Polski Klan.


BartusPL
Alpha Tester
 
Posts: 81
Joined: 15 Dec 2013, 19:57
Location: Poland

Polski Klan.

Post by BartusPL » 26 Feb 2014, 15:05

Witam rodaków.

Po pierwsze co sądzicie o założeniu jakiegoś polskiego klanu?

Po drugie zastanawiam się ile nas obecnie jest?

Pozdrawiam.


TimeToTheGames
 
Posts: 3
Joined: 03 Nov 2013, 08:20

Re: Polski Klan.

Post by TimeToTheGames » 26 Feb 2014, 17:09

Siema, dobry pomysł z tymi sekcjami zrobili :)


Zbaraski
Alpha Tester
 
Posts: 20
Joined: 29 Dec 2013, 19:21
Location: Poland

Re: Polski Klan.

Post by Zbaraski » 26 Feb 2014, 18:12

Bartuse róz Deluge^^, a tak poza tym to dobry pomysł, dałoby się jakieś ograniczenia wiekowe ~16/18 lat i byłoby dobrze!

User avatar
Arrakis
 
Posts: 5455
Joined: 25 Oct 2013, 14:11
Location: Space

Re: Polski Klan.

Post by Arrakis » 26 Feb 2014, 19:09

Już nie kombinuj Zbaraski, wszyscy są grzeczni więc nie ma się co martwić na zapas.


BartusPL
Alpha Tester
 
Posts: 81
Joined: 15 Dec 2013, 19:57
Location: Poland

Re: Polski Klan.

Post by BartusPL » 27 Feb 2014, 04:27

Gdyby było chociaż 5 chętnych do takiej grupy to można by coś skrobnąć...
Tyle tylko że ja przez np Deluge, nie mam bardzo czasu na prowadzenie klanu ;)


Zbaraski
Alpha Tester
 
Posts: 20
Joined: 29 Dec 2013, 19:21
Location: Poland

Re: Polski Klan.

Post by Zbaraski » 27 Feb 2014, 07:58

Myślę, że chętnych będzie więcej, tylko właśnie kto weźmie się za rządzenie.


BartusPL
Alpha Tester
 
Posts: 81
Joined: 15 Dec 2013, 19:57
Location: Poland

Re: Polski Klan.

Post by BartusPL » 27 Feb 2014, 14:36

Proponuję jakąś radę.
Załóżmy że rada decyduje o sprawach ogólnych i ważnych dla klanu, a poszczególni członkowie decydują o pomniejszych sprawach.

Ogólnie reszta graczy mogła by być sobie równa, rada jedynie byłaby ponad nimi. Razem coś by się ogarnęło. :D


Zbaraski
Alpha Tester
 
Posts: 20
Joined: 29 Dec 2013, 19:21
Location: Poland

Re: Polski Klan.

Post by Zbaraski » 27 Feb 2014, 17:50

Bartus chyba znasz polakow:) To nie ma najmniejszego sensu bo ludzie zaczna sie klocic, potrzebujemy kogos kto wezmie to "za pysk" i bedzie decydowal!

User avatar
Arrakis
 
Posts: 5455
Joined: 25 Oct 2013, 14:11
Location: Space

Re: Polski Klan.

Post by Arrakis » 27 Feb 2014, 17:59

Ja tam bym chętnie się wami zaopiekował dzieciaczki, mam wprawę ;) ale mam możliwość gry tylko podczas zamkniętej alfy.

No i Bartus ma swoje kontakty, całe forum mount&blade, czyż nie?


BartusPL
Alpha Tester
 
Posts: 81
Joined: 15 Dec 2013, 19:57
Location: Poland

Re: Polski Klan.

Post by BartusPL » 27 Feb 2014, 20:51

Może ktoś się tam skusi, w każdym bądź razie jeśli alfa pokaże że to to czego szukałem to mam zamiar poszukiwać chętnych do takiego klanu.

Na okres alfy zbieramy się oczywiście z Arrakisem. :good:


Kossako
Alpha Tester
 
Posts: 174
Joined: 20 Jul 2011, 04:37
Location: Poland

Re: Polski Klan.

Post by Kossako » 27 Feb 2014, 21:19

Ja się akurat z Arrakisem trzymać nie będę. Omijam RP szerokim łukiem, ale życzę powodzenia.

P.S. Żadna rada nie przejdzie, potrzeba lidera, który to wszystko będzie pilnował.

P.S. 2
Czemu mój poprzedni post zniknął?
Skills and crafting information: lif-database-application-t1494

Build your first home for newbies guide: first-house-guide-to-new-players-t1432

User avatar
Arrakis
 
Posts: 5455
Joined: 25 Oct 2013, 14:11
Location: Space

Re: Polski Klan.

Post by Arrakis » 27 Feb 2014, 21:41

BartusPL wrote:Na okres alfy zbieramy się oczywiście z Arrakisem. :good:


Cóż ja raczej dołączę do ekipy Falke88, zwłaszcza że tylko Ty z VB się odezwałeś i okazałeś dalszą chęć do wspólnej gry :) Trochę mi żal, że nie będę mógł dalej rozwijać tej gildii, no ale cóż.

Ja bym wam radził do jakiejś między narodowej gildii się przyłączyć, mając ludzi z Europy i Ameryki łatwiej będzie przypilnować zbudowanego miasta, bo niestety trzymając się w tej niewielkiej grupie wyłącznie z rodakami będziecie mieli całonocne okno, podczas którego przeciwnicy będą mogli się zakraść i zbadać teren na spokojnie wiedząc, że nikt ich nie przegoni.


Zennoya
Alpha Tester
 
Posts: 42
Joined: 26 Feb 2014, 08:38
Location: Cracow, Poland

Re: Polski Klan.

Post by Zennoya » 28 Feb 2014, 22:28

Hejka wszystkim,
co do klanu (chociaż przez specyfikę gry, bardziej podejrzewam że będą miasta jak w WURM czy Salem niż klany). To z chęcią bym się przyłączył do jakiejś społeczności.

Co do ograniczenia wiekowego to nie widzę powodów - niektóre dzieciaki są bardziej kumate, niż niektórzy dorośli. Trzeba po prostu debili odsiewać i ich nie wpuszczać, lub potem wywalać i tyle.

Co do typowego "Polskiego klanu" to zgadzam się z Arrakisem - trzeba zbierać dobrych graczy, a nie kierować się wyłącznie narodowością, ale z drugiej strony nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby Polacy utworzyli miasto do którego inni będą potem chcieli dołączać.

P.S. A skąd Wy się tak wszyscy znacie i w jakiej grze/grach ten VB był? Ja osobiście gram we wszystkie craftingowe MMO i nie tylko, a w M&B gralem dużo, ale tylko na single playerze.

P.P.S. Arrakis - jeśli można wiedzieć, to dlaczego masz możliwość gry tylko podczas zamkniętej alphy ? Rozumiem odwrotną sytuację -> nie ma kasy na 50 ojrosów, to potem tylko grać można, ale żeby tylko alpha?
Image

User avatar
Arrakis
 
Posts: 5455
Joined: 25 Oct 2013, 14:11
Location: Space

Re: Polski Klan.

Post by Arrakis » 28 Feb 2014, 22:40

Mój klan utworzyłem dopiero tutaj parę miesięcy temu, niestety jestem zmuszony go natychmiastowo zamknąć.

A grać nie mogę ponieważ członkowie ekipy generalnie muszą utrzymać profesjonalizm, nie wszyscy gracze będą tolerancyjni widząc członków ekipy grających sobie swobodnie sami a tym bardziej w jakimś klanie, a to dlatego, że mogą padać oskarżenia o faworyzowanie innych graczy lub wspomaganie się jakimiś komendami itp, a do tego dopuścić nie możemy. Oskarżenia mogą być niesłuszne ale napięcie mimo wszystko może powstać a to zagrozi całokształtowi.

Dlatego też dla przykładu Falke88 zrezygnował z bycia członkiem ekipy i wybrał swobodną grę w swoim klanie, ja z kolei wybrałem inaczej i mam możliwość wyłącznie testować grę w zamkniętej fazie alfa.


Zennoya
Alpha Tester
 
Posts: 42
Joined: 26 Feb 2014, 08:38
Location: Cracow, Poland

Re: Polski Klan.

Post by Zennoya » 28 Feb 2014, 23:47

Heh, z jednej strony doceniam poświęcenie, z drugiej strony uważam to za bezcelowe. Ja przez 7 lat byłem GameMasterem na serwerze jednej z gier MMO, i niezależnie czy faktycznie grasz, czy po prostu jesteś, to i tak takie podejrzenia o faworyzowanie kogoś są zawsze. A bo z tym rozmawiasz, a bo z tym się znacie z forum, a z innym byłeś w klanie w innej grze. Trzeba to zwyczajnie zlewać i się nie przejmować, zwłaszcza, że w płatnych grach ludzie są przeważnie deczko dojżalsi niż na dzieciarnianych darmowych serwerach, gdzie gnojki pieprzą głupoty, byle wszystkich wkrzyć, bo najwyżej sobie zalożą nowe konto (bo IP się na routerze zresetuje). No chyba, że odgórne polecenie takie. To ja bym chyba jednak wybrał grę ;) Więc tym bardziej doceniam :)
Image


Endryju
 
Posts: 6
Joined: 19 Jan 2014, 18:25

Re: Polski Klan.

Post by Endryju » 02 Mar 2014, 21:32

ja się bardzo chętnie przyłączę a ze mną jeszcze trzej ziomkowie ^^


Zennoya
Alpha Tester
 
Posts: 42
Joined: 26 Feb 2014, 08:38
Location: Cracow, Poland

Re: Polski Klan.

Post by Zennoya » 04 Mar 2014, 22:27

Jako że temat przycichł, postanowiłem założyć swoją gildię Free Town of Commerce - multinarodowa, z unikatowym sposobem zarządzania. Komu odpowiada ustrój wolnego miasta / republiki kupieckiej, skupionej na craftingu i zarabianiu (a PvP też się na pewno znajdzie) to serdecznie zapraszam.
http://lifeisfeudal.com/forum/free-city-of-commerce-fcoc-recruiting-t881/

P.S. Jak na razie cały zarząd wolny, więc kto pierwszy ten lepszy (jeśli oczywiście czuje się na siłach na którąś z pozycji).
Image


Nelt
 
Posts: 6
Joined: 17 Jan 2014, 17:24

Re: Polski Klan.

Post by Nelt » 09 Mar 2014, 10:10

To ja się tak zgłoszę, że jestem. Klan w sumie też nie jest złym pomysłem, ale tylko jeśli uda się to ogarnąć.


Vill
 
Posts: 1
Joined: 11 Mar 2014, 15:10
Location: Poland

Re: Polski Klan.

Post by Vill » 11 Mar 2014, 15:15

Jak gra będzie dobra i grywana to zaroi się tu od Polskich gildii teraz to dzielenie skóry na niedźwiedziu ;-) zwłaszcza, że do premiery pewnie z rok jak nie więcej...
Na mmorpg.pl już trwają dyskusje i oczekiwanie tak więc graczy nie zabraknie jak się pojawi produkt.

Widać też po nick-ach to masa graczy z Wurm Online się tu zarejestrowała i bacznie patrzy na postępy :D

User avatar
Lowell
Alpha Tester
 
Posts: 5
Joined: 13 Apr 2014, 20:33
Location: Poland

Re: Polski Klan.

Post by Lowell » 14 Apr 2014, 19:21

Witam całą brać sandboxową!

Zennoya wrote:Jako że temat przycichł, postanowiłem założyć swoją gildię Free Town of Commerce - multinarodowa, z unikatowym sposobem zarządzania. Komu odpowiada ustrój wolnego miasta / republiki kupieckiej, skupionej na craftingu i zarabianiu (a PvP też się na pewno znajdzie) to serdecznie zapraszam.
http://lifeisfeudal.com/forum/free-city-of-commerce-fcoc-recruiting-t881/

P.S. Jak na razie cały zarząd wolny, więc kto pierwszy ten lepszy (jeśli oczywiście czuje się na siłach na którąś z pozycji).


Ja chętnie przyłącze się do tej inicjatywy. Nie koniecznie na jakimś wysokim stanowisku, muszę zobaczyć co tu można "ugrać" :)

Return to Polskie Dyskusje

cron