Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Moderator: Falkvard

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 12 Sep 2017, 08:24

Kazar wrote:Tvoj server hibernuje 90% času a ty povieš že ide stabilne. :ROFL:


A hele kdo se ukázal, píše Kazar a nebo Caffe?

Víš co je to hibernace? To je když je server vypnutej, tu funkci máš i u počítače. ;)

Já nevím o tom že bych vypínal hráčům server s lif, narozdíl od někoho, že.. ;)

User avatar
Noumenka
True Believer
 
Posts: 6
Joined: 10 Jun 2016, 19:24
Location: Czech Republic

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Noumenka » 12 Sep 2017, 08:54

Haci wrote:
Filipsss wrote:
Haci wrote:
Filipsss, neupravuj mi příspěvky prosím.. Díky

A sám Pan Falkvard.

Doktore, rád necháváš mazat přispěvky, lidem co napíšou svůj názor? Jen proto že lezeš do správné díry?

Přijde ti to normální?

Určitě máš svoje tvrzení neprůstřelně podložený, když opět poukazuješ..

PS: Ano, rád pokládám otázky. Ale málo kdy dostanu jasnou odpověd viz. Caffe. Místo toho jen blábol a urážky..

Rád Caffe píše za Kazara aby bylo vidět že má argumenty? Proč Kazar několikrát psal z jiného účtu, protože jeho slovo ztratilo váhu?
Falkvarde, vy máte tolik špíny za nechtama a nedokážete se normálně bránit, než gifama YT a urážkama..

Jedte si tu svou, psal jsem sem jen proto že tu Kazar zase něco rozjel a vždy budu psát když napíše nějakou hloupost aby mlžil..

To jak se ktomu stavíte a říkáte si tomu shitpost, je jen problém u Vás, neklamte a jednejte na rovinu, pak se někam posunete.


k

Image


Tenhle klam tu byl už několikrát ;)

Kolik procent CZ/SK hráčů? A kolik zahraničních? :)
Tohle už je asi 5 pokus o server, vždy životnost max měsíc. :ROFL:

Takže jo no, jedte si hosting pro zahraniční hráče ;-)

Edit: Když pozveme zahraniční hráče na Terra, tak ti tenhle scren uděláme taky ;)

kk




Haci,trochu ti vysvětlím,proč je dobré mít životnost serveru jak tu píšeš max měsíc.
1)BIA chce jít na mmo,takže tím že máme u nás zahraniční Clany je super(víme jak přemýšlí,víme jak ovládají pvp,jak si staví hrady...)
2)Díky tomu že chodíme nebo zakládáme servery,které mají jak si psal životnost max měsíc se zdokonalujeme(náš stavitel se hlavně stále zdokonaluje,naši bojovníci se zdokonalují)PROTOŽE O TOM TO JE!
3)Když chceš přežít na mmo=musíš umět hrát bez pravidel.
Takže ano,to že máš server který jede i pul roku je super,ale lidi se teda u tebe nikdy nebudou zdokonalovat.Hodně štěstí na MMO.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 12 Sep 2017, 09:19

No vidíte a pak kdo se na kom střídá. Vid Cafe, něco si psal o třech mušketýrech.

Inu...

1. Chtěl jsem tim říc, že poskládat 64 hráčů na server který se skládá z 1% čechoslováků a to ostatní je zahraniční komunita. V tom nevidím nic závratnýho a dá se to. Proto sem moc nechápal proč to sem Filipssss dal. Už třeba jen z důvodu jak se jmenuje tenhle topic. A o co se snaží CZ/SK.
2. Je dobře že si zakládáte servery pro zdokonalení ve svých řadách. Myslím si ale že není dobré ovlivnovat tím hraní hráčům co s hrou začínají a následně jim to vypnout. Pak bych zvážil jestli má být v názvu serveru PvE, když je ten server účelný a časově omezený. Rozhodně ale vaše věc.
3. I my máme testovací servery na které chodí zahraniční komunita, kde se učíme hrát a poznávat hru bez pravidel + eventy.
4. TerraSancta hostuje server s lif už od roku 18.11.2015, nejede jen půl roku a neberem hráčům možnost hrát.

5. trochu se to tu dává jiným směrem. Než začnete psát zase něco o shitpostu. Uvědomte si, kdo tu vede konverzaci a kdo kam jí směřuje.

Takže tak...

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Sainse1 » 12 Sep 2017, 10:58

Noumenka wrote:


Haci,trochu ti vysvětlím,proč je dobré mít životnost serveru jak tu píšeš max měsíc.
1)BIA chce jít na mmo,takže tím že máme u nás zahraniční Clany je super(víme jak přemýšlí,víme jak ovládají pvp,jak si staví hrady...)
2)Díky tomu že chodíme nebo zakládáme servery,které mají jak si psal životnost max měsíc se zdokonalujeme(náš stavitel se hlavně stále zdokonaluje,naši bojovníci se zdokonalují)PROTOŽE O TOM TO JE!
3)Když chceš přežít na mmo=musíš umět hrát bez pravidel.
Takže ano,to že máš server který jede i pul roku je super,ale lidi se teda u tebe nikdy nebudou zdokonalovat.Hodně štěstí na MMO.


Filipsss wrote:Hači mne je uplne jedno čo si pisal na fore. Ale pre poriadok, napisem ti sem moj postoj:

Pocas krizy v BIA bola uhorkova sezona a nudil som sa. Tak reku zistim kde niekto hra. Na terre hral Hanz a pod inym menom Chuligan, obaja tak asi 3 dni. Reku nejdem tam ako BIA (lebo by sme vyvolali paniku), ale pojdem si len zahrat (mozno podrazdit Chuta, ktory to sam chcel mimochodom). Oslovil som Chuligana ci ma miesto v claime. Hanz sa pridal, ze aspon bude sranda. Postavili sme si claim na odlahlom miesto aby sme nahodou zase niekoho nenakrkli. Na dalsi den sa o 19 lognem, vidim ze char a guilda je premenovana. V tomto momente som uz nemal v umysle sa vratit lebo som vedel, ze nas tam nechces. Az potom som sa dozvedel od chuligana, ze haci napisal nieco na forum. To co Hanz urobil, urobil na vlastnu past a v tom case vobec nebol v BIA.

Takze zhrnuto:
Tym ze si nas vyhodil:

1) Hanz sa vratil do BIA
2) Napadlo nas vytvorit vlastny server, (ktoremu sa dari skvele)
3) Prekonal som uhorkovu sezonu a znova mam chut hrat :D

Dakujem Hači :beer:


:ROFL: :ROFL: :ROFL:
Image

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Hanz_knife » 12 Sep 2017, 13:34

Hači alespoň nelži zase prosím tě ok? Na fóru se to rozjelo až poté, co jsi napsal ten shitpost že nás tam nechceš. Tak to prostě je.

Nechápu jako proč jsi mě tam tři dny uplně ignoroval i když jsem tam tři dny nic nekalého nedělal a hrál normálně pod svým profilem (a většinu času jen sbíral věci na monument a flatoval).
Nepochopím že za ty tři dny jsi nemohl napsat prostě hele nechci tě tu. Ok to bych řekl dobře, zarazilo by mě to že jseš holt furt takovej zabedněnec co neumí házet staré rozmíšky za sebe ale co už, bordel bych nezrobil a server pravděpodobně opustil.

Jenže co jsi udělal? Asi třetí den, kdy jsem se teda rozhodl, že nebudu samotařit (i když mi bylo líto rušit svůj claim) a přidal jsem se k těm pár (tak dobře ne pár ale tři asi no :D ) biákům jsem se najednou dočetl o tvém shitpostu na fóru. Opět i když jsi byl online a lidi od nás taky ani čárka např v globalu jako přečtěte si tohle a odkaz a prosím respektujte to.... ne, prostě jak se normálně jedná s lidma ti je asi fakt cizí takže místo toho někomu dát nick bia prolhanej lev (zvaž koupi encyklopedie zvířat) a bany.

Mimochodem...pravděpodobně mi věřit nebudeš ale to je fuk stejně ti musím zkazit radost: valná většina hráčů na serveru nepřišla na pozvání ale protože si server vybrala jako ten vhodný z nabídky serverů! Tak a teď ti může prasknout cévka! :D

Mimochodem ti co s hraním začínají by se serverům jako terrasancta měli právě vyhnout, mechaniky se tam naučí ale taky plno zlozvyků jakože například: je dovoleno naházet si super staty a nedostat ban, zabanovat někoho kdo je nad mé síly, zabanovat někoho koho zrovna nemusím, dostat od gm věci, nikdo mě nemůže zabít mám začátečnickou ochranu....
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 12 Sep 2017, 13:55

Hanz_knife wrote:Hači alespoň nelži zase prosím tě ok? Na fóru se to rozjelo až poté, co jsi napsal ten shitpost že nás tam nechceš. Tak to prostě je.

Nechápu jako proč jsi mě tam tři dny uplně ignoroval i když jsem tam tři dny nic nekalého nedělal a hrál normálně pod svým profilem (a většinu času jen sbíral věci na monument a flatoval).
Nepochopím že za ty tři dny jsi nemohl napsat prostě hele nechci tě tu. Ok to bych řekl dobře, zarazilo by mě to že jseš holt furt takovej zabedněnec co neumí házet staré rozmíšky za sebe ale co už, bordel bych nezrobil a server pravděpodobně opustil.

Jenže co jsi udělal? Asi třetí den, kdy jsem se teda rozhodl, že nebudu samotařit (i když mi bylo líto rušit svůj claim) a přidal jsem se k těm pár (tak dobře ne pár ale tři asi no :D ) biákům jsem se najednou dočetl o tvém shitpostu na fóru. Opět i když jsi byl online a lidi od nás taky ani čárka např v globalu jako přečtěte si tohle a odkaz a prosím respektujte to.... ne, prostě jak se normálně jedná s lidma ti je asi fakt cizí takže místo toho někomu dát nick bia prolhanej lev (zvaž koupi encyklopedie zvířat) a bany.

Mimochodem...pravděpodobně mi věřit nebudeš ale to je fuk stejně ti musím zkazit radost: valná většina hráčů na serveru nepřišla na pozvání ale protože si server vybrala jako ten vhodný z nabídky serverů! Tak a teď ti může prasknout cévka! :D

Mimochodem ti co s hraním začínají by se serverům jako terrasancta měli právě vyhnout, mechaniky se tam naučí ale taky plno zlozvyků jakože například: je dovoleno naházet si super staty a nedostat ban, zabanovat někoho kdo je nad mé síly, zabanovat někoho koho zrovna nemusím, dostat od gm věci, nikdo mě nemůže zabít mám začátečnickou ochranu....



No, ted si mi to opravdu natřel. A cévka určitě nepraská hele, ono já tam hráči nezvu, oni přicházejí sami. Nezapomen proč... ;)

Hači alespoň nelži zase prosím tě ok? Na fóru se to rozjelo až poté, co jsi napsal ten shitpost že nás tam nechceš. Tak to prostě je.

Kdopak že založil tenhle shitpost? Kdopak nám tu lže Hanz?
Připomenu: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II
Tak to prostě je ;-)

Nechápu jako proč jsi mě tam tři dny uplně ignoroval i když jsem tam tři dny nic nekalého nedělal a hrál normálně pod svým profilem (a většinu času jen sbíral věci na monument a flatoval).
Nepochopím že za ty tři dny jsi nemohl napsat prostě hele nechci tě tu. Ok to bych řekl dobře, zarazilo by mě to že jseš holt furt takovej zabedněnec co neumí házet staré rozmíšky za sebe ale co už, bordel bych nezrobil a server pravděpodobně opustil......


Taky nechápu proč klanu BIA musím stále něco opakovat. Vím říkal si že nejsi v BIA ale ta informace se ke mě dostala až po tom co sem ti dal BAN za tvůj bordel na serveru. Nemůžu vědět že jsi nestálej hráč.

Mimochodem ti co s hraním začínají by se serverům jako terrasancta měli právě vyhnout, mechaniky se tam naučí ale taky plno zlozvyků jakože například: je dovoleno naházet si super staty a nedostat ban, zabanovat někoho kdo je nad mé síly, zabanovat někoho koho zrovna nemusím, dostat od gm věci, nikdo mě nemůže zabít mám začátečnickou ochranu....

:shock:
To už si posoudí hráči sami ;-) Pokud máš důkaz o tom co píšeš sem sním. Zatím to beru jen jako výkřik do tmy, zhrzelého Hanze co dostal BAN na serveru, za to že dělal bordel... Jen lžeš a spekuluješ.

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Hanz_knife » 12 Sep 2017, 14:15

Je radost sledovat jak si z příspěvků jen vyzobáváš co se ti hodí :D
Image

Diskuse v tomhle vláknu se blížila ke konci dokud jsi nezačal ten svůj projekt bia incomming take cover. To že o bia jako celek na serveru nestojíš jsem věděl, ale vpravdu jsem netušil že jsi až takový zabedněnec abys banoval pro nic za nic pár lidí z guildy, s kterou jsi měl dříve nějaké neshody a o které sis v té době beztak myslel že spěje k zániku (přičemž funguje podstatně déle než tvůj rezervace gm server) Můžeš si sem vypisovat co chceš ale i tak kdybych já byl admin serveru, nikdy bych si nedovolil tě zabanovat za to že jsi přišel. Jiný hodnoty no, asi holt jinej gang bo co...
Ahojte,

tu je nestrihaný záznam z porady. Ospravedlňujem sa že sú tam postranné zvuky, nahrával som to celé.

Porada začína 11:45

Co v tom je teda útočného? Tyhle slova že začaly shitpost? To tys začal hned útočně na kazara přičemž stačilo jen napsat zítra zveřejním já záznam celý a ne se začít hned hádat.
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 12 Sep 2017, 15:14

Poslouchal si ten záznam až do konce, jak tam Kazar nezapoměl dodat že jeho členové jsou BANovaný? "Takto to dopadlo, BANmy" Edit: A co to "nahrával som to celé"
Už to je začátek hádky ze strany Kazara a lži. Zase záměr..

Odůvodnění za to že dostal 1 člen BIA BAN administrátorem TS Sainsem a to na 30 sekund. Kde v tom máš muj začátek hádky?

Ne ne ne, Kazare. Kompletní nahrávku zveřejním zítra jen co se mi nahraje na YT. To že ty jsi opustil debatu je jen tvá volba.

Že Filips dostal ban na 30 sec za řvaní, bez důvodu, to tak prostě bejvá aby se uklidnil. Kam by ta debata jinak vedla. Nikdo by si tam neměl otevírat na ostatní ústa tím že bude řvát na druhý, ničeho tím nedosáhne. Příští diskuzi, by se měli stanovit jasná pravidla a popřípadě kickovat/banovat/přesouvat lidi co nesouhlasí s rozumnou diskuzí.


Bavím se tím jak tu na něco stále poukazuješ ale nic nemáš podložený, takže z tvojí strany jen marnost. Něco o supportování hráčů GM a jiným zásahem do hry.

Když jsi věděl že nechci BIA na serveru, beru tvůj příchod na server jako provokaci, nic jinýho.. Pokaždý kdy mi přišla BIA na server, tak jen rozhádala komunitu a dělala bordel, vydržel jsem to třikrát.
Ano BIA trvá dál a delší dobu, jen se vrátila na počáteční stav 10ti lidí, co se týká Lifka.

Snad sem ti odpověděl na vše, od tebe čekám to samé ;)

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Hanz_knife » 12 Sep 2017, 15:44

Zajímavý, Kejtík je pro tebe rok stará uzavřená věc. Kdy že to BIA rozhádala komunitu sancty? No rozdíl v uplynulém čase od té události to zas takový není co?

Jasně, čtyři lidi ti jdou rozbít server a vyhladit claimy, paranoia lvl. Stalin.
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 12 Sep 2017, 15:58

Hanz_knife wrote:Zajímavý, Kejtík je pro tebe dva roky stará uzavřená věc. Kdy že to BIA rozhádala komunitu sancty? No rozdíl v uplynulém čase od té události to zas takový není co?

Jasně, čtyři lidi ti jdou rozbít server a vyhladit claimy, paranoia lvl. Stalin.


Pokládáš otázky a nedokážeš odpovídat na moje, nemám důvod odpovídat já tobě.. EDIT: Kdy udělala BIA něco pro komunitu TerraSancty? Aniž by škodila a nebrečela pak že dostala BAN. Proč dostává BAN jen BIA klan?

Snažíš se véct konverzaci ale pořád se točíš v kruhu.

Promin ale měl si chybu u Kejtíka, nechápu. Asi to dávno na to si to pamatovat, ikdyž ti to tu ten Hači píše stále dokola..

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Caffe » 12 Sep 2017, 16:33

Ale no Hači. Veď Sainse dostával Ban pravidelne ale vždy sa to po pár dňoch akosi utriaslo a Ban bol zrušený. Ďalej aj na fóre si mal diskusiu keď si zabanoval nejakú guildu , nepamätám si už na názov a ani nemám čas to na tvojom fóre hľadať ale viem že to tam bolo a určite by sa našlo aj niečo ďalšie. Takže bany lietajú obrazne povedané od rána do večera. A keď sa pýtaš , že co urobila BIA pre komunitu tvojho serveru? No ja si myslím , že veľmi veľa . Veď nebolo to vždy tak , že sa dokázali spojiť a zabojovať si spoločne proti nám. A keď si nás zabanoval tak to vždy upadlo az to dospelo k wipe-u. Aspoň čo som ja sledoval to tak vždy bolo. Ja viem že wipe je potrebný na každom serv. ale je zaujímavé že bol potrebný vždy keď si nás zabanoval. To už sú zaujímavé zhody náhod a zvlášť viackrát po sebe.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 12 Sep 2017, 16:50

Caffe wrote:Ale no Hači. Veď Sainse dostával Ban pravidelne ale vždy sa to po pár dňoch akosi utriaslo a Ban bol zrušený. Ďalej aj na fóre si mal diskusiu keď si zabanoval nejakú guildu , nepamätám si už na názov a ani nemám čas to na tvojom fóre hľadať ale viem že to tam bolo a určite by sa našlo aj niečo ďalšie. Takže bany lietajú obrazne povedané od rána do večera. A keď sa pýtaš , že co urobila BIA pre komunitu tvojho serveru? No ja si myslím , že veľmi veľa . Veď nebolo to vždy tak , že sa dokázali spojiť a zabojovať si spoločne proti nám. A keď si nás zabanoval tak to vždy upadlo az to dospelo k wipe-u. Aspoň čo som ja sledoval to tak vždy bolo. Ja viem že wipe je potrebný na každom serv. ale je zaujímavé že bol potrebný vždy keď si nás zabanoval. To už sú zaujímavé zhody náhod a zvlášť viackrát po sebe.


Vydrž na drátě a nepřekřikujte se tu. Chovejte se jako civilizovaný klan.

Momentálně komunikuju s Hanzem jestli si se nevšiml.

Díky

Jen předem, Sainse byl jedinec, nikoliv klan. A narozdíl od vás, je sním domluva. Koukáš co..? :shock:
Last edited by Haci on 12 Sep 2017, 16:51, edited 1 time in total.

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Caffe » 12 Sep 2017, 16:51

Tak to som nevedel , že aj na fóre sa dá kričať a prekrikovat. Ale však celý život sa človek učí.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 12 Sep 2017, 16:56

Caffe wrote:Tak to som nevedel , že aj na fóre sa dá kričať a prekrikovat. Ale však celý život sa človek učí.


Dobrá, upravím. Skákání do konverzace a odvádění pozornosti od odpovědí. Nevím proč máš najednou potřebu odpovídat, když jsem se tebe na nic neptal.

Raději odpověz na otázky, co sem položil přímo tobě v předchozí konverzaci, ju?

A nevíš, nebo nechceš dohledávat, ale víš že to tam je, není argument Caffe.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Sainse1 » 12 Sep 2017, 17:16

Caffe wrote:Ale no Hači. Veď Sainse dostával Ban pravidelne ale vždy sa to po pár dňoch akosi utriaslo a Ban bol zrušený. Ďalej aj na fóre si mal diskusiu keď si zabanoval nejakú guildu , nepamätám si už na názov a ani nemám čas to na tvojom fóre hľadať ale viem že to tam bolo a určite by sa našlo aj niečo ďalšie. Takže bany lietajú obrazne povedané od rána do večera. A keď sa pýtaš , že co urobila BIA pre komunitu tvojho serveru? No ja si myslím , že veľmi veľa . Veď nebolo to vždy tak , že sa dokázali spojiť a zabojovať si spoločne proti nám. A keď si nás zabanoval tak to vždy upadlo az to dospelo k wipe-u. Aspoň čo som ja sledoval to tak vždy bolo. Ja viem že wipe je potrebný na každom serv. ale je zaujímavé že bol potrebný vždy keď si nás zabanoval. To už sú zaujímavé zhody náhod a zvlášť viackrát po sebe.


Jen vyvedu z omylu. Ten můj ban vždycky trval až do WIPE serveru, kdy se rušili všechny bany.

Unban během hraní jsem dostal 2x. A to z důvodu, že jsem Hačimu napsal, omluvil se mu, zeptal se jestli bych tam mohl hrát protože se mi nechce něco někde zakládat a hotovo.
Image

User avatar
Noumenka
True Believer
 
Posts: 6
Joined: 10 Jun 2016, 19:24
Location: Czech Republic

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Noumenka » 12 Sep 2017, 17:39

Haci,koho si vážím a kdo byl opravdu top Admin na Tera byl Potky.Pamatuju si,jak mi radil ohledně toho co mám dělat abych dostala unban na Tera.Sains ho dostával stále a byl také v BIA. Potky,palec nahoru. :good:

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 12 Sep 2017, 17:47

Noumenka wrote:Haci,koho si vážím a kdo byl opravdu top Admin na Tera byl Potky.Pamatuju si,jak mi radil ohledně toho co mám dělat abych dostala unban na Tera.Sains ho dostával stále a byl také v BIA. Potky,palec nahoru. :good:


V pořádku.. Taky si vážím Potkyho za to co dělá, už jen proto že když dá BAN, tak s nikým o tom nepolemizuje. Nepřispůsobíš se? Tak jdi dál.
Na ten unban si pamatuju, neproběhl u tebe. Zůstal ti BAN až do wipe serveru.

A není to minulost, Potky stále je Admin na Terra.

PS: Potky pozdravuje...

Někdo další?

User avatar
Noumenka
True Believer
 
Posts: 6
Joined: 10 Jun 2016, 19:24
Location: Czech Republic

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Noumenka » 12 Sep 2017, 18:21

Tak to sem ráda,že je stále Potky ADMIN a taky pozdravuju :P :good:

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 12 Sep 2017, 18:44

Noumenka wrote:Tak to sem ráda,že je stále Potky ADMIN a taky pozdravuju :P :good:


Nemusím, on si to tu přečte.. ;)

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 13 Sep 2017, 10:49

Caffe wrote:Ale no Hači. Veď Sainse dostával Ban pravidelne ale vždy sa to po pár dňoch akosi utriaslo a Ban bol zrušený. Ďalej aj na fóre si mal diskusiu keď si zabanoval nejakú guildu , nepamätám si už na názov a ani nemám čas to na tvojom fóre hľadať ale viem že to tam bolo a určite by sa našlo aj niečo ďalšie. Takže bany lietajú obrazne povedané od rána do večera. A keď sa pýtaš , že co urobila BIA pre komunitu tvojho serveru? No ja si myslím , že veľmi veľa . Veď nebolo to vždy tak , že sa dokázali spojiť a zabojovať si spoločne proti nám. A keď si nás zabanoval tak to vždy upadlo az to dospelo k wipe-u. Aspoň čo som ja sledoval to tak vždy bolo. Ja viem že wipe je potrebný na každom serv. ale je zaujímavé že bol potrebný vždy keď si nás zabanoval. To už sú zaujímavé zhody náhod a zvlášť viackrát po sebe.


Takže k tobě a k tomu tvému skákání do konverzací a odpovídání jen na hodící se věci a ještě za někoho jiného.

Co se týká sainse, k tomu ti tu nemá cenu něco psát. Vyjádření máš přímo od něho.

Jediný co najdeš nejčastěji na webu Terra je BIA a její bordel.. Váš obrázek. Tohle ti zopakuju: Nevíš, nebo nechceš dohledávat, ale víš že to tam někde je, není argument Caffe. Je to stejný jako když Hanz něco psal o GM a supportu. :pardon: Kdy, kde, jak, proč?? Nic.. :Search:
Nevím Caffe co kam lítá.

Není to tak Caffe, jsi v tomhle celkem sluníčkář. Váš odchod a následný BANy na serveru bylo vždy na žádost hráčů na serveru, protože byly z BIA znechucený z vašeho chování. Dal sem vám 3x možnost ukázat opak. Proč si hřát hada na prsou po čtvrtý? Konec konců na webu Terra je toho dost napsáno. Můžu ti to sem kdyžtak hodit, pokud nemáš čas. Na konec i tady na forum toho najdeme dost.

Zkusím to tedy znovu když si se vložil do debaty a zeptám se i tebe. Čím pomohla BIA CZ/SK serverům k jejich provozu?? A proč zde řešíš BANování, myslíš že je vám ukřivděno?? Proč je BANován jen "klan BIA" na CZ/SK serverech??

A ted celkem zásadní otázka, několikrád padla přímo od tebe Caffe.
Proč stále vytahuješ minulost a opakuješ již tolikrát řečený?? Konverzaci s tebou můžu pokračovat ctrl + c - ctrl + v. Protože tvoje otázky jsou jen dejavu.. Ty totiž nic jinýho nemáš, než zásek na BANech a sarých věcech. Ty se ani nechceš posunout a poučit se z chyb, nikdo z BIA co tam zůstal. Možná proto lifko nehraješ a nejsi už ve vedení, prostě si se schoval a ted tu budeš něco plácat na forum. Promin...

Snad se ted dočkáme normální reakce a odpovědí. Samozřejmě bez urážek a bez kliček "Caffe".

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Caffe » 13 Sep 2017, 11:29

Pozri, my sme nikdy nikoho neurazali za schopnosti v hre. Vždy sme sa ku každému v hre správali slušne. Jediné čo sme robili, je využívali mechaniky hry. Tie má predsa možnosť využívať každý bez rozdielu presne rovnakým spôsobom ako my . Hrady sme dobijali čisto. To že sme zabíjali? Z toho sú hráči znechutený? Veď môžu zabíjať úplne rovnako. A to že ja nehrám. No nehrám Hači nie preto , že by som sa chcel alebo potreboval schovať. Jednoducho sa mi zmenila situácia v živote a rodinné a pracovné povinnosti mi to jednoducho nedovoľujú.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 13 Sep 2017, 12:02

Caffe wrote:Pozri, my sme nikdy nikoho neurazali za schopnosti v hre. Vždy sme sa ku každému v hre správali slušne. Jediné čo sme robili, je využívali mechaniky hry. Tie má predsa možnosť využívať každý bez rozdielu presne rovnakým spôsobom ako my . Hrady sme dobijali čisto. To že sme zabíjali? Z toho sú hráči znechutený? Veď môžu zabíjať úplne rovnako. A to že ja nehrám. No nehrám Hači nie preto , že by som sa chcel alebo potreboval schovať. Jednoducho sa mi zmenila situácia v živote a rodinné a pracovné povinnosti mi to jednoducho nedovoľujú.


Aha... :)

Díky za výběrové odpovědi Caffe.

PS: Ano, vlastně může tě zabíjet hráč co má nahráno 10 hodin a jde na server co je označen jako PvP/PvE s pravidlama. Protože ty mu vlastně dáváš možnost volby... "Snad chápeš co sem tím chtěl říct"

Caffe?

Ahoj

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Caffe » 13 Sep 2017, 12:16

Nechápeš to. My nikomu žiadnu možnosť voľby nedávame. Možnosti dáva hra a nie my. Každý ale úplne každý má tie isté možnosti. A neboj sa , nás tiež zabíjali keď sme mali nahrané aj menej ako 10 h. A sme tu. A xy ďalších ľudí ktorých tiež zabili na začiatku po pár hodinách. Jednoducho to hra dovoľuje. A nešli sme plakať nikomu na rameno , že nás niekto zabil. Jednoducho sa ide ďalej ak chcem hrať.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 13 Sep 2017, 12:39

Caffe wrote:Nechápeš to. My nikomu žiadnu možnosť voľby nedávame. Možnosti dáva hra a nie my. Každý ale úplne každý má tie isté možnosti. A neboj sa , nás tiež zabíjali keď sme mali nahrané aj menej ako 10 h. A sme tu. A xy ďalších ľudí ktorých tiež zabili na začiatku po pár hodinách. Jednoducho to hra dovoľuje. A nešli sme plakať nikomu na rameno , že nás niekto zabil. Jednoducho sa ide ďalej ak chcem hrať.


Caffe nepřekvapuje mi že to nechápeš

PS: Ano, vlastně může tě zabíjet hráč co má nahráno 10 hodin a jde na server co je označen jako PvP/PvE s pravidlama. Protože ty mu vlastně dáváš možnost volby... "Snad chápeš co sem tím chtěl říct"


Myslel sem tím to že hráči si vybírají server s pravidlama např. se 14 denní ochranou, jen proto aby si jim zrovna ty nestál za zadkem. To jak sem napsal "Protože ty mu vlastně dáváš možnost volby...(ironie)" Tak sem tím chtěl poukázat na to jak si napsal "Veď môžu zabíjať úplne rovnako." Ne Caffe, to hráč má prvotní volbu, ty mu jí nedáváš, ty mu jí bereš. On si zvolil hrát a poznávat hru s pravidlama. Co ted Caffe?

A nešli sme plakať nikomu na rameno , že nás niekto zabil. Jednoducho sa ide ďalej ak chcem hrať.


No tak jděte dál Caffe a neplakej tu že jsi někde dostal BAN, hrajte dál na vašem serveru. A nechodte opakovaně na servery kde Vás tak strašně BANujou a křivdí Vám.

Vždyt o co ti ted vlastně jde?

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Caffe » 13 Sep 2017, 13:39

Veď mne to je smiešne, že bany vôbec rozdavas, keď podľa tvojich slov nič neriešia a sám si do tohoto vlákna napísal návod ako ich obísť. Mne nejde o nič, už som ti napísal, že ja sa diskusiou s tebou bavím.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 13 Sep 2017, 14:56

Caffe wrote:Veď mne to je smiešne, že bany vôbec rozdavas, keď podľa tvojich slov nič neriešia a sám si do tohoto vlákna napísal návod ako ich obísť. Mne nejde o nič, už som ti napísal, že ja sa diskusiou s tebou bavím.


Caffe, Caffe.. :ROFL:

Mě přijde že si spíš píšu s Kazarem.

Prosím, prosím pobav se znovu a napiš mi sem jak přesně jsem zde řekl že BANování BIA nemá cenu. Zopakuj má slova.. :D

To obcházení BANů mam spíš od vás.. Podívej se kolikrád jsem zabanoval v jeden týden několik stejných hráčů z BIA. Najdeš to na webu Terra sancta "BAN list pro nepřizpůsobivé :-)" a je to z roku 28.04.2016. Jsou tam i ID steamu.. :) Od koho že je ten podrobný návod? :D

Ted se ti povedlo pobavit mě, je to vzájemné. :ROFL:

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Caffe » 13 Sep 2017, 15:22

Nám to ukázal Sainse, keď si mu dal Ban . Napísal si Ban pri Kejtikovi nič nerieši. Tak ja si myslím že závažnejšie porušenie, to už ani nie sú pravidlá nejakého serveru to je skôr o moralke, je zneužitie GM hesla pre prospech nejakej guildy alebo jednotlivca ako zabitie nejakého alebo viacerých hráčov. Či ty si myslíš opak?
Edit: Keď Ban pri jednej osobe za závažné porušenie pravidiel nič nerieši ako môže niečo riešiť za menej závažné pri druhej. Cítim tu uplatňovanie dvajakeho metra.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 13 Sep 2017, 15:28

Caffe wrote:Nám to ukázal Sainse, keď si mu dal Ban . Napísal si Ban pri Kejtikovi nič nerieši. Tak ja si myslím že závažnejšie porušenie, to už ani nie sú pravidlá nejakého serveru to je skôr o moralke, je zneužitie GM hesla pre prospech nejakej guildy alebo jednotlivca ako zabitie nejakého alebo viacerých hráčov. Či ty si myslíš opak?


Aha, takže nakonec Vám to řekl sainse a né já, čoveče to je zvrat. :ROFL:

Ty myslíš a píšeš mi sem něco o morálce? Caffe, ty?

Ne Caffe, ty jsi tu napsal že já sem napsal, né že ty si myslíš..

Tak mi sem napiš jak jsem tu napsal že nemá cenu BANovat BIA. Je to jednoduchý Caffe.. ;)

áha, dal si edit.. Není to dvojí metr Caffe, prvotně jde o to zabránit poškozování hráčů, to je moje priorita. A jak tomu zabráním je jen na mě, hlavní je zabránit tomu. A to sem udělal..

Tak šup, sem s tím jak sem napsal že nemá cenu BANovat BIA :-)

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Caffe » 13 Sep 2017, 15:37

Ty si to tu verejne popísal, čo sme my neurobili. Teraz akože sa snažíš vyhnúť podstatnej pointe môjho príspevku. Tá bola niekde inde, nie kto kde kedy čo povedal ale závažné a menej závažné porušenie pravidiel a trest v podobe banu. No čo je závažnejšie, zneužitie GM hesla alebo zabitie nejakého hráča.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 13 Sep 2017, 15:47

Caffe wrote:Ty si to tu verejne popísal, čo sme my neurobili. Teraz akože sa snažíš vyhnúť podstatnej pointe môjho príspevku. Tá bola niekde inde, nie kto kde kedy čo povedal ale závažné a menej závažné porušenie pravidiel a trest v podobe banu. No čo je závažnejšie, zneužitie GM hesla alebo zabitie nejakého hráča.


Já se nevyhýbám, přečti si naší konverzaci Caffe..

Já stále čekám na to tvoje jak sem tu napsal že nemá cenu BANovat BIA.

Ty tu otáčíš něco o "myslím si" a td.. Drž se tématu, pak se dostanem dál.. ;-)

Už víme že sem vás nenaučil obcházení BANU a že jsi Lhal :ROFL:

Return to Off Topic