[CZ/SK] ČeskejPařan.cz | Life is Feudal (mince, obchod, vlastní aplikace)

Moderator: Falkvard


Genhis
 
Posts: 8
Joined: 27 Sep 2014, 17:34
Location: Slovakia

[CZ/SK] ČeskejPařan.cz | Life is Feudal (mince, obchod, vlastní aplikace)

Post by Genhis » 03 Apr 2016, 18:03

Zdravím všetkých nadšencov Life is Feudal!

Rád by som Vám predstavil server Life is Feudal od ČeskejPařan.cz. Dovolím si povedať, že sme jedným z najdlhšie fungujúcich serverov na česko-slovenskej scéne, a to od 13.2.2015. Pre hráčov sme už v tej dobe vyvinuli unikátnu aplikáciu, ktorá nahradzovala ešte neimplementovaný systém guild. Reagovali sme na hráčske požiadavky a upravovali sme aplikáciu podľa ich nápadov.

V hre máme implementovanú výrobu mincí a na podporu chodu serveru môžete využiť online obchod vo webovej aplikácii.

Stručná charakteristika:
  • PvP/PvE server
  • Posledný wipe: 17.7.2016
  • Skills and Stats progression multiplier: 1.5
  • Skillcap: 1200
  • Rýchlosť terraformingu (speed multiplier): 3
  • Crafting: 60 sekúnd
  • Chov a kŕmenie zvierat (Animal Breeding/Feeding period): 120 minut
  • Rast plodín (Plants Growth period): 2.9 hodiny
  • Zvieratá (Wild animals amount): 100
  • Maximálny počet hráčov: 50
  • Maximálny počet postáv: 1

TeamSpeak: ts3.ceskejparan.cz
Web: www.ceskejparan.cz
Fórum: forum.ceskejparan.cz
Facebook: www.facebook.com/LifeIsFeudalCZE
Webová aplikácia: lif.ceskejparan.cz
Online mapa: lif.ceskejparan.cz/map/


Screenshoty zo serveru:
Image
Image
Image
Image
Image
< Viac screenshotov na Steame >


Tešíme sa na Vás na serveri! :)
Last edited by Genhis on 20 Jul 2016, 08:50, edited 2 times in total.
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: [CZ/SK] ČeskejPařan.cz | Life is Feudal (mince, obchod)

Post by Sainse1 » 13 Jul 2016, 22:02

Přidávám bohužel, negativní recenzi.

Začnu tím, že server je kvalitní, nepadá a nelaguje. Ovšem, upozorňuji, ať víte co Vás tam čeká.

Bohužel, je zde GM jmenovitě Martin Valdstejn, který napomáhá uričtým hráčům a guildě, které nebudu jmenovat.

Supportuje je, při porušení pravidel to příliš neohrotí a na ostatní hráče kašle, nebo jim dává bany, bez jakéhokoli vysvětlení.

Jak můžete vidět, tak pro ně, třeba vyflattuje claim
https://postimg.org/image/5b23cimtj/
https://postimg.org/image/u704dqyvb/

Když si postavíte monument tam, kde si stavěla jeho kamarádská guilda, tak vám ho smaže a Vás nejspíše zabanuje, protože prostě chce.
https://postimg.org/image/rqyazwgsn/

Jeho chování je podle něj v pohodě
https://postimg.org/image/r3zeadjwn/

A když teda se mu líbí místo, kde hrajete tak si ho vezme. "Pro svůj hrad", ovšem pro hrad svých kamarádů, kterým tam dá věci atak.

https://postimg.org/image/h98945fyf/

Při upozornění na jeho chování, nebo požádání aby vám vysvětlil proč ste dostali trest Vám většinou odpoví, že to nebude řešit, a že nemá důvod vám něco vysvětlovat, pokud se ho zeptáte znova dá Vám ban se sdělením "Já jsem pravidlo"

https://postimg.org/image/96a2stvd3/

https://postimg.org/image/3ks92ik1z/

A takhle to potom končí hold

https://postimg.org/image/hh0heegav/
Image


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: [CZ/SK] ČeskejPařan.cz | Life is Feudal (mince, obchod)

Post by Chuto » 18 Jul 2016, 12:03

Hold psychicky narušení jednici :crazy: sa nájdu všade, len škoda, že takíto ľudia ničia ostatným hru :bad: .
Jedno čo ma teší, že si na MMO ani neškrtnú a som veľmi zvedavý, čo budú robiť, keď nebudú môcť nikoho zabanovať.

To bude plaču :D

:Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:


Ranum
True Believer
 
Posts: 7
Joined: 08 Jun 2015, 06:16

Re: [CZ/SK] ČeskejPařan.cz | Life is Feudal (mince, obchod, vlastní aplikace)

Post by Ranum » 20 Jul 2016, 18:22

Tak na serveru hraju asi cca měsíc a kus a musím říct ,že moje zkušenost je trochu jiná než těch nahoře. Na serveru se hraje dobře zvlášť když dodržujete pravidla a neděláte lidem naschvály(server skutečně není mmo like). Obecně je zde dobrá komunita a to že funguje ekonomika (tedy že za zlaté mince můžete dostat věci nebo práci je jen plus).
Nicméně nejsem z těch co by psali dlouhé proslovy a proto mám jen jednu radu, zkuste zajít na tento server a zkuste hrát uvidíte jak vás to bude nebo nebude bavit. Za zkoušku nic nedáte a já vám tu zkoušku doporučuji.


Buko1
 
Posts: 1
Joined: 01 Jun 2016, 17:27

Re: [CZ/SK] ČeskejPařan.cz | Life is Feudal (mince, obchod, vlastní aplikace)

Post by Buko1 » 20 Jul 2016, 18:33

To by nebola BIA keby sa nesťažovala.... Kde prídete, tak robíte problémy a keď Vás admini pošlú kam patríte, tak plačete. Láskavo prestaňte otravovať ľudí, čo majú záujem aj o HRU a nie len o vraždenie. Myslel som že v BIA sú profíci, ale podľa mnohých ich členov čo hrajú LIF som získal pocit že je to banda usmrkancov, čo si v hre liečia komplexy.

A odkazy na MMO - pokiaľ si niekto myslí, že tam pravidlá nebudú, tak nech ani nehrá.... Pravdepodobne tvrdo narazí.

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: [CZ/SK] ČeskejPařan.cz | Life is Feudal (mince, obchod, vlastní aplikace)

Post by Caffe » 21 Jul 2016, 08:27

Že vraj banda usmrkancov, už dávno som sa tak dobre nepobavil. Neviem o akých problémoch hovoríš, že by BIA robila , ale myslim, že to nie sú žiadne problémy. Keď tak , napíš konkrétnejšie. My sa len vyžívame v boji , ale do tohoto štádia dospeje každý, kto túto hru hrá. Ja viem , že pre menej skúsených to môže byť niekedy ťažké , ale taká tá hrá je. A k pravidlám na mmo. Budú, ale iba implementovane v hre. Čo nebude v hre implementované , nebude pravidlom.


Zizuliak
 
Posts: 1
Joined: 08 Oct 2015, 22:30

Re: [CZ/SK] ČeskejPařan.cz | Life is Feudal (mince, obchod, vlastní aplikace)

Post by Zizuliak » 21 Jul 2016, 18:33

Na serveri ČeskejPařan hrala a znovu hráva početná komunita hráčov, ktorá bola narušená a rozbitá hráčmi zo skupiny BIA. Samozrejme, takéto príspevky a aj tento konkrétne je od ich hráča.

Dovolím si reagovať v prvom rade na hráča menom Sainse, ktorý sem pridal prvy prispevok:
Vidno, že máte všetko nafotené, nascreenované atď., ale to gro veci ste vynechali...
Mimo iného, ako admin som bol upozornený hráčom Sainse na to, že buď splním jeho podmienky, alebo napíše takýto post, čo je vyhrážanie! A mne, GM teamu, či portálu ČP nebude nikto klásť podmienky a vyhrážať sa!

Saince patrí k skupine ľudí, či klanu, ktorý sa nazýva BIA. Kade chodia, len likvidujú servery. Pravidlá im nič nehovoria... Vyprovokujú správaním alebo pisaním nezhody, a potom vyscreenujú len tie riadky, ktoré im pasujú na takýto príspevok...
- Saince, skala sa nedá teraformovať ani v GM móde, len pre tvoju informáciu
- sám si napisal, že GM ti flatuje v claime, a to je porušenie pravidiel serveru z tvojej strany!!! Pravidlo serveru výrazne hovorí, že je zakázané hrať za viacero postáv! To si porušil, a to je len prvý z viacerých bodov na BAN a samozrejme bez debaty
- keď si postavíte monument, kde si stavala kamarátska guilda? Dovolím si opraviť: hráči stavali osadu a tento špeciálny hráč im tam buchol svoj monument, čo je podlé a bezcharakterné samo o sebe a je to kazenie hry iným hráčom
- kamarátska guilda? To, že sa s mnohými ľuďmi na serveri môže človek baviť normálne o čomkoľvek, chovať sa k sebe priateľsky alebo sa stretávať, neznamená, že ich supportíme. S ľuďmi ako ty to však nie je možné, lebo sa stále len sťažujete, že niečo nie je podľa vašich predstáv... Nič neprinúti nikoho z nášho teamu supportiť ostatých.
- chovanie GM? Ľudia z BIA sú takmer trénovaný dohnať ľudí skoro k šialenstvu, aby dačo v afekte napísali a oni to samozrejme veľmi radi vyscreenujú, ale len to, čo pasuje...

Reakcia na Chuto:
Áno, psychicky narušený ľudia, a sme radi, že tu už nehrajú a nekazia hru našej komunite hráčov.

Ohľadom MMO: ČeskejPařan nie je tréningový server na MMO, takže ak chcete hrať MMO, hrajte ho. Ak ešte nie je spustené, čakajte a neobťažujte iných hráčov. Za každý ban, ktorý bol na serveri udelený, bol alebo je dôvod. Náš GM team si nemusí hladiť ego banovaním niekoho, kto hrá poctivo a nerobí bordel. Samozrejme, pri opaku je to jasná voľba!

PS: náš team nikdy neplakal ani nebude!
Last edited by Zizuliak on 22 Jul 2016, 12:13, edited 1 time in total.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: [CZ/SK] ČeskejPařan.cz | Life is Feudal (mince, obchod, vlastní aplikace)

Post by Sainse1 » 21 Jul 2016, 19:54

Co ti k tomu říct. Bohužel nevíš nic a důkazy hovoří za vše.

Skála se vyflattovat dá, vidíš to aj na screenu jak mizí viz chat v globalu/čas.

Amal porušil pravidlo protože mu flattoval v claimu ? LoL, i sám tam píše, že tam bude mít on jako GM hrad (což samozřejmě ne, dělal jen místo pro svoje podrž tašky), což se můžeš kouknout i teď na server, že tam kde chtěl mít hrad jsou jeho kamarádi. Samozřejmě náhodou :ROFL:

Nikdy jsem neřekl, že ta postava je moje, a psal jsem na začátku, že screeny jsem obdržel :) Nefotil jsem to já.

Kamarádi to nebyli nevím kde si to vzal

Pravidla jsme neporušili. Porušili jsme pravidlo Martin Valdštejna, který si nechává hladit hlavičku od jeho kamarádů viz. Dexter a spol.

Jak řikám, důkazy hovoří za vše.
Image

Return to Česko slovenská diskusia