Versus - CZ/SK/PL Klan YO/MMO - Nábor

Moderator: Falkvard

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Versus - CZ/SK/PL Klan YO/MMO - Nábor

Post by Sainse1 » 24 Dec 2016, 20:46

-
Last edited by Sainse1 on 13 Sep 2018, 21:07, edited 4 times in total.
Image

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Versus - CZ/SK Klan YO/MMO

Post by Haci » 24 Dec 2016, 21:19

:shock: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Versus - CZ/SK Klan YO/MMO - Nábor

Post by Sainse1 » 29 Dec 2016, 01:05

Získali jsme podporu od mnoha lidí v podobně serveru (zapujčení, speciálně pro Kafča) na trénování PvP a vlastního TeamSpeaku ! :)

Všem mockrát děkuji, prozatím Anonymně.

Taky jsem nečekal takový zájem, tak se omlouvám, jestli na steamu někomu dojde odpoveď pozdě.

Jestli máte i vy zájem, stačí dát post ;)

Zdar a sílu !
Last edited by Sainse1 on 29 Dec 2016, 14:10, edited 2 times in total.
Image


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: Versus - CZ/SK Klan YO/MMO - Nábor

Post by Martinkardos83 » 29 Dec 2016, 03:38

Ale prosím Ta, budem rád ak má pozves na tvoj TS a na tvoj server ale myslím že to tak skoro nebude, z 99,9 % si na ts a serveroch niekoho ineho, tak fakt Sainse prestan, chovas sa prizivnicky, doteraz som to akceptoval a postavil sa za teba keď bolo treba a ani si o tom nevedel a našich členov presvedcoval že si v pohode len ..., ale v poslednej dobe už to ležalo v žalúdku aj mne. Tvoje príchody na ts bez zmyslu za účelom trollenia, bez podpory guildy, len sledovat, počúvať čo sa kde suchne, začalo to vadit aj mne, ale však je to na tebe, zaplať si ts , server , zhanaj ludi, drz ich pokope a po roku sa uvidí kde si . Chodíš po všetkých ts ktoré si od nás získal a snazis sa naberať ľudí, dobre skús to ale neprizivuj sa na nas už nadalej, myslim ze sme ti to dali pocítiť keď si za nami prišiel na ts keď som tam bol ja, hanz, Enertis a neviem kto ešte ale všetkým liezlo na nervy tvojej správanie a nerozumeli sme tomu o čo ti ide, len sme nechceli ta poslať do prdele k ucte ze kazdy kto je BIA tak si zaslúži uznanie a strpenie. Ale v tomto momente to už tak nie je. Dobre založil si si svoj klan tak sa mu venuj a na BIA ts už nechod, keď nás chceš kontaktovať máš iné možnosti. Budem sledovať ako sa Ti darí a kto sa ku Tebe pridá , už teraz viem tie mená ale zahraj sa s nimi. Nikto Ti nebráni a som zvedavý ako budeš aktívny. Takže v pohode hraj , veď svoj klan ale na nas už sa prizivovat nebudeš.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Versus - CZ/SK Klan YO/MMO - Nábor

Post by Sainse1 » 29 Dec 2016, 13:31

Martinkardos83 wrote:Ale prosím Ta, budem rád ak má pozves na tvoj TS a na tvoj server ale myslím že to tak skoro nebude, z 99,9 % si na ts a serveroch niekoho ineho, tak fakt Sainse prestan, chovas sa prizivnicky, doteraz som to akceptoval a postavil sa za teba keď bolo treba a ani si o tom nevedel a našich členov presvedcoval že si v pohode len ..., ale v poslednej dobe už to ležalo v žalúdku aj mne. Tvoje príchody na ts bez zmyslu za účelom trollenia, bez podpory guildy, len sledovat, počúvať čo sa kde suchne, začalo to vadit aj mne, ale však je to na tebe, zaplať si ts , server , zhanaj ludi, drz ich pokope a po roku sa uvidí kde si . Chodíš po všetkých ts ktoré si od nás získal a snazis sa naberať ľudí, dobre skús to ale neprizivuj sa na nas už nadalej, myslim ze sme ti to dali pocítiť keď si za nami prišiel na ts keď som tam bol ja, hanz, Enertis a neviem kto ešte ale všetkým liezlo na nervy tvojej správanie a nerozumeli sme tomu o čo ti ide, len sme nechceli ta poslať do prdele k ucte ze kazdy kto je BIA tak si zaslúži uznanie a strpenie. Ale v tomto momente to už tak nie je. Dobre založil si si svoj klan tak sa mu venuj a na BIA ts už nechod, keď nás chceš kontaktovať máš iné možnosti. Budem sledovať ako sa Ti darí a kto sa ku Tebe pridá , už teraz viem tie mená ale zahraj sa s nimi. Nikto Ti nebráni a som zvedavý ako budeš aktívny. Takže v pohode hraj , veď svoj klan ale na nas už sa prizivovat nebudeš.


Mrzí mě, že tě můj odchod takto zasáhl.

Jak ti mohlo dojít. Na TS chodím za pár lidma, kteří zůstali. Většinou za Hanzem. Nikoli za Váma. A líbí se mi, že na to poukazuješ ty, když zrovna s Kazarem chodíte na každé TS a kontrolujete kdo tam je a není... (Neberu to za zlé dělá to spousta lidí, ale zamést před prahem když chceš osočovat druhé)

Jinak, řekneš mi prosím na kterých TS, které od Vás mám sháním lidi ? Terra?ČP?Bohemia?Titans? ... Jedinný CZ/SK TS krom BIA co znám. Ty mám od vás? Nemel nesmysly.

Nicméně, ano dostal jsem od člověka možnost, získat vlastní TS server, který mi poskytne. A jestli tě to zajímá tak jsem se aj s Asimovem domluvil stím abych používal jeho server (DNO Test) pro trénování mých budoucích členů. A měl celkem i radost, že možná vznikne taková guilda.

A nemluv mi tu o přiživování, když jsem do BIA dostal několik lidí, několikrát vás jako celý klan bránil a do teď bráním. Urči si otázku, kdo se přiživoval na kom. Kolikrát mě volali do boje že na ně někdo útočí, nebo ať jdu na támhle to a táhmle to. A kolikrát jsem přesvědčoval ostatní o BIA. Nikdy jsem se na BIA nepřiživoval, nikdy jsem po BIA nechtěl kontakty, práva, možnosti. Tak znova, nemel nesmysly. BIA vděčím za moc věcí, stejně tak jako ona mne. Takže přestaň dělat, že BIA mi dala všechno, když jsem většinou hrál stejně jinde než ostatní.

Díky za post. A příště prosím je na to speciálně udělaný topic od Chuta, směřuj to tam..
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Versus - CZ/SK Klan YO/MMO - Nábor

Post by Sainse1 » 21 Jan 2017, 16:42

Aktualizujem 8-)
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Versus - CZ/SK Klan YO/MMO - Nábor

Post by Sainse1 » 24 Feb 2017, 23:13

Aktualizuji --- nelíbí se mi jak je příspěvek dole :evil:
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Versus - CZ/SK Klan YO/MMO - Nábor

Post by Sainse1 » 31 May 2017, 20:43

:evil:

up
:evil:
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Versus - CZ/SK Klan YO/MMO - Nábor

Post by Sainse1 » 21 Jul 2017, 07:59

Máme v klanu samé lamy !!! :evil: :evil:

Potřebujeme bojovníky, pište dále SZ !!! (Krom Hanze, toho nikdo nemá rád)

UP UP
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Versus - CZ/SK/PL Klan YO/MMO - Nábor

Post by Sainse1 » 18 Sep 2017, 22:37

:good:
Last edited by Sainse1 on 13 Dec 2017, 04:48, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Versus - CZ/SK/PL Klan YO/MMO - Nábor

Post by Sainse1 » 26 Sep 2017, 21:42

-
Last edited by Sainse1 on 13 Sep 2018, 21:06, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Versus - CZ/SK/PL Klan YO/MMO - Nábor

Post by Sainse1 » 13 Dec 2017, 03:29

-
Last edited by Sainse1 on 13 Sep 2018, 21:07, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Versus - CZ/SK/PL Klan YO/MMO - Nábor

Post by Falkvard » 26 Dec 2017, 13:06

Off-topic příspěvky a reakce na ně byly smazány.
Přečtěte si prosím pravidla oficiálního fóra Life is Feudal a řiďte se jimi.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Versus - CZ/SK/PL Klan YO/MMO - Nábor

Post by Sainse1 » 10 Mar 2018, 22:19

:Bravo: :good:
Image

Return to Česko slovenská diskusia