Problem z załadowaniem sie do serwera


Kiler_zorg
 
Posts: 4
Joined: 02 Jan 2015, 01:55

Problem z załadowaniem sie do serwera

Post by Kiler_zorg » 02 Jan 2015, 02:00

Witam

Mam problem zalogowanie się na jakikolwiek serwer, po minucie wywala mnie z gry. jak to rozwiązać??


Falcion
True Believer
 
Posts: 124
Joined: 01 Nov 2014, 19:15

Re: Problem z załadowaniem sie do serwera

Post by Falcion » 02 Jan 2015, 11:31

Czy jest jakiś komunikat?
Czy zdążyłeś zobaczyć swoją postać/świat?
Czy byłeś w stanie założyć postać bo jest to proces przed załadowaniem się serwera właściwego.

Czy było tak zarówno na tych z dopiskiem official jak i nieformalnych, polskich i zagranicznych?

Przybliż nam może też swoją konfigurację sprzętową, może to kwestia zasobów komputera gdyż gra w fazie alfa mocno naciska na sprzęt w pewnych kwestiach.

Podobny temat warto też założyć w sekcjach anglojęzycznych z powyższym uzupełnieniem jeśli jeszcze tego nie uczyniłeś.


Kiler_zorg
 
Posts: 4
Joined: 02 Jan 2015, 01:55

Re: Problem z załadowaniem sie do serwera

Post by Kiler_zorg » 02 Jan 2015, 11:54

1. komunikat jest tylko w o wysłaniu raportu o przyczynach błędu
2. nie jest tylko ekran ładowania i koniec nie działa też tworzenie własnego świata.
3. tak postać stworzyłem
4. na polskich i innych też
5. Pentium Dual-Cor CPU E6700 3,20GHz, 4 GB RAM, GeForci GT 430

z angielski u mnie kiepsko więc nie pisałem an oficjalnym kanale jak wy nie dacie rady mi pomóc to sprubuje


Kiler_zorg
 
Posts: 4
Joined: 02 Jan 2015, 01:55

Re: Problem z załadowaniem sie do serwera

Post by Kiler_zorg » 02 Jan 2015, 19:08

Ustawiłem grafikę na niskie i dalej to samo komunikat 'gra przestała działać'


TheTyrdl
True Believer
 
Posts: 8
Joined: 26 Sep 2014, 19:11

Re: Problem z załadowaniem sie do serwera

Post by TheTyrdl » 03 Jan 2015, 13:39

Jak u ciebie wygląda sprawa z anty-wirusem ? wyłączałeś ?
Image
TEAMSPEAK3:
ts3.xenotavern.com
Zapraszamy umiłowanych w PvP i coop.


Falcion
True Believer
 
Posts: 124
Joined: 01 Nov 2014, 19:15

Re: Problem z załadowaniem sie do serwera

Post by Falcion » 07 Jan 2015, 06:30

jeśli miałbym zgadywać to strzelam że problemem może być karta graficzna. Gra obecnie przy różnych ustawieniach graficznych zachowuje się dosyć dziwnie a nawet niestabilnie (widać że jeszcze nie znaleźli balansu w tych ustawieniach dotyczących szerokiej gamy kart na rynku).

Wersje 30 nvidii nigdy chyba nie były zbyt bogate a gra pewnie próbuje wymusić jakieś minimum w ustawieniach graficznych które ta karta słabo obsługuje lub nie posiada modułów do jej obsługi w sposób jaki wymusza gra. Przez co powstaje konflikt i stad raport o błędzie.

Spróbuj jeszcze pokombinować z ustawieniami, wyłącz wszystko co się da w ustawieniach grafiki i przesuń suwaki odpowiedzialne za trawę, drzewa, dystans widzenia obiektów itp na minimum.

Return to Polskie Dyskusje

cron