Server "Leniwiec" RP + Arena


PanLeniwiec
 
Posts: 1
Joined: 28 Nov 2014, 13:40

Server "Leniwiec" RP + Arena

Post by PanLeniwiec » 28 Nov 2014, 16:49

Witam wszystkich. Chaiłbym przedstawić nowy server "Leniwiec". Powstał on w dniu 28.11.2014r. Jego celem jest zebranie graczy, by pobawili sie w klimacie RP i do tego toczyli pojedynki na arenie. Czemu akurat na arenie a nie normalnie? Odpowiedź jest prosta... Nagrody :) Po co masz się z kimś bić o nic? Żeby pokazać kto jest lepszy? Albo tylko po to by kogoś zniechęcić do gry lub go upokożyć i nie mając z tego żadnych korzyści? To nie ma sensu... lepiej pójść na arene i dowalić przeciwnikowi przy wszystkich i zgarnąć przy tym coś fajnego :DAle przejdźmy do konretów.

Arena i zasady na niej panujące:
1. Walki toczą się w trzech trybach:
a) 1v1
b) team vs team (ilość osób będzie zależna od liczby uczestników)
c) last man standing (na arene wchodzi grupa ludzi i wygrywa ta osoba która zostanie na polu bitwy jako ostatnia)
2. Każdy dobiera sobie ekwipunek jak mu się tylko podoba.
3. Osoba która się poddaje zostaje zdyskwalifikowana.

SCREENY Z ARENY:
Spoiler

Jak widać jest dużo miejsca na walkę oraz widownie. Arena jest usytuowana w samym środku mapy.


Ogólne zasady:
-Nicki graczy nie mogą być wulgarne.
-Na global chacie ma być zachowana kultura.
-Nie wolno nękać innych ani psychicznie, ani "fizycznie" w grze.
-Nie wolno używać bugów gry (jeśli dostanę informacje o takim procederze to kara bedzie stosowna do wykroczenia).
-Jeśli ktoś będzie nagminnie łamał te zasady będzie nałożony na tą osobę ban.

Pomoc GM'a:
-Pomoc w usunięciu przedmiotu lub budynku.
-Pomoc w przestawieniu budynku.
-Pomoc w sytuaciach nietypowych.


Statystyki servera:
Skill and Stats progression multiplier: 8.0
Skill cap: 1500
Terraforming speed multipier: 1.5
Crafting period: 60
Animal Breeding/Feeding period: 60
Plants growth period: 3.0
Wild animals amount: 50


Dlaczego akurat takie statystyki wybrałem?
-Skill progression jest w sam raz.
-Skill cap jest tak duży by każdy miał możliwość rozbudowy a przede wszystkim by można było się pobawić w pvp jak tylko chcecie :) leather set i 2h mace... Czemu nie? Plate set z tarczą i mieczem... MEGA CZOŁG! A może by tak... Klata plate, chain nogi, scale hełm a reszta z leather i padded? :D Kombinujecie jak tylko chcecie!
-Terraforming speed na 1.5 wybrałem z jednego powodu. Jest optymalny. Moim zdaniem 0.8 jest to za mała ilośc z 3.0 to już za duża, więc zdecydowałem stanąć z pół drogi i ustawić 1.5.
-Dzikich zwieżąt jest sporo ale nie będą wam przeszkadzać na każdym kroku.
Reszta jest bez zmian.


Czyli posumowując. Server jest nastawiony na zabawę oraz miłe spędzenie wolnego czasu :)
Oczywiście jeśli wpadnie mi do głowy coś ciekawego lub znajde fany pomysł z innego servera lub od was by urozmaicić wam rozgrywkę to możecie być pewni, że zostanie to wprowadzone.


Jednak nie wszystko jest takie kolorowe! Gra jest jeszcze bardzo niedopracowana oraz pełna niedociągnięć więc musicie się liczyć z wipem.

Jeśłi chcecie zagrać na naszym serverze to szukajcie nas pod nazwą:
�§✔ [PL] Server "Leniwiec" 24/7 Black Box. Zapraszamy.
Oraz dodawajcie server do ulubionych.

Lub wpiszcie w konsoli (Ctrl+~) ten kod:
joinToRemoteServer("85.195.91.30:39760","")


Miłej zabawy życze wam ja. Pan Leniwiec :)


Rakter
 
Posts: 1
Joined: 26 Nov 2014, 14:19

Re: Server "Leniwiec" RP + Arena

Post by Rakter » 30 Nov 2014, 10:02

Poszukuje osob ktore beda chcialy ze mna pograc na leniwcu. Moj nick to Rakter Pierwszy.

Return to Polskie Dyskusje