Problem


Blakiers
 
Posts: 1
Joined: 04 Mar 2016, 19:05

Problem

Post by Blakiers » 04 Mar 2016, 19:10

Witam nie wiem gdzie mam to wrzucić i mam mega problem. Odrazu zaznacze że mam orginalna gre dziś kupioną. Po paru sekundach grania przestaje działać możliwość robienia co kolwiek myszką pojawia mi się kursor i myszka w grze przestaje działać, chodz w menu działa normalnie po wyjsciu z serva i wejsciu ponownie myszka znowu funkcjonuje normalnie przez pare sekund.Co może być nie tak proszę o pomoc z góry dzięki.

User avatar
Arrakis
 
Posts: 5453
Joined: 25 Oct 2013, 14:11
Location: Space

Re: Problem

Post by Arrakis » 04 Mar 2016, 22:15

Masz na myśli, że mysz w ogóle nie reaguje, czy nie możesz się obracać? Jeśli to drugie, to naciśnij TAB, aby przełączyć tryb interfejsu na tryb swobodnego rozglądania się.


CziTos
 
Posts: 2
Joined: 19 Jul 2016, 17:23

Re: Problem

Post by CziTos » 20 Jul 2016, 08:51

Problem jest z tym że jak się zbuduje kadzie garbarskie i stojaki na skórę to można z nich korzystać lecz gdy wyjdzie się z servera i wejdzie ponownie już z nimi nic nie można zrobić nawet przenosić. a w komunitaktach pojawia sie coś o błędzie wewnętrznym

User avatar
Arrakis
 
Posts: 5453
Joined: 25 Oct 2013, 14:11
Location: Space

Re: Problem

Post by Arrakis » 20 Jul 2016, 11:20

CziTos wrote:Problem jest z tym że jak się zbuduje kadzie garbarskie i stojaki na skórę to można z nich korzystać lecz gdy wyjdzie się z servera i wejdzie ponownie już z nimi nic nie można zrobić nawet przenosić. a w komunitaktach pojawia sie coś o błędzie wewnętrznym
To już zupełnie inna kwestia. Wspominaliśmy już, że problem z kadziami i stojakami powinien być naprawiony w następnym patchu. ;)

Return to Polskie Dyskusje