Vordmor - rekrutacja

User avatar
Vordgrim
 
Posts: 2
Joined: 04 May 2016, 15:17

Vordmor - rekrutacja

Post by Vordgrim » 07 Oct 2017, 09:15

Image

Vordmor swoje początki w Life is Feudal miał wiosną 2016 roku. Trzon gildii to weterani, niektórzy grajacy jeszcze od wydania pierwszej wersji gry w 2015 roku. Panuje u nas swobodna atmosfera i większość z nas to dojrzali ludzie. Swoimi czynami pracujesz na swoją reputację wśród kompanów. Stawiamy przede wszystkim na przyjemną rozgrywkę w przyzwoitym towarzystwie. Znajdą u nas miejsce farmerzy jak i zaciekli gracze pvp. Organizujemy reguralnie treningi PVP aby dumnie i na poziomie być w stanie bronić swoich włości oraz naszych sojuszników. Nie brakuje smaczków RP które nam już po części weszły w krew i nadają rozgrywce rumieńców. Bierzemy czynny udział w polityce gry i nastawiamy się na duże bitwy ramię w ramię z naszymi sojusznikami.


Image


Czego oczekujemy od Ciebie?

”Gdzie praca, pilność na straży, tam się bieda wejśc nie waży.”

- Bądź odpowiedzialny za swoje rzemiosło. Jak dobrze wiemy każdy z nas ma wąsko obraną specjalizację i w twoim interesie jest aby szlifować swój fach najlepiej jak potrafisz.

- Bądź zdyscyplinowany podczas potyczek. Jak mówi staropolskie przysłowie „Gdzie kilku dowodzi, tam bitwa przegrana”. Na czas potyczki wyznaczany jest jeden dowódca, który jest odpowiedzialny za jej przebieg.

- Kultura osobista oraz szacunek wobec kompanów są niezbędne aby grać w naszym towarzystwie.


Image


Jeżeli jesteś zainteresowany wpadnij na nasz kanał Discord i porozmawiaj z którymś z Liderów:
Vordmor

User avatar
Vordgrim
 
Posts: 2
Joined: 04 May 2016, 15:17

Re: Vordmor - rekrutacja

Post by Vordgrim » 20 Dec 2017, 05:17

up. Rekrutacja wciąż otwarta. :evil:

Return to Polskie Dyskusje