Problem z witryną oraz grą


Hillstrider
True Believer
 
Posts: 4
Joined: 26 Sep 2014, 01:50

Problem z witryną oraz grą

Post by Hillstrider » 18 Nov 2017, 08:56

Witam

Od dłuższego czasu mam problemy z witryną gry Life is Feudal a także z samą grą.

Używany prze ze mnie antywirus Eset NOD 32 alarmuje mnie o zainfekowanej witrynie oraz skutecznie ją bllokuje wyświetlając komunikat jak na załączonym screenie. Podobnie ma się sprawa z grą.
Można wejść ale już przy każdej próbie połączenia z serwerami jest to samo co w przypadku witryny. Miałem ochotę naprawdę pograć dłużej w tą grę , tym bardziej że grałem już we wcześniejszą wersję Life is Feudal YO.
Z drugiej strony , nie będę również zmieniać antywirusa gdyż ten mi odpowiada jak najbardziej a i wykupiona licencja już mnie trochę kosztowała.

Czy ktoś mi może coś na to poradzić ?
Attachments
LIFOpera.jpg
Opera screen
LIFOpera.jpg (147.07 KiB) Viewed 3082 times


Arthas81
 
Posts: 1
Joined: 10 Nov 2017, 22:42

Re: Problem z witryną oraz grą

Post by Arthas81 » 19 Nov 2017, 10:54

Miałem to samo. W ustawieniach w ESET: Ustawienia>Ochrona internetowa>Ochrona dostepu do stron internetowych>Zarzadzanie adresami URL> musisz wpisac domeny, ktorych program nie bedzie blokowal. Powinno wygladac to mniej wiecej tak jak na screenie ktory wkleilem.
Attachments
LiF - ESET.jpg
LiF - ESET.jpg (54.22 KiB) Viewed 3071 times


Hillstrider
True Believer
 
Posts: 4
Joined: 26 Sep 2014, 01:50

Re: Problem z witryną oraz grą

Post by Hillstrider » 19 Nov 2017, 18:16

No właśnie zastosowałem to co mówisz . Niestety antywirus nadal odmawiał mi dostępu. Jedyne co przyszło mi na myśl to to aby w opcjach dodać po za linkami również adresy IP do których prowadziły.

Opcje -> zaawansowane -> filtrowanie protokołów -> wyłączone adresy IP

Adresy IP podawane przez NOD 32 w szczegółach wystąpienia wyjątku.

Teraz poszło jak należy. Tylko pytanie dlaczego antywirus blokuje dostęp do gry i witryny ?

Return to Polskie Dyskusje