Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Moderator: Falkvard

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Falkvard » 09 Jan 2017, 17:46

Buďte pozdraveni rytíři, dámy, sedláci, řeholníci i loupežníci!

zveme Vás ke schůzi a rokování o československé komunitě.

Každý ví, že komunita je rozhádaná a nejednotná, a přitom většina z nás si přeje, aby tomu bylo naopak. Mnozí z nás mají různé názory na to, jak by měla vypadat, jak by měla fungovat a jak by se hráči k sobě měli chovat. Většinou výměna těchto názorů proběhla ve hře nebo na fóru ve formě hádek, které nevedly k ničemu než k dalším hádkám. Myslíme si, že otevřená diskuse přinese lepší ovoce.

Zveme proto všechny, kteří mají zájem o vytvoření lepší cz/sk komunity nebo se chtějí pobavit o jejím působení v této skvělé hře
dne 16.1.2017 v 19:00
na TS: 81.0.217.180:7754

Zveme též hráče ve hře nové, kteří tak budou mít možnost poznat cz/sk komunitu a dění kolem ní.

Zkuste nechat staré i nedávné rozepře v minulosti, a přijďte pohovořit o snad lepší budoucnosti.


Alanpc
 
Posts: 20
Joined: 15 Jul 2015, 16:16

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Alanpc » 15 Jan 2017, 22:04

Ne dekuji za pozvani , ale ja se nezucatnim. Melete si svou a nechcete slyset nazory ostatnich , je to z vasi strany nevyvazena komunikace . Vy mate svou pravdu a ten kdo nema za jmenem BIA bude loven a zabijen . Za takove pozvani za sebe dekuji ,ale nezucastnim se . Admin Alan Bohemia

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Haci » 15 Jan 2017, 22:30

Dobře napsáno Alane.

Ta debata je vedená o BIA komunitě, nikoliv o CZ/SK komunitě. Takže bezvýznamná.

Můžete mi sem napsat co to zase melu, ale je to přesně o tom.

"Ty máš názor, já mám pravdu"

Nic ve zlém


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Martinkardos83 » 16 Jan 2017, 00:09

Haci wrote:Dobře napsáno Alane.

Ta debata je vedená o BIA komunitě, nikoliv o CZ/SK komunitě. Takže bezvýznamná.

Můžete mi sem napsat co to zase melu, ale je to přesně o tom.

"Ty máš názor, já mám pravdu"

Nic ve zlém

Takze debata je vedena. Este ani neprebehla a uz je vedena. Chlapci neviem preco sem pisete , ked nemate zaujem sa zucastnit. Pre teba Haci je bezvyznamna , v poriadku. Nikto ta/vas nenuti a ten kto ma zaujem pride. Nechaj nech sa kazdy rozhodne sam za seba. Pozvanka je myslena verejne a kazdy kto chce prist normalne diskutovat (bez urazok, invektiv, prekrikovania, a pod.) ma dvere otvorene.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Haci » 16 Jan 2017, 09:16

Martinkardos83 wrote:
Haci wrote:Dobře napsáno Alane.

Ta debata je vedená o BIA komunitě, nikoliv o CZ/SK komunitě. Takže bezvýznamná.

Můžete mi sem napsat co to zase melu, ale je to přesně o tom.

"Ty máš názor, já mám pravdu"

Nic ve zlém

Takze debata je vedena. Este ani neprebehla a uz je vedena. Chlapci neviem preco sem pisete , ked nemate zaujem sa zucastnit. Pre teba Haci je bezvyznamna , v poriadku. Nikto ta/vas nenuti a ten kto ma zaujem pride. Nechaj nech sa kazdy rozhodne sam za seba. Pozvanka je myslena verejne a kazdy kto chce prist normalne diskutovat (bez urazok, invektiv, prekrikovania, a pod.) ma dvere otvorene.


No vidíš a zase napadáte názor ostatních. Tak je to všude, jak na forum tak na TS. Bráníte se názorům a hned píšete a vyvracíte, čiší tu vztahovačnost.

Nevím jediný důvod proč bych sem nemohl psát, co je špatného na názoru. Přeci ted zvete lidi na TS a chcete vědět názor. Tam jim taky řeknete že nevíte proč mluví?

Hele nechme toho, prostě na pohodu. Možná tam zajdu, poslechnout si debatu. Jaká to bude místnost?


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Martinkardos83 » 16 Jan 2017, 09:27

Haci wrote:
Martinkardos83 wrote:
Haci wrote:Dobře napsáno Alane.

Ta debata je vedená o BIA komunitě, nikoliv o CZ/SK komunitě. Takže bezvýznamná.

Můžete mi sem napsat co to zase melu, ale je to přesně o tom.

"Ty máš názor, já mám pravdu"

Nic ve zlém

Takze debata je vedena. Este ani neprebehla a uz je vedena. Chlapci neviem preco sem pisete , ked nemate zaujem sa zucastnit. Pre teba Haci je bezvyznamna , v poriadku. Nikto ta/vas nenuti a ten kto ma zaujem pride. Nechaj nech sa kazdy rozhodne sam za seba. Pozvanka je myslena verejne a kazdy kto chce prist normalne diskutovat (bez urazok, invektiv, prekrikovania, a pod.) ma dvere otvorene.


No vidíš a zase napadáte názor ostatních. Tak je to všude, jak na forum tak na TS. Bráníte se názorům a hned píšete a vyvracíte, čiší tu vztahovačnost.

Nevím jediný důvod proč bych sem nemohl psát, co je špatného na názoru. Přeci ted zvete lidi na TS a chcete vědět názor. Tam jim taky řeknete že nevíte proč mluví?

Hele nechme toho, prostě na pohodu. Možná tam zajdu, poslechnout si debatu. Jaká to bude místnost?

Miestnosť aj čas , všetko máš uvedené v pozvánke. Ja som len nechcel aby sa v tomto topicu riešilo či niekto príde alebo nie. Bol určený čisto len pre pozvánku nič viac.


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Martinkardos83 » 17 Jan 2017, 00:53

Za klan BIA som velmi rad že sa diskusie zucastnili aj ludia ktori dopredu avizovali ze nepridu a taktiez som velmi rad ze sme si dokazali sadnut ku spolocnemu stolu a rozpravat o moznej spolupraci v hre Life is feudal MMO. Niekde sa zacat musi a verim ze toto bol ten spravny zaciatok.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Sainse1 » 18 Jan 2017, 16:59

Upřímě je mi v celku jedno, že se to sešlo a kdo všechno přišel. Jelikož jak jsem řekl, MMO se konkrétně mě v nejbližší době netýká. Ovšem dorazil jsem. Abych si všechno vyslechl a popřípadě využil zkušeností a poradil.

Nicméně nikdo nepodal žádné shrnutí co bylo, jaká byla domluva, atak podobně.


Shrnutí (neberte to nikdo jako útok, ale jako odvození od faktů)

Když začnu tím, že musím uznat že se diskuze vedla ve velmi slušném chování, až na chvilky se nikdo nepřekřikoval a většina lidí podávala velmi pádné a rozumné argumenty (krom p. Ivoryho, který mluvil téměř vždy z cesty a hádal se o koze zatím co my o voze)

Takže tu byla diskuze, kde bylo poměrně dost lidí. Mezi hlavní představitele ovšem patřili : Hači (Admin TerraSancta), Alánek (Admin Bohemia CZ/SK), White Norda (Leader CSK), Caffe/Chuto/Kazar (Vedení BIA)

BIA

Dále, když opomenu jedince a budu poukazovat na celkové vyjadřování vedení BIA. Tak bych možná i trochu zatleskal. Vyjadřovali se trefně a pevně. Nicméně jsem měl často počit že diskuze lehce vedla k tomu aby si BIA nabrali lidi a občas to i vypadalo trochu jako náborová diskuze.

Celkově BIA sdělila, že má velmi silné spojenectvý tzv. "Blood Pact", který je postaven dle jejich slov na dlouhodobé spolupráci mezi klany z různých zemí. Kdo by chtěl příklad, tak do Blood Packu spadají významné klany jako Vanirsson, La Ordens, DNO.

A pochopitelně z politických a militárních důvodů není ochotna opustit tento pakt nadarmo. Vyjádřila se tak, že by se všichni mohli spojit pod vedení BIA jako "šlechta". CZ/SK komunita by vlastnila svůj hrad, měla své práva a povinnosti a s Blood Pactem by komunikovala skrz vedení BIA. Výhody i nevýhody asi nemusím udávat.

CSK

Dle slov White Nordy poměrně výrazná guilda s velkým počtem hráčům připravená vejít na MMO s narovnanou hlavou. Komunikativní, nebránící se pozitivní i negativní kritice.

Střet zájmů nastal při faktu, že White Norda má možnost spolupracovat s jedním z nejobávanější klanů "Masons" z Ruské federace. Velmi silný a nelítostný spojenec, který toho má hodně co nabídnou ale také hodně co vzít. Stejně jako Blood Pact. Nicméně Blood Pact a Masons jsou nepřátelé na život a na smrt. Tudíž zde se vytvořili teze "Kdo a koho opustí? A proč by vlastně měl někoho opouštět?"

Během diskuze se to moc nedořešilo. Nicméně White Norda napsal, že mu nedělá problém nespolupracovat s Masony, avšak to nezahodí jen kvůli tomu aby se stal něčím vazalem.

Lehce cholerický Alan

Zástupce a zakladatel serveru Bohemia s tvrdým a rázným přístupem.

Často opakoval "Je to jen hra" , nicméně když to opakoval jeho hlas dosahoval neuvěřitelné míry hluku a nérvoznosti :D

Ovšem i přes tvrdý přístup se taky téměř zavázal, že chce a bude se snažit a spojení CZ/SK komunity a nedělá mu problém se s někým spojit a přispět k vytvoření silné a jednotné komunity.

Hači, přezdívaní Captain Hači

Představitel, zakladatel a majitel serveru na LiF a Rust - TerraSancta.

Po celý průběh ve skvělé náladě, což můžeme připsat tomu, že po celý průběh ničil piráty v Naval Aciton

I přes několik důvodů k tomu aby BIA odsouzil a neveřil jejím slovům, se celkem ohleduplně postavil k tématu a komunikoval s vedením BIA o budoucnosti v MMO. I on přisoudil, že by radši spojenou komunitu, která by čítala větší počet hráčů a dokázala by v MMO víc věcí.

Je též ochoten podstoupit určité kroky ke spojení komunity, a také má několik hráčů, které by mohl poskytnout do řad jednotné československé komunity.

---------------------

Dále i já, jakožto zakladatel uplně nového klanu Versus zaměřující se na PvP jsem řekl své na čemž trvám.

Nemyslím si, že jsme jako klan Versus početně a kvalitně připravený na MMO, jelikož stále utužuji spolupráci mezi jednotlivými hráči klanu. Proto jsem se vyjádřil tak, že Versus jednak nechce žádné spojenectví s CZ/SK komunitou a jednak že prozatím ani neplánujeme přejit na MMO.

Nicméně pokud by klan Versus přišel na MMO se slušnými kvalitativními i kvantitativními hodnotami. Podporoval by v případě nouze nebo vzájemné výpomoci všechny CZ/SK klany.

To je asi vše z pondělí diskuze. Určitě by bylo vhodně to někdy uskutečnit znovu. Ovšem na neutrálním území (podle mě ne všem bylo příjemné, že tam přišel jako jedinec sám za sebe na BIA ts, kde musel čekat, než ho někdo z BIA přetáhne do roomky, načež se objevil v roomce kde je 8 členů jednoho a pár lidí, které doposud moc neviděl, lehce to zavánělo početní převahou za účelem prosazení názoru)

Opakuji, nechci nikoho urazit. Snažil jsem se o objektivní shrnutí všech zůčastněných
Last edited by Sainse1 on 19 Jan 2017, 11:47, edited 1 time in total.
Image


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Martinkardos83 » 18 Jan 2017, 17:38

Myslim, ze objektivne zhrnutie. Sainse tlieskam. Konecne Ti skoncila puberta.:)

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Sainse1 » 18 Jan 2017, 18:12

Martinkardos83 wrote:Myslim, ze objektivne zhrnutie. Sainse tlieskam. Konecne Ti skoncila puberta.:)


Nezačla
Image

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Kazar » 18 Jan 2017, 18:57

Az na male detaily suhlasim s objektivnym zhrnutim.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Haci » 18 Jan 2017, 21:13

Nutné dodat: Zatím bez jasného výsledku...

Ale správná cesta, uvidíme kam povede. Snad nedopadne stejně jako před půl rokem.

Jinak dobrá rekapitulace Sainse-souhlasím i s detailama.. ;-)

Na pohodu.. :beer:


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Kutasjarda » 19 Jan 2017, 05:40

Můj osobní názor na toto shromáždění je jen jediný chcete dát dohromady CZ/SK komunitu,ale s tím, že už Bia v alianci nebo jak tomu vy říkáte "Blood pact" znamenalo jen jediné, že to ve výsledku ani nemá smysl. Alan to řekl dobře proč nebýt v alinaci s tím že se udělá obří claim kde bude třeba 10 clanu. Kde každý z vedoucí claimu bude mít rozhodovací právo. Pokud chcete aby CZ/SK komunita fungovala tak jedině takhle, ale bez cizojazycnych dalších clanu. Mě osobně tohle přišlo jako fér nápad. Pokud to tak není tak už to vzniklo jen za účelem nabrat do Bii další hráče. Na každé hře to funguje tak že se snaží každý snaží připojit k někomu kdo nemá jak v PVP nebo PVE konkurenci,ale jednotná komunita ? Kde že. To jsem snad nikde neviděl. (Sice jsem nebyl na tom TS moc dlouho, ale myslím že na obrázek my to stačilo)


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Martinkardos83 » 19 Jan 2017, 07:12

Kutasjarda wrote:Můj osobní názor na toto shromáždění je jen jediný chcete dát dohromady CZ/SK komunitu,ale s tím, že už Bia v alianci nebo jak tomu vy říkáte "Blood pact" znamenalo jen jediné, že to ve výsledku ani nemá smysl. Alan to řekl dobře proč nebýt v alinaci s tím že se udělá obří claim kde bude třeba 10 clanu. Kde každý z vedoucí claimu bude mít rozhodovací právo. Pokud chcete aby CZ/SK komunita fungovala tak jedině takhle, ale bez cizojazycnych dalších clanu. Mě osobně tohle přišlo jako fér nápad. Pokud to tak není tak už to vzniklo jen za účelem nabrat do Bii další hráče. Na každé hře to funguje tak že se snaží každý snaží připojit k někomu kdo nemá jak v PVP nebo PVE konkurenci,ale jednotná komunita ? Kde že. To jsem snad nikde neviděl. (Sice jsem nebyl na tom TS moc dlouho, ale myslím že na obrázek my to stačilo)

Technicky to čo pises je úplná blbosť. Vysvetlím prečo. Jeden claim = jeden leader a 10 hradov (klanov) na území jedného, ak som teda správne pochopil, to čo si napísal , lebo na začiatku pises o jednom claime. Čiže technicky má každý v claime ,možnosť dostať sa do hradu iného klanu v tom istom claime. Neviem ako ty ale ja by som nesúhlasil aby sa mi po hrade motal hráč s ktorým som nikdy nehral. Ďalšia vec , problém miesta. Neviem či si myslíš že 10 hradov sa dá technicky naskladat do jedného claimu , ak by sa aj dalo , tak je problém v city a real claime ale to je na dlhšiu debatu a to tu nebudem rozpisovať. Ďalej pises že každý vedúci claimu ma rozhodovacie pravomoci. Tak ja neviem , najskôr pises o jednom claime potom o vedúcich claimov, nevyznám sa v tom ze čo chceš povedať , lebo raz hovoríš o jednom claime , potom o niekolkych. Vieš keď niečo nemá hlavu ani pätu v súvislosti ako je hra spravena tak sa podľa môjho názoru ťažko dá o tom vôbec uvažovať a už vôbec nie tak urobiť. Technicky je najrealnejsie naše alebo Nordove riešenie, ktoré sa v princípe od seba nelisia, ale tak ako si To popísal je to úplne bezpredmetné, pretože nielen technicky ale v realite si to už vôbec neviem tak predstaviť. Ale možno som len zle porozumel myslienke, ktorú si chcel napísať, tak ma kľudne oprav , ak to tak nie je, čo sa týka teda toho jedného obrieho claimu ako ty pises. Ďalej napises , že to čo navrhujeme nemá zmysel ale prečo to nemá zmysel už nepovies. Tak keď napises jedno tak napíš aj druhé . Pretože suché konštatovanie to nemá zmysel , mi nič nehovorí. Ale však to je na každého zvazeni či bude reagovať na argumenty alebo na populistické reči. A ešte jednu vec som chcel, aby som to uviedol na pravú mieru. Neviem či si tam niečo také počul ale nikomu sme vstup do naseho klanu neponukali. Nekontrolovany nábor sme už raz urobili a rovnakú chybu znova neurobíme. Takže diskusia nebola o naberani neznamych hráčov. Bola presne o tom aká forma spolupráce by bola akceptovatelna pre obidve strany a taktiez aby nám nebolo vycitane že my nemáme záujem. Záujem je ale taktiež máme nejaké podmienky tak ako ich má každý, my nikomu nevycitame že si obhajuje svoj názor , my si taktiež obhajujeme ten svoj, len raz keď je niečo hlúposť tak je to hlúposť a môžeš to zaobalit ako chceš


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Filipsss » 19 Jan 2017, 08:09

Sainse1 wrote:Blood pack


*pact :evil:


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Mishsuli » 19 Jan 2017, 09:52

Kutasjarda wrote:Můj osobní názor na toto shromáždění je jen jediný chcete dát dohromady CZ/SK komunitu,ale s tím, že už Bia v alianci nebo jak tomu vy říkáte "Blood pact" znamenalo jen jediné, že to ve výsledku ani nemá smysl. Alan to řekl dobře proč nebýt v alinaci s tím že se udělá obří claim kde bude třeba 10 clanu. Kde každý z vedoucí claimu bude mít rozhodovací právo. Pokud chcete aby CZ/SK komunita fungovala tak jedině takhle, ale bez cizojazycnych dalších clanu. Mě osobně tohle přišlo jako fér nápad. Pokud to tak není tak už to vzniklo jen za účelem nabrat do Bii další hráče. Na každé hře to funguje tak že se snaží každý snaží připojit k někomu kdo nemá jak v PVP nebo PVE konkurenci,ale jednotná komunita ? Kde že. To jsem snad nikde neviděl. (Sice jsem nebyl na tom TS moc dlouho, ale myslím že na obrázek my to stačilo)


Vyjadrim sa len k tej casti kde par hracov s ani nie 500 hodinami od nasho klanu pozadujete odpojenie od Blood pactu a vytvorenie aliancie s ani nevieme kolko ludmi,, je to strasna hlupost,, uz teda niekto viete ake su pocty?? Lebo stale si idete jedno a to iste ale spytam sa teba Kutas... Proti ktorym zahranicnym klanom si hral? Lebo teraz mi povec ako chcete bojovat proti inym klanom ked nedokaze v pocetnej prevahe porazit ani nas?? Su tu klany od ktorych sa mame vsetci co ucit, len vam to logicky este nedochadza kedze sa stale hrate na cz/sk serveroch kde su vsetky ostatne narodnosti banovane,,, takze myslienka o cz/sk spolupraci bez spojencov je odveci,,, a ked si chcete hladat vlastnych spojencov tak si ich hladajte v tom vam nikto branit nebude ale ked to budu nepriatelia Blood Pactu tak to tvori dost velky problem a za to nemoze BIA,,, lebo Blood Packt je ovela dlhsie ako ty hras lifko a to ze vy ste dostali moznost zapojit sa do MMOcka,, hned vas tam zacali napadat masoni z dovodu ze ste sa im pristahovali do susedstva a nasledne si z vas spravili "nie vazalov" :) "spojencov" ktory im platia len 50 granitu denne to je fakt vyhodnejsie ako byt po boku BIAkov v aliancii Blood Pact,,, ale to vam zase nedovolia vase ega... Bolo povedane ze kazdy z nasich klanov bude stavat sam za seba,, craftit,, a bojovat,, vyhodou by bolo ze by sme boli pri sebe a vedeli si tie boje aj craft podporit navzajom,,, a dalsia vyhoda je ze v pripade ze by vas niekto napadol tak by to bolo oznamene v ally a uz by to nebol problem len vas ale celej ally a to nehovorim o tom ze len teraz v polozatvorenej bete boli 3 servery plne nasich hracov,, cize ten craft tam isiel velmi dobre a ked zacala vojna s masonmi tak sa zacali raidy ale vzajomne,, nic nebolo len tak,,, oni spravili najazd na nase servery a nasledne isli utoky na nich....

Takze si dobre rozmyslite tu vasu myslienku o cz/sk nezavislej skupine,,, jasne vidiet ten rozdiel v realnom svete,,, a to nehovorim ze nema cesko alebo slovensko na viac ale urcite nie bez silneho spojenca ,, no v realnom svete je ten spojenec prave kotva tak neurobme na MMO rovnaku chybu,, lebo take platenie len 50 granitu na den,,, kde je tam istota ze to zajtra nebude 200?? a potom 500 a potom budu chciet ine veci,,, jednoducho to nie je spojenectvo to je vazalstvo!!!
Navrhujem,, WhiteNorda skus prerusit tieto dodavky granitu,, napiste im ze uz nemate cas na tazbu granitu a tam jasne uvidite na akych krehkych pilieroch je postavene vase spojenectvo....

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Haci » 19 Jan 2017, 10:43

Nechápu proč zde řešíte to co řešíte..

Asi sem hodím 3 hodinové jednání na TS aby se to uklidnilo a každý si udělal z jednání svůj obrázek.

Je to celkem unavující, stále tu vyvracet pohledy jedinců.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Haci » 19 Jan 2017, 10:50

Mishsuli wrote:
Kutasjarda wrote:Můj osobní názor na toto shromáždění je jen jediný chcete dát dohromady CZ/SK komunitu,ale s tím, že už Bia v alianci nebo jak tomu vy říkáte "Blood pact" znamenalo jen jediné, že to ve výsledku ani nemá smysl. Alan to řekl dobře proč nebýt v alinaci s tím že se udělá obří claim kde bude třeba 10 clanu. Kde každý z vedoucí claimu bude mít rozhodovací právo. Pokud chcete aby CZ/SK komunita fungovala tak jedině takhle, ale bez cizojazycnych dalších clanu. Mě osobně tohle přišlo jako fér nápad. Pokud to tak není tak už to vzniklo jen za účelem nabrat do Bii další hráče. Na každé hře to funguje tak že se snaží každý snaží připojit k někomu kdo nemá jak v PVP nebo PVE konkurenci,ale jednotná komunita ? Kde že. To jsem snad nikde neviděl. (Sice jsem nebyl na tom TS moc dlouho, ale myslím že na obrázek my to stačilo)


Vyjadrim sa len k tej casti kde par hracov s ani nie 500 hodinami od nasho klanu pozadujete odpojenie od Blood pactu a vytvorenie aliancie s ani nevieme kolko ludmi,, je to strasna hlupost,, uz teda niekto viete ake su pocty?? Lebo stale si idete jedno a to iste ale spytam sa teba Kutas... Proti ktorym zahranicnym klanom si hral? Lebo teraz mi povec ako chcete bojovat proti inym klanom ked nedokaze v pocetnej prevahe porazit ani nas?? Su tu klany od ktorych sa mame vsetci co ucit, len vam to logicky este nedochadza kedze sa stale hrate na cz/sk serveroch kde su vsetky ostatne narodnosti banovane,,, takze myslienka o cz/sk spolupraci bez spojencov je odveci,,, a ked si chcete hladat vlastnych spojencov tak si ich hladajte v tom vam nikto branit nebude ale ked to budu nepriatelia Blood Pactu tak to tvori dost velky problem a za to nemoze BIA,,, lebo Blood Packt je ovela dlhsie ako ty hras lifko a to ze vy ste dostali moznost zapojit sa do MMOcka,, hned vas tam zacali napadat masoni z dovodu ze ste sa im pristahovali do susedstva a nasledne si z vas spravili "nie vazalov" :) "spojencov" ktory im platia len 50 granitu denne to je fakt vyhodnejsie ako byt po boku BIAkov v aliancii Blood Pact,,, ale to vam zase nedovolia vase ega... Bolo povedane ze kazdy z nasich klanov bude stavat sam za seba,, craftit,, a bojovat,, vyhodou by bolo ze by sme boli pri sebe a vedeli si tie boje aj craft podporit navzajom,,, a dalsia vyhoda je ze v pripade ze by vas niekto napadol tak by to bolo oznamene v ally a uz by to nebol problem len vas ale celej ally a to nehovorim o tom ze len teraz v polozatvorenej bete boli 3 servery plne nasich hracov,, cize ten craft tam isiel velmi dobre a ked zacala vojna s masonmi tak sa zacali raidy ale vzajomne,, nic nebolo len tak,,, oni spravili najazd na nase servery a nasledne isli utoky na nich....

Takze si dobre rozmyslite tu vasu myslienku o cz/sk nezavislej skupine,,, jasne vidiet ten rozdiel v realnom svete,,, a to nehovorim ze nema cesko alebo slovensko na viac ale urcite nie bez silneho spojenca ,, no v realnom svete je ten spojenec prave kotva tak neurobme na MMO rovnaku chybu,, lebo take platenie len 50 granitu na den,,, kde je tam istota ze to zajtra nebude 200?? a potom 500 a potom budu chciet ine veci,,, jednoducho to nie je spojenectvo to je vazalstvo!!!
Navrhujem,, WhiteNorda skus prerusit tieto dodavky granitu,, napiste im ze uz nemate cas na tazbu granitu a tam jasne uvidite na akych krehkych pilieroch je postavene vase spojenectvo....



Nevím jaký máš postavení v BIA, ale raději mlč. Nikterak kladně nepřispíváš k sjednocení a hovoříš za vedení BIA. Jen díky tobě je to tak jak to je. Tvoje závěry jsou zbytečné.


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Mishsuli » 19 Jan 2017, 11:06

Je to môj názor, za nikoho nehovorím ani nerozhodujem a o tom kto prispieva kladné to myslíš vazne?? :) Toto boli len skutocnosti nikoho tu neurazam a to že sa ti môj názor nepáči ti nebudem vyvracať ale takto si ty predstavuješ tu cz/sk ally?? Že haci niečo napíše a ostatní držte huby?? Zaujímavé mal som pocit že to vy nas obvinujete z toho že nás nezaujíma názor druhých ale fajn kľudne somnou nediskutuj,,, radšej ma uzemni ale potom neviem koho príspevok je kladnejsi?? ;)

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Haci » 19 Jan 2017, 11:14

Mishsuli wrote:Je to môj názor, za nikoho nehovorím ani nerozhodujem a o tom kto prispieva kladné to myslíš vazne?? :) Toto boli len skutocnosti nikoho tu neurazam a to že sa ti môj názor nepáči ti nebudem vyvracať ale takto si ty predstavuješ tu cz/sk ally?? Že haci niečo napíše a ostatní držte huby?? Zaujímavé mal som pocit že to vy nas obvinujete z toho že nás nezaujíma názor druhých ale fajn kľudne somnou nediskutuj,,, radšej ma uzemni ale potom neviem koho príspevok je kladnejsi?? ;)


Hele asi takle, když máš potřebu něco řešit a dělat závěry.. Piš alespon objektivně a nekonstatuj tu jen to co se ti hodí. Je škoda že tvůj názor v debatě nezazněl, když už máš potřebu dávat sem tvůj názor. Proto totiž ta shůze na TS, ale zřejmě někteří jedinci jako ty to nechápou. Dáváš sem otazníků jak ... A nedokázal si odpovědět na mou otázku, takže co čekáš.

Víc nemam co bych k tobě dodal.


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Mishsuli » 19 Jan 2017, 11:19

Tvoju otázku? A tá znie? A ten záznam si myslím že by tu mal byť nech si to vypočuje každý...

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Haci » 19 Jan 2017, 11:32

Mishsuli wrote:Tvoju otázku? A tá znie? A ten záznam si myslím že by tu mal byť nech si to vypočuje každý...



Ok, konstatování.. No evidentně slovíčkaření je pro tebe, tím se ale nikam nedostaneš. ;)

O tom jestli se zveřejní záznam nerozhoduješ ty.

Zeptám se tedy přímo. Jaké je tvoje postavení v BIA? Že si najednou prosazuješ svou myšlenku?

Předem děkuji


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Mishsuli » 19 Jan 2017, 11:41

:D nechápem o čo ti tu ide,, išlo o verejnú diskusiu tak áno má právo každý si ju vypočuť keby som mal záznam nepýtam sa a je to tu... A ake je moje postavenie v bia?? Nič moc zatiaľ som bežný smetiar ale dúfam v kariérny rast a to v hlavného smetiara takže toľko o mne som nikto ale som slovak tak si myslím že mám právo sa vyjadriť a teraz mi povieš aké postavenie máš ty?? Kto si ty??
Last edited by Mishsuli on 20 Jan 2017, 10:49, edited 3 times in total.


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Chuto » 19 Jan 2017, 11:43

Na to aby niekto na tomto fóre mohol vyjadriť svoj subjektívny názor nieje dôležité, aké je jeho postavenie a v akej gilde hrá.
Myslím, že to Mishsuli zhodnotil veľmi triezvo a s jeho názorom sa stotožňujem.
Každopádne som presvedčený, že by bolo potrebné ešte párkrát sa stretnúť na ts-ku a pokračovať v diskusi a riešiť tam aj prípadné "technické veci" ako čo urobiť ak chceme pokračovať na ceste k zjednocovaniu.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Sainse1 » 19 Jan 2017, 11:47

Filipsss wrote:
Sainse1 wrote:Blood pack


*pact :evil:


Opraveno
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Sainse1 » 19 Jan 2017, 11:52

Jinak ohledně Mishuli souhlasím s Hačim

Sice je to tvůj konstruktivní/subjektivní názor.

Nicméně věty typu "Zkuste jim přestat platit granit" , "Proti ktorym zahranicnym klanom si hral? Lebo teraz mi povec ako chcete bojovat proti inym klanom ked nedokaze v pocetnej prevahe porazit ani nas??"

Už tak subjektivní nejsou že?

Já nikoho nechci kritizovat. Nicméně sám toho máš odehráno pramálo, v BIA sis sotva ohřál prsty když to tak povím, ale tvoje vyjadřování se snaží vypadat jak kdybys to měl na povel.

Musíš si uvědomit, že je něco jiného podávat své názory a něco jiného je dělat závěry a návrhy kdo by co měl dělat, a jak by co mělo být, když se jedná o spojení nebo sloučení CZ/SK komunity.

Názor si může podat každý kdo chce. Ale věty, které jsem citoval nahoře, by měli podávat hlavně hlavy klanů. Protože se v tuhle chvíli jedná o potenciální spolupráci nebo spojení guild. A v tomhle případě, to vážně potřebuje pouze názory leaderů určitých klanů, jinak v tom bude pěkný bordel
Image


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Mishsuli » 19 Jan 2017, 12:08

Áno Sainsy niečo mohlo byť napísané inou formou ale nič to nemení na skutočnosti že síce sme za spojenie cz/ sk hráčov ale to čo niektorí požadujú nie je produktívna žiadosť,, čo získa cz/sk komunita tým že sa bia oddelí od blood pactu???
A máš pravdu nie som členom klanu dlho asi len 3/4 roka ale stále tu som a to je podstatne a vzhľadom na osobu ktorej som svoj prvý príspevok písal som zrejme dlhšie v klane ako on v lif yo

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Haci » 19 Jan 2017, 12:14

Mishsuli wrote:Áno Sainsy niečo mohlo byť napísané inou formou ale nič to nemení na skutočnosti že síce sme za spojenie cz/ sk hráčov ale to čo niektorí požadujú nie je produktívna žiadosť,, čo získa cz/sk komunita tým že sa bia oddelí od blood pactu???
A máš pravdu nie som členom klanu dlho asi len 3/4 roka ale stále tu som a to je podstatne a vzhľadom na osobu ktorej som svoj prvý príspevok písal som zrejme dlhšie v klane ako on v lif yo



Ano padl tam návrh aby se BIA odpojila od zahraniční komunity. Byl to pouze návrh. Padlo tam spousta jiných návrhů.

Ted mi řekni kdo to dal jako podmínku a kdo na tom trvá?

Nezamrzávej prosím na věcech který jsou jen návrhy, proto jsme byli na TS aby se projednala každá možnost.

A předešlo se tomuhle spekulování.
Last edited by Haci on 19 Jan 2017, 12:27, edited 2 times in total.


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Mishsuli » 19 Jan 2017, 12:17

Kutasjarda wrote:Můj osobní názor na toto shromáždění je jen jediný chcete dát dohromady CZ/SK komunitu,ale s tím, že už Bia v alianci nebo jak tomu vy říkáte "Blood pact" znamenalo jen jediné, že to ve výsledku ani nemá smysl. Alan to řekl dobře proč nebýt v alinaci s tím že se udělá obří claim kde bude třeba 10 clanu. Kde každý z vedoucí claimu bude mít rozhodovací právo. Pokud chcete aby CZ/SK komunita fungovala tak jedině takhle, ale bez cizojazycnych dalších clanu. Mě osobně tohle přišlo jako fér nápad. Pokud to tak není tak už to vzniklo jen za účelem nabrat do Bii další hráče. Na každé hře to funguje tak že se snaží každý snaží připojit k někomu kdo nemá jak v PVP nebo PVE konkurenci,ale jednotná komunita ? Kde že. To jsem snad nikde neviděl. (Sice jsem nebyl na tom TS moc dlouho, ale myslím že na obrázek my to stačilo)

Vychádzam z kutasjardovho výroku a síce to tam není priamo ale je to tam

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Pozvánka k diskuzi o cz/sk komunitě

Post by Sainse1 » 19 Jan 2017, 12:29

Mishsuli wrote:Áno Sainsy niečo mohlo byť napísané inou formou ale nič to nemení na skutočnosti že síce sme za spojenie cz/ sk hráčov ale to čo niektorí požadujú nie je produktívna žiadosť,, čo získa cz/sk komunita tým že sa bia oddelí od blood pactu???
A máš pravdu nie som členom klanu dlho asi len 3/4 roka ale stále tu som a to je podstatne a vzhľadom na osobu ktorej som svoj prvý príspevok písal som zrejme dlhšie v klane ako on v lif yo



Já to pochopil. Mě to obhajovat nemusíš.

Co by získala... No mohli by se spojit s Masony nebo udělat nějakou silnou federaci taky. Možností je hodně... Jenže "Co by získali odpojením se od BIA" nejsou dobré otázky. Protože víš jak kontroverzní jméno BIA momentálně má. Nesmíš lidi do toho tak tlačit s argumentama, s BIA a Blood Pact bude líp atak. Někdy je třeba nechat to "uležet"

Věř mi, že jsem si vědom všech výhod i nevýhod. Hrál jsem s mnoha klany jak zahraničními tak z CZ/SK.

To ale neznamená, že budu ostatní nutit aby věřili, že moje přesvědčený je správné
Image

Return to Česko slovenská diskusia