Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Moderator: Falkvard

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Kazar » 23 Aug 2017, 19:02

Ahojte,

tu je nestrihaný záznam z porady. Ospravedlňujem sa že sú tam postranné zvuky, nahrával som to celé.

Porada začína 11:45

Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 23 Aug 2017, 20:59

Ne ne ne, Kazare. Kompletní nahrávku zveřejním zítra jen co se mi nahraje na YT. To že ty jsi opustil debatu je jen tvá volba.

Že Filips dostal ban na 30 sec za řvaní, bez důvodu, to tak prostě bejvá aby se uklidnil. Kam by ta debata jinak vedla. Nikdo by si tam neměl otevírat na ostatní ústa tím že bude řvát na druhý, ničeho tím nedosáhne. Příští diskuzi, by se měli stanovit jasná pravidla a popřípadě kickovat/banovat/přesouvat lidi co nesouhlasí s rozumnou diskuzí.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Kazar » 24 Aug 2017, 03:37

Ano hači. Zjednotená cz/sk komunita bez nás nieje zjednotená celá cz/sk comunita.
Popisujete že my niesme cz/sk komunita preto sa považujete za celú cz/sk komunitu.

Krásne ste to viedli keď človek nemôže ani reagovať na to čo chce bez toho aby mu skákali do reči. Ale to je zase len proti BIA.

Filip "řval" asi tak ako ste vy "řvali" na mňa. A to neni fér. Ale vidíme to znova, ako by ste sa správali k nám keby sa k vám pridáme.

Odiišiel som preto pretože ste začali banovať ľudí odomňa, a preto lebo ste sa so mnou už nechceli baviť. Môžeš zverejniť kompletnú nahrávku ale nazvi ju "Zjednotenie antiBIA cz/sk komunity".

A tvoje "nestrihané" záznamy všetcia poznáme.


Let the shit begin!!!
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 24 Aug 2017, 05:03

Ahoj Kazare...

Ano bez vás není úplná ale co může CZ/SK komunita dělat když si část lidí zvolí spojence z jiné národnosti. Nevím, dezertéři? :-)
A rovnou pohřbí komunitu jako takovou, že je slabá a ničeho nedosáhne, no a právě CZ/SK komunita se o to chce alespon pokusit a něčeho dosáhnout. "SAMA"

O skákání do řeči. V tom bych nebyl tak vztahovačný. Ono je slušnost odpovídat na konkrétní otázky a nepřetáčet to někam jinam. To je základ komunikace Kazare, aby někam vedla, jinak by to vypadalo jako za pár dní tady. Zkus jednat na rovinu, dej ego stranou, nebo nevím co to je.

Nezačly se banovat "lidi" od tebe, připomínám byl to jen jeden člen, to na 30s aby vychladl.

Nahrávku určitě nenazvu jak ty doporučuješ, protože to je lež a zaujatost z tvojí strany.

Co mě nejvíc zaujalo od tebe. Ty tu naznačuješ že mám sestříhané nahrávky? Opravdu? No pokud tomu tak je a určitě máš svoje tvrzení podložený, dej mi sem záznam který jsem podle tebe sestříhal. Rád na něho kouknu. ;-)
Garantuju ti, že nenajdeš ani jeden. ;) Protože na to jsem až moc línej. :shock: A hlavně nevím v čem by mi to mělo pomoct..

Tak to je asi vše k tobě, ty si tu jed tu svou, důležitý je záznam a výsledek na něm.

Třetí kompletní setkání týkající se sjednocení cz/sk komunity.

Začátek: 15:20 začátek


PS: Ještě bych chtěl Všem poděkovat za účast a hlavně díky že to dopadlo takhle a někam to konečně vede. :Yahoo!: Až tedy na Kazara.. :(

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 24 Aug 2017, 05:06

Kazar wrote:Ano hači. Zjednotená cz/sk komunita bez nás nieje zjednotená celá cz/sk comunita.
Popisujete že my niesme cz/sk komunita preto sa považujete za celú cz/sk komunitu.

Krásne ste to viedli keď človek nemôže ani reagovať na to čo chce bez toho aby mu skákali do reči. Ale to je zase len proti BIA.

Filip "řval" asi tak ako ste vy "řvali" na mňa. A to neni fér. Ale vidíme to znova, ako by ste sa správali k nám keby sa k vám pridáme.

Odiišiel som preto pretože ste začali banovať ľudí odomňa, a preto lebo ste sa so mnou už nechceli baviť. Môžeš zverejniť kompletnú nahrávku ale nazvi ju "Zjednotenie antiBIA cz/sk komunity".

A tvoje "nestrihané" záznamy všetcia poznáme.


Let the shit begin!!!


PS: Tohle je tvůj postoj Let the shit begin!!!

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Kazar » 24 Aug 2017, 05:34

Ano čo môže robiť keď si časť ľudí zvolí spojencov inej národnosti. Niesme to len my. Ale to nikdy nepriznáte, lebo aj gro spolupráce ste chceli mať utajené.

My sme nikho a nič nepochovali. Vy ste sa k tomu tak postavili a pochovali sami spoluprácu s nami. Vy ste chceli počuť čierno-bielu odpoveď aj keď nikdy to také jednoduché nieje.

Ano je to slušnosť a aj som chcel odpovedať na otázku, ale chcel som sa vyjdriť ku všetkému čo zaznelo. To mi bohužiaľ celkom umožnené nebolo. Ja s komunikáciou problém nemám, či už s internými ľuďmi alebo s niekým mimo guildu. Ja jednám na rovinu, verejne sa priznám s kým sme a čo sú naše postoje. Nebudem sa spoliehať na nejakú tajnú spoluprácu ako ste naznačovali že budete mať s niektorými guildami ktoré sú súčasťou vašej "jednotnej" komunity.

Po tej tvojej neupravenej nahrávke sa porozhliadnem. Ano po tej na ktorej niesú počuť všetky hlasy a tým pádom sú myšlienky a reakcie vytrhnuté z kontextu.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 24 Aug 2017, 06:13

Jo není slyšet? No tak to asi nebude tím že by to bylo sestříhané, vid?

Věř že vím kam tím míříš a věř že samotného mi to štve že sem tam nebyl slyšet, protože na řadu mích otázek si neměl argumentace.

"Rád si počkám na tvoje zmiňované sestříhané video."

Dál nebudu rozebírat, netýká se to jen mě a nebudu mluvit za všechny. "Konec konců na to byl prostor včera."

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Kazar » 24 Aug 2017, 06:21

Zostrihané alebo inak upravené, alebo objektívne. Ak chceš aby bolo objektívne musí tam byť všetko. Aj ty.

Na každú tvoju otázku mám argument. Či už je to tu, alebo na TS, všade.

Ku každej otázke, situácií sa postavím nejako, jasne a priamo.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 24 Aug 2017, 06:33

Kazar wrote:Zostrihané alebo inak upravené, alebo objektívne. Ak chceš aby bolo objektívne musí tam byť všetko. Aj ty.

Na každú tvoju otázku mám argument. Či už je to tu, alebo na TS, všade.

Ku každej otázke, situácií sa postavím nejako, jasne a priamo.


Stavíš se tak přímo že raději odcházíš od tématů, odbočuješ a vyhýbáš se přímé odpovědi.

Pravda máš vždy odpověd na vše, to ale záleží jestli to je konstruktivní odpověd či né..

Není to stejné Kazare, jestli sestříhané a nebo někomu kravne mikrofon, co se týká OBS. Tak to je a sám sem na to upozornoval.. Ty sám jsi slyšet všelijak.. Sestříhání znamená úprava záznamu k obrazu svému Kazare..
Proto jsem ted spíš nemluvil a nechal mluvit ostatní

Jinak Ano Kazare, máš naprostou pravdu ve všem...

Máš ještě něco ke mě a nebo je to vše?


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Filipsss » 24 Aug 2017, 06:55

> 5 minut na nas vykrikujete ci ANO alebo NIE

> Snazim sa vysvetlit a dorazne so zvysenim hlasom poviem ANO, ktore ste tak chceli pocut a potom som ticho

> BAN, "nekrič tu" :Bravo:

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Kazar » 24 Aug 2017, 07:19

Neodchádzam od tématu. To len ty zase tak vidíš.

Moje otázky boli smerované na objasnenie vašich vzťahov ku nám, či si môžeme byť istý vami, či máme vašu dôveru. To ste mi potvrdili že nemáme a nemôžeme od vás čakať rovnaké jednanie ako s akoukoľvek inou guildou vo vašom spoločenstvo.

Nenechali ste nám vysvetliť ako funguje rozhodovanie v BP. Tlačili ste nás do otázky na ktorú nieje jasná odpoveď. Ďalšia vec ktorú ste nedokázali pochopiť.

Ja nehovorím na teba ale na vašu komunitu. Môže sa pokojne vyjadriť hockto. Na teba som mal len objektivitu tvojich predchádzajúcich videí.
Ave BIA


NejeyChlebos
 
Posts: 0
Joined: 10 Jun 2016, 20:29

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by NejeyChlebos » 24 Aug 2017, 07:36

Kazar wrote:Zostrihané alebo inak upravené, alebo objektívne. Ak chceš aby bolo objektívne musí tam byť všetko. Aj ty.

Na každú tvoju otázku mám argument. Či už je to tu, alebo na TS, všade.

Ku každej otázke, situácií sa postavím nejako, jasne a priamo.



Kazare včera jsi nedokazal postavit přímo k ničemu jen jsi se vykrucoval. Vážně si myslím že tahle debata nikdy nikam s tebou nepovede. Protože ty se nikdy nezmeníš. A to vedlo k tomu že z nejsilnějšího CZ/SK klanu se stal ten nejslabší. Podle me pokud to BIA mysli vážně a chce nejakým způsobem spolupracovat s CZ/SK komunitou bylo by nejlepší když by jsi vybral nekoho z vlastních řad aby jednal misto tebe.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Kazar » 24 Aug 2017, 07:47

Vidím že hovoríš len o jednej otázke ktorá vás zaujíma a ktorú nechápete.

Myslite si že sme slabí.

Nechaj na nás kto bude komunikovať s kým.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 24 Aug 2017, 07:50

Kazar wrote:Vidím že hovoríš len o jednej otázke ktorá vás zaujíma a ktorú nechápete.

Myslite si že sme slabí.

Nechaj na nás kto bude komunikovať s kým.



Kdo že nechápe otázku?


NejeyChlebos
 
Posts: 0
Joined: 10 Jun 2016, 20:29

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by NejeyChlebos » 24 Aug 2017, 08:01

Kazar wrote:Vidím že hovoríš len o jednej otázke ktorá vás zaujíma a ktorú nechápete.

Myslite si že sme slabí.

Nechaj na nás kto bude komunikovať s kým.


Ne nemluvím jen o jednom. A chápu že ty nerozhodneš nic v BP. A samo sebou že je to na vás ale jen si myslím že by to šlo mnohem líp. ;)


Dexther84
 
Posts: 0
Joined: 22 Oct 2016, 17:59

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Dexther84 » 24 Aug 2017, 09:31

Dobrý den

k posledním událostem.

Pokud Kazar zde namítá že komunita bez BIA není komunita.
V první řadě je třeba říct, že fakt že je BIA v komunitě nežádoucí je především zásluhou samotné BIA a také tím jak ji prezentuje samotný KAZAR. Způsob vašeho jednání i to, že hned někdo letí dávat na forum nějaký záznam, který ještě vydává za kompletní, nenaznačuje že by vůbec ze strany byl zájem o nějaké řešení.

Dále pak je podstatné si říct, že pokud zde BIA neumí odpovědět na základní pravidlo československé komunity, odpovědi se vyhýbá, tak není o čem se vůbec bavit a nás nemusí zajímat vztahy BIA s BP. Zde se jedná o cz/sk komunitu a ta má své jasné podmínky a pokud by k ní BIA chtěla patřit tak je musí přijmout, stejně jako je přijali jiní, bez ohledu na to s kým se bude paktovat.

K věci BANu pro, který dostal Filips na 30 sekund - k tomu se dá dodat jedno. Pokud někdo napadne verbálně někoho jiného nevím co očekává, za toto si může dotyčný sám.

Závěrem bych chtěl říct především Kazarovi, jestli i nadále hodláš pokračovat ve své strategii poukazováním na to co ti jiní dělají, nebo nedělají a nejsi schopen říct jasné PŘÍMÉ a UPŘÍMNÉ odpovědi, nemůžeš z naší strany očekávat jakoukoli snahu.

Dexther

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Falkvard » 24 Aug 2017, 09:48

Pět minut jste ze zástupců BIA tahali odpověď na otázku, když BP zaútočí na Nordův hrad, jestli v útoku bude 500 lidí, nebo 520 lidí. Lepší otázka by byla, co může BIA udělat pro to, aby BP na Nordův hrad nezaútočil, nemyslíte? Tak si my představujem spolupráci, a ne jak vy, jestli podrazíme jednoho, nebo druhého. Češi... :bad:

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 24 Aug 2017, 10:01

Přesně tak 5 minut musely tahat a vynucovat si odpověd. Na místo toho říct narovinu ANO, nevykrucovat a neodvádět od tématu. A jestlipak víš proč padla tahle otázka??

Myslím že od Vás nepadlo ani jedenkrát vaše představa spolupráce. Navíc vy máte jasno, jste pod někým co ukáže prstem na CZ/SK guildu a jdete na ní. TOHLE JE VAŠE PŘEDSTAVA SPOLUPRÁCE??

:bad: Falky promin ale to vážně???


Dexther84
 
Posts: 0
Joined: 22 Oct 2016, 17:59

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Dexther84 » 24 Aug 2017, 10:20

Falky: každý leader nebo osoba vedoucí nějaký klan, musí být připravena na takovéto otázky. Způsob jakým odpovídal Kazar, bohužel byl nešťastný. Pokud to na něj bylo moc je mi líto pak by si měla BIA najít jiného reprezentanta (myslím v dobrém).

A druhá věc, otázka byla zcela jednoduchá. A řešit venkovní politiku je zcestné. Dotaz zněl, bude BIA utočit na lidi s CZ/SK nebo ne?, promiň nikoho z nás nezajímá koho má v ali BIA stejně jako nikoho nezajímá s kým se Norda paktuje, protože odpověděl jasně že nikdy nezaútočí. A ten dotaz je na úplně základní pravidlo komunity a nelze jej nahrazovat jinou otázkou.

User avatar
Noumenka
True Believer
 
Posts: 6
Joined: 10 Jun 2016, 19:24
Location: Czech Republic

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Noumenka » 24 Aug 2017, 10:31

Já stále nechápu co jste na odpovědi Kazara nechápaly,řekl že když nebudete mít nic společného s USH,tak na vás BP nebude ani utočit tudiž ani BIA a jestli teda snima budete nějak spolupracovat,tak potom ano BIA se bude učastnit boje proti vám.


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Mishsuli » 24 Aug 2017, 10:38

ze sa na to nevyprdnete,, na tom meetingu bolo povedane dost,, zaznam je aj kompletny co ste pridali takze vsetci vieme co ako,, kazdy ma svoj nazor na to,,, ale naco zase toto???


Dexther84
 
Posts: 0
Joined: 22 Oct 2016, 17:59

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Dexther84 » 24 Aug 2017, 10:42

Noumenka - ano toto nám řekl až po několika minutovém bouřlivém rozhovoru a páčení odpovědi a to se nelíbilo zúčastněným.
A pokud jde o tedy závěrečnou odpověď tu samozřejmě respektujeme a nemáme vůči ní žádné výhrady a ani zášť ,ale zároveň je zcela jasné, že za těchto okolností není spolupráce možná.

Mishuli: je zde vedená konverzace a od toho forum je nevidím na tomto nic špatného. BTW pokud se nepletu, první příspěvek dal Kazar sám vložením záznamu.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Kazar » 24 Aug 2017, 10:49

Ten nekolika minutový bouřlivý rozhovor je na zázname a je vidieť že odpovedám na túto otázku pokojne a niekoľko krát ale nedokážete to pochopiť.

Keď ste sa spýtali tak som povedal a nič netajil nevyhýbal sa.
Ave BIA


Dexther84
 
Posts: 0
Joined: 22 Oct 2016, 17:59

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Dexther84 » 24 Aug 2017, 10:53

A teď kde je chyba,ve většině lidí která to podle tebe nechápe, nebo v jedinci, který odpovídá.????

User avatar
Noumenka
True Believer
 
Posts: 6
Joined: 10 Jun 2016, 19:24
Location: Czech Republic

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Noumenka » 24 Aug 2017, 11:04

Chyba je v tom že lidi nedokážou zahodit osobní problémy a předsudky,to co bývalo, proto ani Kazara NECHTĚLY pochopit to co on právě říkal,v tom teda vidím problém hlavní.


Dexther84
 
Posts: 0
Joined: 22 Oct 2016, 17:59

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Dexther84 » 24 Aug 2017, 12:16

Noumenka: žádné osobní předsudky se v položené otázce neřešily, chtěli jsme jasnou odpověď ANO nebo NE, nikdo se neptal na to za jakých okolnosti. To, že jsme se okamžité odpovědi nedočkali, (až tedy na konci té debaty), které předcházelo nějaké vysvětlování, bylo pochopeno jako vyhýbání se odpovědi. Což někteří z nás již dobře znají a to opravdu věrohodnost nebudí.

Pokud jde o mne.

Je mi líto, ale obávám se že se tomhle bude dít i nadále, Kazar v mnohých z nás bohužel nebudí důvěryhodnost a rovněž je jasné že ani oblíbenost. Proto bych aspoň já doporučil aby si BIA zvolila pro jednání jiného reprezentanta, protože je větší šance na to, že se komunikace i důvěra zlepší. (je to pouze mé doporučení). Ovšem je třeba připomenout, že pokud bude pro BIA platit, že za určitých okolností bude utočit na cz/sk komunitu, pak jsou jednání opravdu bezpředmětná.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Sainse1 » 24 Aug 2017, 13:17

Ani Řím nepostavili za den :crazy:

A nemaž příspěvky Kazare, musíš si přece stát za tím co řekneš/napíšeš :)
Image

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 24 Aug 2017, 14:00

Předem se omlouvám za to co sem napíšu, já vím řeklo se několikrát udělejme za minulostí tlustou čáru ale v tomhle případě udělám vyjímku..

Kazare dřív v dávných dobách žil jeden muž co připomíná tebe

Julius Caesar když jednal s Galii, tak jako nejmocnější muž v té době na planetě. Si musel vybral svoje zástupce,protože Galové mu nevěřili. V zájmu lepšího zítřku, si vybral za jednatele FARMÁŘE. Protože mu byli ochotní Galové věřit


Což tvá moc už není tak známá, ale zapřemýšlej opravdu o záchraně toho mála co BIA (né ty) vybudovala. Nebo tedy co zůstalo.

Prosím vrat tvůj smazaný příspěvek zpět, nestačil sem ho dočíst

User avatar
Noumenka
True Believer
 
Posts: 6
Joined: 10 Jun 2016, 19:24
Location: Czech Republic

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Noumenka » 24 Aug 2017, 14:38

Jestli máte ještě něco na srdci ohledně BIA,tak se prosím ozvěte mě .Děkuji.Noumenka BIA .


Dexther84
 
Posts: 0
Joined: 22 Oct 2016, 17:59

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Dexther84 » 24 Aug 2017, 14:42

Noumenka: chápu správě, že ve věcech diplomacie BIA tedy máme kontaktovat tebe?

Return to Off Topic

cron