Obyvatelia servera 8

Moderator: Falkvard


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Obyvatelia servera 8

Post by Filipsss » 07 Dec 2017, 08:39

Zdravím CZ/SK komunitu obývajúcu server 8. Pred nedávnom bolo kráľovstvo BIA kontaktované istým "Diplomatom". V konverzácií, ktorá sa uskutočnila padli mimo iné aj vyhrážky na Našu adresu. Tento "diplomat" podpisoval pod vyhrážky guildy KaM, Bers, terasanctus a citujem "celá CZ komunita"

Krátky útržok:
aby som dodržal pravidlo o "name and shame" použijem preusodnym: 'Esnias'

Esnias - Yesterday at 9:42 PM
Hej
Postupně přebíráme i server 8 kde z militárních a taktických důvodů nechceme žádný cizí claimy
Tak se můžou buď dohodnout co stím vaším claimem, nebo válčit. Mě je to celkem jedno

[BIA] Filipsss - Yesterday at 9:43 PM
:ROFL:

Esnias - Yesterday at 9:44 PM
No buď ten claim zrušítě, stím že vám budeme posílat za výměnu regionální dřevo
Nebo pokaždý jak tam při cestě narazíme na BIAka tam umře. A časem tam necháme hlídky na 24/7 dokud nepadne monument
Uvědom si jak daleko je to od Vaší main Base. I kdybyste přišli všichni, zdržíte se o cestu, a čas, který byste mohli strávit na base, ztratíte na obraně obyčejného claimu. Tak si pak třeba spolu domluvte co byste za to chtěli/nechtěli a můžeme se dohodnout

...

[BIA] Filipsss - Yesterday at 9:47 PM
a tieto tvoje vyhrazky mam brat ako vyjadrenie
cz komunity ?

Esnias - Yesterday at 9:47 PM
KaM,Berserkers,Versus CZ i PL, TerraSanctus, tedy skoro celá CZ komunita, se vyjádřila, že na ostrově 8 Váš claim nechcem
Neber to jako výhružky. Nebudu ti tady okecávat tisíc slov než bych se dostal k věci
Napsal jsem ti, že se můžem i dohodnout... Nebyly to výhružky ale možnosti na kterých se můžeme shodnout

[BIA] Filipsss - Yesterday at 9:48 PM
napis vyzvu verejne, tieto spravy tvoje maju nulovu hodnotu

Esnias - Yesterday at 9:49 PM
Tak o dominanci na tom serveru budeme bojovat hlavně my Versus
Proto to domlouvám
Ale to už jsme z cesty. Jestli vytěžíte dřevo a claim rušíte, tak odpadá řešení těhlech sraček... Takže po vytěžení bouráte claim ?

[BIA] Filipsss - Yesterday at 9:50 PM
ano

Esnias - Yesterday at 9:51 PM
No, tak je to vyřešený



Očakávam vyjadrenie leadrov dotknutých guild. Kráľovstvo BIA neberie tieto vyhrážky na ľahkú váhu.


Pepekcz
True Believer
 
Posts: 1
Joined: 21 Jan 2016, 11:17

Re: Obyvatelia servera 8

Post by Pepekcz » 07 Dec 2017, 20:27

KaM a Ber. mají vojensko-politickou alianci - naším společným cílem je (jak už bylo několikrát řečeno v naších vláknech) neutralita, obchod, dobré vztahy se všemi, kteří nejsou vůči nám agresivní. Snažíme se společně vytvořit bezpečné místo pro CZ/SK hráče všeho druhu, kteří jsou ochotní pracovat pro kolektiv. Naučit je spolupráci a dát jim možnost zahrát si hru pro zábavu.

Co se diplomacie týká, tu máme s Ber společnou a jediný, kdo se může k něčemu oficiálně vyjádřit je zástupce/diplomat těchto klanů. Distancujeme se od jakýchkoliv vyjádření a tvrzení třetích stran.


Je pravdou, že jsme hluboko znepokojeni poskytnutím azylu lidem, kteří nás okradli a obrali a odrahocenné suroviny a čas. Též je pravdou, že jsme znepokojení jednáním klanu BIA tím, že si bez předcházející konzultace vytvořila v blízkosti naší skupiny claim a používá ho jako zdroj surovin, čímž narušuje naše obchodní zájmy.

Tak či tak si myslíme, že mezi našimi guildami vládnou přátelské vztahy z minulosti a věříme, že podobné situace se nebudou opakovat. V opačném případě budeme muset naší politickou situaci vůči klanu BIA přehodnotit.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Obyvatelia servera 8

Post by Sainse1 » 08 Dec 2017, 00:13

Než začnu psát. Tak si uvědom (což asi přes IQ pana Filipsse neprošlo), že slovem nás, neoznačuji Bersekers,KaM,Terra a Versus dohromady. Ale jen Versus.

Monument na serveru 8 pro nás je hrozbou. Pro Filipsse = Monument na server 8 je pro Versus hrozbou.

Nikde a nikdy jsem nenapsal, že proti Vám bude bojovat KaM a Berserkers společně s Versus. Napsal jsem, že dominanci na serveru 8, chceme přebrat my jako Versus. A pokud se nedohodneme, budeme válčit, a klidně tam necháme hlídky 24/7 dokud nepadne monument. A vy buď ztratíte monument, nebo hromady času dostat se na ostrov 8 k obranně bezcenného claimu.

Dále jsem i v rámci "dobré víry" napsal, že Vám klidně budeme my posílat regionální dřevo po nějakou dobu. Pokud monument zrušíte... Pro Filipsse = Dále jsem i v rámci "dobré víry" napsal, že Vám klidně budeme my jakožto Versus posílat regionální dřevo... Protože válka pro nás zatím není výhodná.

Dále. U rozhovoru bylo více lidí. Já, Dexther, Hači, Deny, Dzikking (PL), zástupce KaMu - Henry , Frazer , Chutp... Berserkers - Phesi myslím aspol.... Všichni řekli, (myslím že Hači i nahrával), že se jim nelíbí, že jste si tam bez jakékoli otázky nebo svolení postavili claim tak blízko jim.

Proto jsem napsal, že když se tak ptáš, tak ano, nikomu z CZ/SK komunity se nelíbilo, že jste si postavili monument.
:beer: :beer:

Opětovně, nikdy jsem nevyužíval CZ/SK klany k vytvoření "nátlaku". Pokud to tak vyznělo, omlouvám se obyvatelům ostrova na s. 8
Image

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Obyvatelia servera 8

Post by Haci » 08 Dec 2017, 06:03

Zdravím Filipsss...

Nebudu se tu rozepisovat (ještě bych dostal BAN ;) ), souhlasím se Sainsem.

[BIA] Filipsss - Yesterday at 9:50 PM
ano

Myslím si že je to už vyřešené..

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Obyvatelia servera 8

Post by Sainse1 » 08 Dec 2017, 06:22

Ale pokus o rozeštvání pěkný :) To se musí nechat :Bravo: :Bravo:


Filipsss wrote: Kráľovstvo BIA neberie tieto vyhrážky na ľahkú váhu.


:D
Last edited by Sainse1 on 08 Dec 2017, 12:46, edited 2 times in total.
Image


SullyCZ
 
Posts: 26
Joined: 11 Nov 2015, 14:43

Re: Obyvatelia servera 8

Post by SullyCZ » 08 Dec 2017, 12:26

Sainse1 wrote:Ale pokus o rozeštvání pěkný :) To se musí nechat :Bravo: :Bravo:


Samochvála smrdí a už jsi měl určitě i lepší ;)

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Obyvatelia servera 8

Post by Sainse1 » 08 Dec 2017, 12:45

SullyCZ wrote:
Sainse1 wrote:Ale pokus o rozeštvání pěkný :) To se musí nechat :Bravo: :Bravo:


Samochvála smrdí a už jsi měl určitě i lepší ;)


Zkus si přečíst párkrát ještě článek. Třeba pochopíš, že jsem to nemyslel na sebe :)
Image


SullyCZ
 
Posts: 26
Joined: 11 Nov 2015, 14:43

Re: Obyvatelia servera 8

Post by SullyCZ » 08 Dec 2017, 13:31

Sainse1 wrote:Zkus si přečíst párkrát ještě článek. Třeba pochopíš, že jsem to nemyslel na sebe :)


Nesmíš hned každého považovat za úplného hlupáka, pochopil jsem to už od začátku, ale i já si rád občas rád dloubnu do trolla. Tím že jsi editoval svůj post, jsi mi jen ukázal, že tě to ani nenapadlo :twisted:

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Obyvatelia servera 8

Post by Haci » 08 Dec 2017, 14:24

SullyCZ wrote:
Sainse1 wrote:Zkus si přečíst párkrát ještě článek. Třeba pochopíš, že jsem to nemyslel na sebe :)


Nesmíš hned každého považovat za úplného hlupáka, pochopil jsem to už od začátku, ale i já si rád občas rád dloubnu do trolla. Tím že jsi editoval svůj post, jsi mi jen ukázal, že tě to ani nenapadlo :twisted:


A ty jsi kdo SullyCZ, jsi zástupce některé guildy a nebo tu jen tak hejtíš? Pokud jen tak hejtíš, jaký to má účel v řešení tohoto topicu?

Prosím zdrž se nesmyslů a nezačínej další shitpost, určitě to uvítá spousta hráčů. (není to tak dávno kdy jsem byl za podobný postup, napomenut Moderátorem téhle sekce)

Díky

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Obyvatelia servera 8

Post by Sainse1 » 08 Dec 2017, 14:41

SullyCZ wrote:
Sainse1 wrote:Zkus si přečíst párkrát ještě článek. Třeba pochopíš, že jsem to nemyslel na sebe :)


Nesmíš hned každého považovat za úplného hlupáka, pochopil jsem to už od začátku, ale i já si rád občas rád dloubnu do trolla. Tím že jsi editoval svůj post, jsi mi jen ukázal, že tě to ani nenapadlo :twisted:


Editoval jsem ho o Quote na Filipsse, nikoli kvůli tobě. Ale díky za osvětlení :D
Image


SullyCZ
 
Posts: 26
Joined: 11 Nov 2015, 14:43

Re: Obyvatelia servera 8

Post by SullyCZ » 08 Dec 2017, 17:38

Haci wrote:
SullyCZ wrote:
Sainse1 wrote:Zkus si přečíst párkrát ještě článek. Třeba pochopíš, že jsem to nemyslel na sebe :)


Nesmíš hned každého považovat za úplného hlupáka, pochopil jsem to už od začátku, ale i já si rád občas rád dloubnu do trolla. Tím že jsi editoval svůj post, jsi mi jen ukázal, že tě to ani nenapadlo :twisted:


A ty jsi kdo SullyCZ, jsi zástupce některé guildy a nebo tu jen tak hejtíš? Pokud jen tak hejtíš, jaký to má účel v řešení tohoto topicu?

Prosím zdrž se nesmyslů a nezačínej další shitpost, určitě to uvítá spousta hráčů. (není to tak dávno kdy jsem byl za podobný postup, napomenut Moderátorem téhle sekce)

Díky


Jsem obyvatel serveru 8 , který si jen dloubnul do Sainse. A to jen proto, že tady div nevyhlašuje válku BP kvůli claimu, který ani není na jeho serveru. A Sainse to bere sportovně, takže žádná velká hádka nehrozí ;)


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Obyvatelia servera 8

Post by Mishsuli » 09 Dec 2017, 01:31

SullyCZ wrote:Jsem obyvatel serveru 8 , který si jen dloubnul do Sainse. A to jen proto, že tady div nevyhlašuje válku BP kvůli claimu, který ani není na jeho serveru. A Sainse to bere sportovně, takže žádná velká hádka nehrozí ;)

:good:

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Obyvatelia servera 8

Post by Haci » 09 Dec 2017, 12:31

Mishsuli wrote:
SullyCZ wrote:Jsem obyvatel serveru 8 , který si jen dloubnul do Sainse. A to jen proto, že tady div nevyhlašuje válku BP kvůli claimu, který ani není na jeho serveru. A Sainse to bere sportovně, takže žádná velká hádka nehrozí ;)

:good:


:good:

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Obyvatelia servera 8

Post by Sainse1 » 11 Dec 2017, 17:13

Haci wrote:
Mishsuli wrote:
SullyCZ wrote:Jsem obyvatel serveru 8 , který si jen dloubnul do Sainse. A to jen proto, že tady div nevyhlašuje válku BP kvůli claimu, který ani není na jeho serveru. A Sainse to bere sportovně, takže žádná velká hádka nehrozí ;)

:good:


:good:


Co se ti nelíbí Hači ?! Přece máš s BIA neutrální vztahy ne ? Jak psal Filipss Masonům

:D :D :D

Image


Psaní o Versus nejdříve v BP tak teď už i Masonům z USH. Ještě, že nejsem jedinný koho lidi neberou vážně.

Děláš jak je BIA hrozně moc pro CZ/SK komunitu, ale tvoje činy hovoří o opaku.



Klan Versus toto nebude brát na lehkou váhu ! :ROFL: :ROFL: :ROFL:
Image

Return to Česko slovenská diskusia