Československá komunita - BIA komunita

Moderator: Falkvard

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Československá komunita - BIA komunita

Post by Haci » 21 Jan 2017, 12:39

Zdravím Feudálisti... ;)

Jak jistě všichni víte co v pondělí 16.01.2017 proběhla diskuze na na půdě BIA (TS). Jednalo se o probrání oboustranných návrhů pro sjednocení.

Po předchozí zkušenosti, jsem se rozhodl nahrát si tento rozhovor. Prvotně jsem ho nechtěl zveřejnovat a ponechat si ho jen pro případné nejasnosti.

Jenže... :)

Celkem dost hráčů mi psalo abych jim popsal co všechno bylo předmětem návrhů. Proto si myslím že nakonec není špatné zveřejnit záznam setkání.

Konec konců, jednalo se především o hráče CZ/SK, převážné osazenctvo BIA byla přítomná. Tak proč neinformovat i Vás. Přijde mi to fér.

Záznam je nesestříhán a nijak upraven, což je evidentní z pozadí Naval Action :pardon: :D

Během dneška přidám záznam.

PS: Domnívám se že tohle vlákno tady určitě najde uplatnění. At na hejty a nebo chválu. Zde není žádná cenzura ani napomínání. Dost vytvořeným vláknům pouze jednou stranou BIA.

Na pohodu :beer:

Last edited by Haci on 21 Jan 2017, 17:24, edited 2 times in total.

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Československá komunita vs BIA komunita

Post by Falkvard » 21 Jan 2017, 13:57

Toto vlákno bude smazáno jakmile se na tomto fóru ukáže moderátor. Stejně tak jako všechna ostatní vlákna, která šíří a podněcují hádky.

Edit:
Odkaz na záznam můžeš poslat do vlákna týkajícího se té porady.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Československá komunita - BIA komunita

Post by Haci » 21 Jan 2017, 14:08

Pokud bude smazáno, bezdůvodně. Bude následně vytvořeno na jiných webech. Není důvod mazání.

Pokud i přesto bude, z důvodů podněcování hádek. Měli by být smazány vaše vlákna. Jako jest Vaše vlákno Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Celkem mě překvapuje tvůj nándech komunismu.

Edit: Ty mi určitě nebudeš diktovat co můžu a nemůžu. Pokud vím tohle je CZ/SK komunita, nikoliv tvůj soukromý kanál

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Československá komunita - BIA komunita

Post by Falkvard » 21 Jan 2017, 14:17

Měl by sis přečíst pravidla fóra zde. Zrovna ty bys měl na dodržování pravidel dbát.
Více vláken bude smazáno, včetně shitpostu. Můžeš si je založit kde chceš, ale ne na oficiálním fóru Life is Feudal.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Československá komunita - BIA komunita

Post by Haci » 21 Jan 2017, 14:23

Takhle se očištujete. ;-) No hele proč né.

Zajímavé, jak mi člen BIA píše něco o dodržování pravidel. Jeden tlesk pro tebe.

Děkuji, za povolení.

Edit: Nicméně, budu chtít důvod ke smazání tohoto vlákna.


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Československá komunita - BIA komunita

Post by Filipsss » 21 Jan 2017, 15:08

Haci wrote:Takhle se očištujete. ;-) No hele proč né.

Zajímavé, jak mi člen BIA píše něco o dodržování pravidel. Jeden tlesk pro tebe.

Děkuji, za povolení.

Edit: Nicméně, budu chtít důvod ke smazání tohoto vlákna.


Postni to do vlákna o porade...

nič viac nič menej :good:

FYI:

Forum Guidelines:

1. Check for open topics. Before posting a new topic, please check to see if there is already a topic open on the subject.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Československá komunita - BIA komunita

Post by Haci » 21 Jan 2017, 16:10

Last edited by Haci on 21 Jan 2017, 17:21, edited 1 time in total.

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Československá komunita - BIA komunita

Post by Falkvard » 21 Jan 2017, 17:03

Nevím proč do toho taháš klan BIA. Tohle je moje záležitost. Jsem unavenej z toho jak se tu furt hádáte a děláte ze sebe dementy a pak se tváříte jak jste pobrali všechnu moudrost světa.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Československá komunita - BIA komunita

Post by Haci » 21 Jan 2017, 17:25

Edit


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Československá komunita - BIA komunita

Post by Filipsss » 21 Jan 2017, 19:54

Haci wrote:


Ten naval action vyzera pekne :D je to Free to play ?


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: Československá komunita - BIA komunita

Post by Kutasjarda » 21 Jan 2017, 22:28

Falkvard wrote:Měl by sis přečíst pravidla fóra zde. Zrovna ty bys měl na dodržování pravidel dbát.
Více vláken bude smazáno, včetně shitpostu. Můžeš si je založit kde chceš, ale ne na oficiálním fóru Life is Feudal.
Tak halavne ze vy tu nevytavrite shittopiky.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Československá komunita vs BIA komunita

Post by Sainse1 » 21 Jan 2017, 23:13

Falkvard wrote:Toto vlákno bude smazáno jakmile se na tomto fóru ukáže moderátor. Stejně tak jako všechna ostatní vlákna, která šíří a podněcují hádky.

Edit:
Odkaz na záznam můžeš poslat do vlákna týkajícího se té porady.


Toto a ostatní vlákna nejspíše smazány nebudou.
Image

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Československá komunita - BIA komunita

Post by Kazar » 22 Jan 2017, 17:31

Takto vyzerá pravda od tých čo sa samonazývajú zástupcovia československej komunity.

https://www.youtube.com/watch?v=pjgBBy_Q_IY&t=15m28s

V nasledujúcom videu je Hačiho záznam z porady. Ako môžeš hači považovať niečo za objektívny záznam, keď si tam ani nebol od začiatku ?

Zámerne začína 15:28 pretože si všimnete že tam za krátko dohovorí sainse, vtom chce začať hovoriť Alan ale očividne niekto začne hovoriť skôr a Alan sa mu ospravedlní. No kde je hlas toho človeka ? Ostáva ticho. Očividne si si niekoho mutol alebo si si to celé vypol aby si zámerne niečo vytrhol z kontextu a poukázal na to aká sa s klanom BIA nedá dohovoriť. Takýchto momentov tam je viac a ako TOTO môžeš považovať za objektívne, spravodlivé a hlavne PRAVDIVÉ !!!

Hači toto je vaša politika. Politika manipulovania, politika ohovárania, politika banovania. Vy samozvaný predstavitelia cz/sk komunity ste nikdy neboli a ani nikdy nebudete prístupný jednotnej cz/sk komunite. Prvá a zároveň jediná chyba je vo vás a vo vašom skreslenom a zmanipulovanom vnímaní a interpretovaní iných guild ako vašich. Popri všetkých tých tieňových ovplyvňovaňiach a ohováraniach poza náš chrbát ste si sami o ne potkli a dúfam že si to normálny ľudia všimnú. Vaša jediná zbraň ktorú vtĺkate do hlavy každého hráča na vašom servery je syndróm antiBIA.
Ave BIA


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Československá komunita - BIA komunita

Post by Chuto » 22 Jan 2017, 17:55

Haci wrote:Zdravím Feudálisti... ;)

Jak jistě všichni víte co v pondělí 16.01.2017 proběhla diskuze na na půdě BIA (TS). Jednalo se o probrání oboustranných návrhů pro sjednocení.

Po předchozí zkušenosti, jsem se rozhodl nahrát si tento rozhovor. Prvotně jsem ho nechtěl zveřejnovat a ponechat si ho jen pro případné nejasnosti.

Jenže... :)

Celkem dost hráčů mi psalo abych jim popsal co všechno bylo předmětem návrhů. Proto si myslím že nakonec není špatné zveřejnit záznam setkání.

Konec konců, jednalo se především o hráče CZ/SK, převážné osazenctvo BIA byla přítomná. Tak proč neinformovat i Vás. Přijde mi to fér.

Záznam je nesestříhán a nijak upraven, což je evidentní z pozadí Naval Action :pardon: :D

Během dneška přidám záznam.

PS: Domnívám se že tohle vlákno tady určitě najde uplatnění. At na hejty a nebo chválu. Zde není žádná cenzura ani napomínání. Dost vytvořeným vláknům pouze jednou stranou BIA.

Na pohodu :beer:





pravda a la Hači


všimnite si najmä to PS:


Helga-Prcik
True Believer
 
Posts: 18
Joined: 04 Dec 2016, 11:45

Re: Československá komunita - BIA komunita

Post by Helga-Prcik » 22 Jan 2017, 18:32

Měl jsem tu krásnou příležitost si poslechnout záznam rozhovoru. Přes strašně rušivé střelby z kanónu bylo slyšet skoro všechno a všechny. Nerozumím sice systému a samotnému programu přes který rozhovor byl nahráván, ale myslím si, že hluchá místa jsou místa, kde mluvil ten, kdo nahrával. Tedy myslím že Hači. Když člověk věnuje svou pozornost tomu, co kdo říká, jde poznat z diskuze, že na ticho někdo reaguje (odpovídá) a tuším, že dokonce tam to "ticho" bylo i jménem Hači osloveno.

Věřím, že v tomto případě nebyl hlasový záznam upraven. S plný očekávání doufám v pořádání dalších dialogů v následujících dnech, rád bych došel.

Hezký den vám přeji.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Československá komunita - BIA komunita

Post by Haci » 23 Jan 2017, 06:01

Helga-Prcik wrote:Měl jsem tu krásnou příležitost si poslechnout záznam rozhovoru. Přes strašně rušivé střelby z kanónu bylo slyšet skoro všechno a všechny. Nerozumím sice systému a samotnému programu přes který rozhovor byl nahráván, ale myslím si, že hluchá místa jsou místa, kde mluvil ten, kdo nahrával. Tedy myslím že Hači. Když člověk věnuje svou pozornost tomu, co kdo říká, jde poznat z diskuze, že na ticho někdo reaguje (odpovídá) a tuším, že dokonce tam to "ticho" bylo i jménem Hači osloveno.

Věřím, že v tomto případě nebyl hlasový záznam upraven. S plný očekávání doufám v pořádání dalších dialogů v následujících dnech, rád bych došel.

Hezký den vám přeji.


Přesně tak, hluchá místa byl můj líbezný hlásek. :D U programu kterým to nahrávám mám vypnutý mikrofon, z důvodu vazbení, jelikož nemám u PC sluchátka. A proč taky nahrávat sám sebe, nejsem žádný YT. :lol: Co se týká jakýchkoliv úprav záznamu. Není důvod nějak upravovat záznam. Na úpravu videa a i čas který na to má je Kazar, tomu to za to stojí. ;-)


Nicméně se domnívám že všichni moc dobře vědí jaký názor zastávám (Norda-Alan).

Co se týká kvality nahrávky. Prvotně nebylo myšleno že bude zveřejněná, takže jsem neřešil nějaké bouchání děl. :D

Také přeji pohodový den, at se daří ;-)

Return to Česko slovenská diskusia

cron