Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Moderator: Falkvard

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Sainse1 » 25 Jan 2017, 18:00

Kutasjarda wrote:
Sainse1 wrote:Nevermind často mluví ani neví o čem.

Tím ho nechci urážet, určitě se někdy může jevit jako v pohodě týpek.

Nicméně ano, nevyšel na duel. Dále bych chtěl říct, že se tu Nevermind ohováral, že si BIA nic nepostavila a zabrala hrad... No... Vám taky postavil hrad z 90% Gryn v GM módu a je to všeobecně známá věc....

Mě neštve jedno ani druhý, ať si dělá kdo chce co chce, ale vážně by si každý měl kouknout do huby než z ní něco vypustí.

Jinak Nevermind nevztahuj to jako urážku, ale jako konstatování faktů, jak často říkám. Všechno co tu teď píšu je pravda o věcech co byly, nikoli pohádky na dobrou noc. A jelikož je už půl jedný, tak tobě i ostatním tu dobrou noc přeji.
Placas paty pres devaty. Sam se na ten hrad vozil nakopanej kamen a nasekany drevo. Myslis ze mam jen tak skillcap 2200 z 3000 od gm? Dreli jsme tam jak mezci aby ten hrad stal. Vykacel jsem vsechny stromy v claimu, sazel stromy atd. To same delali i ostatni. To ze mel Gryn gm prava je mozny ale ne na 90% hradu.


:Bravo:

https://postimg.org/image/j2ia4kyqx/
https://postimg.org/image/93xbi3pbd/
https://postimg.org/image/67aahtjhl/
https://postimg.org/image/pxvpk6f5l/
Image


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Martinkardos83 » 25 Jan 2017, 18:25

Sainse1 wrote:
Kutasjarda wrote:
Sainse1 wrote:Nevermind často mluví ani neví o čem.

Tím ho nechci urážet, určitě se někdy může jevit jako v pohodě týpek.

Nicméně ano, nevyšel na duel. Dále bych chtěl říct, že se tu Nevermind ohováral, že si BIA nic nepostavila a zabrala hrad... No... Vám taky postavil hrad z 90% Gryn v GM módu a je to všeobecně známá věc....

Mě neštve jedno ani druhý, ať si dělá kdo chce co chce, ale vážně by si každý měl kouknout do huby než z ní něco vypustí.

Jinak Nevermind nevztahuj to jako urážku, ale jako konstatování faktů, jak často říkám. Všechno co tu teď píšu je pravda o věcech co byly, nikoli pohádky na dobrou noc. A jelikož je už půl jedný, tak tobě i ostatním tu dobrou noc přeji.
Placas paty pres devaty. Sam se na ten hrad vozil nakopanej kamen a nasekany drevo. Myslis ze mam jen tak skillcap 2200 z 3000 od gm? Dreli jsme tam jak mezci aby ten hrad stal. Vykacel jsem vsechny stromy v claimu, sazel stromy atd. To same delali i ostatni. To ze mel Gryn gm prava je mozny ale ne na 90% hradu.


:Bravo:

https://postimg.org/image/j2ia4kyqx/
https://postimg.org/image/93xbi3pbd/
https://postimg.org/image/67aahtjhl/
https://postimg.org/image/pxvpk6f5l/

No to su ale novinky. Zaujimave. To museli robit dobri stavitelia. Koho je to asi tak hrad? Ahaaaa to je predsa hrad Ironclad na servery Bohemia, ktory stavali "bez gm modu". Rešpekt pred vami.


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Martinkardos83 » 26 Jan 2017, 20:58

Kutasjarda reagujem na tvoju otazku , ku videu dobyvania hradu ragnarokov. V hre nas bolo cca 12 a priamo utoku sa zucastnilo cca 9-10 ludi. A kolko ludi branilo spolu ich hrad, to naozaj neviem kolko vas dohromady bolo.

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Caffe » 27 Jan 2017, 07:17

Však nakoniec neviem či to môže admin pozrieť v databáze koľko nás tam vtedy bolo s označením BIA, ale ak sa to dá tak nech sem zlatas alebo Alan hodí to číslo aj s menami ale v útoku nás myslím nebolo naoza jviac ako 10 a to rátaj že 4 ľudí zamestnával Katapult ( strelec z katapultu, jeden v bani čo shapoval strely a dvaja čo ich nosili z bane ku katapultu). Takže keď už reálne zobraziť tú situáciu. Mali sme 3 lancerov a to oni odviedli 90percent roboty na bojisku mimo hrad. Nablizsie k číslu koľko nás tam bolo je vidno, keď sme sa dostali do hradu a bojovalo sa pred keepom Ragnarokov. Tam nás vidno takmer všetkých pokope. Však nakoniec to je vidno aj na videu. Ja a ďalší sme sa takmer ani nepohli z bane, teda až do momentu, kedy bolo možné sa dostať do hradu . Takže taká bola reálna situácia a žiadnych 20 ľudí, neviem kde si to zobral. Toľko ľudí od nás sme v jeden moment teraz na bohemke ani nemali. Dúfam Kutasjarda , že ku tomu videu ti také vysvetlenie stačí. Ak by ti ešte niečo nebolo jasné , tak sa opýtaj. Takže pozeraj a uč sa.


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Kutasjarda » 27 Jan 2017, 13:27

Caffe wrote:Však nakoniec neviem či to môže admin pozrieť v databáze koľko nás tam vtedy bolo s označením BIA, ale ak sa to dá tak nech sem zlatas alebo Alan hodí to číslo aj s menami ale v útoku nás myslím nebolo naoza jviac ako 10 a to rátaj že 4 ľudí zamestnával Katapult ( strelec z katapultu, jeden v bani čo shapoval strely a dvaja čo ich nosili z bane ku katapultu). Takže keď už reálne zobraziť tú situáciu. Mali sme 3 lancerov a to oni odviedli 90percent roboty na bojisku mimo hrad. Nablizsie k číslu koľko nás tam bolo je vidno, keď sme sa dostali do hradu a bojovalo sa pred keepom Ragnarokov. Tam nás vidno takmer všetkých pokope. Však nakoniec to je vidno aj na videu. Ja a ďalší sme sa takmer ani nepohli z bane, teda až do momentu, kedy bolo možné sa dostať do hradu . Takže taká bola reálna situácia a žiadnych 20 ľudí, neviem kde si to zobral. Toľko ľudí od nás sme v jeden moment teraz na bohemke ani nemali. Dúfam Kutasjarda , že ku tomu videu ti také vysvetlenie stačí. Ak by ti ešte niečo nebolo jasné , tak sa opýtaj. Takže pozeraj a uč sa.
A to ze vas na lenci bylo 6 ne 3 to si taky vymyslim ze?

A co vam prijde divneho na tech srceenech od sainse ? Nikdy jste nepostavili budovu co ma 100Q? Nam treba kovarna tvala postavit mesic. Samozrejme to jde postavit i s GM pravy,ale proc? To bychom nikdy nic nedokazali a jen hloupe zvatlali jako nekteri tady. :-)

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Caffe » 27 Jan 2017, 14:17

Samozrejme že klameš Kutasjarda, ja ti ich dám aj menovite . Boli to : Chuto, Falkvard, Filipsss. Neviem o nikom inom že by mal Lance. Ty o niekom vieš? Chlapi z BIA prosím prihláste sa ak mal niekto z vás pri obliehaní hradu Ragnarokov Lance a zabudol som na vás. To sa len tebe Kutasjarda zdalo že bolo 6 lancerov. To že niekto sedí na koni ešte neznamená že je lancer, to musí mať aj ten lance ale nevadí naučíš sa, chce to len čas. Budeme tak s tebou jednať , že všetko sa naučíš len potrebuješ čas, aby si dokázal rozoznať veci. Prosím ak sa ti dá , napíš mi v ktorej minúte na videu vidíš 6 lancerov.
Edit: Myslím 6 lancerov od nás , nie všetkých čo sú na obrazovke , aby sme sa rozumeli.
Edit2: Zabudol som ešte napísať ku tomu vášmu hradu, a keď ťa teda môžem citovať: " Dreli sme jak mezci, aby ten hrad stál". Tak áno len by som to upravil, že dreli sme jak mezci v GM mode aby ten hrad stal. Ja viem, však aj v GM mode chvíľu trvá kým ten príkaz na materiál nahodis, tak áno, dreli ste jak mezci.
Edit3: Stále si nenapísal ako si prišiel na to , že nás pred hradom Ragnarokov bolo 20. Vieš to sa len snažíme pochopiť tvoje myšlienkové pochody. Ale nabuduce vieš čo urobíme. Na začiatku boja otvoríme zoznam players a zoscrolujeme až na spodok aby bolo vidno koľko nás tam je. Prepáč ale absolútne nás to nenapadlo, každý sa učí.
Last edited by Caffe on 27 Jan 2017, 15:24, edited 2 times in total.

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Falkvard » 27 Jan 2017, 14:51

Kutasjarda wrote:A co vam prijde divneho na tech srceenech od sainse ? Nikdy jste nepostavili budovu co ma 100Q? Nam treba kovarna tvala postavit mesic. Samozrejme to jde postavit i s GM pravy,ale proc? To bychom nikdy nic nedokazali a jen hloupe zvatlali jako nekteri tady. :-)


Už vidím jak jste za ty dva měsíce od wipu vyšlechtili bylinky na 90+ kvalitu, abyste z nich udělali 100q vostaskus, ze kterýho jste pak udělali 100q metal bandy, abyste mohli udělat 20k vaničky a z nich vytáhnout 100q kůže na tu blookerku a kovárnu;)


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Kutasjarda » 27 Jan 2017, 15:32

Falkvard wrote:
Kutasjarda wrote:A co vam prijde divneho na tech srceenech od sainse ? Nikdy jste nepostavili budovu co ma 100Q? Nam treba kovarna tvala postavit mesic. Samozrejme to jde postavit i s GM pravy,ale proc? To bychom nikdy nic nedokazali a jen hloupe zvatlali jako nekteri tady. :-)


Už vidím jak jste za ty dva měsíce od wipu vyšlechtili bylinky na 90+ kvalitu, abyste z nich udělali 100q vostaskus, ze kterýho jste pak udělali 100q metal bandy, abyste mohli udělat 20k vaničky a z nich vytáhnout 100q kůže na tu blookerku a kovárnu;)
Vsechno je to celkem pohoda :-) Ale nekdo se tu chvastal ajk je nejlepsi stavitel na lifku, ale asi tomu tak neni :-)

Edit: Obchod myslim byl kdyz jsme dokoncovali kovarnu 100q bilinky byly na prodej v obchodu na ostaskusy jsme material nakopali jeste pred dokoncenim hradu.. To ze jsem v zahradkach zacal pestovat 100q biliny to bylo az nedavno. Ale ostatni vas nemusi zajimat jelikoz to jak stavime nebo nestavime do toho vam panove nic neni. My si myslime sve a vy to o nas,ale pravda je na nasi strane :-)
Last edited by Kutasjarda on 27 Jan 2017, 15:38, edited 1 time in total.


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Kutasjarda » 27 Jan 2017, 15:35

Caffe wrote:Samozrejme že klameš Kutasjarda, ja ti ich dám aj menovite . Boli to : Chuto, Falkvard, Filipsss. Neviem o nikom inom že by mal Lance. Ty o niekom vieš? Chlapi z BIA prosím prihláste sa ak mal niekto z vás pri obliehaní hradu Ragnarokov Lance a zabudol som na vás. To sa len tebe Kutasjarda zdalo že bolo 6 lancerov. To že niekto sedí na koni ešte neznamená že je lancer, to musí mať aj ten lance ale nevadí naučíš sa, chce to len čas. Budeme tak s tebou jednať , že všetko sa naučíš len potrebuješ čas, aby si dokázal rozoznať veci. Prosím ak sa ti dá , napíš mi v ktorej minúte na videu vidíš 6 lancerov.
Edit: Myslím 6 lancerov od nás , nie všetkých čo sú na obrazovke , aby sme sa rozumeli.
Edit2: Zabudol som ešte napísať ku tomu vášmu hradu, a keď ťa teda môžem citovať: " Dreli sme jak mezci, aby ten hrad stál". Tak áno len by som to upravil, že dreli sme jak mezci v GM mode aby ten hrad stal. Ja viem, však aj v GM mode chvíľu trvá kým ten príkaz na materiál nahodis, tak áno, dreli ste jak mezci.
Edit3: Stále si nenapísal ako si prišiel na to , že nás pred hradom Ragnarokov bolo 20. Vieš to sa len snažíme pochopiť tvoje myšlienkové pochody. Ale nabuduce vieš čo urobíme. Na začiatku boja otvoríme zoznam players a zoscrolujeme až na spodok aby bolo vidno koľko nás tam je. Prepáč ale absolútne nás to nenapadlo, každý sa učí.
Od nas tam jsem byl jen Ja,Nemeles, Gryn a Yakuza ten je z Kysuce tak ze z Ironclad jen 3 nebylo nas 6 :-),ale u vas se to nejak neschoduje :-) Nekdo mele paty pres devaty :-)

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Caffe » 27 Jan 2017, 15:41

Falky nechaj ho veď všetkých tu presvedčil , že to všetko je vlastne pohoda a guilda Ironclad je najlepšia ( v GM mode) pri stavaní hradu. Včera sme sa zrovna rozprávali o tom ako náročné je teraz postaviť Blacksmith shop v 100q. Tak sme sa teraz dozvedeli že je to vlastne pohoda. Ale nejde len o Blacksmith shop. Veď tých fotiek tam bolo viac a taktiež plus brány ktoré ani na fotkách neboli. Však Kutasjarda , takže 95 percent hradu v 100 q je vlastne pohoda. Ty stále čakáš , že tomuto niekto uverí.
Edit: Však napíš čo sa u nás nezhoduje, lebo si to nenapísal tak teraz neviem. 3x Lancer, 4X obsluha katapultu, 2-3 infantry, to je dohromady 9-10 ľudí , tak neviem čo sa nezhoduje. Ja som nikde nenapísal že či vás bolo 6,8,10,20. To ty si tvrdil že my sme mali 6 lancerov. Ja som ti napísal že my sme mali 3. To je vsetko. A myslím , že to nie je dôležité. Bolo Vás celkovo guildy čo som napísal viac ako nás a to nemozes žiadnym spôsobom poprieť. To že ste 3 Ironcladi a 1 Yakuza išli na istú smrť , za to ja nemôžem. A dobre že to hovoríš, takže do zoznamu guild môžem dopísať aj guildu Matriarchat nech to ma poriadne grády, pretože aj tá sa zúčastnila útoku na náš útočný tábor.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Sainse1 » 27 Jan 2017, 15:59

Nevermind je zamotán do svých lží.

Nejdřív tvrdí, že dřeli jak mezci, potom napíše že si to nechali vyflattovat od GM ... Potom napíše, že si ty suroviny udělali a že jim to trvalo měsíc, a potom napíše že si ty suroviny koupili v obchodě skoro hned.

:fool:
Image


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Chuto » 27 Jan 2017, 16:26

Hold,
pravda je niekedy .... :Search: kľukatá :Search:


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Martinkardos83 » 27 Jan 2017, 16:29

Ale Sainse tiez ho nechaj. Ved kto cital celu tu genezu jeho prispevkov tak vie, ze Kutasjarda (Nevermind) len pise ako sa mu to hodi a uz fakt pomaly ani sam nevie co napisal 5 prispevkov dozadu. Ved ak Kutasjarda prestane tak tu bude prispievat len BIA a mozno sem tam ty nieco napises. Mozno Haci sa sem tam ozve ak bude chciet nieco vyprovokovat ale keby nebol Kutas , tak stratime dobru zabavu. Ved ty uz teraz nie si s nami ale pocitam ze zabavu musis mat z toho aj ty paradnu. Kutas je jednoducho Kutas to uz vieme, ten je tu uz ako hradny ...., ako sa to len nazyval ten s tymi zvoncekmi na koci ciapky, no vsak vies koho myslim. Takze ja osobne cakam na dalsie mudrosti hradneho ....
Edit: Len sa divime ako ta tvoji spoluhraci najma Haba a Nemeles nechavaju taketo veci pisat. Dufam ze toto forum sleduju.


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Kutasjarda » 27 Jan 2017, 18:19


CONTENTS OF THIS POST HAVE BEEN HIDDEN DUE TO THE PROVOCATIVE ATTITUDE AND INSULTS

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Falkvard » 27 Jan 2017, 18:53

Zabít někoho o strom je to nejlepší co můžeš udělat - je to instakill a ani neztratíš alignment:)

A co se týče toho že sainse je lama, no, i ty i já víme, že to tak není. Ty, když tě vyzve na duel, zbaběle se na něco vymluvíš a radši tu o něm budeš psát nesmysly, protože si naivně myslíš, že tady máš aspoň nějakou šanci proti němu vyhrát argumentama. A já? Ano, já jsem mu napsal, jestli by mě nenaučil bojovat - protože vím, že je to jeden z nejlepších (ne-li nejlepší) českých PvPčkařů v boji nablízko, a narozdíl od tebe mám zájem naučit se něco od těch, kteří jsou lepší než já.

Jo a co se týče 10 v 1 - Life is Feudal


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Kutasjarda » 27 Jan 2017, 22:27

Falkvard wrote:Zabít někoho o strom je to nejlepší co můžeš udělat - je to instakill a ani neztratíš alignment:)

A co se týče toho že sainse je lama, no, i ty i já víme, že to tak není. Ty, když tě vyzve na duel, zbaběle se na něco vymluvíš a radši tu o něm budeš psát nesmysly, protože si naivně myslíš, že tady máš aspoň nějakou šanci proti němu vyhrát argumentama. A já? Ano, já jsem mu napsal, jestli by mě nenaučil bojovat - protože vím, že je to jeden z nejlepších (ne-li nejlepší) českých PvPčkařů v boji nablízko, a narozdíl od tebe mám zájem naučit se něco od těch, kteří jsou lepší než já.

Jo a co se týče 10 v 1 - Life is Feudal
Nejlepsi pvpckar v boji na blizko? To me chces rozesmat vid? Nejlepsi pvpcka na blizko i s Lancou je Nemeles od nas z Ironclad :-) Ja jsem mozna lama ze nedojdu na duel, ale moje pvp neni dobre ucim se :-) ale to vy co se tu porad vytahujete a machrujete nevite :-)

Nejlepsi stavitel na Lifku je Gryn a nejlepsi pvpckar je Nemeles to si zapamatuj :-)

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Falkvard » 27 Jan 2017, 23:01

Kutasjarda wrote:Nejlepsi pvpckar v boji na blizko? To me chces rozesmat vid? Nejlepsi pvpcka na blizko i s Lancou je Nemeles od nas z Ironclad :-) Ja jsem mozna lama ze nedojdu na duel, ale moje pvp neni dobre ucim se :-) ale to vy co se tu porad vytahujete a machrujete nevite :-)

Nejlepsi stavitel na Lifku je Gryn a nejlepsi pvpckar je Nemeles to si zapamatuj :-)


Nemeles je fakt dobrej, to respekt. Ale myslím že nejlepší není. Bohužel máme na Bohemce ban, takže síly poměříme znovu nejspíš až na mmo (ne se mnou samozřejmě, já jsem PVP noob).

Z čeho soudíš že Gryn je nejlepší stavitel? Teda kromě toho že si v gm modu vykouzlí (nebo v "obchodě" koupí) 100q materiály aby udělal 20k stavby? To mě zajímá, protože já jsem momentálně v BIA hlavní stavitel a moje hrady testovali Masoni (ale to jsou oproti vám asi úplný lamy jak tě tak čtu) - rád se něco přiučím od takovýho profíka.

No ty zas nebuď skromný, vždyť si nejlepší shitposter - tebe si tu bude každý pamatovat hodně dlouho.

Edit:Teda vy jste tak dobrá gilda že mám normálně chuť se přidat.
Last edited by Falkvard on 27 Jan 2017, 23:04, edited 1 time in total.

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Pajkazed » 27 Jan 2017, 23:03

Jsi dobrý hospodář Kutas.
V tvých očích je v tom tvojem kurníku nejlepší stádo slepic. :good:
8-)

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Caffe » 27 Jan 2017, 23:05

Však to mi Kutas vieme , že ste najlepší. Najlepší staviteľ, najlepší bojovník, najlepší shitposter. Všetko naj je z Ironclad. Falky vieš , hrad v ktorom býva Kutas testuje zub času. A to keď odolá tak to, tak bude asi fakt najlepší.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Sainse1 » 28 Jan 2017, 00:51

Kutasjarda wrote:
Falkvard wrote:Zabít někoho o strom je to nejlepší co můžeš udělat - je to instakill a ani neztratíš alignment:)

A co se týče toho že sainse je lama, no, i ty i já víme, že to tak není. Ty, když tě vyzve na duel, zbaběle se na něco vymluvíš a radši tu o něm budeš psát nesmysly, protože si naivně myslíš, že tady máš aspoň nějakou šanci proti němu vyhrát argumentama. A já? Ano, já jsem mu napsal, jestli by mě nenaučil bojovat - protože vím, že je to jeden z nejlepších (ne-li nejlepší) českých PvPčkařů v boji nablízko, a narozdíl od tebe mám zájem naučit se něco od těch, kteří jsou lepší než já.

Jo a co se týče 10 v 1 - Life is Feudal
Nejlepsi pvpckar v boji na blizko? To me chces rozesmat vid? Nejlepsi pvpcka na blizko i s Lancou je Nemeles od nas z Ironclad :-) Ja jsem mozna lama ze nedojdu na duel, ale moje pvp neni dobre ucim se :-) ale to vy co se tu porad vytahujete a machrujete nevite :-)

Nejlepsi stavitel na Lifku je Gryn a nejlepsi pvpckar je Nemeles to si zapamatuj :-)


Ten kdo PvP neumí, nemůže ani hodnotit kdo je nejlepší a kdo nejhorší :ROFL: :ROFL: :ROFL:
Image


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Kutasjarda » 28 Jan 2017, 02:23


CONTENTS OF THIS POST HAVE BEEN HIDDEN DUE TO THE PROVOCATIVE ATTITUDE AND INSULTS

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Sainse1 » 28 Jan 2017, 13:30

Víš, jde vidět že o PvP nevíš zdaleka nic. Mohl bych ti to vysvětlit, ale nepochopil bys. Ano nemeless mě jeden zabil 3x, 3x když mi zbývalo 50hp od Lance.

1x Když jsem byl nahatý a nešel jsem fightovat ale blbnout.

Nemeless je dobrý, ale ještě mu chybí větší rozhled.
Image


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Kutasjarda » 29 Jan 2017, 00:44

Sainse1 wrote:Víš, jde vidět že o PvP nevíš zdaleka nic. Mohl bych ti to vysvětlit, ale nepochopil bys. Ano nemeless mě jeden zabil 3x, 3x když mi zbývalo 50hp od Lance.

1x Když jsem byl nahatý a nešel jsem fightovat ale blbnout.

Nemeless je dobrý, ale ještě mu chybí větší rozhled.

Ty umis velky kulovy. Bylo to 4x a ty si ho na duel nezavil ani jednou

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Caffe » 29 Jan 2017, 09:56

Na stránke serveru Bohemka je že Nemeles zabil Sainse ku tomuto momentu 13x a Sainse Nemelesa 5x.Neviem za akých okolností to bolo a v podstate ma to ani nezaujíma pretože taketo suché konštatovanie koľko krát kto koho zabil, presne toto nie je Life is feudal. Ak vyhráme bitku o hrad alebo akúkoľvek inú tak mi je úplne jedno kto ma koľkokrát zabil , jednoducho sme vyhrali a hotovo. Presne ako písal Pajkazed, ak niekto vyzdvihuje svoj výkon nad výkon guildy tak je to len jeho egozentrizmus. Ja som ale nevidel že by sa tu Nemeles ohanal aký je najlepší , to len Kutasjarda má potrebu všetkým naokolo niečo dokazovať. Ja v podstate ani neviem čo vlastne chce dokázať.


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Kutasjarda » 29 Jan 2017, 11:00

Caffe wrote:Na stránke serveru Bohemka je že Nemeles zabil Sainse ku tomuto momentu 13x a Sainse Nemelesa 5x.Neviem za akých okolností to bolo a v podstate ma to ani nezaujíma pretože taketo suché konštatovanie koľko krát kto koho zabil, presne toto nie je Life is feudal. Ak vyhráme bitku o hrad alebo akúkoľvek inú tak mi je úplne jedno kto ma koľkokrát zabil , jednoducho sme vyhrali a hotovo. Presne ako písal Pajkazed, ak niekto vyzdvihuje svoj výkon nad výkon guildy tak je to len jeho egozentrizmus. Ja som ale nevidel že by sa tu Nemeles ohanal aký je najlepší , to len Kutasjarda má potrebu všetkým naokolo niečo dokazovať. Ja v podstate ani neviem čo vlastne chce dokázať.
To presne delate vy a vase BIA. Machrujete a vytahujete se nad ostatni. To je vase vlastnost a ta vam zutane do doby nez BIA zanikne.


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Mishsuli » 29 Jan 2017, 11:14

Kutasjarda wrote:
Caffe wrote:Na stránke serveru Bohemka je že Nemeles zabil Sainse ku tomuto momentu 13x a Sainse Nemelesa 5x.Neviem za akých okolností to bolo a v podstate ma to ani nezaujíma pretože taketo suché konštatovanie koľko krát kto koho zabil, presne toto nie je Life is feudal. Ak vyhráme bitku o hrad alebo akúkoľvek inú tak mi je úplne jedno kto ma koľkokrát zabil , jednoducho sme vyhrali a hotovo. Presne ako písal Pajkazed, ak niekto vyzdvihuje svoj výkon nad výkon guildy tak je to len jeho egozentrizmus. Ja som ale nevidel že by sa tu Nemeles ohanal aký je najlepší , to len Kutasjarda má potrebu všetkým naokolo niečo dokazovať. Ja v podstate ani neviem čo vlastne chce dokázať.
To presne delate vy a vase BIA. Machrujete a vytahujete se nad ostatni. To je vase vlastnost a ta vam zutane do doby nez BIA zanikne.


Ano Kutasko,, moc dobre to tu vidiet kto tu machruje,, vy nedobytni,, neporazitelni IRONCLAAAAADIIII,,,, slava vam,, :) len dufam ze budete mat na MMOcku vlastny claim aby tam ta vasa velkost dobre vynikla :)

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Falkvard » 29 Jan 2017, 13:10

Kutasjarda wrote:To presne delate vy a vase BIA. Machrujete a vytahujete se nad ostatni. To je vase vlastnost a ta vam zutane do doby nez BIA zanikne.


Můžeš mi tu prosím dát odkaz na nějaké posty kde se vytahujem nebo machrujem? Omýláš to tu pořád dokola, ale mohl bys to taky něčím podložit. Zatím jsem tu viděl akorát tebe machrovat, že Nemeles je nej a Gryn je nej a BIA a Sainse že jsou nuly.

Než BIA zanikne... Máš docela silný slova na to že jsi v téhle hře zatím nic nedokázal. Ostatně to máš od začátku cos přišel na tohle fórum.


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Frazer » 29 Jan 2017, 15:57

Že se s tím kutsrajdou bavíte ještě :)

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Falkvard » 29 Jan 2017, 16:29

Frazer wrote:Že se s tím kutsrajdou bavíte ještě :)


Účelem fóra je, aby se tu lidi něco dozvěděli. Ne aby se tu šířily lži a pomluvy. Dokud sem bude někdo psát lži a pomluvy, je potřeba proti tomu bojovat.

Edmund Burke wrote:The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Post by Frazer » 29 Jan 2017, 17:56

To sem taky někde uprostřed tohohle fora říkal, ale ted už je to spíš házení hráchu na zeď :)

Return to Off Topic