[PL-PVP-RP] Słowianie Start 05.08.18


Ranbu
 
Posts: 2
Joined: 28 Oct 2016, 22:03

[PL-PVP-RP] Słowianie Start 05.08.18

Post by Ranbu » 27 Jul 2018, 15:55

Image


Film promocyjny https://www.youtube.com/watch?v=1k9qr7P-XRU&feature=youtu.be


Kim Jesteśmy?


Jesteśmy graczami z ogromnym sentymentem do gry Life is Feudal i wielkim zapałem do stworzenia serwera podkreślającego jej największe atuty, i wzbogacając elementami których grze brakuje.
Serwer "Słowianie" opiera się na zasadach roleplay'u, odgrywaniu wykreowanej przez siebie postaci w połączeniu z pvp (rywalizacji z innymi graczami). Dedykowany jest zarówno starym wyjadaczom, jak i osobom dopiero zaczynającym przygodę z LiF'em.

Słowianie wyróżniają się:

  - Otwartością na graczy - Mimo że posiadamy już jasno upatrzony kierunek, każda sugestia mieszkańców serwera zostanie rozpatrzona, przede wszystkim nie tworzymy serwera tylko dla siebie, ale dla dużej populacji graczy, gdzie często będzie trzeba iść na kompromisy.
  - Bogata szata fabularna - Nasz serwer nie będzie tylko serwerem RP z nazwy,
  Poza zasadami Roleplay’u , będzie posiadać przekonującą Fabułę która przeprowadzi nas przez serwer od początku do końca.
  - Władza w rękach ludu - Większość spraw i problemów na serwerze będzie rozwiązywanych przez Radę, w której każda wioska spełniająca wymogi będzie posiadać reprezentanta
  - Eventami - które będą połączone z fabułą Słowian, uczestnictwo w jednych będzie dobrowolne, a inne będą istnieć tylko po to aby wzbudzić zagrożenie i niepewność wśród graczy.
  - “Odbudowa Imperium” - Główny element pvp na serwerze, połączony z główną fabułą polegający na walce o regiony na mapach wpływu. Zabawa uwzględnia ataki na regionalne fortyfikacje, możliwość inwestowania w swoje prowincje aby mieć większe korzyści z posiadania jednego z regionów .

Opcje serwera:

Image


Start serwera jest planowany na 04.08.18 na godzinę 16 00, ale już teraz zapraszamy do rejestrowania się na forum i podzielenia się z nami historią swojej postaci !.


Po więcej szczegółów zapraszamy na:


Strona główna - http://www.lif-slowianie.pl/
Forum - http://www.lif-slowianie.pl/forum/index.php
Discord - https://discordapp.com/invite/jXdEjmd
Facebook -https://www.facebook.com/lifslowianie/?hc_ref=ARQJi5wqONxhwbFYT_PIeipKEIGfm8ZXrR4BhUms-87dHwgKagXI78bg5D31ClmY9QY&fref=nf
Last edited by Ranbu on 04 Aug 2018, 10:02, edited 2 times in total.


Ranbu
 
Posts: 2
Joined: 28 Oct 2016, 22:03

Re: [PL-PVP-RP] Słowianie Start 04.08.18

Post by Ranbu » 04 Aug 2018, 09:35

Dodany został film promocyjny, zapraszam do obejżenia
Start serwera przełożony na 05.08.18

Return to RP Servers