[EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Moderator: Falkvard

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

[EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Kazar » 16 Mar 2016, 19:31

Ahojte,

dovolte mi pozvať vás na čisto nový server ktorý sa pokúsi simulovať MMO a náturu hráčov.

Na servery budete dostávať 1000 Alignmentu aby sa nikto nebál ísť do boja a o svoje skilly.

Progress: 10
Skillcap: 1200
Teraforming: 5
Animal Breed: 60
Plant Growth: 3

Tento server je zameraný na PvP a bol spustený 15.3.2016. Na servery je dobrá komunita hráčov a férových adminov. Ak nemáte strach z PvP a hodláte si zmerať sily s ostatnými guildami a hráčmi, tento server je práve pre vás. Možností dokázať že ste lepší bude viac než dosť. Jediné pravidlo na tomto servery znie: "Život je ťažký, zvykaj si."
Ave BIA


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Chuto » 28 Mar 2016, 22:45

Pre všetkých z sk/cz komunity, ktorí hľadajú stabilný server s kvalitným obsadením, zaľudnený v každú dennú i nočnú hodinu skvelými luďmi. Tu ho máte:

http://life-is-feudal.org/server/7887/stats/

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Haci » 29 Mar 2016, 10:33

Kolik je tam CZ/SK guild? Když CZ/SK hráči chodí hrát k nám že tam máte plno Cizinců? :good:

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Kazar » 29 Mar 2016, 12:38

Pri výbere serveru sa budem radšej pýtať že či tam je férový admin, či sa tam stále niečo deje ? Dohovoríš sa aj po cz/sk takže jazyková bariéra tam neni.
Nebránime sa cudzím hráčom, je tam napísané EU. Momentálne je to najlepší server na YO.
Ave BIA

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Sainse1 » 29 Mar 2016, 12:46

Myslím že tu máme celkem dost CZ hráčů, asi 3 lidi dokonce přešli z tvého serveru Hači.
Image

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Haci » 29 Mar 2016, 13:13

V pořádku... V tvých očích je nejlepší jelikož je to server PvP a to vám vyhovuje samozřejmě ;-)

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Kazar » 29 Mar 2016, 13:34

Hači koľko už beží terrasancta ? Pol roka ? Náš server beží 20 dní a má viac ľudí než tvoj.
O tvojej férovosti pomlč sám.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Haci » 29 Mar 2016, 13:34

A to že odešel nějaký hráč k vám, znamená že se nábor BIA u mě na serveru zadařil.. :-) Ikdyž se vrací..

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Haci » 29 Mar 2016, 13:36

Hele nebudu se tady s tebou dohadovat, jen jsem se slušně zeptal a od tebe hned útok..

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Haci » 29 Mar 2016, 13:43

Pozvat si tři klany na server dokážu taky.. Zkus si poskládat jednu komunitu a ještě CZ/SK..
Pak na mě dělej ramena..

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Sainse1 » 29 Mar 2016, 13:43

Od tebe to byl hned útok !
Image

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Kazar » 29 Mar 2016, 13:44

Ja som na teba neútočil. Normálne som hovoril.
Som rád že si nám oživil topic a dostal ho navrch. :D
Ave BIA

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Falkvard » 29 Mar 2016, 13:49

Každému vyhovuje něco jiného. Mě nabrali na tvém serveru, ale zůstávám u nich, protože schovávat se za desítky pravidel a pak žalovat že je někdo porušuje... není pro mě. Pro nováčky je ten server drsný, ale rychle se tam naučí se využívat a zneužívat všechno, co hra nabízí. K nezaplacení.

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Caffe » 29 Mar 2016, 15:01

Vyslovene, že by sme niekoho pozývali sa nedá povedať. Len sme napísali do medzinárodnej časti tohoto fóra, že takýto server je tu, kde si každý môže hrať v takej rovine, akú táto hra dovoľuje. Je už na každom, ako sa s tým vysporiada, ale je to rozhodne lepšie, ako zakaždým riešiť nejakú smrť hráča, zvieraťa, vniknutie do claimu a podobne. My netvrdíme, že tento server je pre každého, pretože to rozhodne nie je, my tvrdíme, že kto si chce zahrať na servery s kvalitným obsadením má dvere otvorené aj keď tých voľných miest už nie je veľa (maximálne jedna guilda). Pokiaľ by takéto nastavenie servera hráčom nevyhovovalo zrejme by tu nehrali. Ja osobne som ti Hači hovoril, že takéto nastavenie servera má u hráčov úspech. Kto chce pve má pve, ale tiež musí byť pripravený na nejakú smrť. Kto chce pve bez smrti, tak tu rozhodne nie. Je fajn vidieť po bitke v global chate poznámku good fight a nie zabil ma, zobral mi koňa a zbroj, ja mám ochranu, on mi preskočil hradby, prečo ste ma zabili, to nebolo fér, neviete bojovať poctivo, išli ste na mňa traja atď. Vrcholom všetkého je banovanie hráčov za zabitie niekoho. Tu po bitke vidíš jedine poznámku good fight, pretože každý je za ten boj vďačný, že sa vôbec odohral a je jedno akými zbraňami prebiehal. Bez nejakej urážky alebo arogancie Hači takéto nastavenie servera je dobré a hráči sem prišli, lebo im takéto nastavenie servera vyhovuje a netreba nikoho špeciálne pozývať a to, že sem prišli aj iné národnosti ako cz/sk nič nemení na veci, že tento server je momentálne celkovo najlepší, ale to nie je naša zásluha ale zásluha hráčov, ktorí tu hrajú. Veď ty nakoniec máš na terrasancte tiež nielen cz/sk komunitu. Takže to, čo je napísané v popise nie je až tak dôležité, ako je to nastavené celkovo, pretože to je pre hráčov to najdôležitejšie a každý hrá tam kde mu to vyhovuje. Neber to zle, ale takto hore mohol byť tvoj server keby si trocha počúval naše rady ako ho nastaviť. A sám vieš, že všetkým nikdy nevyhovieš a kto sa o to snaží zostane vždy niekde v strede

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Sainse1 » 29 Mar 2016, 15:44

Haci wrote:Pozvat si tři klany na server dokážu taky.. Zkus si poskládat jednu komunitu a ještě CZ/SK..
Pak na mě dělej ramena..


Tak to urob... Kdo ti tam půjde ? Družstvo farmářů ? Nehledě na to že Kazar vede CZ/SK Klan, který má officálně více lidí než populace tvého serveru.
Image

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Haci » 29 Mar 2016, 16:00

Ježiš já se jen zeptal a hned celá BIA na foru, jste už všichni tady? :-D

Snad není možný.

Sainse- Nevim, ale dobře. Normální dotazování jako vaše.

Falkvard- Vždyť v pořádku, tomu se říká možnost vlolby

Caffe- Krásná přednáška ale je to stejná báseň pořád dokola.
Co se týká toho že jsem ve tvých očích arogantní :ROFL:, nikdy bych vás po druhý na server nepustil, natož aby jste si tam dělaly nábor.
Co se týká BANů, když si potřebuješ udržet pořádek na serveru a chodí ti tam hráči dělat bordel a opakovaná domluva nezabírá (4 hráči přímo z BIA klanu, 5 zahraničních náhoda že) Tak hold prostě ten BAN dám! To je ten důvod vašeho vlastního serveru, protože kam vlezete, měsíc tráva neroste. Mám na serveru hráče co si budujou a učí se jak PvP tak PvE "nenuceně"!
Zpátky k aroganci, mám vaší arogance plnej web, tam se každej může podívat a udělat si obrázek sám.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Haci » 29 Mar 2016, 16:05

Sainse1 wrote:
Haci wrote:Pozvat si tři klany na server dokážu taky.. Zkus si poskládat jednu komunitu a ještě CZ/SK..
Pak na mě dělej ramena..


Tak to urob... Kdo ti tam půjde ? Družstvo farmářů ? Nehledě na to že Kazar vede CZ/SK Klan, který má officálně více lidí než populace tvého serveru.



Jasně hele, já nepotřebuji hráče za každou cenu. Spokojím se i s farmářema. I ty si farmařil Sainse1, když tě zrovna na drungoru nepustily do kovárny a potřeboval si koláčky aby si mohl expit smelting :-)

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Caffe » 29 Mar 2016, 16:18

A aký bordel tam robili? Keď už sa tu tak verejne vyjadrujeme napíš tu všetkým, čo také hrozné sa stalo u teba na servery, že si 4 naši členovia zaslúžili ban?

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Kazar » 29 Mar 2016, 16:27

Hači išiel si do tohto topicu odháňať ľudí z nášho serveru ? Iný zmysel v tom nevidím.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Haci » 29 Mar 2016, 16:44

Caffe wrote:A aký bordel tam robili? Keď už sa tu tak verejne vyjadrujeme napíš tu všetkým, čo také hrozné sa stalo u teba na servery, že si 4 naši členovia zaslúžili ban?




Dobrá veřejně tedy. :-) Když už jsem z otázky dospěli až sem..

2x útok na guldu WhiteNorda, pokaždé zabití hráčú bez zbraně (při práci) a pozabíjení koní. Ikdyž měla guilda na serveru ochranu, protože jsou jako nováčci na serveru. 2 hráči už jednou měli unban za porušení pravidel.
Útoky jsou odplata, za YT videa, nebo jen náhoda a náhodná trefa na guildu nordy která je na okraji mapy mezi 27 guildama na serveru?
Asi Vaše představa PvP, odrazovat hráče a připravovat se tak na MMO.
Stejně tak jako vy máte pravidla a každý hráč při nástupu k vám musí napsat do vlákna souhlasím s pravidly. Tak i u mě jsou pravidla, proto propaguji webové stránky v názvu serveru a taky přímo ve hře.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Haci » 29 Mar 2016, 16:47

Kazar wrote:Hači išiel si do tohto topicu odháňať ľudí z nášho serveru ? Iný zmysel v tom nevidím.



Určitě né Kazara, jen jsem se zeptal na jednu otázku. Nestojím o zahraniční hráče. Odpovídám na otázky a obhajuju se, tak jako vy u mě.. jen komunikuju.

Klidně to zase smažu :)

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Sainse1 » 29 Mar 2016, 16:50

Kluci z White Norda byli ozbrojení a skoro se pozabíjeli sami mezi sebou :D
Image


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Chuto » 29 Mar 2016, 16:51

Hači, prosím, toto vlákno je o dobrom serveri kde sa neplače ale učí a bojuje.
Buď tak dobrý a píš k veci ak nemáš čím prispieť nepíš sem a invektívy, chytanie za slovíčka a plač si nechaj sa iné fórum.

Ďakujem
Chuto

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Haci » 29 Mar 2016, 16:56

Chuto wrote:Hači, prosím, toto vlákno je o dobrom serveri kde sa neplače ale učí a bojuje.
Buď tak dobrý a píš k veci ak nemáš čím prispieť nepíš sem a invektívy, chytanie za slovíčka a plač si nechaj sa iné fórum.

Ďakujem
Chuto


Dejavu... To samé jsem říkal já Vám když jste brečeli (jak ty tomu říkáš) na mém webu.

Pokud zmizí Vaše konverzace v tomto vlákně na mě, smažu mou konverzaci na Vás

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Haci » 29 Mar 2016, 17:00

PS: Naše stránky jsou taky o dobrém serveru.

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Caffe » 29 Mar 2016, 17:51

Haci wrote:
Caffe wrote:A aký bordel tam robili? Keď už sa tu tak verejne vyjadrujeme napíš tu všetkým, čo také hrozné sa stalo u teba na servery, že si 4 naši členovia zaslúžili ban?




Dobrá veřejně tedy. :-) Když už jsem z otázky dospěli až sem..

2x útok na guldu WhiteNorda, pokaždé zabití hráčú bez zbraně (při práci) a pozabíjení koní. Ikdyž měla guilda na serveru ochranu, protože jsou jako nováčci na serveru. 2 hráči už jednou měli unban za porušení pravidel.
Útoky jsou odplata, za YT videa, nebo jen náhoda a náhodná trefa na guildu nordy která je na okraji mapy mezi 27 guildama na serveru?
Asi Vaše představa PvP, odrazovat hráče a připravovat se tak na MMO.
Stejně tak jako vy máte pravidla a každý hráč při nástupu k vám musí napsat do vlákna souhlasím s pravidly. Tak i u mě jsou pravidla, proto propaguji webové stránky v názvu serveru a taky přímo ve hře.

Neviem prečo klameš, ale nie je pravda, že boli neozbrojení, to že boli pri práci tak to už je vec pripravenosti. Mali prácu nechať a ísť brániť svoju guildu, nakoniec väčšinu času sú hráči pri práci. Snáď útočník nebude čakať, než sa veličenstvo pripraví. Takže ešte raz to napíšem. Hráči boli ozbrojení, mali na sebe brnenia a zbrane. Takže tvrdenie, že boli neozbrojení nie je pravda. A ďalej guilde whitenorda si sám zrušil ochranu tu: http://www.terrasancta.cz/viewtopic.php?f=8&t=151 a útok prišiel až po zrušení ochrany. K tomu prvému neviem či sa priznali, lebo 1 človek, aby vyčistil 7 ľúdí, ktorí tiež boli ozbrojení (teda minimálne 3 z nich) to je už trochu moc. Nakoniec whitenorda sa vo videách pekne premáva s mečom takže tvdiť, že boli neozbrojení, tomu uverí fakt len ... Takže pokiaľ chceš zavádzať nezúčastnených možeš ďalej. A nakoniec whitenorda vo videách sám tvdí, že je lepší tak by asi nemal byť problém sa ubrániť. Ďalej zabili kone? No tak zabili. Na mape ich je dostatok pre každého a ty zabíjanie koní predsa nikde v pravidlách nemáš, alebo sa mýlim? Pokiaľ chceš slovne brániť guildu CSK (whitenorda) keď už sa teda nevedia ubrániť sami, tak ti pomôžem a videl by som to skôr na tvoje pravidlo číslo 14, v ktorom zakazuješ útočiť na cudzie claimy. Teda ak ešte stále platí. Lebo toto pravidlo raz platí, potom sa vedie anketa či má platiť, potom píšeš, že už platiť nebude, tak neviem teda ako to je. Ale videl by som to skôr na porušenie tohoto pravidla.

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Hanz_knife » 29 Mar 2016, 18:33

Haci wrote:Pozvat si tři klany na server dokážu taky.. Zkus si poskládat jednu komunitu a ještě CZ/SK..
Pak na mě dělej ramena..

No tak do toho. :D

Jinak jseš dost paranoidní, žádné zahraniční hráče a už vůbec ne ty v banlistu jsme tam nedotáhli, upřímně kdybychom je pozvali tak tam nevydrží ani jediný den.

Jináč nevím co se divíš že jdu pozabíjet hráče co o nás říká že jsme zmrdi v každém druhém příspěvku či videu, srát na hlavu si nenecháme. To o tom že byly bez zbraní...to je čistá lež, to že se mě norda snažil bodat bardichkou se mi jen zdálo?
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Haci » 29 Mar 2016, 18:58

Hanz_knife wrote:
Haci wrote:Pozvat si tři klany na server dokážu taky.. Zkus si poskládat jednu komunitu a ještě CZ/SK..
Pak na mě dělej ramena..

No tak do toho. :D

Jinak jseš dost paranoidní, žádné zahraniční hráče a už vůbec ne ty v banlistu jsme tam nedotáhli, upřímně kdybychom je pozvali tak tam nevydrží ani jediný den.

Jináč nevím co se divíš že jdu pozabíjet hráče co o nás říká že jsme zmrdi v každém druhém příspěvku či videu, srát na hlavu si nenecháme. To o tom že byly bez zbraní...to je čistá lež, to že se mě norda snažil bodat bardichkou se mi jen zdálo?


Umíš číst? :-D Kam sem psal že jste dotáhly hráče? Na Terra vy určitě né.. :-D No jasný, to vaše ego..


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Filipsss » 29 Mar 2016, 19:07

Haci wrote:
Umíš číst? :-D Kam sem psal že jste dotáhly hráče? Na Terra vy určitě né.. :-D No jasný, to vaše ego..


Haci wrote:chodí ti tam hráči dělat bordel a opakovaná domluva nezabírá (4 hráči přímo z BIA klanu, 5 zahraničních náhoda že)


Ou vei... a pane nebehá Vám nejaký nemec po dome a neschováva veci ?

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: [EU/CZ/SK]1000 Alignment MatstersOfPuppetes

Post by Haci » 29 Mar 2016, 19:08

Caffe wrote:
Haci wrote:
Caffe wrote:A aký bordel tam robili? Keď už sa tu tak verejne vyjadrujeme napíš tu všetkým, čo také hrozné sa stalo u teba na servery, že si 4 naši členovia zaslúžili ban?




Dobrá veřejně tedy. :-) Když už jsem z otázky dospěli až sem..

2x útok na guldu WhiteNorda, pokaždé zabití hráčú bez zbraně (při práci) a pozabíjení koní. Ikdyž měla guilda na serveru ochranu, protože jsou jako nováčci na serveru. 2 hráči už jednou měli unban za porušení pravidel.
Útoky jsou odplata, za YT videa, nebo jen náhoda a náhodná trefa na guildu nordy která je na okraji mapy mezi 27 guildama na serveru?
Asi Vaše představa PvP, odrazovat hráče a připravovat se tak na MMO.
Stejně tak jako vy máte pravidla a každý hráč při nástupu k vám musí napsat do vlákna souhlasím s pravidly. Tak i u mě jsou pravidla, proto propaguji webové stránky v názvu serveru a taky přímo ve hře.

Neviem prečo klameš, ale nie je pravda, že boli neozbrojení, to že boli pri práci tak to už je vec pripravenosti. Mali prácu nechať a ísť brániť svoju guildu, nakoniec väčšinu času sú hráči pri práci. Snáď útočník nebude čakať, než sa veličenstvo pripraví. Takže ešte raz to napíšem. Hráči boli ozbrojení, mali na sebe brnenia a zbrane. Takže tvrdenie, že boli neozbrojení nie je pravda. A ďalej guilde whitenorda si sám zrušil ochranu tu: http://www.terrasancta.cz/viewtopic.php?f=8&t=151 a útok prišiel až po zrušení ochrany. K tomu prvému neviem či sa priznali, lebo 1 človek, aby vyčistil 7 ľúdí, ktorí tiež boli ozbrojení (teda minimálne 3 z nich) to je už trochu moc. Nakoniec whitenorda sa vo videách pekne premáva s mečom takže tvdiť, že boli neozbrojení, tomu uverí fakt len ... Takže pokiaľ chceš zavádzať nezúčastnených možeš ďalej. A nakoniec whitenorda vo videách sám tvdí, že je lepší tak by asi nemal byť problém sa ubrániť. Ďalej zabili kone? No tak zabili. Na mape ich je dostatok pre každého a ty zabíjanie koní predsa nikde v pravidlách nemáš, alebo sa mýlim? Pokiaľ chceš slovne brániť guildu CSK (whitenorda) keď už sa teda nevedia ubrániť sami, tak ti pomôžem a videl by som to skôr na tvoje pravidlo číslo 14, v ktorom zakazuješ útočiť na cudzie claimy. Teda ak ešte stále platí. Lebo toto pravidlo raz platí, potom sa vedie anketa či má platiť, potom píšeš, že už platiť nebude, tak neviem teda ako to je. Ale videl by som to skôr na porušenie tohoto pravidla.



Víš jakou ochranu jsem zrušil? Ochranu na JH, mimo JH mají ochranu guildy bez opevnění na tvralo. Chápeme?
Pak kdo brečí a slovíčkaří, dobře ty ;)

Return to Česko slovenská diskusia