto - BIA
Hači - antiBIA
kuťas - hejter.


Ty sa nebavíš s oboma, ty ťaháš info z obidvoch pomocou svojho x-tého účtu, len aby si ho mohol použiť pre svoj vlastný úžitok. Takým osobám sa veriť nedá a takých"tieňových" ľudí nemám rád.

Sám možno dosť info máš, tak prečo ich nepoužiješ a nepovieš ako to "skutočne" bolo. Lebo zatiaľ všetko čo robíš je, že spochybníš môj pohľad a prikloníš sa k USH pohľadu. Ako sa potom nemôžeš hlásiť k žiadnej alliancií keď ty propaguješ USH.

Je sranda ako si každý fotí a ukladá konverzácie. Ako keby sa niekto má o niečo báť. Ja sa o nič báť nemusím.


Jen tě opravím Kazare, opět špatná doměnka. Ale v pořádku, nevíš a ani nemůžeš vědět vše.

Hači-antiBIA?
Oprava-Hači-antiKazar

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Kazar » 01 Aug 2017, 05:21

Ak ti na tom tak záleží opravím to v mojom príspevku.

Upresni svoje vyjadrenie, ktorú domnienku máš na mysli, v tom príspevku je ich niekoľko.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 01 Aug 2017, 05:35

Pajkazed wrote:BIA komunita spolu hraje dlouho a orientuje se na mmo.
Vyjadřuje se, bohužel jako jediná.Ale nikdo tady nikomu nebrání.
Jen ruku na srdce, kdo tady ohledně mmo něco založil nebo vložil?
Jsou to jen samé reakce na biu.Tam není o čem, možnost má každý, ale nikdo ji nevyužívá.Kdyby Kazar nenapsal, tak je to tady zase rok mrtvé.
Jediný k věci se vyjádřil Sainse.A tak je to vždycky, je to tady prostě bordel.
Co se týče Kejtíka, je to jediné řešení. Podvádíš, dostaneš ban.
To jestli je někdo té povahy, že se dostane na server kde má ban a má z toho radost, ok...
Tomu nezamezíš, ale ty si udělal v tom případě maximum.
Bohužel ty si neudělal vůbec nic.Nechal si hrát cheatera jakoby se nechumelilo, ani žádná omluva, vyjádření Kejtíka ok po***l jsem to
borci...Nic.Hihihi, hahaha, však o nic nejde....
Ale omyl, tohle jsem vždycky nesnášel, a proto to vytahuju a vytahovat budu.
Dobrou Hači.


Pajky...

Chápu že ti Kejtík vlezl pod kůži. Ale nejsem jeho kurátor abych ho donutil k omluvě, je to dospělí jedinec, takže je to jen a jen na jeho uvážení. Já jsem udělal patřičný kroky aby se tohle neopakovalo. To ostatní si už musíte vyřídit vy mezi sebou.

Příčí se mi mluvit o někom bez něj..

Jen ruku na srdce, kdo tady ohledně mmo něco založil nebo vložil?

Ted to proboha není to zastávání White nordy, aby tu zase nevypuklo že jsem nějaký nordovec.

Pokud si dobře pamatuji norda tu jednou snahu měl, byl ale zhejtěnej a následně byl jeho topic přesunut do off-topicu. Další si myslím raději ani nic nezakládají, když vidí jak to tu vládne jednostraně. Nordovo forum: http://lifeisfeudal.com/forum/cz-sk-komunita-na-mmo-existuje-t22298/

Jediný kdo tu informuje konstruktivně o MMO je Chuto a Filipsss toho si cením. Ač je to k nevíře.
Last edited by Haci on 01 Aug 2017, 07:56, edited 1 time in total.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 01 Aug 2017, 06:39

To co napsal on nebyla provokace ? Naprosto zbytečný příspěvek v CZ/SK diskuzi, ještě k tomu od člena, který není ani CZ ani SK. Něco jiného je, když se ti sem vyjádří Sharana jako první ale k věci a přidá nějaký pohled na věc, která se konkrétně řeší, tohle je tzv. (jak ty rád píšeš) shit post. A je jedno kdo to je, prostě je to shit. Když někomu nabiješ, nediv se, že vystřelí

Kazare... Do teď si psal celkem rozumě, teď už jen začínáš plakat.

Já z nikoho informace netahám a určitě ne z X-tého účtu. Chodím všude pod nickem Sainse. Občas dokonce i ty informace přídou sami, já nechodím a neřikám "hele neslyšel si něco o něm a o tomhle?". Ale když se něco řeší, tak poslouchám :)

A doopravdy nečerpám jen od UHS, bavím se svým způsobem jen s Banem. Ale možná tě překvapí, že poslední dobou se bavím převážně s BP členy + pár kamarádů z bia.

A poslední věc Kazarko. Já nejsem idiot, tvoje provokativní řeči "Ať se vyjádří ten od koho mám informace" . Vážně myslíš, že budu práskat lidi z BP nebo z BIA s kterýma si píšu o těhlech "politických sračkách" ??? Btw. A proč se z BIA vyjadřují taky jen ty občas Chuto a Pajky... Možná proto, že nikdo jiný nemá zájem řešit tvoje konspirační teorie... UHS vzniklo aby zničili BP. VŠECI CHTĚJÍ ZNIČIT BP !!! Včera jsem se stavil na kafe u Putina, a ten hodinu mluvil jen o tom jak zničí BP, představ si to. A při večeři s Trumpem, jsem zjistil, že i on má na BP zálusk :D :ROFL: .

Užívej si hru bez těhlech blbostí, sice se nebudeš cítit tak důležitě, ale bude víc srandy :)

Edit// Neřikám, že neúspěch je špína - napsal jsem, že nemá čistý štít kvůli několika lžím stejně jako ostatní. Čti pozorněji :evil:
Image

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Kazar » 01 Aug 2017, 07:19

Asi je náš pozdrav pre teba urážlivý. Človek ani nemôže prísť sem a pozdraviť sa našim pozdravom lebo je to BIA. Tvoj hate príspevok určite neubral množstvo shitu v tomto topicu.

Ja plačem že poviem že nemám rád určitý typ ľudí ? Takže názor čo sa povie, nevnucuje nikomu je plakanie. Alebo čo ty považuješ za plakanie ? To môže niekto iný považovať za oprávnené. 100 ľudí 100 chutí.

Chodíš všade ako Sainse. :D Klameš. Určite sa nájdu pamätníci čo ti to vyvrátia. Neverím ti ani to že sa nepýtaš nikoho na situáciu. Určite sa ti chodí Bane (Zohan), sťažovať že "čo ten BP zase urobil". :D

Vieme s ktorými sa bavíš a aj vieme prečo sa bavíš s BP ale aby si nemal konšpiračné náboje nebudem to rozvádzať.

A poslední věc Kazarko. Já nejsem idiot, tvoje provokativní řeči "Ať se vyjádří ten od koho mám informace" .

Môžeš mi povedať kedy som toto napísal ? Tým príspevkom som od teba chcel vedieť ako to skutočne bolo. Nie od koho to má.
Čti pozorněji :evil:
sa vzťahuje na aj teba. Vysvetlil som že neúspech nieje špina na štíte. Klamstvá, to čo je špina na štíte. To si myslí iba USH a ich prívrženci.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 01 Aug 2017, 07:59

Kazar wrote:Ak ti na tom tak záleží opravím to v mojom príspevku.

Upresni svoje vyjadrenie, ktorú domnienku máš na mysli, v tom príspevku je ich niekoľko.


Oprav si co uznáš za vhodné. Prvotně doporučím psát věci co jsou podložený a né co je jen na doměnkách.

Jak říkáš ty sám, je jich tam niekoľko. Takže si je uvědomuješ..

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Kazar » 01 Aug 2017, 08:09

Reagujem na tvoj post
Jen tě opravím Kazare, opět špatná doměnka. Ale v pořádku, nevíš a ani nemůžeš vědět vše.

To že je to domnieka si povedal ty nie ja.

Potom kto slovíčkaří.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 01 Aug 2017, 08:13

Kazar wrote:Reagujem na tvoj post
Jen tě opravím Kazare, opět špatná doměnka. Ale v pořádku, nevíš a ani nemůžeš vědět vše.

To že je to domnieka si povedal ty nie ja.

Potom kto slovíčkaří.


A tis potvrdil, ne já.

Nevím že bych "zde" zmínil něco o slovíčkaření.

Myslím si že napsáno bylo dost Kazare, neprotahujme to.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Kazar » 01 Aug 2017, 08:19

Reagujem na tvoj post, použil som slovo ktorému ty najviac rozumieš. Žiadnu tvoju domnienku som nepotvrdil.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 01 Aug 2017, 09:00

Kazar wrote:Reagujem na tvoj post, použil som slovo ktorému ty najviac rozumieš. Žiadnu tvoju domnienku som nepotvrdil.


Upresni svoje vyjadrenie, ktorú domnienku máš na mysli, v tom príspevku je ich niekoľko.

V pořádku Kazare. Nemám co bych dodal..

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 01 Aug 2017, 09:16

Pozdravi si můžete psát v globální diskuzi. Vysvětli mi, co má společný váš cool pozdrav s tématem "Aktuálně dianie na MMO mape" ???

Tvojí reakci budu ignorovat, protože nemá hlavu ani patu. Přečti si to co jsem psal znova, a pak mi napiš nějakou reakci, která bude dávat nějaký smysl. Jde vidět, že tvoje reakce značně ovlivňují i tvoje emoce. Tak si počkám, třeba až vychladneš 8-)

Nehodlám se tu s tebou do nekonečna kopat do prdele, protože nedokážeš přijmout fakta a když napíšu něco co tě nasere, tak si k tomu akorát vymyslíš nějakou pohádku.

No nic, vyjádřim se, až zas bude třeba opravit tvoje přibarvený příběhy.

Nicméně jsem rád, že se k debatě ohledně MMO připojilo trochu víc lidí, i když v eng. Najednou je tu o pár nadhledů více :beer:

A teď mě omluv, jdu domlouvat s Kim-Čong-unem jak zničit BP.. To víš Severní Korea vznikla aby zničila Blood Pact
Image

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Kazar » 01 Aug 2017, 10:08

Haci wrote:
Kazar wrote:Reagujem na tvoj post, použil som slovo ktorému ty najviac rozumieš. Žiadnu tvoju domnienku som nepotvrdil.


Upresni svoje vyjadrenie, ktorú domnienku máš na mysli, v tom príspevku je ich niekoľko.

V pořádku Kazare. Nemám co bych dodal..

Hači,... tvoja domnieka bola potvrdená mojou nepotvrdenou mienkou o tvojej domnienke. Asi takýto záver vyvádzaš

Sainse
Možno že s nami súhlasí. Neviem čo má spoločné Severná kórea s MMO ale to vieš asi len ty.

Ty si úplne asertívny a neovplyvní ťa nič... Iba tvoj osobný benefit.

Ako to že len ty prinášaš fakty a nikto iný ? Ty tiež nedokážeš prijať keďže moje fakty, kedže ich neakceptuješ. Priniesol som ich tak isto ako ty.

Ja som pri tejto debate nebol nasraný. To len keď už vysvetluješ niekomu niečo po x-tý krát a nechce, nevie, odmieta, nieje ochotný to prijať, akceptovať... tak ťa to aj prestane baviť.

Teším sa na argumentáciu USH proti BP.
Ave BIA

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Hanz_knife » 01 Aug 2017, 15:33

Dlouho jsem se rozmýšlel jestli tu mám něco napsat a jestli ano tak jak. Nakonec jsem se rozhodl že ano, napíšu sem.


Tak tedy nejdřív shrnu pár věcí a pak budu trošku osobnější.

1) Ave Mido, do Mida se mi neopírejte, můžete si říkat co chcete o něm ale je to člověk, který BIA a hlavně i mě samotného hodněkrát podržel i když jsem mu to v podstatě jen šeredně komplikoval jak mám bohužel ve zvyku....

2) Díky Sharana a Zohan že se tu vyjádřili i když chudáci musejí používat asi translátor, každopádně je opět ostuda že se rozjel šitstorm do takové míry, že se tu musí angažovat cizinci. Shame! DING! DING!

3) Já osobně nějaký větší problémy s MASONY neměl a dá se říct furt nemám, jsem schopen s nima normálně komunikovat byť tak samozřejmě nečiním abych to bloodpactu nekomplikoval tím že bych eventuelně mohl něco vyzradit (byť jsem teď v podstatě úplně mimo obraz). Válka je válka. Fakt ovšem je, že MASONI byli první, u kterých jsem viděl zneužívání bugu k Nightvision, to je prostě fakt. Je to ovšem taky minulost, již se to dá dělat jen jiným způsobem a myslím že to používají lidí jak z UHS tak Bloodpactu tak nevím proč je tady takový šit o tom, dokud to developeři neopraví budou to používat prostě obě strany (stejně jako se využívaly ty podělané zabíjecí jámy), nemá cenu se bavit o tom kdo je horší.

4) Hrál jsem s hodně lidma. S vanirama, Vinterskornama dá se říct, s partou českých bláznů (zdravím Knutta a spol :D ) i se Sainsem takže si myslím že v tomhle ohledu mám nějaký trochu nadhled, jsem prostě takový lif anarchista co se rád dívá na situace z různých úhlů anehraje si na černobílý svět (navíc je to jen hra kurňa), takže mi není jasné, proč má furt někdo potřebu se hašteřit o pičovinách když všechny guildy mají podobné problémy a stejně tak všechny guildy mají lidi kteří mi sednou i lidi kteří mi třeba moc nesednou...

5) Kazar napíše něco o MMO, dejme tomu Sainse že si myslíš, máš informace, že to bylo jinak. OK beru, nechceš nechat Kazara aby si dělal dle tvých slov propagandu pro BIA, ale vážně by to nešlo míň konfliktně? Sorryjako, ale forma např. Od XX mám trochu jiné informace a ty jsou takové a takové (až budeš na MMO taky můžeš si psát posty úplně stejné jako Kazar přeci) místo toho se tady zase probíráme starou špínou, kterou jsem doufal že máme za sebou.

6) Co se týče té špíny, myslím že jak členi BIA tak Versus si prošli určitým vývojem jak lif dovedností tak názorů, takže kdyby si jen začli všichni víc hledět svýho, byl by to dobrej začátek. Je mi už nějaký čas bohužel jasné, že kvůli některým lidem prostě nějaké přátelství asi nebude (třeba hačiho si myslím už z toho "kvůli některým" asi můžu vynechat a v podstatě proti němu nic nemám, odpouštět myslím není tak zlá vlastnost) ale jako vzájemná v podstatě ignorance by myslím bylo to nejlepší a nezdá se mi to jako něco nedosažitelného.

Možná některejma věcma některý lidi naseru byť to nemám v úmyslu, už jsem ale několikrát některý nasral nebo zklamal, ne že by to byl můj záměr, ale opravdu bych byl rád, kdyby se tu přestaly měřit pindíky, je mi z toho pak zle. Stejně jako budu hájit BIA v situacích kdy vím že je to ta správná věc, budu hájit i právo Sainse a Versus na jejich názor byť by pro mě bylo asi z mnoha důvodů jednodušší jasně a zřetelně se postavit na jednu barikádu, nejsem prostě takový.

PS: Sains je sypač! :twisted:
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Mishsuli » 01 Aug 2017, 18:01

viem ze uz to bude trapne ale

Ave Hanz :D


SullyCZ
 
Posts: 26
Joined: 11 Nov 2015, 14:43

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by SullyCZ » 04 Aug 2017, 11:59

Jako momentálně nehrajícího mmo z důvodu špatné vlny mě politikaření momentálně vůbec nezajímá. Zajímá mě technický stav hry a jak dobře se to posunuje kupředu. Takže Chutovi za jeho reporty moc děkuji a prozatím je to jediné proč do tohoto topicu chodím.
A když se se nedokážete udržet, je nutné pořád opakovat již známe informace jako třeba že CSK je na straně rusů apod.? Pouze provokuje k tvorbě shitpostů a stejně z toho nic kloudného nikdy nevznikne. A koukejte reportovat všechny bugy ať je to hratelný ;)


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Frazer » 08 Aug 2017, 14:08

Přesně. Kazarovu špinavou politiku aneb každýmu řeknu co se mi hodí, zná každej. Sainsovo všude sem byl, s každym sem kamarád a všechno vím, už sme si taky ochutnali dost. Nekonečný hádky Hačiho a celý BIA už taky znechutilo dost lidí.

Nechcete se na ty špíny vysrat, začít to hrát zase pro zábavu a ne dělat z lidí idioty? Protože Váš amatérismus akorát škodí celý týhle komunitě.

Fakt jedinej otrokář všech světů (:D) Chuto tu podává relevantní informace. Tímto mu díky.

Return to Česko slovenská diskusia

cron