[PL] [AVALON] Morawscy Zapraszają do gry!


Tyszczyk
True Believer
 
Posts: 5
Joined: 27 Apr 2016, 05:00

[PL] [AVALON] Morawscy Zapraszają do gry!

Post by Tyszczyk » 07 Mar 2018, 11:21

Hej, nie mam zamiaru rozpisywać się w tym poście jaka gildia do której należę jest wspaniała i co ma do zaoferowania. Najważniejsze w tej grze jest czerpać przyjemność z samej gry, budowanie czegoś wspólnymi siłami, czy walka ramię w ramię z przeciwnikiem którego nie brakuje w obecnych chwili (starczy dla każdego).

Moja grupa gra wspólnie na długo przed startem MMO, ale nie jesteśmy betonem! A bardzie ekipą znajomych do których co chwila dołącz ktoś nowy. W samo MMO gramy od początku na świecie AVALON, gdzie rozwijamy swój pomysł na grę oraz zmieniamy otaczający nas świat. Life is Feudal jest grą w której liczebność ma znaczenie i nie jest to nic odkrywczego, a żeby gra była przyjemniejsza dla wszystkich staramy się zwiększać nasze szeregi gildii.


Jeżeli jesteś NOWYM graczem lub DOŚWIADCZONYM wyjadaczem i szukasz zgranej i zdrowo nastawionej do gry grupy to zapraszam w nasze szeregi!!!


Na mojego posta możesz odpowiedzieć poprzez priv na tej stronie lub znajdziesz mnie na discordzie -> Tyszczyk#1711

Do zobaczenia w grze!

Return to Polskie Dyskusje