Česko slovenská MMO komunita

Moderator: Falkvard

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Haci » 18 Dec 2016, 18:42

žiši, přečti si ještě jednou co jsem psal ohledně Rusů twl a nepřekrucuj.. Ty propagando..

Neřekl mi důvod, stejně jako vy jste sem nenapsali proč jste byli banováni a měli návštěvu medvědů atd. Každej si napíše jen to co se hodí jemu.

A ani mi to nezajímá, co vám provedl. Jen mě to pobavilo když mi napsal že mu BIA vyhlásila vojnu..

Kážeš vodu a piješ víno.. :beer:


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Filipsss » 18 Dec 2016, 18:54

Haci wrote:žiši, přečti si ještě jednou co jsem psal ohledně Rusů twl a nepřekrucuj.. Ty propagando..

Neřekl mi důvod, stejně jako vy jste sem nenapsali proč jste byli banováni a měli návštěvu medvědů atd. Každej si napíše jen to co se hodí jemu.

A ani mi to nezajímá, co vám provedl. Jen mě to pobavilo když mi napsal že mu BIA vyhlásila vojnu..

Kážeš vodu a piješ víno.. :beer:


No vtip je v tom, že BIA mu vojnu nevyhlásila :pardon:

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Kazar » 18 Dec 2016, 18:54

Jediný kto prekrucuje si ty ale to už nechám na ostatných posúdiť. Ty už to nesúď lebo dopadne tak ako na tvojom servery mesiac čo mesiac.

Jasné že ťa to nezaujíma. Preoč by malo ? To určite bola BIA ako inak. Teraz keby ti napíšem že BIA vyplakala od rusov že nech na nás neútočia že budeme im boty lízať. Tak tomu uveríš a ideš šíriť "Ty propagando" a nezaujíma ťa či to tak je alebo nie.

Banovaní sme boli pretože, pánovi adminovi, a veľkovezírovim poskokom sa nepáčilo že už nieje kráľ a že už nemajú totálnu kontrolu nad svojim serverom.

Ďalej si musíš pozrieť že či mu BIA vojnu naozaj vyhlásila ale to ťa už zase nezaujíma, prečo ? "Ty propagando"

Ty vidíš Vineu a myslíš že je to víno. Takže nič nevieš aleže naozaj nič ! Len slepo trúbiš do sveta to čo ti tvoj velkovezír povie.

Prečo sem sám "kráľ" norda nenapíše sám neičo o tom čo sa stalo jemu ale musíš mu to ty propagovať ? Aha, lebo tebe je jedno že či je niečo pravda alebo nie, ty si zvyknutý na servery vyhlásiť za pravdu to čo povieš, a si si povedal že toto pravda je tak idem na to.

Tu to už tak nefunguje. Svet nieje čierno biely ako ste vykreslili cz/sk komunitu. Tak v tom prestaň.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Haci » 18 Dec 2016, 19:20

Kazar wrote:Jediný kto prekrucuje si ty ale to už nechám na ostatných posúdiť. Ty už to nesúď lebo dopadne tak ako na tvojom servery mesiac čo mesiac.

Jasné že ťa to nezaujíma. Preoč by malo ? To určite bola BIA ako inak. Teraz keby ti napíšem že BIA vyplakala od rusov že nech na nás neútočia že budeme im boty lízať. Tak tomu uveríš a ideš šíriť "Ty propagando" a nezaujíma ťa či to tak je alebo nie.

Banovaní sme boli pretože, pánovi adminovi, a veľkovezírovim poskokom sa nepáčilo že už nieje kráľ a že už nemajú totálnu kontrolu nad svojim serverom.

Ďalej si musíš pozrieť že či mu BIA vojnu naozaj vyhlásila ale to ťa už zase nezaujíma, prečo ? "Ty propagando"

Ty vidíš Vineu a myslíš že je to víno. Takže nič nevieš aleže naozaj nič ! Len slepo trúbiš do sveta to čo ti tvoj velkovezír povie.

Prečo sem sám "kráľ" norda nenapíše sám neičo o tom čo sa stalo jemu ale musíš mu to ty propagovať ? Aha, lebo tebe je jedno že či je niečo pravda alebo nie, ty si zvyknutý na servery vyhlásiť za pravdu to čo povieš, a si si povedal že toto pravda je tak idem na to.

Tu to už tak nefunguje. Svet nieje čierno biely ako ste vykreslili cz/sk komunitu. Tak v tom prestaň.


OK, tak jedem nanovo. Přečti si prvotně jak vznikla tahle debata.


Jediný kto prekrucuje si ty ale to už nechám na ostatných posúdiť. Ty už to nesúď lebo dopadne tak ako na tvojom servery mesiac čo mesiac.


Pokud někdy dopadá server tak jak dopadá, je to jen tvá práce a chaoz v tvém vedení. Tvý hráči chodí po serverech a dělají bordel. Viz: Přidej se k nám, neb tě BIA bude každý JH drancovat.

Jasné že ťa to nezaujíma. Preoč by malo ? To určite bola BIA ako inak. Teraz keby ti napíšem že BIA vyplakala od rusov že nech na nás neútočia že budeme im boty lízať. Tak tomu uveríš a ideš šíriť "Ty propagando" a nezaujíma ťa či to tak je alebo nie.

Nebud vztahovačnej..

Banovaní sme boli pretože, pánovi adminovi, a veľkovezírovim poskokom sa nepáčilo že už nieje kráľ a že už nemajú totálnu kontrolu nad svojim serverom.

:ROFL:
Lepší verze pro pana Kazara, líp ti zní v uších.
Bohužel, porušování pravidel, to byl ten důvod a ta vaše arogance. Nečekaný je že existuje server co Vás nechce a zabanuje vás než naděláte škody v komunitě. To tě sere, protože nad tim nemáš kontrolu. Název BIA na svém serveru nestrpím a to tu píšu veřejně.

Ďalej si musíš pozrieť že či mu BIA vojnu naozaj vyhlásila ale to ťa už zase nezaujíma, prečo ? "Ty propagando"


Proč bych to dělal? Já Nordovi věřim, proč by si to měl vymejšlet že ho tam reskilujete

Ty vidíš Vineu a myslíš že je to víno. Takže nič nevieš aleže naozaj nič ! Len slepo trúbiš do sveta to čo ti tvoj velkovezír povie.

Ty se chováš jako bohyně Apaté.

Prečo sem sám "kráľ" norda nenapíše sám neičo o tom čo sa stalo jemu ale musíš mu to ty propagovať ? Aha, lebo tebe je jedno že či je niečo pravda alebo nie, ty si zvyknutý na servery vyhlásiť za pravdu to čo povieš, a si si povedal že toto pravda je tak idem na to.

Jak mě znáš Kazare, rád bránim ostatní. Kdyby si byl co k čemu, tak se tomu zasměješ a vyvrátíš to. Hele byla to sranda. :-D Znáš to né?
Kolikátej máš server 3-4? I ten poslední nějak hapruje vid? Tak mi tu nepiš něco o pravdách a vedení serveru.

Tu to už tak nefunguje. Svet nieje čierno biely ako ste vykreslili cz/sk komunitu. Tak v tom prestaň.

Neser se do mě a do serveru. Pak se já nebudu srát do tebe. Jsi velký vůdce, tak ukaž. Jak dokážeš véct komunitu. Ukaž jak začnou dodržovat pravidla, především ty tvoje interní. Pak bude mít komunita na YO klid

A jed dál, můžu si tady s tebou zase celej tejden o tom co už bylo řečeno.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Haci » 18 Dec 2016, 19:30

Filipsss wrote:
Haci wrote:žiši, přečti si ještě jednou co jsem psal ohledně Rusů twl a nepřekrucuj.. Ty propagando..

Neřekl mi důvod, stejně jako vy jste sem nenapsali proč jste byli banováni a měli návštěvu medvědů atd. Každej si napíše jen to co se hodí jemu.

A ani mi to nezajímá, co vám provedl. Jen mě to pobavilo když mi napsal že mu BIA vyhlásila vojnu..

Kážeš vodu a piješ víno.. :beer:


No vtip je v tom, že BIA mu vojnu nevyhlásila :pardon:


Díky, to a je to.. ;)


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Chuto » 18 Dec 2016, 19:41

A zase sa to vrátilo

https://www.youtube.com/watch?v=n826_1Kxwvo


prosím, už dosť !!! :crazy:

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Haci » 18 Dec 2016, 19:43

Chuto wrote:A zase sa to vrátilo

https://www.youtube.com/watch?v=n826_1Kxwvo


prosím, už dosť !!! :crazy:



Přééésně... :ROFL:

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Kazar » 18 Dec 2016, 19:54

Pome nanovo, prečo nie ? Ty si prečítaj aký je toto topic. Nie YO, ale MMO.

Hači už si dlho v tejto hre už by si si mohol všimnúť že ľudia migrujú zo serveru na server, konkrétne cz/sk komunita migruje z Terry na Pařana a z neho na Bohemku. A tak dokola. Ak si myslíš že všetko je naša práca a chaoz v mojom vedení tak to

"ich musím pochváliť že robia dobrú robotu, toľko šancí dokázať že sú slabí a nepodarilo sa to nikomu na servery".

Vždy tam vznikla nejaká aféra, ktorú keď admini riešili tvojím spôsobom banmi tak ľudia odišli. Ale jednoduchšie je hodiť všetko na BIA. Nemusíme písať celý dôvod stačí napísať že BIA.

Nemyslel som si o tebe že pravdu považuješ za vzťahovačnú.

Ja som sa nad nikoho nevyvyšoval tak ako ty. Tak mne nemusí v ušiach znieť nič z tvojich "pravidvých" slov.

Mňa nikdy nesralo že sme dostali ban na serveroch kde admin robí protekciu svojim ľudom a ani ma to nikdy srať nebude. By si sa čudoval koľko takých ľudí ako ste vy je na life. Ja nad svojimi ľudmi mám kontrolu a vždy budem mať. Nechávam v tom časť seba a preto tu ľudia sú radi.

Tam to pramení že mu veríš slepo. "Dôveruj ale preveruj!" lenže ty to asi nepoznáš. Preveruješ len nás a aj to "šrégom".

Ty sa zase chováš ako Šalamún alebo aspoň snažíš sa. Lenže šalamúnsky problém s ovcou ti vyšiel, tebe a tvojmu kamarátovi. (rozdel komunitu na dve časti). Radšej si over čo sa tam naozaj robí a prečo sa to robí a never mu všetky jeho žvásty... Vlastne načo sa snažím.

Je jedno koľko som mal serverov pre mňa je podstatné že ľudia z tých serverov prišli k nám a sú tu radi a neohovárajú komunitu na každom servery a na každom fóre ako tvoji a tvojho kamaráta. Ja som server viedol vždy tak aby sa ľudia pridali a sústredili na MMO. My sme už dávno vedeli že YO nevydrží a že sa neoplatí hrať dlhšie ako mesiac. O pravdách ti ani nemôžem písať lebo ty máš stále pravdu ako admin nie ?

Ja sa ti do serveru neserem už dlho, odvtedy čo si si zobral naše rady a postavil sa proti nám sa ti do serveru nestarám a už nikdy nebudem. Tak by si sa aj ty mohol prestať do nás. Neviem či si si nevšimol ale komunitu čo som mal ja som doviedol do prvý testovacích vĺn na MMO. Nebol tam nikto z cz/sk komunity(čo viem) iba z BIE. Ja tú komunitu vediem a bojujem presne proti takým hovnám ako tu ty na nás postuješ. Ja nepotrebujem pravidlá na ochranu plačkov ako ty. Naše pravidlá sú trochu iné ale to ty asi nepochopíš, tak načo sa snažím.

Aj ja môžem koľko chceš, a budem bojovať stále proti takýmto antiBIA príspevkom.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Haci » 19 Dec 2016, 07:30

Tak jdeme na to.

Kazare, já si moc dobře uvědomuju co je tohle za vlákno. Znovu ti připomínám proč jsem sem napsal. Stejně jako ty bojuješ proti příspěvkům proti BIA i já bojuju proti příspěvkům na konto TerraSancta.
EDIT:Pokud stále nechápeš “Toto nebude TerraSancta kde adminko velky zachranca vsetkych vybanuje..” Proč tam není i důvod BANů? Nejspíš neví jak dopadly 3 vaše návštěvy na serveru. A nic to nemá společnýho s MMO.

Taky bych rád připoměl, kdo si Vás prvotně pozval na server. Ač znám komunitu BIA z WOT, i přesto sem si říkal že ne všichni se takhle chovají a nechtěl sem Vás házet do je jednoho pytle. Vy jste se zachovaly jak jste se zachovaly a utvrdily mě v tom. BIA je BIA.

Ano, jak píšeš, mám v lifku nahráno už dost hodin. Server mi jede přes rok a stále máme hráče. Pokud kolísá aktivita je to bud tím že se vyskytne bug ve hře, který znepříjemňuje hraní, nebo hráči dojdou do fáze kdy mají vše. A nebo přijde komunita co vnucuje ostatním praktiky jako je jen BIA, nikdo jinej tohle nedělá. Žádnou jinou komunitu neznám, možná tedy jen CSK ale ani oni tohle nedělají.

Jak píšeš, řeší to admin podle sebe a má vždy pravdu? No, admin tohle řeší hlavně podle předem určených pravidel, pokud není s hráčem řeč a je to opakovaný, co jiného má admin udělat než sáhnout na BAN. Hlavně od toho je admin na serveru aby nejen dělal eventy ale aby dohlížel na dodržování pravidel. Protože co? No protože to není MMO... A popravdě je nám jedno že na MMO to bude horší, tohle je “YO”
Uvědom si, že TerraSancta, není nějaký cvičiště pro BIA na MMO, kam se nalogujete, vyboucháte sudama vesnici a jdete jinam. Když si tu zmínil Pařana, všichni víme proč tam momentálně nikdo nehraje a kdo za to má zásluhu.
Několikrát padlo od Vás, “necht Hači řekne a my odejdeme”. Řekl jsem a vy se pořád vracíte. Proč?

Trochu BaRonymu zvednu sledovanost. ;)
Jedná se o video, natočený o JH server TerraSancta. Na videu je zachycen rozhovor o tom zdali vymlátit celou vesnici. Ještě že tam byl ten co útok domlouval a dodržel slovo. Jinak myšlení BIA je zřejmé.

Jen připomínám, JH bylo vypnuto cca 5 min před koncem, z důvodů lagů. Ikdyž video nevypadá tedy že by tam nějaký lagy byly.

Seveřani vs BIA, Templáři a ještě asi jeden rod, nejsem si jist


A chcete jim vylikvidovat baráky? ANO všechno! 50:00Min.

Zdůrazněno-Nechceme si zkazit další komunitu, třeba se budou chtít přidat. Jak jako další komunitu? Ono jich je víc proti vašemu jednání?
50:40Min.


Tebe to nikdy nesralo že jste dostali BAN. Mě by to sralo, hlavně po slibu že BIA na terra nevkročí. Byla to tedy lež? A máš opravdu kontrolu, jak ty tvrdíš nad svými lidmy? Nejspíš v tom necháváš asi málo sebe.

Krátce z pravidel BIA:
-Každý hráč je povinný rešpektovať pravidlá servera na ktorom práve hrá.

-Zakazuje sa členom komunity BIA úmyselne útočiť na iných členov komunity BIA. Výnimku tvoria iba tréningy, dohodnuté súboje, alebo dohodnuté turnaje.

-Členovia komunity BIA majú povolené útočiť na členov iných komunít alebo jednotlivcov po schválení kráľom, zástupcom alebo správcom. Povolenie môže byť trvalé alebo jednorázové. Zakazuje sa členom komunity BIA vykonávať útoky na iných hráčov bez predchádzajúceho povolenia. Výnimkou je obrana v prípade akéhokoľvek napadnutia.


Kde je tedy problém dodržovat pravidla, že by král nakázal?

Co se týká rozdělování komunity. Prvotně Vás bylo 12, po pozvání ke mně na server začal nábor do “BIA” a přetahování hráčů, což trvá do posud. Tenkrát nás bylo cca 40. Tak kdo rozděluje komunitu? Opravdu já?

Máš pravdu, asi je to jedno kolik si měl serverů. Protože ani jeden neudržíš v chodu, bud se tam zeštěkáte a nebo Vás vyseká jiná komunita.
Ty ale vlastně zakládáš servery jen pro BIA komunitu, takže když tam někdo hraje co nechce k BIA, tak má smolíka a trpí dokud se nepřidá. Protože “on má názor, ty máš pravdu”

Tak tady máš jak ty odborně nazýváš další HOVNA, jsi nařadě.. ;-)

Budu ti vděčný když se vyjádříš ke všemu, bez kroucení, označování šalamounem, veľkovezírem a myslím že tam padlo i něco s ovcema... :beer:

Pohovořme tak aby to někam vedlo.. ;)
Last edited by Haci on 19 Dec 2016, 10:32, edited 1 time in total.


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Chuto » 19 Dec 2016, 09:37

Prečo mám stále pocit, že niekto nerozumie o čom je toto vlákno..ak sa chcete hádať, urobte si vlákno Shitpost, alebo Čo bolo to bolo a tam si to vypisujte! ale sem to už prosím nepíšte :no:


Perecnicek
 
Posts: 2
Joined: 19 Apr 2016, 18:03

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Perecnicek » 19 Dec 2016, 14:43

Bože Biaci važne ste tak úbohý že nemôžete ísť férový boj ? Ste tak trapný že ste nám dnes tam dotrepali tých vlkov fakt úbohé. :Bravo:

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Pajkazed » 19 Dec 2016, 16:14

Perecnicek wrote:Bože Biaci važne ste tak úbohý že nemôžete ísť férový boj ? Ste tak trapný že ste nám dnes tam dotrepali tých vlkov fakt úbohé. :Bravo:

Téma:Česko slovenská MMO komunita
To si se trochu uklepl ne? :ROFL: :lol: :ROFL:
8-)


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Chuto » 19 Dec 2016, 16:31

Ja mám fakt pocit, že ľudia potrebujú, aby sa založilo vlákno na nejaké prihlúple vyplakávanie a tam si to môžu písať...


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Chuto » 19 Dec 2016, 19:13

Takže vlákno vytvorené, prosím presuňte tieto svoje debaty tam.

A vráťme sa k veci :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:


a tou je CZ/SK komunita na MMO.
ešte raz vravím, že ambíciou klanu BIA je aby čo najviac ľudí, ktorých táto hra naozaj baví a sú presvedčený o tom, že nechcú byť sami na veľkej mape a nikdy nič nedosiahnuť, sa pridala k nám a pomohla nám vytvoriť kráľovstvo, ktoré vo svete LIF MMO bude niečo znamenať. Dopredu vravím, že to, že sme niekedy na LIF YO niekoho zabili, zničili a pod. nieje nič osobné. Síce sa hneváme na niektorých konkrétnych ľudí, ale nič to nemení na našom postoji, že ľudia k nám majú dvere otvorené a je len na nich, ako s touto informáciou naložia.
A ak má niekto dvere zatvorené, tak len ten, kto si ich zatvoril sám.

Samozrejme nikoho nenútime sa pridať a sme radi, že sú vo svete LiF MMO aj iné cz/sk gildy a sme radi, že majú možnosť tiež ukázať svojim členom, kam ich politické rozhodnutia ich vodcov vedú.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Haci » 19 Dec 2016, 19:27

Chuto wrote:Takže vlákno vytvorené, prosím presuňte tieto svoje debaty tam.

A vráťme sa k veci :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:


a tou je CZ/SK komunita na MMO.
ešte raz vravím, že ambíciou klanu BIA je aby čo najviac ľudí, ktorých táto hra naozaj baví a sú presvedčený o tom, že nechcú byť sami na veľkej mape a nikdy nič nedosiahnuť, sa pridala k nám a pomohla nám vytvoriť kráľovstvo, ktoré vo svete LIF MMO bude niečo znamenať. Dopredu vravím, že to, že sme niekedy na LIF YO niekoho zabili, zničili a pod. nieje nič osobné. Síce sa hneváme na niektorých konkrétnych ľudí, ale nič to nemení na našom postoji, že ľudia k nám majú dvere otvorené a je len na nich, ako s touto informáciou naložia.
A ak má niekto dvere zatvorené, tak len ten, kto si ich zatvoril sám.

Samozrejme nikoho nenútime sa pridať a sme radi, že sú vo svete LiF MMO aj iné cz/sk gildy a sme radi, že majú možnosť tiež ukázať svojim členom, kam ich politické rozhodnutia ich vodcov vedú.


Malej dotaz, je zde BIA komunita a nebo CZ/SK komunita? Jen abych věděl, mám v tom ted trochu zmatek. 8-)

Tohle vlákno vede BIA, ééé asi to bude BIA komunita.. Nic jen přemýšlím. :Yahoo!:

Jinak, já zahodil od vašich dveří klíč, takže jo. Nechte si je zavřený :D


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Chuto » 19 Dec 2016, 19:45

Áno... vypadá to tak, že vlákno vedie BIA. Ale myslím, že nieje o tom, kto vlákno vedie, ale čo sa v ňom píše. Takisto ho môže využívať iný klan, nieje to problém, prebieha tu predsa diskusia.
Ale podľa toho, ako to tu vidíme viacerí, zatiaľ nikto iný ako BIA nie je schopná obstáť vo svete MMO. A nakoľko nám to dáva voči ostatným cz/sk klanom výhodu, snažíme sa ju využiť a zjednotiť ľudí, ktorí majú chuť si zahrať na MMO a skúsiť niečo iné ako LIF YO.
V LIF MMO je viacero možností ako hrať s nami. nemusí to byť priamo člen BIA. Dá sa to vyriešiť aj formou vazalstva. Ale tak to už s prípadným záujemcom preberieme na ts.ku a nie tu na fóre.

A čo sa týka teba osobne, je to tvoje rozhodnutie a budeme ho plne rešpektovať.


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Chuto » 19 Dec 2016, 19:47

Áno... vypadá to tak, že vlákno vedie BIA. Ale myslím, že nieje o tom, kto vlákno vedie, ale čo sa v ňom píše. Takisto ho môže využívať iný klan, nieje to problém, prebieha tu predsa diskusia.
Ale podľa toho, ako to tu vidíme viacerí, zatiaľ nikto iný ako BIA nie je schopná obstáť vo svete MMO. A nakoľko nám to dáva voči ostatným cz/sk klanom výhodu, snažíme sa ju využiť a zjednotiť ľudí, ktorí majú chuť si zahrať na MMO a skúsiť niečo iné ako LIF YO.
V LIF MMO je viacero možností ako hrať s nami. nemusí to byť priamo člen BIA. Dá sa to vyriešiť aj formou vazalstva. Ale tak to už s prípadným záujemcom preberieme na ts.ku a nie tu na fóre.

A čo sa týka teba osobne, je to tvoje rozhodnutie a budeme ho plne rešpektovať.


Henry_KaM
Zealous Believer
 
Posts: 17
Joined: 16 Dec 2015, 05:55

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Henry_KaM » 19 Dec 2016, 19:55

Hači můžeš mi prosímtě, bez jakýchkoliv povídání okolo, napsat, co při poslední návštěvě tvého serveru udělala BIA tak hrozného, proti pravidlům, že jsi je zabanoval? Chci jen ty důvody. Prosím :-)

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Haci » 19 Dec 2016, 20:16

Turecek89 wrote:Hači můžeš mi prosímtě, bez jakýchkoliv povídání okolo, napsat, co při poslední návštěvě tvého serveru udělala BIA tak hrozného, proti pravidlům, že jsi je zabanoval? Chci jen ty důvody. Prosím :-)


Jasně že můžu Henry

Chuto: "přidejte se k nám, pokud né budeme vás každý JH ničit"

Chuto: Chceme aby Hači poznal co je to server s 0 hráči!

Hele dvakrát se jim to povedlo. Požádal jsem je proto po třetí o odchod ze serveru. Ty co zůstaly dostaly BAN.

Další argument ve videu v příspěvku.

Stačí ti to napsat takhle?


Henry_KaM
Zealous Believer
 
Posts: 17
Joined: 16 Dec 2015, 05:55

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Henry_KaM » 19 Dec 2016, 20:27

AHA. takže když ti napíšu, že tě zabiju, tak mi to uvěříš?


Henry_KaM
Zealous Believer
 
Posts: 17
Joined: 16 Dec 2015, 05:55

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Henry_KaM » 19 Dec 2016, 20:32

A další, dřív, než začneš šířit slova od nordy, že jim vyhlásili válku spojenci BIA, nejdřív si zjisti, které spojence BIA má. Až pak zjistíš, že Kingdom of Masons s BIA odjakživa válčili :-). K těm tvejm důvodům, které jsi napsal a po přečtení tvých pravidel na serveru, můžu napsat: "Jo to mi stačí :-)"

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Haci » 19 Dec 2016, 20:34

Turecek89 wrote:AHA. takže když ti napíšu, že tě zabiju, tak mi to uvěříš?


Pokud dvakrát zabiješ a řekneš že to uděláš potřetí tak ANO.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Haci » 19 Dec 2016, 20:43

Turecek89 wrote:A další, dřív, než začneš šířit slova od nordy, že jim vyhlásili válku spojenci BIA, nejdřív si zjisti, které spojence BIA má. Až pak zjistíš, že Kingdom of Masons s BIA odjakživa válčili :-). K těm tvejm důvodům, které jsi napsal a po přečtení tvých pravidel na serveru, můžu napsat: "Jo to mi stačí :-)"


V pořádku.. ;)

Nezapomen kdo ty pravidla vymejšlel, Henry z Rusters.. ;)

Jinak o pravidla tu raději nerozmazávej, vy jakožto BIA.

Ted mi sem hod kde jsem napsal že BIA spolupracuje s Kingdom of
Masons. ;-)

Jediný co jsem napsal je že se obávám toho aby se CZ/SK komunita nespojila s Ruskem. Stejně tak jako spolupracuje ted BIA se zahraniční komunitou (nebylo myšleno ruskou) LoL

To znamená, že hodně hráčů než aby se spojila s BIA, přikloní se spíš k Rusům.

Nemůžu tu moc psát henry, už jednou jsem dostal vynadáno. :oops:


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Chuto » 19 Dec 2016, 20:54

Hači, je len na ľuďoch ako sa na MMO rozhodnú a ku komu sa priklonia. Potom budú ale znášať následky svojich rozhodnutí tak, ako my na MMO znášame následky tých našich. :x

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Haci » 19 Dec 2016, 21:00

Chuto wrote:Hači, je len na ľuďoch ako sa na MMO rozhodnú a ku komu sa priklonia. Potom budú ale znášať následky svojich rozhodnutí tak, ako my na MMO znášame následky tých našich. :x


Samozřejmě že je, netvrdím opak..

Jen nechápu twl, jak jste si mohli myslet že to myslim tak že vy se spojíte s Rusama, moc dobře vim že spolu válčíte od počátku.. :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL:

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Haci » 19 Dec 2016, 21:03

Hele necháme toho.. fakt tohle nemá cenu, je to jak tenisák hozenej o zed.. :D

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Kazar » 19 Dec 2016, 21:04

Haci wrote:WhiteNorda: 5m po tom co jsme vytvořili monument :D valka od Spojencu Bii a už nas tu draždí


Nevím ale tak nějak sem to tušil..... :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL:


Sklamem ta lebo z mobilu sa zmozem iba na kratku vsuvku.

Haci wrote:Ted mi sem hod kde jsem napsal že BIA spolupracuje s Kingdom of
Masons. ;-)


Tu to mas. Tu si reagoval na vojnu co vyhlasili masoni nordovi. Tak uz prestan zavadzat a klamat++.
Ave BIA


Henry_KaM
Zealous Believer
 
Posts: 17
Joined: 16 Dec 2015, 05:55

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Henry_KaM » 19 Dec 2016, 21:04

Re: Česko slovenská MMO komunita
Post by Haci » 18 Dec 2016, 20:20

WhiteNorda: 5m po tom co jsme vytvořili monument :D valka od Spojencu Bii a už nas tu draždí


Nevím ale tak nějak sem to tušil.....


Henry_KaM
Zealous Believer
 
Posts: 17
Joined: 16 Dec 2015, 05:55

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Henry_KaM » 19 Dec 2016, 21:07

a vůbec, nevím, co se sem montuješ, když jsi říkal, že na MMO ani nepujdeš. BIA má svoje MMO a já mám svůj server. Takhle jsi to psal, tak přestaň řešit politiku, do které ti zaprvé nic není a zadruhé o ní vůbec nic nevíš.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Haci » 19 Dec 2016, 21:14

Turecek89 wrote:Re: Česko slovenská MMO komunita
Post by Haci » 18 Dec 2016, 20:20

WhiteNorda: 5m po tom co jsme vytvořili monument :D valka od Spojencu Bii a už nas tu draždí


Nevím ale tak nějak sem to tušil.....


Já tam neřešil ale spojenectví.. ;-)

"Nevím ale tak nějak sem to tušil....." To mělo znamenat to že sem čekal že BIA půjde prvotně na nordu. Jo slovíčkaření ;-)

Měj se ;-) A díky za pokec Henry po dlouhý době..

Return to Česko slovenská diskusia