Aktuálne dianie na MMO mape

Moderator: Falkvard

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Pajkazed » 29 Dec 2016, 06:46

Ehm, Hači ty si fakt unikát. :ROFL:
Ale předpokládám, že si se prostě vrátil z kalby a pak si napsal co si napsal, tak to raději smaž až se probereš z draku. :crazy:

Kafčo neboj, Tvořitele míru mám schovaného v truhle. :D
Třeba to vše dobře dopadne a v létě nastoupím zpátky do služby. :good:
8-)


Zlatas
True Believer
 
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2016, 13:23

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Zlatas » 29 Dec 2016, 09:35

No s tou slepicí to byla náhoda. sice velká a nepravděpodobná, ale byla to náhoda


Zlatas
True Believer
 
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2016, 13:23

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Zlatas » 29 Dec 2016, 09:44

Pajkazed wrote:Ty jo, ještě že se lifku už půl roku nevěnuju. :lol:
Na Zlatase pozor.Situace, které jsem zažil s ním, jsem doposud v lifku nezažil...Jakože např jdeš na raid, na celé mapě odhodíš pytlík se slepicí, dáš na něj kládu s tím, že toho si nikdo nevšimne a za hodinu dojde Zlatas na TS se slovy "Hele, našel jsem pytlík se slepicí, to se hodí..."
:D :D :D
Ale ne, nějak se to všechno hrotí, ale o tom to je.Nebýt emocí, koho by to bavilo... (Ano, vím že Hanze a Sainse ano xD ) Takhle to bude mít aspoň "šťávu". :Bravo:
Každopádně jsem byl dost překvapený z toho, jakou farmu Masoni mají, to jsem teda nečekal. :D Ale tak jak ve světě, polovina lidí se dívá na západ, polovina na východ. :D Tak se podíváme na to, jak bude probíhat třetí světová. ;) Já osobně se z různých důvodů raději připojím na západ jestli budu mít možnost vrátit se k lifku. :angel:
A doufám, že si dobře zabojujem(zahrajem) všichni. ':'

PS:Hanzi tady moderátor není v této sekci, to je ta největší chyba. :D

No s tou slepicí to byla náhoda. sice velká a nepravděpodobná, ale byla to náhoda

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Falkvard » 29 Dec 2016, 11:13

Haci wrote:Tak si to tu pročítám a koukám že BIA nejvíc sere že si CZ/SK komunita poradila bez BIA a našla si svoje spojence.

Nevim kdo první začal podlejzat zahraniční komunitě a choval se jako přizdisráč, místo aby zabojoval o sjednocení CZ/SK.

Vy BIA, rádi ukazujete na ostatní když se vám nedaří, to Vám jde..

Celá Československá komunita jde do sraček, díky vám a vašemu egu, proberte se už konečně a nedržte se toho vašeho "TY MÁŠ NÁZOR JÁ MÁM PRAVDU"

...


CZ/SK komunita v této hře (aspoň zatím, při tom, kolik lidí tuto hru hraje) potřebuje zahraniční spojence. I kdyby byla jednotná, nevyrovná se mezinárodním gildám, které mají 200 a víc lidí. Časem až bude hra populárnější možná, ale momentálně ne.

Nevím, proč píšeš, že ukazujem na ostatní, když se nám nedaří. Na mmo jsi nebyl, nevíš, komu se tam daří a komu ne. V BIA jsi taky nikdy nebyl a nevíš jak se nám daří/nedaří. Naopak nám se daří velmi dobře a to zejména proto, že udržujeme dobré vztahy a respekt s přáteli i nepřáteli. Když nás na YO Masoni zmasakrovali a zničili na našem vlastním serveru, třeba tady, napsalo se gf, my se poučili z chyb, oni napsali že je to nejlepší PVP server. Kdybysme to my udělali na tvým serveru, dostali bysme všichni ban, a kdo ne, bavil by se další dvě hodiny v global chatu, jak tam lidi brečí a hejtujou nás.
Ano, někteří blbečci, kteří o tomto videu nevěděli, z něho budou mít druhé Vánoce a propagandu proti BIA. Ale nám je to jedno, nebojíme se přiznat porážku. Bohužel v cz/sk komunitě je hodně lidí, kteří se přes porážku nepřenesou a když nevyhrajou v boji, osolí to nepříteli aspoň slovama.

Nesere nás že si "cz/sk komunita poradila bez BIA a našla si vlastní spojence". Zase, nikde jsi nebyl, nic jsi neviděl, nic nevíš a tvůj názor je založený jenom na tom, co ti někdo řekl a cos četl. Nás pouze velmi mrzí to, že antiBIA lidi nás hejtujou za to jací jsme a co děláme, a pak se spojí s někým, kdo je podstatně horší. A proč? protože Masony neznají, nikdy s nima nehráli. A ano, proto vy máte názor, my máme pravdu. protože my jsme nestrávili roky v bublině na třech nebo čtyřech cz/sk serverech. Hráli jsme na různých PVP serverech bez pravidel, potkali jsme spousty komunit a většinu z nich více/méně známe. Varovali jsme lidi před tím co bude na MMO, snažili jsme se je na to připravit. Možná už po prvním mmo testu některým došlo, že jsme si nevymýšleli nesmysly.

A nám nejde o naše ego. Pokud si to myslíš, jsi hlupák a vůbec nechápeš, o co se tu snažíme. Jde nám o to aby cz/sk komunita sama o sobě byla silná a nemusela nikomu lízat zadnice, aby měla silné spojence a aby se o ní na mmo vědělo. A nemyslím si že ty se svýma znalostma nás nebo jiných gild, situace na mmo a prostě čehokoliv jsi v postavení, které by tě opravňovalo nás hodnotit.
Pozval jsi nás na svůj server abychom tam rozvířili vzduch a pak jsi nás zabanoval když jsme dobývali hrad. Spustil jsi tím několik dní hádek a rozvracení cz/sk komunity. Zamysli se nad sebou.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 29 Dec 2016, 11:22

Falkvard wrote:
Haci wrote:Tak si to tu pročítám a koukám že BIA nejvíc sere že si CZ/SK komunita poradila bez BIA a našla si svoje spojence.

Nevim kdo první začal podlejzat zahraniční komunitě a choval se jako přizdisráč, místo aby zabojoval o sjednocení CZ/SK.

Vy BIA, rádi ukazujete na ostatní když se vám nedaří, to Vám jde..

Celá Československá komunita jde do sraček, díky vám a vašemu egu, proberte se už konečně a nedržte se toho vašeho "TY MÁŠ NÁZOR JÁ MÁM PRAVDU"

...


CZ/SK komunita v této hře (aspoň zatím, při tom, kolik lidí tuto hru hraje) potřebuje zahraniční spojence. I kdyby byla jednotná, nevyrovná se mezinárodním gildám, které mají 200 a víc lidí. Časem až bude hra populárnější možná, ale momentálně ne.

Nevím, proč píšeš, že ukazujem na ostatní, když se nám nedaří. Na mmo jsi nebyl, nevíš, komu se tam daří a komu ne. V BIA jsi taky nikdy nebyl a nevíš jak se nám daří/nedaří. Naopak nám se daří velmi dobře a to zejména proto, že udržujeme dobré vztahy a respekt s přáteli i nepřáteli. Když nás na YO Masoni zmasakrovali a zničili na našem vlastním serveru, třeba tady, napsalo se gf, my se poučili z chyb, oni napsali že je to nejlepší PVP server. Kdybysme to my udělali na tvým serveru, dostali bysme všichni ban, a kdo ne, bavil by se další dvě hodiny v global chatu, jak tam lidi brečí a hejtujou nás.
Ano, někteří blbečci, kteří o tomto videu nevěděli, z něho budou mít druhé Vánoce a propagandu proti BIA. Ale nám je to jedno, nebojíme se přiznat porážku. Bohužel v cz/sk komunitě je hodně lidí, kteří se přes porážku nepřenesou a když nevyhrajou v boji, osolí to nepříteli aspoň slovama.

Nesere nás že si "cz/sk komunita poradila bez BIA a našla si vlastní spojence". Zase, nikde jsi nebyl, nic jsi neviděl, nic nevíš a tvůj názor je založený jenom na tom, co ti někdo řekl a cos četl. Nás pouze velmi mrzí to, že antiBIA lidi nás hejtujou za to jací jsme a co děláme, a pak se spojí s někým, kdo je podstatně horší. A proč? protože Masony neznají, nikdy s nima nehráli. A ano, proto vy máte názor, my máme pravdu. protože my jsme nestrávili roky v bublině na třech nebo čtyřech cz/sk serverech. Hráli jsme na různých PVP serverech bez pravidel, potkali jsme spousty komunit a většinu z nich více/méně známe. Varovali jsme lidi před tím co bude na MMO, snažili jsme se je na to připravit. Možná už po prvním mmo testu některým došlo, že jsme si nevymýšleli nesmysly.

A nám nejde o naše ego. Pokud si to myslíš, jsi hlupák a vůbec nechápeš, o co se tu snažíme. Jde nám o to aby cz/sk komunita sama o sobě byla silná a nemusela nikomu lízat zadnice, aby měla silné spojence a aby se o ní na mmo vědělo. A nemyslím si že ty se svýma znalostma nás nebo jiných gild, situace na mmo a prostě čehokoliv jsi v postavení, které by tě opravňovalo nás hodnotit.
Pozval jsi nás na svůj server abychom tam rozvířili vzduch a pak jsi nás zabanoval když jsme dobývali hrad. Spustil jsi tím několik dní hádek a rozvracení cz/sk komunity. Zamysli se nad sebou.


Pro hlupáka, každý hlupák.

Nevim kde bereš že jsem na MMO nebyl. Napřed se informuj, než budeš něco vypouštět ;-)

Jo když lezeš na server jako šváb, nedodržuješ pravidla a přetahuješ lidi ze serveru. No tak hele nevim co čekáš. Nechápu proč tu ale řešíš YO, není to debata o MMO??

K tomu dalšímu nemam co říct, je to stále dokola...

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Kazar » 29 Dec 2016, 11:29

Hači to by si nebol ty keby si zase nezačal vyťahovať niečo čo je absolútne mimo topic, a niečo čo rozvracá komunitu, proste to si ty.

Takže skús sa držať topicu a skús napísať čo sa aktuálne deje na MMO (alebo dialo počas vlny).

To že si na MMO pobehal po serveroch a pokochal sa krajinou neznamená že vieš ako to tam chodí a aj bude chodiť.

Falk mal na mysli to že si žil celý svoj LiF:YO život v bubline dokopy s veľa ďalšími ľudmi. Preto nikde si nebol nič si nevidel, lebo nevieš ako sa chovajú iné komunity a nevieš čo chcú a nevidel si čo robia.

Ešte raz nevyjadruj sa, ak nemáš niečo k topicu.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 29 Dec 2016, 11:41

Kazar wrote:Hači to by si nebol ty keby si zase nezačal vyťahovať niečo čo je absolútne mimo topic, a niečo čo rozvracá komunitu, proste to si ty.

Takže skús sa držať topicu a skús napísať čo sa aktuálne deje na MMO (alebo dialo počas vlny).

To že si na MMO pobehal po serveroch a pokochal sa krajinou neznamená že vieš ako to tam chodí a aj bude chodiť.

Falk mal na mysli to že si žil celý svoj LiF:YO život v bubline dokopy s veľa ďalšími ľudmi. Preto nikde si nebol nič si nevidel, lebo nevieš ako sa chovajú iné komunity a nevieš čo chcú a nevidel si čo robia.

Ešte raz nevyjadruj sa, ak nemáš niečo k topicu.


Kazare, čti celej obsah.
Muj první příspěvek, nevim kdo to otočil na YO. ;)
A co se jedná o informovanosti, možná by si byl překvapenej.
Ty bublino..

Tak si to tu pročítám a koukám že BIA nejvíc sere že si CZ/SK komunita poradila bez BIA a našla si svoje spojence.

Nevim kdo první začal podlejzat zahraniční komunitě a choval se jako přizdisráč, místo aby zabojoval o sjednocení CZ/SK.

Vy BIA, rádi ukazujete na ostatní když se vám nedaří, to Vám jde..

Celá Československá komunita jde do sraček, díky vám a vašemu egu, proberte se už konečně a nedržte se toho vašeho "TY MÁŠ NÁZOR JÁ MÁM PRAVDU"

Závěrem, nečekejte že se tady s váma budu dohadovat, nemá to cenu.

Jak zněla vždy odpověď od MR. Chuta



Tohle je BIA konverzace. HaHa


GeorgeBia
True Believer
 
Posts: 9
Joined: 14 Dec 2016, 19:26

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by GeorgeBia » 29 Dec 2016, 12:04

hej lidi to je co za pacienta ten haci? porad mele nesmysly ty same dokola ale k mmo zatím se nevyjadril jak to tam funguje


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Filipsss » 29 Dec 2016, 12:05

Mordor.jiri wrote:hej lidi to je co za pacienta ten haci? porad mele nesmysly ty same dokola ale k mmo zatím se nevyjadril jak to tam funguje


Move along

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 29 Dec 2016, 12:19

Mordor.jiri wrote:hej lidi to je co za pacienta ten haci? porad mele nesmysly ty same dokola ale k mmo zatím se nevyjadril jak to tam funguje


:ROFL: To muselo dát hodně dřiny, tohle vymyslet a postnout to sem. Je to z tvojí hlavy a nebo ti to někdo poradil? :lol: :lol: :lol: :lol:


GeorgeBia
True Believer
 
Posts: 9
Joined: 14 Dec 2016, 19:26

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by GeorgeBia » 29 Dec 2016, 12:27

tak co se deje na te mmo haci stale další snuzku hoven si vysral

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Kazar » 29 Dec 2016, 12:33

Ale no tak chapci snažte sa držať topicu. Nechceli sme aby vznikol ďalš ... post, podobný tu už je.
Ave BIA


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Chuto » 29 Dec 2016, 13:18

Sainsi, vieš čo sa stane ak zaútočíš na niekoho od nás?

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 29 Dec 2016, 13:34

Chuto wrote:Sainsi, vieš čo sa stane ak zaútočíš na niekoho od nás?


Netuším. Ale měl jsem na mysli duel
Image

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 29 Dec 2016, 14:55

Mordor.jiri wrote:tak co se deje na te mmo haci stale další snuzku hoven si vysral


Raději už nebudu rejpat do rozrejpanýho hovna. Navíc, nemam potřebu zrovna tobě něco dokazovat, panáčku. ;-)

At se daří ty snůško intelektu.


GeorgeBia
True Believer
 
Posts: 9
Joined: 14 Dec 2016, 19:26

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by GeorgeBia » 29 Dec 2016, 15:58

ubohost haciho jako vždy a to stacilo napsat nebyl sem na mmo tak nemam co rict dekuji ti za obohacujici příspěvky v tomto topicu o mmo kde se cz/sk komunita nic nedozvěděla ac sem to po tobe tak nejak zadal 2x dekuji odejdi do ....


Zlatas
True Believer
 
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2016, 13:23

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Zlatas » 29 Dec 2016, 16:00

Je to hrozný jak se všichni tady hádají. CZ/SK komunita vznikla jen jako provizorní pro wave 1. Konkrétně v mým případě jsem tam šel, že se potřebuju rozkoukat nanečisto v MMO - proto jsem si ten balíček koupil. Naostro v druhé vlně bude víc lidí a myslím že nebude potřeba se spojovat s rusáky. Ikdyž nechci být v BIA tak jsem myslel, že budeme aspon spojenci a nebo neutrální a budeme "likvidovat" rusáky. tak jak by to mělo být

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 29 Dec 2016, 16:40

Mordor.jiri wrote:ubohost haciho jako vždy a to stacilo napsat nebyl sem na mmo tak nemam co rict dekuji ti za obohacujici příspěvky v tomto topicu o mmo kde se cz/sk komunita nic nedozvěděla ac sem to po tobe tak nejak zadal 2x dekuji odejdi do ....



:good: To jsem nečekal. :Bravo:


Zlatas
True Believer
 
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2016, 13:23

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Zlatas » 29 Dec 2016, 16:42


User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 29 Dec 2016, 16:47

Haci wrote:
Mordor.jiri wrote:ubohost haciho jako vždy a to stacilo napsat nebyl sem na mmo tak nemam co rict dekuji ti za obohacujici příspěvky v tomto topicu o mmo kde se cz/sk komunita nic nedozvěděla ac sem to po tobe tak nejak zadal 2x dekuji odejdi do ....



:good: To jsem nečekal. :Bravo:



Určitě ti sem nebudu vypisovat co se punktuje na MMO, už proto že ty víš vše nejlíp a za druhý já nejsem na vaší straně. Už proto tvoje chování.

Takže páčko a povol ty tvoje emoce, nedělá ti to dobře :lol:


Zlatas
True Believer
 
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2016, 13:23

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Zlatas » 29 Dec 2016, 17:02

No koukám na videa jaký má BIA styl boje. Nejen na Bohemce by za některé kousky dostaly BAN, věřím že by dostali BAN i na jiných českých serverech. Ovšem na ruských serverch YO a potažmo i na MMO to je bez pravidel, tak je BIA ve svém živlu. Na MMO jim to vytýkat nebudu. Jak sami řekli, je to jejich styl boje. Nemluvím o koordinovanosti, ta je dobrá a tak by to mělo být, ale popírání fyzikálních zákonů a využívání bugů hry není to pravé ořechové. Nechci se zastávat Rusáků, ty jsou koliktrát ještě horší. Ale BIAci by se neměli učit od nich. Na YO je toto nepřijatelné ale na MMO povolené (bohužel). A tak nezbývá ostaním hráčům vykašlat se nejen na pravidla boje, ale i na pravidla slušného chování.


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Chuto » 29 Dec 2016, 17:06

Zlatas, ono komunita sa nehada. Len haci sa ju snazi "spojiť".
Ani nemá zmysel si ho všímať. Som rád, že aspoň ty sa vieš cez minulosť preniesť. X-krát sme ponúkali možnosť ľuďom spolupracovať s nami a mnohí ju aj využili a verím že mnohí ju ešte využijú.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Haci » 29 Dec 2016, 17:08

Chuto wrote:Zlatas, ono komunita sa nehada. Len haci sa ju snazi "spojiť".
Ani nemá zmysel si ho všímať. Som rád, že aspoň ty sa vieš cez minulosť preniesť. X-krát sme ponúkali možnosť ľuďom spolupracovať s nami a mnohí ju aj využili a verím že mnohí ju ešte využijú.



Jak zase hned Hači, Hači, Hači.... Já se tu nezačal dohadovat, postnul sem sem něco až ke konci.. Jaj ale co aspon máte zase na koho poukazovat. :ROFL:


Zlatas
True Believer
 
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2016, 13:23

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Zlatas » 29 Dec 2016, 17:12

Chuto wrote:Zlatas, ono komunita sa nehada. Len haci sa ju snazi "spojiť".
Ani nemá zmysel si ho všímať. Som rád, že aspoň ty sa vieš cez minulosť preniesť. X-krát sme ponúkali možnosť ľuďom spolupracovať s nami a mnohí ju aj využili a verím že mnohí ju ešte využijú.

no mě třeba zamrzelo, že když jsem byl na MMO tak dobrý, jednoho dne jdu do práce. Přijdu a najednou máme válku s tolika Guildama a to mě nasralo


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Chuto » 29 Dec 2016, 17:30

Tak ale to už je politika zlatas. Horšie je že vás vaši vodcovia neinformovali, resp. zatiahli do vojny kvôli nedostatku politického prehľadu. A každé jedno rozhodnutie ktoré vykoná ktorýkoľvek váš člen, možno i to čo ti príde úplne triviálne, môže mať ďalekosiahle "politické následky".
A vojne sa asi na MMO nikto nevyhne... jedine ak by si prenajal miesto v hlavnom meste a bol tam stále. tam sa nikomu nič nestane

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Sainse1 » 29 Dec 2016, 20:48

Chuto wrote:Tak ale to už je politika zlatas. Horšie je že vás vaši vodcovia neinformovali, resp. zatiahli do vojny kvôli nedostatku politického prehľadu. A každé jedno rozhodnutie ktoré vykoná ktorýkoľvek váš člen, možno i to čo ti príde úplne triviálne, môže mať ďalekosiahle "politické následky".
A vojne sa asi na MMO nikto nevyhne... jedine ak by si prenajal miesto v hlavnom meste a bol tam stále. tam sa nikomu nič nestane



Také si lidi uvědomte. Že co byste také bez válek dělali ? Pochybuji, že všechny baví jenom stavět atak. Válka je někdy příjemné zpestření, není třeba se tomu vyhýbat
Image

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Hanz_knife » 29 Dec 2016, 20:50

Haci wrote:Nevim kdo první začal podlejzat zahraniční komunitě a choval se jako přizdisráč, místo aby zabojoval o sjednocení CZ/SK.


Lež. U začátků hraní BIA na zahraničních serverech jsem byl a nikdo nikomu nepodlézal, takže laskavě nemluv o něčem o čem nemáš ani šajnu. Díky!

Haci wrote:Vy BIA, rádi ukazujete na ostatní když se vám nedaří, to Vám jde..

Nedaří? Vždycky může být líp, ale to máš jako nějaké lepší informace než já? Naposledy co jsem byl na MMO tak naše aliance MASONy odrazila a CZSK byla námi vyraidována...

Haci wrote:Celá Československá komunita jde do sraček, díky vám a vašemu egu, proberte se už konečně a nedržte se toho vašeho "TY MÁŠ NÁZOR JÁ MÁM PRAVDU"

Československá komunita do sraček nejde, ta už tam je dávno utopená

Haci wrote:Závěrem, nečekejte že se tady s váma budu dohadovat, nemá to cenu.

Tak proč to tady zase zasíráš příspěvkem o kterém předem víš, že na něj bude X ne zrovna slušných reakcí, když tě nebaví se dohadovat? To jsi to nemohl už prostě nechat ležet ladem když jsem se ten další shitpost snažil konečně zahnat někam do outu kam patří? Kdo má teda ego?

Můj závěr je určený všem: jestli se nudíte, kupte si medvídka mývala. Nepište shitposty.
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."


Karellr
Beta Tester
 
Posts: 6
Joined: 13 Jun 2016, 20:04

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Karellr » 29 Dec 2016, 20:55

Nas ste nevyraidovaly ! co trepes somar

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Hanz_knife » 29 Dec 2016, 21:04

Karellr wrote:Nas ste nevyraidovaly ! co trepes somar

Vážně? Co to teda bylo s tím jak jsme vám proběhli dovnitř otevřenou bránou? Dál bych to nerozmazával, takových raidů bude ještě spousty (a tím neříkám že třeba raidy konkrétně na vás aby tu zase někdo znova nazahajoval další shitpost)
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."


Zlatas
True Believer
 
Posts: 14
Joined: 30 Jan 2016, 13:23

Re: Aktuálne dianie na MMO mape

Post by Zlatas » 29 Dec 2016, 22:53

Hanz_knife wrote:
Karellr wrote:Nas ste nevyraidovaly ! co trepes somar

Vážně? Co to teda bylo s tím jak jsme vám proběhli dovnitř otevřenou bránou? Dál bych to nerozmazával, takových raidů bude ještě spousty (a tím neříkám že třeba raidy konkrétně na vás aby tu zase někdo znova nazahajoval další shitpost)

Aha, no tak jestli jste tam vlezli když někdo zapoměl zavřít dveře. to je teda uspěch. gratuluji

Return to Česko slovenská diskusia