Česko slovenská MMO komunita

Moderator: Falkvard


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Chuto » 19 Dec 2016, 21:17

Proste Hači je presvedčený, že keď niekto zaútočí na nordu, tak je to len spojenec BIA. svojím spôsobom má vlastne pravdu... hmm... len to by vlastne znamenalo, že BIA má za spojencov všetkých :beer: :Yahoo!:

a to je Moc dobrý začiatok MMO pre BIA :Yahoo!:

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Haci » 19 Dec 2016, 21:26

Chuto wrote:Proste Hači je presvedčený, že keď niekto zaútočí na nordu, tak je to len spojenec BIA. svojím spôsobom má vlastne pravdu... hmm... len to by vlastne znamenalo, že BIA má za spojencov všetkých :beer: :Yahoo!:

a to je Moc dobrý začiatok MMO pre BIA :Yahoo!:



Slovíčkaření, jak ho Chuto má rád :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL:

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Haci » 19 Dec 2016, 21:29

Haci wrote:
Chuto wrote:Proste Hači je presvedčený, že keď niekto zaútočí na nordu, tak je to len spojenec BIA. svojím spôsobom má vlastne pravdu... hmm... len to by vlastne znamenalo, že BIA má za spojencov všetkých :beer: :Yahoo!:

a to je Moc dobrý začiatok MMO pre BIA :Yahoo!:



Slovíčkaření, jak ho Chuto má rád :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL:


Rozkázať ti nemôžem, len sa snažím trošku usmerniť kde čo píšeš. Skutočne by som bol rád, aby sa v tej komunitnej diskusíí MMO preberalo to, čo sa deje a bude diať v MMO a nie to čo sa stalo niekedy niekde a hrať sa na slovíčkarenie, lebo viem, že ak niečo luďom v cz/sk komunite ide ako nikomu inému na svete je toto.
Škoda len, že to nieje nejaký bojový/craft skill v MMO. Istotne by cz/sk komunita (aj vďaka tvojej výdatnej podpore) dosiahla skvelých výsledkov.


Henry_KaM
Zealous Believer
 
Posts: 17
Joined: 16 Dec 2015, 05:55

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Henry_KaM » 19 Dec 2016, 22:10

Hači, běž si posílat tyhle tvoje velmi plodné příspěvky na tvoje terra sancta forum. Tady tvoje mindráky nikoho nezajímaj. Tohle je vlákno pro cz/sk komunitu, která chce mezi sebou spolupracovat a ne tady číst věci, který jsou skoro rok starý a už tu nikoho nezajímají. Běž chránit seveřany a mějte klid na serveru, kde vás nikdo neohrozí.

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Caffe » 19 Dec 2016, 23:15

Haci wrote:
Turecek89 wrote:Re: Česko slovenská MMO komunita
Post by Haci » 18 Dec 2016, 20:20

WhiteNorda: 5m po tom co jsme vytvořili monument :D valka od Spojencu Bii a už nas tu draždí


Nevím ale tak nějak sem to tušil.....


Já tam neřešil ale spojenectví.. ;-)

"Nevím ale tak nějak sem to tušil....." To mělo znamenat to že sem čekal že BIA půjde prvotně na nordu. Jo slovíčkaření ;-)

Měj se ;-) A díky za pokec Henry po dlouhý době..

Ale mne sa zdá , že stále si tú situáciu na MMO mape nepochopil, my sme na nikoho ešte nezaútočili, ani nevyhlásili vojnu . Guilda Masons vyhlásila vojnu CSK (norda). Dôvody viem, ale nebudem ich sem písať , napíšem len toľko, že to bolo absolútne bez nášho pričinenia, akéhokoľvek. My sme ešte vojnu nikomu nevyhlasili . Áno , doviedli sme mu do guildy vlkov, ja osobne som mu tam doviedol kanca. Ale veď to je zábava, to bolo len také šteklenie, podpichovanie. Veď nič vážneho sa zatiaľ z našej strany nedeje. Ďalej , nebolo to 5 min. po tom ako postavili monument. Ten už mali postavený , minimálne cca 1 deň predtým, ako im guilda Masons vyhlásila vojnu , takže len také maličké zavádzanie. Ďalej teda , že sme na nich ešte nezaútočili, na margo toho , že BIA pôjde najskôr na Nordu. Takže celý ten príspevok čo si písal bol klamlivý, resp. ktorý Norda písal tebe bol klamlivý a ty si ho len prekopiroval a postol sem ako absolútnu pravdu. Len tak pre budúcnosť , je potrebné , aby si počul názor z každej strany a na základe toho robil závery.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Sainse1 » 19 Dec 2016, 23:29

/BIA/Terra Sancta/CSK-White Norda/

/Mishuli/Henry/Chuto/Kazar/Hači/Sainse/Norda/

Žádný klan, ani hráč, potažmo mě, si nevidí do huby.

Lidi s tím mají problém, házet špínu i na sebe.

Hrál jsem v BIA, hrál jsem na Terra, hrál jsem s Hačim celkem dlouho, překvapivě jsem hrál a komunikuju i s Nordou.

Stejně jako Hači a Kejtik poukazovali poprvé na BIA jak kdyby měli čistý štít, tak teď poukazujou někteří hráči BIA. Až na výjimky, kteří soudí objektivně (díky Pajky,Caffe, čest Vám)

Nikdo z Vás nedokáže k této debatě napsat poslední příspěvek a nechat to plavat. Jako nikdo z Vás neumí si vysypat popel na hlavu.

Udělal jsem to Hačimu když poukazoval na BIA a strhnul pravdu, že ani on nemá čistý štít. Mohl bych to udělat zase teď ale opačně, nebudu to složitě rozepisovat. S BIA jsem hrál dost dlouho, a ani BIA (pro mě stále nejlepší a nejsilnější komunita CZ/SK, jen je třeba je poznat) nemá hold čistý štít. Hlavně kvůli lidem jako jsem já a Hanz :D :D (čest nám!)

Ale negativní jméno klanu může udělat i jedinec.

Ani Norda nemá čistý štít. Tam je zas idiot Legion, kterýho nikdo nemá rád :ROFL:

To je konec, nic víc v tom není. Přestaňte si měřit péra, každý máte svojí "komunitu",kterou budete bránit-podporovat, tim to hasne ;)
Image


Henry_KaM
Zealous Believer
 
Posts: 17
Joined: 16 Dec 2015, 05:55

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Henry_KaM » 19 Dec 2016, 23:47

asi tak sainse má absolutní pravdu ;-) přestal bych s tím už.


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Mishsuli » 20 Dec 2016, 00:02

:beer:

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Haci » 20 Dec 2016, 05:13

Máš recht Sainse, díky za zakončení.... ;)

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Hanz_knife » 22 Dec 2016, 16:25

Sainse1 wrote:Udělal jsem to Hačimu když poukazoval na BIA a strhnul pravdu, že ani on nemá čistý štít. Mohl bych to udělat zase teď ale opačně, nebudu to složitě rozepisovat. S BIA jsem hrál dost dlouho, a ani BIA (pro mě stále nejlepší a nejsilnější komunita CZ/SK, jen je třeba je poznat) nemá hold čistý štít. Hlavně kvůli lidem jako jsem já a Hanz :D :D (čest nám!)

:twisted: :twisted:
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Pajkazed » 23 Dec 2016, 07:57

Sainse1 wrote: Až na výjimky, kteří soudí objektivně (díky Pajky,Caffe, čest Vám)

:beer: :Bravo: :good: ':'
Není zač :twisted: :D
Jinak co lagy pánové, jak to zvládají servery?
8-)


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Filipsss » 23 Dec 2016, 09:47

Pajkazed wrote:
Sainse1 wrote: Až na výjimky, kteří soudí objektivně (díky Pajky,Caffe, čest Vám)

:beer: :Bravo: :good: ':'
Není zač :twisted: :D
Jinak co lagy pánové, jak to zvládají servery?


Vzhladom na to, že bolá vyhlásená prvá svetová :D celkom dobre, ale zvykne to padať na večer dosť

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Kazar » 24 Dec 2016, 09:56

Ahojte feudálisti,

chcel by som vám všetkým v mene BIA zavinšovať šťastné a veselé prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok. :)
Ave BIA


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Filipsss » 24 Dec 2016, 11:04

CSK, darček som Vám nechal za bránou v pytlíku, ale asi ste to nepochopili :ROFL: , že by neozbrojený BIAk len tak mával na Vás :D. Takže šťastné a veselé.

Image


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Chuto » 26 Dec 2016, 08:50

No, čo sa týka cz/sk MMO komunity, tak mám z toho smutný pocit. Niektorí jednoducho nemajú chuť spojiť sa a radšej sa spoja aj z diablom, len aby mohli vládnuť svojim pár ľuďom pohonkať si svoje ego, hlavne aby boli anti-BIA.
Škoda..... pre tých, čo takto premýšľajú...
Síce nás to mrzí, ale zase na druhej strane, prečo si nezabojovať? :x nie? :pardon:


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Chuto » 28 Dec 2016, 10:27

Pre tých, ktorí ešte váhajú, či sa pridať do nejakej gildy by som chcel urobiť malú prezentáciu Nordovej gildy CSK. Myslím si, že úroveň sa dá poznať z nasledujúceho videa.
Doporučujem pozrieť od cca 46 minúty
https://www.youtube.com/watch?v=uLG8582FozM


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Chuto » 28 Dec 2016, 10:38

A ešte jedno videjko, ktoré hovorí niečo o ich schopnostiach brániť seba, svoju pevnosť a svoje územie

https://www.youtube.com/watch?v=UcDkBR1opvk

doporučujem od času cca 35:20

následne šiel jazdec trápiť nejakého nešťastníka na juh cca 50min. Dobrí muži z BIA šli práve okolo a začala sa opäť naháňačka.. cca 55min


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Martinkardos83 » 28 Dec 2016, 14:03

Chlapci nevadi , že ste tie videa vymazali, mame ich stiahnute, este ze sme ich nezverejnili skor ako sme ich stiahli, Kazar ich ma vsetky, takze vymazanie nepomoze, uz je neskoro. Takze akonahle ich uploadneme , postneme sem nove odkazy.


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Martinkardos83 » 28 Dec 2016, 14:08

A ozaj, preco ste ich vlastne odstranili, vsak ste sa pozerali len na seba a predtym boli verejne tak neviem preco zrazu tolko tajnosti.


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Chuto » 28 Dec 2016, 15:21

ono cafčo, niekedy sa ti otvoria oči až keď ti niekto nastaví zrkadlo :shock:


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Martinkardos83 » 28 Dec 2016, 16:17

Jaaaaj ale sranda to bola dobrá, veď to bola čistá reality show, to bolo len samá BIA sem , BIA tam a svine a neviem čo ešte, potom úplná dráma s Legionom , neviem aký nick používal, len podľa hlasu som ho poznal , dobre že nezačal zabíjať vlastných a tých klamstiev čo tam narozpraval to sa nedalo ani spočítať, ale ústa sa mu nezavreli išiel riadne, potom ďalšia show keď do hradu vbehne Chuto s Hanzom tak sa pol guildy odlogne a druhá polka utečie na iný server, chlapci super zábava , dúfam, že budete ešte niekedy streamovat, aj keby som tam mal skapať tak mi to za tú zábavu stojí. A tak som dopredu vedel , že tie videá vymazete , že hovorím Kazarovi stiahnime to najskôr až potom niečo ku tomu napiseme, lebo hneď ako to spravíme to vymažu a ešte potom bude ze sme si to vymysleli, tak Kazar stiahol asi 5 Gb, Neviem ako dlho sa to bude uploadovat ale určite to uploadneme aj keby to malo trvať týždeň. Takže Game of thrones pokračuje. Prvé dva diely sa blížia.


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Kutasjarda » 28 Dec 2016, 18:30

Ja osobne vzdycky rikam, ze CZ/SK komunita nemuze vzdycky fungovat. Muze to byt jen CZ nebo SK komunita.


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Mishsuli » 28 Dec 2016, 18:48

Kutasjarda wrote:Ja osobne vzdycky rikam, ze CZ/SK komunita nemuze vzdycky fungovat. Muze to byt jen CZ nebo SK komunita.


No mozno v CSK podani,,, u nas cesi alebo slovaci,, nevidime v tom rozdiel :)

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Pajkazed » 28 Dec 2016, 22:13

Kutasjarda wrote:Ja osobne vzdycky rikam, ze CZ/SK komunita nemuze vzdycky fungovat. Muze to byt jen CZ nebo SK komunita.

To je celkem smutné takový pohled.
Naštěstí mám úplně jiné letité zkušenosti a to nejen z her. ;) :D
8-)

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Hanz_knife » 28 Dec 2016, 22:15

Pajkazed wrote:
Kutasjarda wrote:Ja osobne vzdycky rikam, ze CZ/SK komunita nemuze vzdycky fungovat. Muze to byt jen CZ nebo SK komunita.

To je celkem smutné takový pohled.
Naštěstí mám úplně jiné letité zkušenosti a to nejen z her. ;) :D

Neboj se Pajky, hned jsou na řadě taky...MORAVÁCI! :D *oops* :oops:
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Pajkazed » 28 Dec 2016, 22:18

Hanz_knife wrote:
Pajkazed wrote:
Kutasjarda wrote:Ja osobne vzdycky rikam, ze CZ/SK komunita nemuze vzdycky fungovat. Muze to byt jen CZ nebo SK komunita.

To je celkem smutné takový pohled.
Naštěstí mám úplně jiné letité zkušenosti a to nejen z her. ;) :D

Neboj se Pajky, hned jsou na řadě taky...MORAVÁCI! :D *oops* :oops:

Tak jsem to nemyslel! :ROFL:
Ale jasně, proč řešit hovna když můžem řešit sračky.I my, Moraváci máme své vize a nejsme nadšeni z toho, že se s námi nepočítá! :cry:
:no: :sorry: :D
8-)

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Sainse1 » 29 Dec 2016, 00:59

Tož kdo by Vás chtěl ??? :D Kolikrát si došel na fight střízlivý Pajky ?!
Image

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Česko slovenská MMO komunita

Post by Pajkazed » 29 Dec 2016, 06:48

Sainse1 wrote:Tož kdo by Vás chtěl ??? :D Kolikrát si došel na fight střízlivý Pajky ?!

Nikdy, ale několikrát jsem během fightu vystřízlivěl... :ROFL:
8-)

Return to Česko slovenská diskusia