Nábor klanu BIA

Moderator: Falkvard

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Nábor klanu BIA

Post by Kazar » 02 Mar 2016, 16:25

Image


Čujte, čujte česko-slovenský ľud. Kráľovstvo BIA otvára svoje brány a hľadá oddaných, pracovitých alebo krvilačných dobrodruhov alebo mestských typov ľudí, ktorí sa chcú pridať k svojim bratom a sestrám na ceste za slávou a bohatstvom.


Našim cieľom je vybudovať silné kráľovstvo na Life is Feudal:MMO, ktoré vydrží skúšku čassom.


Niečo o nás
Klan BIA začínal hrou Battlefield 2, kde začínal s pár ľudmi. Neskôr sa objavila na trhu hra World of tanks, na ktorú treba viac aktívnych členov. BIA sa rozrástla na takmer 500 ľudí. Teraz prišla hra Life is Feudal, kde potrebujeme nie len veľa členov ale aj aktívnych členov. Doteraz sme navštívili každý CZ/SK server. Na každom z nich si nás ľudia zapamätali. Na začiatku keď sme začali hrať hru na jednom z česko-slovenských serverov nás bolo úbohé číslo. No ako čas plynul tak sa krv prelievala a kamene zapadali do seba. Každý z členov nášho klanu potil krv, až sa z krvi a kameňov stalo kráľovstvo BIA.


Image

Aj ty sa môžeš stať súčasťou nášho kráľovstva.


Hľadáme ľudí
  • PvE, PvP
  • s chuťou do hry
  • teamových hráčov
  • AKTÍVNYCH hráčov


Ponúkame hráčom
  • ochotu naučiť hráčov ako najefektívnejšie využívať ich schopnosti a zručnosti
  • organizovaný sklad a výrobu
  • PvP tréning, duely, turnaje, hromadné bitky
  • spoluprácu s najväčšími EU klanmi

Ak si krvilačný bojovník čo ho ani 10 mužov nezastaví, BIA má pre teba miesto.
Ak si usilovný robotník ktorý sa nebojí pustiť do stavby pevnosti, BIA má pre teba miesto.
Ak si prefíkaný obchodník čo vyjedná vždy výhodný obchod, BIA má pre teba miesto.
Ak si lojálny politik čo presadzuje naše plány, BIA má pre teba miesto.

Požadujeme od hráčov
  • TeamSpeak nutný
  • Steam
  • kúpené Life is Feudal
  • schopnosť komunikovať, počúvať a plniť rozkazy
  • aktivitu
  • slušné správanie

Prihlášky príjmame v takejto forme:

Nick v hre LiF:
Nick na steam-e:
Vek:
Hrané servery:
Kde ste sa o našom klane dozvedeli:
Prečo ste sa rozhodli vstúpiť do BIA LiF:

Vzorová prihláška:
Nick v hre LiF: Kazar
Nick na steam-e: Kazar
Vek: 21
Hrané servery: CZ/SK Bohemia, SlaughterHouse, VillageWarfare, TerraSancta, Wessex.
Kde ste sa o našom klane dozvedeli: Prvý krát som sa dozvedel o klane BIA na hre World of Tanks kde som sa k nej aj pridal. Neskôr som prešiel na hru Life is feudal ktorú doteraz riadim.
Prečo ste sa rozhodli vstúpiť do BIA LiF: Rozhodol som sa že vy ste to pravé pre mňa. Ste super parta aj mimo hru a chcem byť súčasťou veľkého kráľovstva.

Stále si myslíš že vieš o nás málo ? Skús hodiť očko na naše fórum tu.
Last edited by Kazar on 04 Mar 2016, 20:50, edited 1 time in total.
Ave BIA


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Nábor klanu BIA

Post by Chuto » 04 Mar 2016, 17:53

Postrach biedneho ľudu, šíriteľ hrôzy a strachu pripravený zadupať protivníkov do prachu, mocný Chuto napichovač si vyberá BIA.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Nábor klanu BIA

Post by Kazar » 04 Mar 2016, 18:21

Vitaj medzi nami chuto šíriteľ hrôzy a strachu. Určite nájdeme aj pre teba miesto.
Last edited by Kazar on 04 Mar 2016, 20:50, edited 1 time in total.
Ave BIA


Peckoslav
 
Posts: 1
Joined: 10 Jul 2015, 21:17

Re: Nábor klanu BIA

Post by Peckoslav » 04 Mar 2016, 20:39

Nick v hre LiF: Peckoslav
Nick na steam-e: Peckoslav
Vek: 39
Hrané servery: Bohemia, TerraSancta, Slaughterhouse
Kde ste sa o našom klane dozvedeli: od kamaráda a znám BIA komunitu z jiných her (WoT)
Prečo ste sa rozhodli vstúpiť do BIA LiF: už jsem měl tu čest a potěšení s BIA hrát a vím, že je to dobrá parta slušných lidí, kteří hrají dobře, ale zároveň tvrdě a spravedlivě. Touto přihláškou bych rád vedení BIA ujistil o tom, že na MMO se mnou mohou počítat, byť si teď od LiF dávám prázdniny.

PS: mám pár dobrých hráčů, kteří o vstupu do BIA také uvažují, tak možná nás bude víc ;)

Ave BIA :friends:

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Nábor klanu BIA

Post by Kazar » 04 Mar 2016, 20:42

Krásna prihláška. Sme radi že si sa rozhodol pre nás :good:
Last edited by Kazar on 04 Mar 2016, 20:50, edited 1 time in total.
Ave BIA


Enertis
Zealous Believer
 
Posts: 4
Joined: 25 Nov 2015, 07:32

Re: Nábor klanu BIA

Post by Enertis » 04 Mar 2016, 20:45

Siroko daleko znama a vsemi bardy opevovana pro sve chutne jidlo a presny luk, si Germanska Vereonica Amarilo vybrala BIA


Alanpc
 
Posts: 20
Joined: 15 Jul 2015, 16:16

Re: Nábor klanu BIA

Post by Alanpc » 04 Mar 2016, 20:53

JE MI JASNE ZE CHCETE MIT NEJVIC PRISPEVKU A NASTVAT OSTATNI , ALE PSAT SI TAM SAMI JE CELKEM ZCESTNE :-) :Yahoo!:

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Nábor klanu BIA

Post by Pajkazed » 04 Mar 2016, 20:58

To si jen zle pochopil Alane, ne každý se na mmo chystá.
8-)

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Nábor klanu BIA

Post by Kazar » 04 Mar 2016, 21:01

O tom sú náborové vlákna. Prispievaš tam svojimi zážitkami, príhodami. Ľudia čo sa k vám pridali môžu sem alebo na naše oficiálne stránky pridať prihlášku.
Skrátka aby ľudia videli že sme stabilný klan ktorý sa nerozpadne.
Ave BIA


Alanpc
 
Posts: 20
Joined: 15 Jul 2015, 16:16

Re: Nábor klanu BIA

Post by Alanpc » 06 Mar 2016, 11:05

Omlouvam se chalani . Neberte to tak , ze proti vam zbrojim jen jsem chtel , aby jste si svuj postoj obhajili :beer:


SullyCZ
 
Posts: 26
Joined: 11 Nov 2015, 14:43

Re: Nábor klanu BIA

Post by SullyCZ » 09 Mar 2016, 13:33

Richard se do MMO s BIA rád podívá :twisted:


Morgantys
 
Posts: 1
Joined: 09 Mar 2016, 18:26

Re: Nábor klanu BIA

Post by Morgantys » 09 Mar 2016, 18:31

Nick v hre LiF: Jenda Podhorsky
Nick na steam-e: Morgantys
Vek: 22 let
Hrané servery: Terra Sancta, Velká Morava (myslím že mě wipenuli)
Kde ste sa o našom klane dozvedeli: Přímo na serveru LiF Terra Sancta od Zodiacka
Prečo ste sa rozhodli vstúpiť do BIA LiF: Jste fajn a zábavná komunita, pomohli jste "ztracenému" nováčkovi, chci pomoct budovat království, které se stará o své členy a vzájemně se podporuje.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Nábor klanu BIA

Post by Kazar » 09 Mar 2016, 18:46

Na skúšku ťa privítame medzi nami. Dúfame že sa ti u nás bude páčiť a príjmeme ťa na trvalo. :)

Richrad a sme radi že to takto s nami plánuješ.
Ave BIA


Sepi
 
Posts: 1
Joined: 14 Apr 2016, 08:45

Re: Nábor klanu BIA

Post by Sepi » 14 Apr 2016, 12:13

Nick v hre LiF: Sepi
Nick na steam-e: _sepi_
Vek: 22
Hrané servery: ČeskejPařan
Kde ste sa o našom klane dozvedeli: Prvý krát som sa dozvedel o klane BIA na hre World of Tanks kde hral môj kamarát. Neskôr som prešiel na hru Life is feudal ktorú doteraz hrám.
Prečo ste sa rozhodli vstúpiť do BIA LiF: Rozhodol som sa že vy ste to pravé pre mňa. Ste super parta aj a chcem byť vskutku súčasťou veľkého kráľovstva.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Nábor klanu BIA

Post by Kazar » 15 Apr 2016, 19:23

Vitaj medzi nami. Určite posilníš naše rady aby sme odolali všetkým nepriateľom :)

Vy ostatný neotáľajte a pridajte sa k nám, kto nevie priučíme, kto vie ten priučí nás ;)
Ave BIA

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Nábor klanu BIA

Post by Kazar » 02 Jul 2016, 18:21

Rád by som sem dal náš postoj ako celého klanu. Citujem zakladateľa a hlavného človeka klanu:

"=BiA= Steel Panthers je ve skutečnosti večerní klub. Jistě, hraní je jeho náplní, ale vždy jde nejdříve o kamarády.
Díky tomu vzniklo společenství přátel na večerní hraní, které již mnoho let působí na CZ/SK scéně.
Kdo hrál Bf1942, BF2, CoD nebo WoT, tak nás jistě potkal. Hra pro tým nám dává velkou sílu v turnajích a žebříčcích.
Nehrajeme za každou cenu o „zlaté trenky“, ale když už něco děláme, tak se to snažíme dělat pořádně.
Není lepšího pocitu, než společně něco dokázat. Přesto se vždy snažíme o férovou hru a představa podvádění, nebo nečestného jednání se nám hnusí.
Co je pro nás neméně důležité je osobní kontakt. Občasné společné kino, nebo výlet s rodinami. Vrcholem je pak jednak „Apalucha“ kam tatíci berou děti, ale hlavně velký sraz =BiA=.
Tam teče pivo proudem a nikdo neváhá urazit stovky kilometrů, jen aby zase viděl ty, se kterými tráví skoro každý večer.
Teď by asi bylo dobré napsat, co chceme dosáhnout.
Ale proč bychom to dělali? Velkými prázdnými řečmi uměle zvyšovat prestiž klanu?
Jediné co můžeme zaručit je to, že =BiA= vytrvá.
Kamarádi bok po boku přečkají vše. Dobré i špatné časy si užijí a prožijí spolu.
A když se pak třeba za deset let otočíme zpátky, tak se nebudeme dívat sami."
Ave BIA

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Nábor klanu BIA

Post by Kazar » 21 Oct 2016, 20:32

Chlapci, práve pracujeme na bete do MMO.

Máme vysokú pravdepodobnosť dostať sa do vlny testovania ktorá sa bude začínať už 28.10. Ak by ste mali záujem si s nami zahrať na novej mape, v novom prostredí, s novými veľkými guildami ? Pridajte sa k nám.
Ave BIA

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Nábor klanu BIA

Post by Kazar » 11 Nov 2016, 10:26

Buďte pozdravení feudálisti,

sme radi že môžeme privítať niekoľko nových aj staronových členov v našich radoch. Dúfame že sa im bude u nás páčiť a že priložia ruku k dielu a pomôžu nám vybudovať silnú a trvácnu československú komunitu.

Každú chvíľu príde ďalšia vlna MMO a vy môžete byť pri tom. Ak chcete vedieť ako to u nás funguje, tak sa spýtajte jedného z nás. Nenechajte sa zmiasť ostatnými názormi prídte sa opýtať na vlastnú kožu.

Radi vás uvidíme v našich radoch. Na našom TS-ku, na našich webových stránkach.
Ave BIA

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Nábor klanu BIA

Post by Kazar » 28 Dec 2016, 11:27

Zdravím feudálisti,

tak ďalší test run vlny 1 skončil a začneme znova až za nejaký čas. Na MMO sa k nám pridalo veľa nových ľudí, a aj veľa staro-nových ľudí čo nás veľmi veľmi teší že ich môžeme privítať znova medzi nami.

Začali sme objvaovať nové techniky, stratégie taktiky na MMO a myslím že nám to ide veľmi dobre. Medzičasom sme našli aj našich nepriateľov, čo nám dovolilo si vyskúšať ako bude fungovať vojna, a ako to bude ekonomikou hádzať.

Verím že aj vy ostatní by ste si chceli neičo podobné vyskúšať a my sme ochotný vás to všetko naučiť. Samozrejme výmenou za vašu lojalitu a pomoc pri budovaní najsilnejšej CZ/SK komunity.

Prídte a presvedčte sa na vlastné oči.
Ave BIA


Sheelle
True Believer
 
Posts: 4
Joined: 09 Oct 2016, 07:56

Re: Nábor klanu BIA

Post by Sheelle » 28 Dec 2016, 13:40

Přidala jsem se k vám těsně před začátkem MMO a to i přesto, že jsem v duši pacifista a kuřeti bych krkem nezakroutila a ze všech stran jsem slyšela, jaká jste ošklivá, zlá a nepěkná (věc) guilda :) Měla jsem trochu obavu do chvíle než jsem pochopila, že ta vaše údajná "zlost" pramení z toho, že hrajete hru tak, jak by se hrát měla a jak byla zamýšlena. Tudíž nejen budujete, ale také bojujete a pleníte. Ano, protože Life is Feudal a v téhle hře jde prostě o právo silnějšího. Také nejsem ta, kterou by tento styl hry nadchnul a sama bych něco takového nedělala, ale taková je tato hra a časem jsem začala být hrdá na to, že jsem v silné guildě, jejíž síla pramení nejen z toho, že dokáže rychle postavit co je třeba a ubránit se nepřátelům, ale hlavně z toho, že tu nejsou žádné hádky, všichni tu táhnou za jeden provaz a každý ví kde je jeho místo a každý zároveň ví, že na něm velmi záleží, protože je součástí tohoto většího celku.
Takže za mě díky za skvělou zkušenost a možnost si zahrát tak, že celou tuto vlnu, která bude doufejme ještě pokračovat, jsem hrála opravdu s radostí.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Nábor klanu BIA

Post by Kazar » 22 Jan 2017, 11:49

Ďalši YO server za nami, ďalšie slzy na globale, ďalšie viťaztvo a na záver sa ako vždy prejavil badmin.

Všetko zle je na niečo dobré a týmto chcem privítať u nas nového člena ktory dokázal zahodiť predsudky a dokázal sa odtrhnúť od tej nezmyselnej propagandy a prišiel sa presvedčiť osobne. Sme velmi radi za takyto krok a dúfame že sa ti u nás bude páčiť.
Ave BIA

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Nábor klanu BIA

Post by Pajkazed » 22 Jan 2017, 19:12

Nadešel čas, abych se tady podělil o své zkušenosti... :oops:
S lifkem jsem začal asi tak jako většina- sen o malém baráčku na samotě, kde si člověk může craftit, nejlépe na serveru kde je cz/sk komunita, abych se v pohodě domluvil.Byl jsem ale kopyto a moc jsem craft nechápal první hodinu ve hře a chytnul jsem se prvního rodu, co projevil zájem.Nebudu lhát, craftění mě hodně bavilo, ale po 200 hodinách craftu se objevili dva lidi, co změnili můj herni život ve hře Life is Feudal. :D Nemluvili sprostě, chovali se slušně, poradili a byli to první dva hráči které jsem potkal a uměli pvp, což pro mě byla v lifku zatím velká neznámá.Co si budeme povídat, BIA je kontroverzní pojem, ale nejsem typ člověka, co by odsuzoval něco, co osobně nepozná, tak jsem s klukama začal hrát.Týden po týdnu se naše "jednotka" začala rozšiřovat a přišlo velké rozhodnutí- odejít z cz/sk serverů a začít se věnovat pořádně pvp.
Konečně jsem se dočkal toho, na co jsem byl zvyklý z předchozího klanu v jiné hře.Profesionalita.
Každý věděl co má dělat a dělal to nejlíp.Spolupráce byla neskutečná, ekonomika fungovala a na boji jsme začali pracovat.Bojovali jsme ze všech sil, ale bylo to málo.Zahraniční klany byly holt někde jinde.Nás to ale neodradilo, šlo vidět jak nás každá porážka posiluje a světe div se, dostavili se první výhry, první dobité hrady, ubráněné hrady, fungovalo to.
Přístup dostanu na prdel a půjdu za adminem aby zabanoval ty prevíty co mi přes ni dali nefunguje.Člověk se nikam nedostane, je zavřený ve své bublině, kde si žije svůj vlastní svět...
Přístup ponaučení se z porážky a hledat chyby na vlastním prahu funguje zaručeně nejlíp a jen tak se člověk posune dál, z poučení se z vlastních chyb...Jedna z obrovských výhod klanu BIA, zbořený hrad nás vždy semkl a posílil, jsme vděčni za to, když nám někdo ukáže místa, kde nám to skřípe.A't už se jedná o malý počet repair kitů, nebo o dobře zdolatelné místo na hradbách...
Naše řady jsou k dnešnímu dni podstatně početnější, udělal se větší nábor lidí a na nás je, abychom předali plynule tyto zkušenosti dál.
Všichni děláme chyby, ale na nás je, abychom se z nich poučili a pracovali na tom, aby naše cesta lifkem nekončila vlastním claimem, nýbrž pokračovala claimem nepřátelským. :evil: :D

Je na každém, jakou cestou chce jít.Jestli se někdo naloguje akorát tak na sklizeň pole a v případě spatření nepřítele se zase odlogoval, má hodně možností kde hrát...
Já chci jít s vzpřímenou hlavou, bojovat a zabíjet do posledního dechu s tím, že se nemusím bát o svá záda, protože vždy tam je někdo, kdo mi je hlídá a tím nemyslím jen mého věrného nejlepšího parťáka v boji Hanze, ale i všechny ostatní z klanu.Je stále co zlepšovat a máme kopec práce před sebou, když jsem ale viděl úroveň ostatních gild v té naší milované komunitě, tak se nemáme za co stydět.
Díky vám všem, za super zážitky ze hry. :beer:
8-)

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Nábor klanu BIA

Post by Kazar » 28 Feb 2017, 04:54

Ahojte feudálisti,

druhý testovací beh na MMO je v plnom prúde a my sme sa zase stretli s veľa členmi ktorý čakajú iba na wave 2 kde budú mať prístup úplne všetcia ľudia.
Reportovali sme ako o dušu a prišli sme na veľa zaujímavých(zabugovaných) vecí ktoré sa dúfajme že v najbližšej dobe odstránia.

Sme veľmi radi že sa schádzame v takom hojnom počte a že medzi sebou dokážeme fungovať nie ako v stredovekom spoločenstve. Ale ako kamaráti v modernej spoločnosti :beer:

Každý kto nás spoznal zmenil názor na nás o 180°. Asi to dáme ako naše druhé moto :D Tak ak nás narazíte, nebojte sa spýtať, pokecať, pridať k nám :good: a vyskúšať či ti klan sadne.

Ak nemáte chuť sa pridať priamo k nám, (nesadli sme si) o tom sa tiež môžeme porozprávať. A vysvetliť si veci ktoré vás trápia.

Skrátka o čom chcete stačí prísť a uvidíte sami. ;)
Ave BIA


Jajinek
 
Posts: 3
Joined: 07 Jun 2016, 00:00

Re: Nábor klanu BIA

Post by Jajinek » 09 Mar 2017, 23:40

Nu, byl bych opatrný s velkohubým prohlášením, že každý, kdo vás poznal, otočil názor o 180 stupňů. Já si s vůj názor na vás pouze potvrdil. ale pravda, bude to už dost dávno. Hrál jsem s vámi i proti vám a uznávám, že jste spolek, který umí a zná. Technicky jako hráči, bez debaty super. Jako lidé- hráči... No, jak to napsat. Od opravdu kvalitního hráče očekávám určitý respekt ke hře toho druhého. Když vidím, že si někdo sám lopotí hrad, po nikom nic nechce a nebo pobíhá po serveru v hadrách a nahání ovečky, asi bych si ho prostě nevšímal, chce si stavět, ať si staví. Až ho to přestane bavit, možná sám přijde vyzkoušet něco víc. Ale to při vší úctě váš klan neumí. Prostě ve hře je meč, takže je to hra o zabíjení a koho potkám, chcípne, protože můžu a já to tak hraju, protože tu stavěcí fázi už mám za sebou a nudím se. A budu ho zabíjet tak dlouho, až se naštvaně odloguje, nebo uteče na jiný server a když se ohradí, začnu mlít svou píseň o brečení a středověku. Ale meč je i v minecraftu a nevím, že by se na serverech vybíjeli na potkání.

Takže si napište něco ve stylu, baví tě zabíjet pořád dokola všechno co se pohne? Umíme to skvěle a bude tě to s náma bavit. Ale pokud ti nepřijde cool zabíjet přetížené naháče u vchodu do dolů, nebo osamělé farmáře, co si zkouší hru, asi se za sebe(nás) budeš občas trošku stydět.

Jako sorry, to vaše poplácávání se po ramenou, jací jste pašáci už se fakt nedá vydržet. I to o něčem svědčí.

PS: nezapomeňte na mantru "life is feudal" a ve středověku se všeci vybíjeli na potkání (jste tam určitě žili, tak to víte) a taky to o brečení.


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Nábor klanu BIA

Post by Mishsuli » 10 Mar 2017, 00:11

Jajinek wrote:Nu, byl bych opatrný s velkohubým prohlášením, že každý, kdo vás poznal, otočil názor o 180 stupňů. Já si s vůj názor na vás pouze potvrdil. ale pravda, bude to už dost dávno. Hrál jsem s vámi i proti vám a uznávám, že jste spolek, který umí a zná. Technicky jako hráči, bez debaty super. Jako lidé- hráči... No, jak to napsat. Od opravdu kvalitního hráče očekávám určitý respekt ke hře toho druhého. Když vidím, že si někdo sám lopotí hrad, po nikom nic nechce a nebo pobíhá po serveru v hadrách a nahání ovečky, asi bych si ho prostě nevšímal, chce si stavět, ať si staví. Až ho to přestane bavit, možná sám přijde vyzkoušet něco víc. Ale to při vší úctě váš klan neumí. Prostě ve hře je meč, takže je to hra o zabíjení a koho potkám, chcípne, protože můžu a já to tak hraju, protože tu stavěcí fázi už mám za sebou a nudím se. A budu ho zabíjet tak dlouho, až se naštvaně odloguje, nebo uteče na jiný server a když se ohradí, začnu mlít svou píseň o brečení a středověku. Ale meč je i v minecraftu a nevím, že by se na serverech vybíjeli na potkání.

Takže si napište něco ve stylu, baví tě zabíjet pořád dokola všechno co se pohne? Umíme to skvěle a bude tě to s náma bavit. Ale pokud ti nepřijde cool zabíjet přetížené naháče u vchodu do dolů, nebo osamělé farmáře, co si zkouší hru, asi se za sebe(nás) budeš občas trošku stydět.

Jako sorry, to vaše poplácávání se po ramenou, jací jste pašáci už se fakt nedá vydržet. I to o něčem svědčí.

PS: nezapomeňte na mantru "life is feudal" a ve středověku se všeci vybíjeli na potkání (jste tam určitě žili, tak to víte) a taky to o brečení.


Hmmm a mozem sa spytat preco si sa ozval prave sem a prave teraz kedze uz to nie je kratka doba co na YO moc nehrame a ked sa aj objavime tak ano mozno zabijeme aj pretazeneho aj nahaca no z nepriatelskych klanov,, a tam je to jedno v akej situacii moj nepriatel je a ked s tym nesuhlasis tak ok,, nie si s nami,, nezdielas nas nazor,,,, ale pytam sa znova,,, preco tento prispevok po tak dlhej dobe??? :) Zaujimalo by ma ci je majitel uctu Haci / Norda / Alan alebo len niektori z jeho poslusnych ucnov ktory siria tieto trapne kecy staaale dookola a ziju v minulosti lifka.... A mimochodom spoznat neznamena niekde si s nami zahrat,, spoznat bolo myslene spoznat nas ako ludi,, ti co mali zaujem nas spoznat to skusili a si myslim ze neolutovali a ti co si isli preletet klanom,, isli nazbierat skusenosti,, popocuvat si nazory a podobne tak uz s nami zrejme nehraju,, vies ono podla teba ako hraci sme zrejme fajn ale ako ludia asi nie,, vsak?? ale vyzera to ze vies o tom velke gulove,, sme jediny velky a stabilny klan v cesko-slovenskej komunite ktory tuto hru hrame uz dlho a este moc dlho hrat budeme a preco myslis ze tomu tak je?? Lebo sa s nami neda hrat?? Nech posudi kazdy sam ;)


Kutilek.jaromir
Banned
 
Posts: 1
Joined: 09 Mar 2017, 11:09

Re: Nábor klanu BIA

Post by Kutilek.jaromir » 10 Mar 2017, 06:04

Ono je jedna věc nejdříve si zamést před vlastním prahem a pak tu psát jak jsou Bia nejlepší guilda, že ostatní nestojí za nic. Viděl jsem pár videi od Masonu kde Blood pact dostal krasně na zadek s spolu s Biou. Nevím jestli to děláte schválně že tu lidi dostávají bany na forům za svůj názor a pohled na vaši guildu vlastníma očima nebo jste tak vlezlí, že se tu snažíte všechny co by jen sebemenší pravdu o vás napsali eliminovat. Hlavně,že vy tu špiníte WhiteNordu,Alana a podobně. Že se nestydíte za to jak se tu vlstně chováte a přivlastnujete si tohle forum pro svůj egoistycky prospěch. Nikdo sem nesmí psát jen sebemenší krytiku na vás aniž by dostal ban. V tom případě můžu s Jajinkem plně souhlasit. Takový jací jste jste nejen na LiF,ale tak i na jiných hrách. Proto vás lidi nemají rádi a ti co vás neznají ti vás poznají.


Není všechno zlato co se třipítí a vy jste jen kočičí zlato. (Falešné a ošklivé)


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Nábor klanu BIA

Post by Filipsss » 10 Mar 2017, 08:07

Kutilek.jaromir wrote:Ono je jedna věc nejdříve si zamést před vlastním prahem a pak tu psát jak jsou Bia nejlepší guilda, že ostatní nestojí za nic. Viděl jsem pár videi od Masonu kde Blood pact dostal krasně na zadek s spolu s Biou. Nevím jestli to děláte schválně že tu lidi dostávají bany na forům za svůj názor a pohled na vaši guildu vlastníma očima nebo jste tak vlezlí, že se tu snažíte všechny co by jen sebemenší pravdu o vás napsali eliminovat. Hlavně,že vy tu špiníte WhiteNordu,Alana a podobně. Že se nestydíte za to jak se tu vlstně chováte a přivlastnujete si tohle forum pro svůj egoistycky prospěch. Nikdo sem nesmí psát jen sebemenší krytiku na vás aniž by dostal ban. V tom případě můžu s Jajinkem plně souhlasit. Takový jací jste jste nejen na LiF,ale tak i na jiných hrách. Proto vás lidi nemají rádi a ti co vás neznají ti vás poznají.


Není všechno zlato co se třipítí a vy jste jen kočičí zlato. (Falešné a ošklivé)


Episode VI, Return of the shitposter

O chovaní, že píšeš zrovna ty. Individum čo dostalo ban za opakované porušovanie pravidiel.
Ešte, že ťa už väčšina komunity pozná a vie čo si zač.


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Nábor klanu BIA

Post by Mishsuli » 10 Mar 2017, 08:57

Kutilek.jaromir wrote:Ono je jedna věc nejdříve si zamést před vlastním prahem a pak tu psát jak jsou Bia nejlepší guilda, že ostatní nestojí za nic. Viděl jsem pár videi od Masonu kde Blood pact dostal krasně na zadek s spolu s Biou. Nevím jestli to děláte schválně že tu lidi dostávají bany na forům za svůj názor a pohled na vaši guildu vlastníma očima nebo jste tak vlezlí, že se tu snažíte všechny co by jen sebemenší pravdu o vás napsali eliminovat. Hlavně,že vy tu špiníte WhiteNordu,Alana a podobně. Že se nestydíte za to jak se tu vlstně chováte a přivlastnujete si tohle forum pro svůj egoistycky prospěch. Nikdo sem nesmí psát jen sebemenší krytiku na vás aniž by dostal ban. V tom případě můžu s Jajinkem plně souhlasit. Takový jací jste jste nejen na LiF,ale tak i na jiných hrách. Proto vás lidi nemají rádi a ti co vás neznají ti vás poznají.


Není všechno zlato co se třipítí a vy jste jen kočičí zlato. (Falešné a ošklivé)


Clovece ty nemozes byt normalny,, ty naozaj nemas ani trosku hanbi v sebe?? Raz si tu uz bol vybanovany za porusovanie pravidiel,, za urazanie,, nadavky a podobne a ty si prides s novym uctom aby si pokracoval?? :D :D Mali by ti vytvorit vlastnu sekciu s upravenymi pravidlami pre spokojnost vsetkych :D


Jajinek
 
Posts: 3
Joined: 07 Jun 2016, 00:00

Re: Nábor klanu BIA

Post by Jajinek » 10 Mar 2017, 16:05

Mishsuli wrote:
Jajinek wrote:Nu, byl bych opatrný s velkohubým prohlášením, že každý, kdo vás poznal, otočil názor o 180 stupňů. Já si s vůj názor na vás pouze potvrdil. ale pravda, bude to už dost dávno. Hrál jsem s vámi i proti vám a uznávám, že jste spolek, který umí a zná. Technicky jako hráči, bez debaty super. Jako lidé- hráči... No, jak to napsat. Od opravdu kvalitního hráče očekávám určitý respekt ke hře toho druhého. Když vidím, že si někdo sám lopotí hrad, po nikom nic nechce a nebo pobíhá po serveru v hadrách a nahání ovečky, asi bych si ho prostě nevšímal, chce si stavět, ať si staví. Až ho to přestane bavit, možná sám přijde vyzkoušet něco víc. Ale to při vší úctě váš klan neumí. Prostě ve hře je meč, takže je to hra o zabíjení a koho potkám, chcípne, protože můžu a já to tak hraju, protože tu stavěcí fázi už mám za sebou a nudím se. A budu ho zabíjet tak dlouho, až se naštvaně odloguje, nebo uteče na jiný server a když se ohradí, začnu mlít svou píseň o brečení a středověku. Ale meč je i v minecraftu a nevím, že by se na serverech vybíjeli na potkání.

Takže si napište něco ve stylu, baví tě zabíjet pořád dokola všechno co se pohne? Umíme to skvěle a bude tě to s náma bavit. Ale pokud ti nepřijde cool zabíjet přetížené naháče u vchodu do dolů, nebo osamělé farmáře, co si zkouší hru, asi se za sebe(nás) budeš občas trošku stydět.

Jako sorry, to vaše poplácávání se po ramenou, jací jste pašáci už se fakt nedá vydržet. I to o něčem svědčí.

PS: nezapomeňte na mantru "life is feudal" a ve středověku se všeci vybíjeli na potkání (jste tam určitě žili, tak to víte) a taky to o brečení.


Hmmm a mozem sa spytat preco si sa ozval prave sem a prave teraz kedze uz to nie je kratka doba co na YO moc nehrame a ked sa aj objavime tak ano mozno zabijeme aj pretazeneho aj nahaca no z nepriatelskych klanov,, a tam je to jedno v akej situacii moj nepriatel je a ked s tym nesuhlasis tak ok,, nie si s nami,, nezdielas nas nazor,,,, ale pytam sa znova,,, preco tento prispevok po tak dlhej dobe??? :) Zaujimalo by ma ci je majitel uctu Haci / Norda / Alan alebo len niektori z jeho poslusnych ucnov ktory siria tieto trapne kecy staaale dookola a ziju v minulosti lifka.... A mimochodom spoznat neznamena niekde si s nami zahrat,, spoznat bolo myslene spoznat nas ako ludi,, ti co mali zaujem nas spoznat to skusili a si myslim ze neolutovali a ti co si isli preletet klanom,, isli nazbierat skusenosti,, popocuvat si nazory a podobne tak uz s nami zrejme nehraju,, vies ono podla teba ako hraci sme zrejme fajn ale ako ludia asi nie,, vsak?? ale vyzera to ze vies o tom velke gulove,, sme jediny velky a stabilny klan v cesko-slovenskej komunite ktory tuto hru hrame uz dlho a este moc dlho hrat budeme a preco myslis ze tomu tak je?? Lebo sa s nami neda hrat?? Nech posudi kazdy sam ;)



10 dní je dlouhá doba?? Tak to pardon, já sem chodívám cca 1-2x měsíčně. Nu, v tom případě se omlouvám. Já reaguju na post z 28.2. A ten post je napsaný tady, tak mi prosím napiš, kde jinde na něj mám reagovat?

Jinak z tvé odpovědi nejsem úplně moudrý. Nejsem, ani osobně neznám nikoho z uvedených lidí, pokud vím, jsou to admini různých českých serverů kde jsem samozřejmě hrával, jsem tedy jejich učeň, čili člověk nehodný vyjádřit svůj názor? Tedy druhá omluva. Že jsem si vůbec dovolil.

Nikde jsem nepsal, že jste dobří hráči, psal jsem, že dobrý hráč se umí přizpůsobit stylu ostatních a respektuje jej, a to vy neumíte, četl jsi to vůbec?? Nebo jak to nebylo oslavné hýkání, jak jste skvělí, hned rudo před očima a urážky oponenta?

POřád očekávám, že se třeba jen slůvkem zmíníte, že jste to možná občas přehnali a že váš agresívní styl možná odradil pár hráčů, kteří si nehodlali kazit večery, aby si na nich někteří hráči tohodle klanu léčili pochroumané ego.

Místo toho čtu jak jste dokonalí, skvělí, jak vás všichni milují a nebýt vás, ani LIF snad nevzniklo. A je mi z toho na blití.

A k tomu jestli vás chci osobně poznat, abych se přesvědčil, neber to doslovně, ale na sjezd KSČ taky nepojedu a přitom znám spoustu členů, kteří jsou jinak docela fajn a nad pivem si s nima o babách skvěle pokecám. (A sorry, je to stabilní dlouholetá strana se spoustou sympatizantů a ještě dlouho bude) Ale jinak prostě vyznávám jiné hodnoty a KSČ si do klopy nebo za příjmení nikdy nedám. Musel bych se stydět a je to už přes dvacet let.

A s tím hráčem si taky dovolím příměr:

Kdybych slyšel, že tenista Štěpánek objíždí amatérské turnaje a drtí tam protihráče včetně dětí tak, že jim znechutí celý tenis, tak pořád to bude světová špička, ale v mých očích taky duševní chudák, a fakt nevím, proč bych s ním měl chtít jít na pivo. Polopatičtěji svůj názor na vás už vyjádřit neumím..

Tak prosím více pokory. Ale to asi chci moc co?

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Nábor klanu BIA

Post by Sainse1 » 10 Mar 2017, 16:29

S pár bodama s tebou souhlasím, stejně tak již jsem jě několikrát vyslovil (viz, to že BIA celkově by měla vysypat popel na hlavu a omluvit se) , řikal jsem to ještě jako člen BIA.

Nicméně s pár i nesouhlasím.

Za A) v Offtopicu se rozebíraj tyto věci, můžeš citaci bez problému postnout tam.

Za B) Porovnávat politické strany nebo reálny sport na jakékoli úrovni a v jakémkoli sportu s hrou, my nepříde tak uplně v pořádku

Za C) lidem, který to PvP vadí a jak řikáš, řadši si staví atak, by měli především vyhledávat non-PvP teda PvE server a na MMO se vykašlat, protože si akorát tak přihodí mozkovou příhodu

Jinak tvoje psaní je v celku rozumný a dobře se čte, nicméně hodnotíš moc subjektivně
Image

Return to Česko slovenská diskusia