Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

User avatar
Jamal
 
Posts: 3
Joined: 17 Sep 2014, 18:17

Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Jamal » 26 Sep 2014, 15:51

Polski serwer Słowianie zaprasza.


Image


Wszelkie nowości, eventy i oficjalne informacje znajdziecie na naszej stronie.


http://www.slowianie.co.uk


[youtube]nX3trtKnT90[/youtube]


Serwer ruszył pełną parą. Hosting zapewnia oficjalny dostawca serwerów dla LiF. Gwarantuje to nam jakość na najwyższym poziomie, uptime 24/7, automatyczne auktualizacje oraz Auto Restarty w razie Crashu.


ZAPRASZAMY!

Aby się z nami połączyć bez czekania na listę serwerów wciśnij tyldę "~" I wklej


joinToRemoteServer("109.73.71.146:34171","")
Last edited by Jamal on 10 Oct 2014, 18:14, edited 1 time in total.


Zielczi
 
Posts: 24
Joined: 28 Oct 2013, 08:36

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Zielczi » 30 Sep 2014, 11:20

Polecam serwer. W ciągu kilku dni padł może ze 3 razy, po relogu serwer już stał, bez nerwów i spinki;) Pomocni admini, pilnujący porządku. Średnio około 20+ osób. Znaleźć go można na pierwszym widoku serwerów zaraz po posortowaniu po nazwie.

User avatar
Mawgan
True Believer
 
Posts: 53
Joined: 24 Sep 2014, 19:19

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Mawgan » 30 Sep 2014, 15:43

No, a ja odradzam. O stabilność serwerów zaraz nie będzie trudno. Na pewno nie jeden powstanie i już powstają. Natomiast jeśli serwer prowadzony jest przez kogoś z egotyczną mentalnością, kto wedle widzi mi się banuje ludzi to NIGDY bym nie zaufał poświęcenia swoich godzin na takim serwerze.

Dostałem Bana za to, że śmiałem wejść na teren który Administrator Jamal uznał za swój prywatny krzycząc przy tym na globalu, że mam bana za wykorzystywanie mechaniki gry! (podstawiłem jedną belkę, żeby moje ciężkie dupsko przewaliło się do środka palisady aby się przywitać i zapytać jak tam dzień - co ciekawe Admin od środka miał tak samo schody zrobione na zewnątrz, a sobie bana nie dał. Zresztą nie powinien bo wtedy jeszcze nie napisał regulaminu. BRAWO.

Chcąc wyjaśnić sytuacje napisałem na forum takiego posta:
SCREEN
Jak widać otrzymałem odpowiedź, były to jednak kłamstwa Admina. Temat zamknął aby czasem nie wyszło na moje.
Napisałem więc drugi wątek chcąc jedynie jasnych wyjaśnień, zamiast kłamstw. Oto post:
SCREEN
W odpowiedzi post został szybko usunięty:
SCREEN
a w wątku bazowym w którym Admin nie jest w stanie obronić swoich decyzji o banie pojawia się kolejny wyraz zakompleksienia:
SCREEN
Nie dość, że ban na serwerze za "obrazę majestatu" to jeszcze straszenie banem na forum.

Tak to już jak serwer ma dawać fun głównie Adminowi.

Tak więc skoro już pojawiają się tu opinie to podobnie jak Admin Jamal w poście na screenie i ja zapraszam do gry na innych polskich serwerach!


XENO TAVERN
TS: ts3.xenotavern.com
http://youtube.com/xenotavern
http://facebook.com/XenoTavern

Zapraszamy umiłowanych w PvP i coop.
Image


Rozen
 
Posts: 3
Joined: 26 Sep 2014, 19:10

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Rozen » 30 Sep 2014, 15:53

Serwer dla osob ktore lubia grac gdzie admin i jego ekipa mieli najlepsze zbroje kiedy inni nie mogli nawet skory zrobic


Zielczi
 
Posts: 24
Joined: 28 Oct 2013, 08:36

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Zielczi » 30 Sep 2014, 21:53

Ekhm bullshit. Admini są za nami kilkadziesiąt godzin w plecy, więc wątpie by coś sobie dodawali. Co do bana to się nie dziwie, ja wchodzę do swojego zamku poprzez komendę jak po restarcie zamknie się brama co nie uważam za normalne wchodzenie tak do obcych.. Pomyśl.

User avatar
Mawgan
True Believer
 
Posts: 53
Joined: 24 Sep 2014, 19:19

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Mawgan » 30 Sep 2014, 22:08

Ostatnie zdanie tak gramatycznie zakręciłeś, że o tej porze go nie rozgryzę ^^. Nie mniej jednak dawanie bana za coś co się samemu robi jest nie uczciwe. Ale to niech każdy sobie sam oceni. Powodzonka w grze wszystkim i dobrej nocy!
XENO TAVERN
TS: ts3.xenotavern.com
http://youtube.com/xenotavern
http://facebook.com/XenoTavern

Zapraszamy umiłowanych w PvP i coop.
Image


Zielczi
 
Posts: 24
Joined: 28 Oct 2013, 08:36

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Zielczi » 30 Sep 2014, 22:23

Wykorzystałeś buga by się przedostać przez fortyfikacje, jaki jest sens ich budowania więc?


Tapp
 
Posts: 3
Joined: 29 Sep 2014, 11:40

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Tapp » 01 Oct 2014, 05:10

Grałem trochę, ale szkoda, że admini nie pilnują przestrzegania zakazu battle loga, bo kilka razy goście o nickach soplica czy jakoś tak uciekli parę razy z walki w ten sposób i mimo zgłoszeń, nikt się nie przejął :(


Nesta
 
Posts: 12
Joined: 19 Sep 2014, 13:53

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Nesta » 01 Oct 2014, 17:59

Witam

Tez odradzam wszystkim ten serwer no chyba ze chca sie "zakumplowac" z adminami to w tedy nie musza sie martwic o flux :)


BartusPL
Alpha Tester
 
Posts: 81
Joined: 15 Dec 2013, 19:57
Location: Poland

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by BartusPL » 06 Oct 2014, 10:51

Tapp wrote:Grałem trochę, ale szkoda, że admini nie pilnują przestrzegania zakazu battle loga, bo kilka razy goście o nickach soplica czy jakoś tak uciekli parę razy z walki w ten sposób i mimo zgłoszeń, nikt się nie przejął :(

Masz jakieś screeny, kto to dokładnie był?
Mamy raczej ogarniętych ludzi, ale warto to zweryfikować.


Kossako
Alpha Tester
 
Posts: 174
Joined: 20 Jul 2011, 04:37
Location: Poland

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Kossako » 06 Oct 2014, 11:01

Zielczi wrote:Wykorzystałeś buga by się przedostać przez fortyfikacje, jaki jest sens ich budowania więc?


Podstawienie jednej belki nie jest wykorzystaniem buga. Postawienie belki na belce itp zeby dostac sie wyzej jest wykorzystaniem wadliwej mechaniki gry.
Skills and crafting information: lif-database-application-t1494

Build your first home for newbies guide: first-house-guide-to-new-players-t1432


Shiro90
 
Posts: 4
Joined: 22 Sep 2014, 08:37

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Shiro90 » 08 Oct 2014, 13:48

Witam,
jestem z Klanu Sopliców, jeśli chodzi o tzn. battlelogi, bywały częste crashe z powodów:
1. dużej ilości osób w jednym miejscu, teraz to już raaaaczej nie występuje,
2. zwyczajnej niestabilności gry, pamiętajcie, że to jest Pre-Alpha,
3. leciwego sprzętu poszczególnych graczy.
...także niechciane crashe mogły zostać zinterpretowane jako battlelogi. Jeśli w przyszłosci coś takiego zostanie zauważone, warto zrobić screena i zwrócić się do dowództwa klanu, czyt. Bobi Soplica, Maduru S..., Jacek S... . Z mojej strony mogę zapewnić, że nie boimy się walki. Nasz zamek został wybudowany własnymi siłami, jak zresztą widać na filmie promującym serwer.
Swoją drogą gorąco zapraszam do klanu Sopliców wszystkie osoby chcące bawić się w luźnej atmosferze. Klan tworzą osoby, które znają się tydzień, dwa.
Warunkami przyjęcia do klanu są:
1. wiek 20+, ewentualnie niższy, jeśli dana osoba przeszła już modulację ;)
2. dystans do siebie,
3. poczucie humoru,
4. pracowitość - szczególnie na początku, ponieważ jakoś musicie wzbudzić zaufanie w pozostałych członkach klanu,
5. posiadanie TS'a

Co się tyczy Adminów, zostało ustalone, że nie będą się wspomagać godmode'ami itp. Soplicowie wyrazili sprzeciw wobec takich cheatowych praktyk. Admini są pomocni i wyluzowani. Jeśli dana osoba przestrzega regulaminu i NIE jest trollem lub osobą wychodzącą z założenia, że wszystko jej się należy i wszystko wie lepiej to będzie się jej grało przyjemnie i spokojnie.

P.s. możliwe, gdy skończymy budowę zamku, uczcimy to turniejem rycerskim z nagrodami :) także jeszcze raz zapraszam i miłej gry.

P.s.2 Pamiętajcie to jest tylko gra :P

Pozdrawiam
Bobi Soplica
(jeden z nieoficjalnych przywódców klanu)
Last edited by Shiro90 on 08 Oct 2014, 14:06, edited 4 times in total.


Shiro90
 
Posts: 4
Joined: 22 Sep 2014, 08:37

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Shiro90 » 08 Oct 2014, 14:01

Nesta wrote:Witam

Tez odradzam wszystkim ten serwer no chyba ze chca sie "zakumplowac" z adminami to w tedy nie musza sie martwic o flux :)



Jeśli ktoś potrafi zbierać FLUXa, to również nie musi się o niego martwić. Stwórz sobie system segregowania i wymiany ziółek między klanowiczami i problem znika. Dla mnie, pisanie takich rzeczy to zwykłe psioczenie po najmniejszej linii oporu.

P.s. polecam słownik języka polskiego, ponieważ kaleczysz nasz piękny język.

Pozdrawiam przemile
Bobi Soplica


Devus
 
Posts: 9
Joined: 08 Oct 2014, 19:17

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Devus » 08 Oct 2014, 19:49

Wspinaczka po logach jest legalna.....dopuki nie powstanie drabina opierajaca sie o mur,.... -.-


Shiro90
 
Posts: 4
Joined: 22 Sep 2014, 08:37

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Shiro90 » 09 Oct 2014, 14:39

Devus wrote:Wspinaczka po logach jest legalna....


Przytocz stosowny tekst, akapit mówiący lub sugerujący, że tak faktycznie jest. Czy to ze strony twórców, czy innego podmiotu odpowiadającego za regulamin LiF. Jeśli takowego nie ma, na serwerze obowiązuje regulamin serwera, więc albo trzeba się dostosować i go uszanować, albo liczyć się z BANem i z łaski swojej nie psioczyć jak miękka klucha.

p.s. Tobie również polegam zapoznać się z jakże piękną i porywającą fabułą słowników języka polskiego :P ;)


Bozar
 
Posts: 7
Joined: 29 Sep 2014, 13:14

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Bozar » 12 Oct 2014, 11:40

Server jest całkiem niezły, do wyboru jest kilka gildii do których można dołączyć ale oczywiście można też stworzyć swoją. Jeśli człowiek zachowuje się jak człowiek a nie jak zwierze to administracja jest bardzo w porządku. Nie ma jakiś otwortych konfliktów, jak już to walka odbywa się w formie ustawek lub partyzantki. W trakcie budowy jest mała arena jeśli ktoś chciałby poćwiczyć lub wyjaśnić spór w walce 1vs1. Taże można czasami liczyć na pomoc ekonomiczną ze strony innych graczy jednak nie jest powiedziane, że każdy takową otrzyma.

Czyli w skrócie warto spróbować swoich sił na tym serverze. Pozdrawiam.


CHErwony
Beta Tester
 
Posts: 12
Joined: 28 Dec 2013, 18:30

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by CHErwony » 18 Oct 2014, 18:03

Witam !

Ogłaszam w imieniu 16 osób klanu o rodzie "Soplica" wszem i wobec że serwer który jest rzekomo "celujący" jest dnem.

Argumentacja? Jest prosta ! Waćpan Jamal ogłosił się wielkim dyktatorem serwera i każde posunięcie militarne które psuje bądź też przerywa "zbieranie patyków" jest ciosem zwanym BAN.

Ten człowiek który jest niby "Adminisratorem" jest wielkim życiowym dnem który nic nie osiągnął nawet krojąc cebulę w U.K( United Kingdom)

Wyżył się przez kabelek do tego stopnia że zbanował cały nasz klan ale także "sponsora" serwera. Człowieka który dofinansował serwer.
Czyt. zapłacił za serwer i pograł 2 dni. Nieźle, nie?

Mało tego, ten irytujący człowiek nie może pogodzić się z przegraną , czyli jeżeli jesteś u Niego , masz azyl. Zaś jeżeli jesteś przeciwko niemu, prędzej czy później dostaniesz BAN'a bo pokonasz go na "mieczyki".

Ten serwer nie nadaje się do niczego PVP/PVE ZAPOMNIJCIE!
Nic nie uda się Wam osiągnąć.
Czyli jeżeli pokonasz admina i jego "ariergardę weteranów" to dostaniesz BAN'a że używasz BUG'ów,cheatów etc.
Zaś jeżeli będziesz słaby , to ONI będą Cię gnębić i sam odejdziesz z serwera.

WAŻNA INFORMACJA ! OGŁOSZENIA PARAFIALNE !

-SERWER JEST OPŁACONY NA 30 DNI(zostało 25-26), sponsor został zbanowany tak więc długo nie pociągnie !
-Zostało na serwerze 5-10 osób (wczesniej z nami dochodziło do 30)

Nie martwcie się niczym za niebawem(czyt. jako pare godz.)
Ruszy NOWY serwer ! Z graczami, SPRAWIEDLIWYM ADMINISTRATOREM i PRAWYM a TAKŻE Z TEAMSPEAK'iem.

Tyle na ten temat.

PS. Nie widzę osobiście świetlanej przyszłości Jamalowi jego pionkom.


BartusPL
Alpha Tester
 
Posts: 81
Joined: 15 Dec 2013, 19:57
Location: Poland

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by BartusPL » 19 Oct 2014, 09:09

Rzenująca postawa administratora serwera SLOWIANIE.
Nie warto nawet zaglądać do regulaminu, bo działą on tylko w jedną stronę. Tak naprawdę powinien być tylko jedne punkt:
1. Nie atakuj, nie zbliżaj się i nawet nie myśl o wtargnięciu na teren administratora.

Pozdrawiam.

User avatar
Mawgan
True Believer
 
Posts: 53
Joined: 24 Sep 2014, 19:19

Re: Polski Serwer SLOWIANIE (Oficjalny Hosting)

Post by Mawgan » 19 Oct 2014, 11:43

No a co ja mówiłem na samym początku?
Dostałem bana za śmiałość wejścia na teren Admina.
Współczuję ludziom co sie na Słowianach budują i za miesiąc, dwa, zrezygnują tracąc swój cenny czas na gre po nic.
XENO TAVERN
TS: ts3.xenotavern.com
http://youtube.com/xenotavern
http://facebook.com/XenoTavern

Zapraszamy umiłowanych w PvP i coop.
Image

Return to Polskie Dyskusje