Play Life is Feudal

Moderator: Falkvard

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Play Life is Feudal

Post by Kazar » 01 Dec 2016, 17:37

Ahojte feudálisti,

niektorí z vás už vedia ale pre tých čo nie. Pred pár dňami developeri vytvorili novú stránku Life is Feudal kde si môžete kúpiť takzvaný pack.

Môžete si kúit True Believer, Devoted Believer, Zealous Believer. Skráťme ich na Bronzový, Strieborný a Zlatý. Keď si kúpite hociaký z týchto troch dostanete prístup do všetkých beta testov a niečo navyše podľa toho ktorý kúpite. Poďme si ich rozobrať.

Bronzový pack s ním dostanete:
True believer forum titul
720 gods favor (prémiová mena)
o 6 hodín skôr ako ostatný hráči budete mať prístup do MMO beta
budete si môcť o 24 hodín skôr rezervovať meno vašej postavy
30 dní prémiového účtu
1 lístok pre postavu do MMO
základné nástroje ktoré keď vás zabijú tak vám "nepadnú"
prístup do všetkých beta testovaní

Strieborný pack, s ním dostanete všetko vyššie len sa pomenia hodnoty a plus niečo naviac:
Devote believer forum titul
1080 gods favor
o 12 hodín skôr ako ostatný hráči budete mať prístup do MMO beta
48h skôr rezervovať meno postavy
60 dní prémiového účtu
2 lístky pre postavy do MMO
základné nástroje čo "nepadnú"
prístup do všetkých beta testovaní
digitálnu kópiu hry Life is Feudal:YO

Zlatý pack, všetko vyššie len iné sumy:
Zealous believer forum titul
1800 gods favor
24 hodín skôr prístup do MMO beta
72 h skôr rezerovvať meno postvy
90 dní prémiáku
3 lístky pre postavy do MMO
základné nástroje čo "nepadnú"
prístup do všetkých beta testovaní
digitálnu kópiu hry Life is Feudal:YO
zlaté meno na fórach
unikátnu veriacu zafarbenú róbu

Poďme si rozobrať čo znamená prémiová mena.
Za ňu sa bude dať kúpiť "skin". Nejaká estetická úprava na armor ragy alebo niečo v hre. Ešte sa nevie presne čo, alebo nejaký spotrebný doplnok ktorý ešte nevieme čo bude robiť :(

Prémiový účet. V iných hrách to znamená rýchlejšie expenie rýchlejšie zarábanie. No tu sa nič také zatiaľ nepotvrdilo ani nevyvrátilo. Čo môžeme ale čakať ? Sami sa vyjadrili že to špecifikujú neskôr. V súčasnosti nevieme čo to obnáša, môžeme len špekulovať a nič na 100% nepotvrdiť ale to kľudne môžeme ;)

Teraz k lístkom pre postavy na MMO.
Tí ktorí majú teraz Life is Feudal:YO na steame v knižnici tak dostanete +x (toľko koľko je napísane v packu) prístupov pre postavy do MMO. Tí ktorí nemajú YO na steame tak dostanú ten jeden čo je uvedený. Takže sa nemusíte báť že prídete o svoj prístup, ten už máte rezervovaný.

Myslím si že už ostatné uvedené v packoch je zreteľné ale ak nie určite sem napíšte a spýtajte sa. Poradíme vám :)
Ave BIA

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Play Life is Feudal

Post by Kazar » 01 Dec 2016, 18:02

Teraz trochu zmeny čo sa týka road mapy lifkaMMO.

Vlna 0 skončila pred chvíľou. Mohli ste vidieť rôzne obrázky videá streamy.

Vlna 1:
Tam budú ľudia ktorí tam už majú prístup, plus tí čo si to kúpia. ( toto je potvrdené) Hovorí sa aj o tom že rozdajú 1000 náhodných prístup no ale nemôžem to povedať na 100%.
Prvé testy budú 14. decembra (prosince) Ďalšie testy budú ohlásené krátko po ukončení prvého.
Dĺžka by mala byť niekoľko mesiacov. Dúfajú že skončia v prvom qvartály 2017.
Na konci wipe a zamiešanie zdrojov.

Niečo takéto sme aj očakávali len to upresňujem. Zaujímavosť je ale v nasledujúcej vlne.

Vlna 2:
Bude mať prístup každý kto má LiF:YO na steame v knižnici alebo kto kúpil nejaký pack, alebo kto má lístok pre postavu do MMO.
Začať by mala niekoľko týždňov po ukončení vlny 1.
Trvať by mala pol roka až rok.
Na koncie WIPE nebude!!! Ani zdroje sa nezamiešajú.

To je hlavná zmena oproti pôvodnému plánu. Takže dúfajme že vlna 2 príde čo najskôr. No každopádne mysleli sme si že až realease je neičo čo nás začne trápiť a že príde až o x rokov, ale, zmenili sa plány a vlna 2 sa nám začína páčiť :Yahoo!:
Ave BIA


Henry_KaM
Zealous Believer
 
Posts: 17
Joined: 16 Dec 2015, 05:55

Re: Play Life is Feudal

Post by Henry_KaM » 12 Dec 2016, 07:44

už to bude :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:


Henry_KaM
Zealous Believer
 
Posts: 17
Joined: 16 Dec 2015, 05:55

Re: Play Life is Feudal

Post by Henry_KaM » 12 Dec 2016, 07:50

už je to tady :-) :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Play Life is Feudal

Post by Mishsuli » 12 Dec 2016, 09:47

:D :D :beer:


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: Play Life is Feudal

Post by Kutasjarda » 15 Dec 2016, 21:43

Tak jsem tam a vubec to nelaguje :-D mapa jak nevim co velka a kde jste vy proboha? Zadnyho cechacka jsem tam nepotkal. Jinak z jedny strany mapy na druhou pujdu tak tyden :-D


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Play Life is Feudal

Post by Mishsuli » 15 Dec 2016, 22:56

Si tam mal byt 14teho,,, na 25ke boli pekne lagy... To bol boj o opustenie servera


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Play Life is Feudal

Post by Chuto » 15 Dec 2016, 23:49

ano, prihlasil som sa ihneď po spustení bety.
Vzápätí popadalo z neba asi 120 ludí. bolo príjemné sledovať, že je v hlavnom meste viacero random spawnpointov, tak sa nespawnli všetci na sebe (som rád najmä vzhľadom na fall damage :angel: )

nasledoval doslova útek z hlavného mesta, kým som sa dostal k bráne bolo na serveri 300 ludí a začalo to mierne lagovať. po cca 5-6 min sa počet hráčov na serveri vyšplahal na cca 500. lagy už boli citeľnejšie, pri behu som mal pocit akoby sa posúvam dozadu. nakoniec sa mi podarilo prebehnúť na druhý server a bolo to úplne v pohode. čo viem tak veľa ľudí malo problém s tým, že im to zamrzlo pri prekonávaní hranice serveru. každopádne si myslím, že to bol veľmi pekný začiatok a dev. budú viac pripravení na to čo sa stane keď spustia MMO, tak boostnu serv.25.
odkedy som opustil hlavné mesto som sa zatiaľ nestretol s lagmi ked nerátam prechody medzi servermi, ale to sa dá čakať.
čo sa týka cz/sk komunity, počul som len o jednom slovákovi /nieje s nami/ čo sa tam vyskytol. viac mi nieje známe.
uvidíme čo prinesie čas.

Return to Česko slovenská diskusia