Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Moderator: Falkvard

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Sainse1 » 20 Mar 2017, 11:41

Zdravím lidičky

Po dlouho odmlce, jsem získal trochu času zase na LiF. CZ/SK Servery co jsem koukal ztratily jak na kvalitě tak i na kvantitě.

Ale přesto vznikají nové a nové projekty.

Tenhle topic je takový souhrn všech vašich názorů, poznatků a doporučení ohledně všech CZ/SK serverů. :) Vyjadřujte se jak se vám ráčí, jen ve vší slušnosti :evil:

Za mě si myslím, že hezký projekt rozjel Český Pařan, pro ty co nevědí, je zde non-stop JH, ale všechno šlape v rámci Role-Play, tudíž pro lidi velmi zapálené do středověku, je to nejspíše vhodný server.

Podobný projekt má Kingland RP server, kde ale není nonstop JH a nedostal se zatím tolik do podvědomí.

Server CZ/SK Paradise for PvE, je samozřejmě pro lidi co si chtějí v poklidu stavět, takže i tato možnost se naskytne v CZ/SK komunitě.

Poslední server momentálně se největší populací je nejspíše Bohemia, kde jsem jak je v mém zvyku zabanovaný :D , nicméně jde zde obchod přes šikovnou aplikace. A myslím, že momentálně je na tom serveru dobré, že zatím zde naleznete lidi ze všech klanů, kteří mají potencionálně velkou šanci uchytit se v budoucím MMO. Hrajou zde kluci z BIA,Versus a spojenectvý CSK.

Server TerraSancta momentálně mimo provoz kvůli mnoho projektům, který si vyžadujou větší péči. Byl a bude kvalitní server dle mého názoru. Nicméně admin serveru je můj spoluhráč, tudíž se nechci vyjadřovat, aby se tu někdo neodkazoval na reklamu. Díky

Řada na Vás
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Sainse1 » 25 Mar 2017, 21:13

AKTUALIZACE TERRA SANCTY

TerraSancta PvPvE , kdysi nejúspěšnějí CZ/SK Server v LiF YO. Server opět běží v plné kráse ! Počet slotů je přes týden snížen, na každé JH se opět navyšuje.

Připravují se nový systém obchodu. Atak dále.

Neustálé PvP a PvE Eventy jsou nejspíše samozřejmostí, hrával jsem tu kdysi a vždy to tak bylo. Nikdy nuda nebyla a hlavně, určitě Vás tu admin nezabanuje za špatný tón hlasu v global chatu... :D

Versus se na Terra Sanctě a budem se těšit ! Heja Hou
Image


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Chuto » 25 Mar 2017, 21:58

Máš tam nejakú z tých nových máp? Hladáme nový server lebo Alan zase hviezdil

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Sainse1 » 25 Mar 2017, 22:59

Pfff, to musíte na Hačiho , já jen recenzuji :D
Image

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Haci » 26 Mar 2017, 00:37

Kouknem na to, jestli je mapa dostupná i pro soukromý servery a hlavně co by to pak udělalo když vyjde update. Ted sem lifko moc nesledoval, tak nevím v jaký je to fázy.


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Chuto » 26 Mar 2017, 00:44

Nehovorím, že prideme. len sa pýtam na možnosti. Nerobte hned kvoli tomu Wipe a zmenu mapy.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Haci » 26 Mar 2017, 08:56

Jasný.. Nepočítám s tím že přijdete a chápu. ;-) Musel by tam být Nevermind a nebo Alan. :-D (Jen žert)
Ale nová mapa mě samotného láká, zase nějaká změna v lifku.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Sainse1 » 26 Mar 2017, 13:25

Haci wrote:Jasný.. Nepočítám s tím že přijdete a chápu. ;-) Musel by tam být Nevermind a nebo Alan. :-D (Jen žert)
Ale nová mapa mě samotného láká, zase nějaká změna v lifku.



No, jen si nezahrávej :evil:

Neboj Chuto, určitě by Hači kvůli Vám newipovali nebo nezměňovali server :D

Ovšem pokud se naskytne možnost oživit hru novou mapu proč ne, byl bych pro
Image


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Filipsss » 26 Mar 2017, 18:01

Witch from the forrest aneb bia opat dela problemy

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Sainse1 » 27 Mar 2017, 20:11

Aktualizace


O serveru Bohemia již jsem psal... "Zatím tu hrají", a zatím bylo oprávněné, bohužel. Na serveru bohemia momentálně již nenajdete jednu z největších a velmi věhlasnou guildu BIA připravující se na MMO.

Momentálně se část členů BIA nachází na serveru TerraSancta, kde hraje také klan Versus. Situace mezi těmito klany začíná být napjatá. :evil:

Polní bitvy, obléhání a útočení tiše pluje po proudu směřující k břehům TerraSancta, nepotrvá dlouho a válka vypukne. Válka, ve které se silní oddělí od slabých, ve které zbabělci padnou a budou zasypáni věčnou hanbou ,a ve které povstanou vlci jako hrdinové! Buď u toho!!!
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Sainse1 » 30 Mar 2017, 08:59

Aktuality

Server TerraSancta má momentálně největší aktivitu ze všech CZ/SK serverů

Pro všechny PVE hráče !!!

Rozjel se nový PVE Server, založen tuším hráčem Memphik, bližší informace dodám dnes :)
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Sainse1 » 30 Mar 2017, 22:52

Zdravím

Bohužel o PvE serveru jsem zatím nesehal informace, dodám co nejdříve
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Sainse1 » 03 Apr 2017, 11:36

Zdravím

Už od hodně lidí jsem četl recenze na Českého Pařana, na chvilku jsem se tam ukázal na tajňačku :D

Musím říct, že ten projekt je fakt hezký, RP tam dodržují všichni, admini jsou velice aktivní a dělají věci co mají. RP Admini doopravdy dodržují RP a chovají se jako středověká šlechta :) :D

Pro mě RP nebylo nikdy moc lákavé, ale jestli to někoho baví, tak by tam měl zajít ;)
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Sainse1 » 10 Jul 2017, 14:19

Zdravím

Tak po chvilce hraní na českým pařanu, můžu rád sdělit, že je to momentálně nejlíp propracovaný CZ/SK server co se týče možností.

Ale začal bych nedostatky.

-

Mapa je fakt hrozná, je sice hezké, že je tu dost a dost kvalitních surovin, ale terén připomíná tankodrom, samá díra/hrbol. Výhoda pro pěchotu, hotové peklo pro lance, až na určité části mapy. Jinak je to moc hezká, velká mapa.

Menší zastoupení lidí s chutí do PvP

+

Velmi ale velmi propracovaný soubor možností na serveru. Dole najdete odkaz, kde je vše podrobně vysvětleno, já to vezmu stručně.

Mapa je rozdělená na zóny. Zkráceně : Zóna žoldáku, kde hrají hráči, kteří si nechávají platit za jakoukoli práci/boj.
Zóna "Smrti a terroru", kde můžete beztresně, bez jakéhokoli RP nebo bez důvodu, kohokoli zabít na místě. A potom jsou zde zóny prozatím bez vládců, při turnajích, které jsou každý týden, získává Vaše guilda body, při dosažení určitého počtu bodů, můžete zabrat území, a stát se jeho vládcem... Tzn., že pravidla si určujete vy, včetně daní a poplatků.

Jako velký + bych viděl, to, že i když je to RP server, RP je zde jen velmi zlehka, a pokud nelačnítě po Role Playi, tak není vaše povinnost jej dodržovat.

Je zde zrychlen růst stromů, takže nečekáte jak na první mrazíky, aby Vám něco narostlo, ale do 3 dnů máte Major stromy.

Jak už jsem řekl, je zde mnoho naležišť kvalitních surovin.

Tak se stavte ;)

Odkaz

http://ceskej-paran-lif.webnode.sk/mapa-uzemi/
Image

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Sainse1 » 24 Aug 2017, 01:17

! Pozdrav Feudalistům !

Hači neboli iHači, Eleanor, Velká kláda.

Někdo říká, že má tři koule, někdo zase řiká, že k snídani jí děti.

Já vím, že TerraSancta byla jeden čas velice úspěšný server. I když populace už taková není stále běží. K tomuto serveru se přidal další.

Nová TerraSancta 2. Server

Server s uplně novou mapou, která je obsáhlá, je zde mnoho nových možností, mnoho nových způsobů obchodu, spolupráce a bojů.

Je to jedna z nejnovějších map a je velmi důkladně propacovaná.

Sešli se zde snad všechny CZ/SK klany a hráči z dalekých koutů, zapadlého ČeskoSlovenského státu (Ano, my češi, jsme si Vás zase podrobili jak malé děcka! Proto Československo)

Během příštího týdne, nejspíše dostanu ban. Ale vy určitě přiďte okusit něco nového !!! Osobně jsem z toho velice nadšen :)
Image


Majkl3526
 
Posts: 1
Joined: 05 Sep 2016, 17:55

Re: Kvalitní servery pro CZ/SK komunitu

Post by Majkl3526 » 18 Oct 2020, 10:22

Ahojte, po dlhej dobe sa vracam k Life is feudal s vlastným serverom. Takže ak máte chuť na terraforming a ROLE hru pridajte sa. CZ-SK Medieval (Role server PVE) PVP event :beer:

Return to Česko slovenská diskusia