Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Moderator: Falkvard

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Kazar » 14 Sep 2017, 09:29

Ja viem uznať chybu. Ty to len nechceš vidieť, už aj tu na fóre som to spravil.

Ano aj hovoril aj si to mal v pravidlách.

Ty ju nechápeš aj keď stále spomínaš tú čiernu listinu. Preložím ti ju.

Teba nepotrebujem na to aby si nám robil čiernu listinu.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 14 Sep 2017, 09:46

Kazar wrote:Ja viem uznať chybu. Ty to len nechceš vidieť, už aj tu na fóre som to spravil.

Ano aj hovoril aj si to mal v pravidlách.

Ty ju nechápeš aj keď stále spomínaš tú čiernu listinu. Preložím ti ju.

Teba nepotrebujem na to aby si nám robil čiernu listinu.


Hezký překlad, no není divu že sem to nechápal. To se to pak hned píše jak je někdo mimo a že nechápe, vid..

Před:
Teba nepotrebujem na to aby sme sa rozhodli koho príjmeme medzi nás a koho nie.

Po překladu:
Teba nepotrebujem na to aby si nám robil čiernu listinu.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Kazar » 14 Sep 2017, 09:48

Som rád že si to pochopil :Yahoo!:
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 14 Sep 2017, 09:58

Kazar wrote:Som rád že si to pochopil :Yahoo!:


Jooooooo, radujme se... :Yahoo!:

Ale pozor bez tvého překladu by to samozřejmě nešlo :ROFL:

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Kazar » 14 Sep 2017, 10:01

Ani bez tvojej poznámky. ;)
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 14 Sep 2017, 10:05

Kazar wrote:Ani bez tvojej poznámky. ;)


Všechno? Nebo máš ještě něco konkrétního? ;)

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Kazar » 14 Sep 2017, 10:06

No ak ty už nič nemáš tak asi nič. Lebo ty si tu aby si vyvrátil moje lži a ja zas tvoje. Tak keď si skončil tak ok.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 14 Sep 2017, 10:08

Kazar wrote:No ak ty už nič nemáš tak asi nič. Lebo ty si tu aby si vyvrátil moje lži a ja zas tvoje. Tak keď si skončil tak ok.


Ok, jen sem tedy hodím to co si tu zakecával aby to bylo na povrchu. ;)

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 14 Sep 2017, 10:12

Haci wrote:
Kazar wrote:
Warning Wall of text incoming


Hači skús na toto reagovať niečim pozitívnym. Neodpisujem ti teraz v zlom a vlastne ani nie iba tebe ale všetkým. Skús/skuste teraz zmeniť myslenie a pozrieť sa na toto v pozitívnom alebo aspoň neutrálom duchu.

Konečne teraz už chápem prečo je BIA vždy tá zlá. Poviem tu môj pohľad na vec.

Po tej slávnej porade čo organizovala BIA na zjednotenie cz/sk komunity sme každý z klanu BIA mali veľmi dobrý pocit, že sa možno konečne posunieme z blbnutia na YO na vážne MMO priateľsky. Opak bol pravdu to ste si všetci mohli prečítať. Ale PREČO ??? To možno vysvetlím teraz.

V BIA bol istý jedinec ktorý chcel robiť niečo také ako informačnú službu. Že ho to baví a že by to chcel robiť. Tak sme mu vyhoveli pretože v BIA sa nájde miesto pre každého normálneho človeka. Tento jedinec dostával veľmi cenné info a vedel skoro o všetkom čo sa v klane deje. Prišiel čas porady a my sme začínali riešiť akú formu spolupráce by mohla cz/sk komunita akceptovať aby bol každý šťastný a samozrejme aby sa nikto nestal korisťou bezduchého rabovania a resskilovania.

Mali sme pripravených niekoľko možností. Jednou z nich je niečo pre ambicióznych. Tých ktorých by sa chceli stať súčasťou veľkej politiky a ich rozhodnutie by vplývalo na veľkú časť MMO sveta. Pre takých ide cesta cez nás a cesta vazalstva. Nieje to nič podobné ako sa tu popisovalo. Nikto si nepotrebuje na vás vyvyšovať ego ako sa to robí na veľa YO serveroch nielen cz/sk.
Berieme to ako nutné zlo. Ja sám nemám rád slovo vazal pretože to ani zďaleka nepopisuje správanie akým by sme sa k vám chovali my alebo hocikto iný z našej aliancie. Nutné zlo je to preto, lebo ak sa chce niekto stať členom, musí byť dôveryhodný a dôvera sa buduje postupne. Ak by sme vás videli dôveryhodných tak postúpite.

Ďalšie možnosti boli predmetom diskusie jednotlivých guild ale sme na ne pripravení. Či už Dohoda o neútočení, alebo obranné spojenectvo, alebo niečo iné. To už je na každom z vás. Myslíte si že niekto prišiel ? NIKTO, absolútne nikto. Pritom sme to vám každému hovorili na tej porade že ak chce niekto ísť ďalej tak musí ísť cez nás. Ale ak by niekto mal na myslí inú formu spolupráce tak nech za nami príde prediskutujeme čo sa s tým dá robiť a ako by to mohol vyzerať.
NIKTO neprišiel. A také dobré pocity sme mali. Sami sebe sme sa začali pýtať čo sa deje ? A potom fórum...

Nikto nepopiera naše vaše krivdy bany a čojaviem čo ešte. Lenže pamätám si že každý z nás dokáže krivdy z YO hodiť za hlavu. Presne to sme urobili aj my. A mysleli sme si že aj vy. Lenže niečo sa stalo. Niečo čo nikto z nás nepredpokladal. Z nás celej cz/sk komunity.

Fórum hate sa začal práve preto niečo čo povedal ten jedinec o ktorom som hovoril na začiatku. Údajne Kazar povedal toto: "Ja nebudem kraľovať nejakým sedlákom" a toto: "BIA cz/sk komunitu nepotrebuje".

Hneď vyvrátim Kazar niečo takéto nikdy nepovedal. Kazar takéto veci nehovorí, ani nehovoril, ľuďom ešte keď bol sám vedúci klanu. Kazar sa nikdy nepovažoval za kráľa a ani sa nebudem. Vždy som dbal na to aby sa ľudia cítili dobre a bavilo ich hrať s nami. Čo sa mi aj darilo pokým som mal na hru dosť času. To vám dosvedčia určite aj iný hráči ako BIA. Vždy som bral ľudí ako hlavný motor klanu a vždy som hovoril ľuďom o tom že oni, hlavne oni môžu za to kam až sme sa dostali. Nikdy som si to nebral ako svoj osobný úspech. Ak mám pravdu povedať hnusí sa mi povedať niečo také ako "ja som kráľ a podvoľte sa mi".

Teraz k druhému výroku. "BIA cz/sk komunitu nepotrebuje". Určite ste si každý potom povedali že: "tak nech si hrajú sami". Lenže takto ako to vám bolo povedané alebo ako to tu teraz čítate, tento výrok vôbec nebol myslený. Vysvetlím.

Istú dobu. Keď sme sa rozprávali o spolupráci tak ste sa zastávali návrhu, kde každá banda 5 hráčov má svoj claim, a budú sa stavať nejako do kruhu, a v strede bude nejaké začiatočnícke mesto a začiatočník keď bude chcieť môže si vybra guildu do ktorej pôjde. O tomto si myslíme že je to nereálne až nonsens, kedže na efektívne fungovanie hradu je potreba o hodne viac ľudí ako 5-10. Výrok že nepotrebujeme cz/sk komunitu je spojený s touto formou. Nepotrebujeme a nechceme takúto formu spolupráce. Komunitu česko/slovenských hráčov samozrejme potrebujeme ako každý cz/sk klan. Nezamieňajte si to s týmto prosím vás.

Teraz hádam už dojdem k pointe.

Po tej porade, ako sme mali také dobré pocity. Mysleli sme si že aj vy máte také isté dobré pocity. Nakoniec nepamätám si nejaké nezhody, alebo ostré výmeny názorov. Pamätám si že sme sa rozišli zo slovami "ešte si to premyslíme a dáme vám vedieť". S takýmto záverom sme boli spokojný, predsa sa konečne niekde posunieme. Už nebude hate na fóre, hovorili sme si.
To čo ja viem. Zišli ste sa na TS v užšej skupinke ľudí. Medzi nimi bol aj spomínaný jedinec a debatovali ste, pravdepodobne o tej spolupráci o ktorej ste mali poradu aj s nami. Ale dozvedeli ste sa také info čo údajne Kazar povedal. Potom ste nás už nekontaktovali.

Ja sa teraz pýtam. (priateľský nie ofenzívne alebo pohŕdavo)

Prečo ste sa neprišli opýtať mňa alebo niekoho od nás či som to povedal ?
Prečo veríte niečomu, čo niekto povedal že niekto iný povedal ?
Je to info z druhej ruky. Isto viete čo sa deje s informáciami ktoré prejdú cez veľa rúk.

Keď sa retrospektívne pozerám. Cieľom toho jedinca je byť prostredníkom medzi guildami, komunikovať s guildami, dávať dokopy guildy. Videl že u nás niečo také sám nespraví. Že nás jednoducho neodstaví od kormidla. Tak sa jednoducho zbalil a začal vytvárať presne to isté čo sme chceli my, len používa váš hnev, vaše krivdy, naše bany, všetko to čo sme každý ochotný hodiť za hlavu, proti BIA klanu ako nástroj na zjednotenie.
Tá informácia ktorú vám podal, ktorú ste si osvojili a prijali ju za pravdivú mu dala eso do rukávu. Tým vás dokázal všetkých otočiť proti nám.

Forma spolupráce akú máte teraz bola určite možná aj s nami v dobe, keď prebiehala prvá porada. Z ktorej sme mali také dobré pocity. Akurát že teraz, hlavná guilda, z ktorej je aj spomínaný jedinec si necháva otvorené zadné dvierka už len, nejakou "tajnou" spoluprácou alebo "tajnou" podporou. Alebo že sa radšej usídli niekde "ďalej" aby jej agresívne PvP akcie náhodou neohrozili guildy v pakte. Ale určite viete že takto to nefunguje. Ľudia niesú AI-čka. Keď guilda A bojuje proti guilde B zatiaľ čo guilde B "tajne" pomáha guilda C tak guilda A určite bude bojovať aj proti guilde C. Takto MMO a politika v ňom funguje.
Slovné spojenie "padnú jedny padnú všetci" v tomto prípade neplatí pre guildu kde je dotyčný jedinec. Platí to medzi guildami v obrannom pakte ale nie pre dotyčnú. Tá si robí čo chce a iba ona dáva pozor na to aby "nenasrala" nejakú väčšiu guildu/allianciu. Ostatní musíte konzultovať svoje rozhodnutia s ostatnými guildami. Oni nie. Je to len na ich dobrom slove a dobrom odhade. No ľudia robia chyby.

Čo chcem vôbec povedať.

Chcem povedať že spoluprácu akú máte teraz s niekým iným ste s nami zavrhli len z nejakej sprostredkovanej informácie ktorá nieje pravdivá. Nikto sa nešiel spýtať aj keď viete že s nami sa dá komunikovať. Na každej porade sme komunikovali slušne a k veci.

Skúsim sa zamyslieť. Ako by sme vyzerali keby niečo takéto vôbec nevyšlo z úst dotyčnému ??? Možno by sme už spolupracovali a ktovie čo by sme dokázali ?

Ešte jedna otázka. Dokázali by sme sa spolu porozprávať keby si odmyslíte to čo som údajne povedal ? Aby sme vyriešili tento spor ?

Toto je môj pohľad. Nechcem sa hádať. Určite prídu spochybnenia. Určite mi tu nespočetne veľa ľudí bude písať že klamem že áno povedal som to. Môžete si vybrať, či budete dôverovať nejakým vyhláseniam o mne bezo mňa. Alebo či sa ma prizvete k rozhovoru aby sme to konečne uzatvorili a začali písať novú kapitolu bez shitu.

P.S.: nesnažím sa plakať ani verbovať ani naznačovať sa niečo rozpadá alebo ničí končí. NIE. Snažím sa otvárať oči a pozerať sa na vec s iného pohľadu.



Takže Kazare, ve tvojí politice si musíš dávat pozor co kde a komu říkáš. Ty především.

Jak sám píšeš něco o dotyčném, napsal si že dotyčnému jste zdělovaly citlivé informace o dění v BIA, takže důvěru od Vás měl a né malou. Zajímalo by mě tedy, myslím si že i ostatní, proč a z jakým záměrem vyšel ven s tím že řekl. Kazar řekl to co řekl, co by z toho měl, když on se nejvíc snaží dát komunitu dohromady a hlavně se mu to daří Kazare. Není to spíš z jeho strany morální zábrana k tvému chování. Proč dotyčnému neříkáš jménem? Je to Dexther, co nám všem otevřel oči Kazare.
To co sem ti zabarvil červeně, to znamená že lžeš.(víc nemá cenu označovat) Ostatní to můžou poznat v přiloženém záznamu a nebo v tom jak mluvíš o sobě. Jakožto o osobě co napsala tenhle příspěvek.

Poslouchej Dextra, který je podle tebe Lhář Kazare, jak za tebe bojoval. A nakonec tak prudce otočil? Kazare, kde je chyba?



Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II
Post by Kazar » 8 minutes ago

Cafčo blázon nevie že je blázon, pre neho sú všetcia ostatní blázni. Asi tak sa správa.

Hmmm, keď je BIA na dne prečo ma potom stále ťahaš spodo mňa za nohy nižšie ?

Za mňa nikto nepísal. Zase si si niečo vykonšpiroval a podávaš to ako fakt. Ale nevadí (teraz by som rád použil citáciu slotu na mikloška ale radšej sa zdržím urážiek na osobu)

Hači váha slova je vzájomná o to sa neboj. Ja narozdiel od teba dokážem meniť na ľudí názor. Ty očividne nie. Tvrdo antiBIA. Nečudujem sa.

Hači ty si asi zabudol že BIA nieje o jednom človeku. To by sme sa volali asi KIA (Kazar in Arms). BIA je o všetkých ľuďoch čo sú tu a vždy keď niekto jedná jedná za všetkých. Ale bohužiaľ to ty nepochopiíš lebo (opäť citácia slotu na mikloška).


Kazare jak si napsal, tahám tě na dně pod texturu, jen proto. Protože ti není ani hanba mlčet a pořád kopeš a klameš.

kk, Kazare konečně jsi uvědomělej a zdržuješ se urážek, přeci jen si se něco naučil.. Navíc nevím co je to ten tvůj mikloška.

Váha slova? No Kazare ty víš něco o váze, to ano, o čestnosti určitě ale ne.

Ne nejste o jednom člověku vy jste BIA o 10ti lidech. Bavíme se pořát o BIA působící ve hře Life is feudal, že? Jestli né tak mě oprav

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Kazar » 14 Sep 2017, 10:21

Nechápem teraz tvoj význam. Tak pre zmenu skús mne vysvetliť o čom je tento príspevok ?
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 14 Sep 2017, 10:35

Kazar wrote:Nechápem teraz tvoj význam. Tak pre zmenu skús mne vysvetliť o čom je tento príspevok ?


:shock: Pre zmenu? :ROFL:

Mám ti ho i přečíst?

prvotně není tu pro tebe, je tu pro všechny. A nezakecávej ho tu už. Myslim si že si se k němu dostatečně vyjádřil :-)

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Kazar » 14 Sep 2017, 10:40

Není to pro tebe , je to pro vsechny.

Typický tvoj prístup.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 14 Sep 2017, 10:44

Kazar wrote:Není to pro tebe , je to pro vsechny.

Typický tvoj prístup.


Může být..

"Myslim si že si se k němu dostatečně vyjádřil" ;)


SullyCZ
 
Posts: 26
Joined: 11 Nov 2015, 14:43

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by SullyCZ » 14 Sep 2017, 11:43

Taky patřím mezi lidi co nedávno odešli z BIA a nebylo to kvůli tomu že by mi Kazar matlal med kolem huby a já ho zázračně odhalil a prozřel. Jsou tam jisté problémy, ale spíš jsou to různé vize ve vedení velké skupiny lidí. Hači ty hrozně překrucuješ informace tak aby BIA vypadala jako zlo, promiň. Vážně to není tak hrozné jak se tu snažíš vytvářet. Banování BIAků na tvém serveru i když nic zrovna neporušili, mi taky nepřijde zrovna fér, ale po tom co jsi tady na fóru oficiálně požádal o odchod BIA ze serveru ti to nikdo nemůže zazlívat. Já bych to ještě napsal buď do pravidel nebo jako informaci na stránky. Pořád se tu vytahuje stoletý Kejtík s GM staty, to že byl potrestán tím, že mu byly GM práva odebrána také považuji za výsměch, ale i tak ho BIA zabila vcelku bez problémů tak bych to nechal už konečně uhnít. Je to Hačiho kamarád a zabanovat ho není to co by chtěl udělat a popravdě taky to chápu. Ale rozhodně to neháže dobré světlo na ostatní. Dvojí metr je to ale zcela určitě. Nakonec PVP/PVE server já osobně beru že je tam PVP dovolené, jen omezené podle nějakých pravidel, aby to PVE šlo hrát. Pokud tedy BIA vraždila hráče proti pravidlům, tak měli konkrétní hráči dostat časově omezený BAN a pokud by to zopakovali tak permaBAN. To je tedy můj názor na PVP/PVE server.
Tyhle nekonečné hádky kdo kdy a jak lhal jsou hrozně unavující, nevím že Vás to všechny pořád baví.

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Caffe » 14 Sep 2017, 12:21

SullyCZ wrote:Taky patřím mezi lidi co nedávno odešli z BIA a nebylo to kvůli tomu že by mi Kazar matlal med kolem huby a já ho zázračně odhalil a prozřel. Jsou tam jisté problémy, ale spíš jsou to různé vize ve vedení velké skupiny lidí. Hači ty hrozně překrucuješ informace tak aby BIA vypadala jako zlo, promiň. Vážně to není tak hrozné jak se tu snažíš vytvářet. Banování BIAků na tvém serveru i když nic zrovna neporušili, mi taky nepřijde zrovna fér, ale po tom co jsi tady na fóru oficiálně požádal o odchod BIA ze serveru ti to nikdo nemůže zazlívat. Já bych to ještě napsal buď do pravidel nebo jako informaci na stránky. Pořád se tu vytahuje stoletý Kejtík s GM staty, to že byl potrestán tím, že mu byly GM práva odebrána také považuji za výsměch, ale i tak ho BIA zabila vcelku bez problémů tak bych to nechal už konečně uhnít. Je to Hačiho kamarád a zabanovat ho není to co by chtěl udělat a popravdě taky to chápu. Ale rozhodně to neháže dobré světlo na ostatní. Dvojí metr je to ale zcela určitě. Nakonec PVP/PVE server já osobně beru že je tam PVP dovolené, jen omezené podle nějakých pravidel, aby to PVE šlo hrát. Pokud tedy BIA vraždila hráče proti pravidlům, tak měli konkrétní hráči dostat časově omezený BAN a pokud by to zopakovali tak permaBAN. To je tedy můj názor na PVP/PVE server.
Tyhle nekonečné hádky kdo kdy a jak lhal jsou hrozně unavující, nevím že Vás to všechny pořád baví.

Súhlasím , pekne napísané a hlavne objektívne.

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Falkvard » 14 Sep 2017, 12:22

Prosím čtěte!

Bylo mi svěřeno moderování československé sekce fóra. Nerad bych tu mazal nebo zamykal vlákna a příspěvky a řešil desítky reportů.
Tak vás všechny prosím, přestaňme tu psát urážky, příspěvky mimo téma atd. Nehádejme se, nerozebírejme starou špínu a neřešmě kdo je ten špatnej a proč. Nemusíme se mít rádi, ale ani si to nemusíme říkat na oficiálním fóru.

Pokud chcete smazat nějaké staré off-topic nebo urážející příspěvky ve vláknech týkajících se vašich gild nebo serverů, napište mi PM.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 14 Sep 2017, 12:30

Ještě si neodpustím poslední příspěvek a pak už se zdržím příspěvků. Pokud nebude na mě něko útočit. Díky a jsem rád že to už má konec :-)

Ahoj SullyCZ...

Díky za tvůj post a tvůj pohled na věc...

Vím že vás bylo hodně co odešlo z BIA, každý neměl stejný důvod k odchodu, bylo v tom víc věcí jak zminuješ..
Snažím se vycházet z informovanosti od lidí co přímo odešli od BIA, mrzí mě že to vyznělo jako překrucování. Ale nemám to jen od jednoho hráče, na to už jsem opatrný.

Co se týká BANování BIA na serveru. Jak sem už několikrád napsal, tu trpělivost sem míval velkou a dřív sem se snažil vyhejbat BANování. Přesto že mi hodně lidí říkalo že to bez BANu nejde. Doufal sem a žil v tom, že to lze řešit domluvou. Nejde to, bohužel..
Tady v tomhle odkazu http://terrasancta.cz/viewforum.php?f=16 je archiv za dobu chodu serveru a věčné žádosti, ankety dohady a td. aby BIA dodržovala pravidla, neobcházela pravidla, následně nechodila na server.
Co se týká Kejtíka. Nevím za mě to rozhodně výsměch nebyl, byl by kdybych nad tím mávl rukou a řekl on už to nikdy neudělá, věřte mu GM bude dělat nadále. To považuju za výsměch..
Ještě k BANům, časové BANy dáváme do ted. U BIA byl ale problém že když dostal jeden hráč BAN za porušení pravidel, okamžitě se strhla hádka a ostatní členové BIA začali dělat bordel, to pak přešlo k BANování celé BIA.

Neber to odemě prosím nějak uštěpačně, jen bych to rád upřesnil a odůvodnil ti moje jednání.

Závěrem..
Zrovna dneska mi napsal jeden hráč na to když sem mu napsal "Hači je pro všechny admin tyran, tak to prostě je a beru to." :D Tak mi napsal: "Hele neznám žádnýho admina co by měl server s hrou a byl by oblíbenej" No a tak to prostě už beru a jak říkávala BIA "nikdy se nezavděčíš všem Hači" To jsme byli ale ještě kamarádi :)

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Kazar » 14 Sep 2017, 13:35

Som rád že moderátor konečne zakročil a skončil tieto nekonečne zbytočne prispevky.

Richard som rád že si aspoň trochu objasnil situáciu a že si sa zapojil. Aspoň vidíme že niesu veci také ako sa zdajú.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 14 Sep 2017, 13:44

Také jsem rád že někdo už konečně zakročil a ukončil nekonečné dohady, ted už zde bude snad nějaký řád.

Co nejsem rád ale to ukáže čas. A to je že moderátorem je zvolen člen BIA, doufám tedy že bude objektivní a nestraný. A že se tohle forum nestane forem klanu BIA.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Kazar » 14 Sep 2017, 13:59

Ja dúfam že už nezvzniknu žiadne ďalšie shitposty a že na fóre sa bude komunikovať vecne, prinajmenšom.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 14 Sep 2017, 14:03

Také v to doufám a věřím že to půjde..

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Falkvard » 14 Sep 2017, 14:06

Jak jsem napsal - nemusíme se mít rádi, ale nemusíme si to říkat na oficiálním fóru. Takže tě poprosím - ještě jednou a naposledy - zdrž se subjektivních komentářů vůči jiným gildám.
Jsem vám vděčný - jednomu i druhému - za vaše přání a tužby ohledně tohoto fóra. Buďte tak hodní a nedejte jeden druhému záminku na další odpověď v této bezpředmětné diskusi, ano?

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Sainse1 » 14 Sep 2017, 18:15

Haci wrote:Také v to doufám a věřím že to půjde..


Nedoufej, strč ho do úlu a zabouchej :crazy:

Kazar wrote:Ja dúfam že už nezvzniknu žiadne ďalšie shitposty a že na fóre sa bude komunikovať vecne, prinajmenšom.


Já myslel, že taky doufáš v to, že Falky bude nestranný, a nebude přihřívat polévčičku pro BIA :( Ne jenom, že doufáš v toto :shock:
Image

Return to Off Topic