Aktuálne dianie na MMO mape

Toto je české a slovenské fórum pre hlavnú diskusiu o hre "Life is Feudal"

Sainse1

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 11 Mar 2017, 14:34

Asi si to nečetl celé.

Samozřejmě ničemu by to vlákno nepomohlo. Poukazoval jsem na to, že tu někdo založí vlákno "v dobrým slovu" aby dělal jak informuje o dění na MMO, ale ve finále, je to spíše takový nábory vlákno, kde se ukazuje jak je někdo hrozně silnej a jak u ostatních si nikdo neškrtne.

Jinak máš asi pravdu

Filipsss
Beta Tester

Post by Filipsss » 21 Apr 2017, 06:27

Nový test run vlny #1 začína už budúci týždeň.

Filipsss
Beta Tester

Post by Filipsss » 28 Apr 2017, 05:27

Nový test run je tu.

Changenotes:
http://lifeisfeudal.com/forum/post99632/

Chuto
Beta Tester

Post by Chuto » 04 May 2017, 17:38

No, tak dám priebežné info Z tejto vlny.
1. Nový launcher funguje dobre a sú minimálne problémy pripojiť sa :Yahoo!:
2. servery nepadajú. crash som mal iba 1-2x aj to z dôvodu eagov a prechodov na zalagované servery.
3. Prechody serverov sú stále problém ale existuje spôsob ako bezpečne prejsť (bez straty kona).
4. LAG. vel'ky problém od spustenia vlny. už našli dôvod a fix bude zajtra, tj piatok.
5. personal Claim - funguje, len musíte vediet ako ho rozšírit (nerastie sám od seba len tak)

vzhladom na lagy mnoho ludi nehrá. Ak v piatok fixnú lag, tak bude cez víkend JH. uvidíme čo na to povedia servery.

Chuto
Beta Tester

Post by Chuto » 06 May 2017, 21:15

No, tak sobotné JH bol vel'ky Lagfest. 100 bojovníkov šlo na juh, to bol zhruba 250-300 Ping, Čož nieje taká katastrofa. Po pridaní nového patchu tesne pred JH Ping skočil na 1500. následne bolo rozhodnuté, že v takych lagoch je to nehraténé a vojsko sa pobralo domov, kde sa následne odohral boj medzi BP a USH. Lagy, lagy, lagy... BP porazilo USH.

Medzitym malá skupina z BP ostala na juhu so zámerom dostat' sa k Csk, čo sa asi po 10 min stavania rebríka pod palbou bez vlastných strát aj podarilo. Následne krátka inšpekcia a bol koniec JH.

verím, že do zajtra fixnú opäť lagy pri vel'kých počtoch hráčov na serveri, inak žiadne velké bitky nebudú.

Btw. som príjemne prekvapeny že prechody cez servery už tak neblbnú.

Chuto
Beta Tester

Post by Chuto » 08 May 2017, 20:55

Nedeľné JH? fu... pokazili čo sa dalo, tak to radšej vypli a urobili rollback 4 hodiny dozadu.
Ale, jedno čo ma ako tak teší, že keď fungujú prechody /nie vždy a všade/, tak som aspoň zatiaľ nepostrehol, že by nejak veľmi prichádzame o kone. Stalo sa mi, že som párkrát prešiel server a zamrzlo mi to s tým, že som nevidel svoju postavu. Pred časom keď som sa relogol, tak som prišiel o kona, teraz.. neviem ako to urobili, ten kôň je na mieste kde mi to seklo a nie pod textúrou ako v minulosti. Takže aspoň malý úspech dev. teamu. :Yahoo!:

Return to Česko slovenská diskusia