WojnyKrolow.pl

Moderator: Arrakis


LazarPL
 
Posts: 1
Joined: 13 Sep 2016, 09:56

WojnyKrolow.pl

Post by LazarPL » 18 Aug 2017, 15:32

Image


Cześć. Razem z kumplem i pomocą kilku znajomych stawiamy polski serwer Role Play ze sporą ilością elementów PvP. W kilku słowach postaram się przybliżyć Wam jak ma wyglądać nasz projekt.

Fabuła ma się niemal identycznie do tej, którą znamy z intro LiF. Gracze są uciekinierami ze starego świata, trafiają na nowe lądy. Obszar mapy wygenerowanej pod nasz serwer podzielony jest na cztery Królestwa, z którego każde może mieć własnego Króla. Przynależność do Królestwa zależy od miejsca w którym gracze zdecydują się postawić claim. Prócz regularnych starć, podczas Godzin Sądu (weekendy) odbywają się bitwy armii całych Królestw czy oblężenia stolic. Królestwo, które nie zdoła obronić stolicy zostaje zwasalizowane przez silniejszego. Zwycięża to Królestwo, które stanie się hegemonem i będzie dysponowało największą potęgą militarną.
Jeżeli chodzi o Role Play - na taki klimat stawiamy najmocniej. Pragniemy by gracze oddzielili świat spoza gry od wydarzeń, które mają miejsce po zalogowaniu się na serwer. Dajcie trochę życia prowadzonym przez Was postaciom, wczujcie się w nie, niech nie będą one tylko narzędziem, a żyją własnym, wirtualnym życiem.
Prócz wyżej wymienionych postaramy się organizować nagradzane questy, czy ogólnoserwerowe fun-eventy dla odskoczni od polityki między Królestwami i codziennej rozgrywki.
Pragniemy utrzymać całość projektu w atmosferze wzajemnego szacunku, dobrej zabawy i średniowiecznego klimatu.

Serwer wystartuje w przeciągu tygodnia, jednak już teraz możecie zapoznać się z zasadami naszego projektu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego forum po więcej informacji, poniżej podaję adres.


http://www.wojnykrolow.plZapraszamy!

Return to YO: Reklama Serwerów

cron