POLSKA GILDIA DRENGRHALL REKRUTUJE ! [ PVP / PVE ]


Rashan
 
Posts: 23
Joined: 12 Nov 2016, 10:59

POLSKA GILDIA DRENGRHALL REKRUTUJE ! [ PVP / PVE ]

Post by Rashan » 09 Apr 2019, 16:17

Image

Drengrhall
"Sala Wojowników"


Gildia stworzona ze starego pokolenia morderczych Mountvilli oraz grupy wojowników pod dowództwem Wielkiego Olafa.
Przyjmując wiarę w Świętego Dzika naszym zadaniem i celem jest wyplenienie wszelkich niewiernych oraz podporządkowanie sobie całego świata.
Rozpoczynamy poszukiwanie nowych wojów, którzy nie boją stawić się czoła wielu przeciwnościom i przeszkodom na tej długiej i krętej drodze.

Dołączając do nas pniesz się w górę według hierarchi wojowników, składając w ofierze swoich martwych wrogów. Ma to znaczenie przy końcu twojej podróży oraz odejściu do świętego świata, w którym zostaniesz jednym z warchlaków polujących na żołędzie pod dowództwem Świętego Dzika.

Jesteśmy otwartą gildią PVP/PVE ciągle sie rozwijająca gdzie kazdy twoj pomysl zostanie przyjety oraz która nie boi się stawić czoła swoim wrogą i walczyć o swoje, u nas masz wolną rękę oraz możesz być kim tylko zechcesz, czy to wojownikiem dzierżącym dwuręczny topór odcinając głowy przeciwnikom czy też rzemieślnikiem, kopaczem który w obronie swojego terenu, miejsca pracy wydłubuje łopatą serca wrogów.(gramy także na spokojnie PVE, nikt nie jest zmuszany do walk)

Chcesz do nas dołączyć? Nie ma problemu!
Od rekrutów wymagamy przede wszystkim chęci do gry i posiadania komunikatora głosowego. Dołącz do nas na discorda, dodaj nas na steamie, pooglądaj nasze filmy i zdecyduj, czy wpasujesz się w nasze szeregi! Slava!

DRENGRHALL


KONTAKT

Steam: KeyshawnM
Discord:
https://discord.gg/zEGUf4


Filmy : https://www.youtube.com/watch?v=yDBc8bsgCnc


https://www.youtube.com/watch?v=4r0BN3S ... e=youtu.be


Return to Polskie Dyskusje