Pravidla

Moderator: Falkvard


Alanpc
 
Posts: 20
Joined: 15 Jul 2015, 16:16

Pravidla

Post by Alanpc » 17 Feb 2017, 19:19

opovazte se tu nekdo zminit ze toto forum je udelane aby se BIA mohla lestit sve EGO . protoze to se zde nesmi a pravidla jsou udelana tak ze oni mohou a vy luzri ne . Ale jste jen ti co kdo mohou koukat ale komentovat ne ! Trochu trapne nemyslite ?


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: Pravidla

Post by Frazer » 17 Feb 2017, 19:28

Kdo je tu doktor? Falky?

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: Pravidla

Post by Hanz_knife » 17 Feb 2017, 20:39

Pojď, nepřestávej! :Yahoo!:
Image
BTW dejte mu už někdo prášek na nervy než mu rupne cévka
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: Pravidla

Post by Hanz_knife » 17 Feb 2017, 20:50

Jinak je to tvoje čtení poučné. Kde jinde si můžu od člověka, který furt šituje jak se BIA neumí držet žádných pravidel, dočíst o tom že zlá bia požaduje dodržování pravidel fóra. Když ty sám nemáš vůbec potřebu je dodržovat. Pro informaci jsou to pravidla stejná pro každou sekci fóra ať se ti to líbí nebo ne. Není naše chyba že se chováte jak malý haranti a k ostudě cz/sk scény to musí řešit moderátor co ani neumí česky. Bravo, gratuluji, to jsme jim to zase natřeli co? :)
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Pravidla

Post by Falkvard » 17 Feb 2017, 21:42

Alanpc wrote:opovazte se tu nekdo zminit ze toto forum je udelane aby se BIA mohla lestit sve EGO . protoze to se zde nesmi a pravidla jsou udelana tak ze oni mohou a vy luzri ne . Ale jste jen ti co kdo mohou koukat ale komentovat ne ! Trochu trapne nemyslite ?


Můžeš mi říct jaký je smysl vlákna, cos teď založil? Přeložil jsem ty pravidla a dal je sem s požehnáním moderátorů, protože někteří očividně neumějí anglicky a/nebo nebyli schopní si je najít. Teď když je tu máš, nechápu, proč je porušuješ a proč zakládáš naprosto zbytečný topic?

Nevím proč bereš do huby jméno našeho klanu. Pravidla jsem poslal já a já komunikuju s moderátorama. Ano, je pravda, že BIA spolu s dalšíma gildama v její alianci pomáhá developerům se hrou feedbackem a stress testama. Ale fórum je moje záležitost, ne záležitost BIA. A víš proč? Protože už mě nebaví se dívat jak ze sebe někteří jedinci dělají kokoty. Před pár dny tu Arrakis zamknul jeden shittopic, a dnes už tu lítají další reporty, které on bude zase muset řešit. Ty asi opravdu chceš, aby si developeři mysleli, že CZ/SK komunita je banda blbečků, kteří dokážou jenom psát hovna na fórum a obviňovat jeden druhýho, co?

Já jsem už klukům v BIA promluvil do duše, aby nepsali na fórum hovna. Zbytek je na vás.

Porušování pravidel soukromýho serveru a porušování pravidel oficiálního fóra jsou dvě různý věci. Ty banuješ lidi bez důvodu. Buď rád, že moderátoři tohoto fóra jsou lepší lidi, a řeší prohřešky jinak. Ale jednu věc mají pravidla tvého serveru a tohoto fóra společnou - jestli se ti nelíbí, jdi pryč.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Pravidla

Post by Sainse1 » 18 Feb 2017, 01:52

Alanpc wrote:opovazte se tu nekdo zminit ze toto forum je udelane aby se BIA mohla lestit sve EGO . protoze to se zde nesmi a pravidla jsou udelana tak ze oni mohou a vy luzri ne . Ale jste jen ti co kdo mohou koukat ale komentovat ne ! Trochu trapne nemyslite ?


Čauky Alane, dlouho jsme nepokecali...

"Jsou zde udělaná pravidla oni mohou a my ne" ! No to ti musí vyhovovat ne ? Na Bohemce to jelo takhle od začátku do konce, mazličíci Pana Anála mohli porušovat pravidla ale ostatní kdepak. A teď je to problém :D :D :D

S přáním hezkého dne, Versus
Last edited by Sainse1 on 18 Feb 2017, 02:01, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Pravidla

Post by Haci » 18 Feb 2017, 01:53

Falkvard wrote:
Alanpc wrote:opovazte se tu nekdo zminit ze toto forum je udelane aby se BIA mohla lestit sve EGO . protoze to se zde nesmi a pravidla jsou udelana tak ze oni mohou a vy luzri ne . Ale jste jen ti co kdo mohou koukat ale komentovat ne ! Trochu trapne nemyslite ?


Můžeš mi říct jaký je smysl vlákna, cos teď založil? Přeložil jsem ty pravidla a dal je sem s požehnáním moderátorů, protože někteří očividně neumějí anglicky a/nebo nebyli schopní si je najít. Teď když je tu máš, nechápu, proč je porušuješ a proč zakládáš naprosto zbytečný topic?

Nevím proč bereš do huby jméno našeho klanu. Pravidla jsem poslal já a já komunikuju s moderátorama. Ano, je pravda, že BIA spolu s dalšíma gildama v její alianci pomáhá developerům se hrou feedbackem a stress testama. Ale fórum je moje záležitost, ne záležitost BIA. A víš proč? Protože už mě nebaví se dívat jak ze sebe někteří jedinci dělají kokoty. Před pár dny tu Arrakis zamknul jeden shittopic, a dnes už tu lítají další reporty, které on bude zase muset řešit. Ty asi opravdu chceš, aby si developeři mysleli, že CZ/SK komunita je banda blbečků, kteří dokážou jenom psát hovna na fórum a obviňovat jeden druhýho, co?

Já jsem už klukům v BIA promluvil do duše, aby nepsali na fórum hovna. Zbytek je na vás.

Porušování pravidel soukromýho serveru a porušování pravidel oficiálního fóra jsou dvě různý věci. Ty banuješ lidi bez důvodu. Buď rád, že moderátoři tohoto fóra jsou lepší lidi, a řeší prohřešky jinak. Ale jednu věc mají pravidla tvého serveru a tohoto fóra společnou - jestli se ti nelíbí, jdi pryč.


Hele doktore, nech prosím své emoce doma a sám neporušuj pravidla fora. Ty jako spásná duše by si měl jít příkladem a nesnižovat se na vlnu ostatních.

Bud příkladem a dobrým doktorem.

A Alane, pravidla tu moc nezminuj. Přišel jsem, viděl jsem, čuměl jsem.

Jinak si myslím že toho rošamba a prezentace CZ/SK bylo dost. Řešte si tohle na Facebooku.

Díkes, at se zachováte jak se zachováte. Je to Váš boj.

User avatar
Arrakis
 
Posts: 5455
Joined: 25 Oct 2013, 14:11
Location: Space

Re: Pravidla

Post by Arrakis » 18 Feb 2017, 21:01

Toto vlákno bylo uzavřeno pro porušování pravidel fóra.

  • 3. Žádné urážky, provokace, nadávky nebo zesměšňování. Respektuj názory ostatních. Konflikty na fóru nebudou tolerovány.
  • 8. Zostuzování, hanobení nebo očerňování je zakázáno v kterékoli části fóra. Zakládat vlákna (topic) a/nebo diskutovat o záležitostech týkajících se soukromých herních serverů, jejich adminů nebo hráčů je zakázáno na jakémkoli oficiálním fóru Life is Feudal, včetně fór na Steamu, nebo na sociálních sítích, které provozujeme.

Return to Česko slovenská diskusia