Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Moderator: Falkvard

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 27 Aug 2017, 10:09

Filipsss wrote:
Haci wrote:
Filipsss wrote:diablov syn :lol: :lol: :lol:


Pokud nemáš něco co má hlavu a patu tak prosím nespamuj.


Tak co su potom tie posledne 2 strany :ROFL:


Nevím, řekneš mi to?

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Sainse1 » 27 Aug 2017, 10:41

Teda Pajky, nikdy jsem nezabíjel farmáře... To bych nikdy neudělal :Search:

Hanzi, já nikdy neshazoval kvality bia, o to se postarali určití členové bia, já pak jen poukázal na fakta :D

Jednou se vyspím, a je tu 7 stránek na čtení navíc, vy teda jedete hoši :D :evil:
Image


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Mishsuli » 27 Aug 2017, 10:42

Stale tu pada ta ista otazka,,, preco z BIA odisli ludia??? preco??? odpoved je moc jednoducha,, sme proste cesi a slovaci,, stale tu bude niekto komu sa nieco nebude pacit,, stale tu bude niekto kto si bude mysliet ze tu skupinu ludi povedie lepsie,, stale budu konflikty ale napriek tomu aj po rozdeleni mozete vidiet ze ti ludia co u nas hrali odchadzaju s dobrymi spomienkami,,, a to nemyslim ludi ktory striedaju klany ako trenky,, ludia ako mnohi z vas z tej vasej slavnej komunity(bez BIA),,, ak si myslite ze vy a ta vasa cz-sk komunita bude vynimkov tak si len pockajte,,, cas je najvacsi nicitel :D
ste mix ludi pre ktorych je zradzat kamaratov narodnym sportom len si zabrdajte,, ja si pockam a pripomeniem vam to ked sa to vase dlho pripravovane spolocenstvo zacne rozpadat ;)

Mimochodom mam otazku,,, preco z toho vasho spolocenstva vypadol Alan?? mozno ho este naberiete naspat ale vyradili ste ho alebo teda on odisiel,,, PRECO???

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 27 Aug 2017, 10:59

Mishsuli wrote:Stale tu pada ta ista otazka,,, preco z BIA odisli ludia??? preco??? odpoved je moc jednoducha,, sme proste cesi a slovaci,, stale tu bude niekto komu sa nieco nebude pacit,, stale tu bude niekto kto si bude mysliet ze tu skupinu ludi povedie lepsie,, stale budu konflikty ale napriek tomu aj po rozdeleni mozete vidiet ze ti ludia co u nas hrali odchadzaju s dobrymi spomienkami,,, a to nemyslim ludi ktory striedaju klany ako trenky,, ludia ako mnohi z vas z tej vasej slavnej komunity(bez BIA),,, ak si myslite ze vy a ta vasa cz-sk komunita bude vynimkov tak si len pockajte,,, cas je najvacsi nicitel :D
ste mix ludi pre ktorych je zradzat kamaratov narodnym sportom len si zabrdajte,, ja si pockam a pripomeniem vam to ked sa to vase dlho pripravovane spolocenstvo zacne rozpadat ;)


Nevim jestli je správná cesta házet to na národnost. Je jasný že je lepší poukázat na tohle, než si přiznat problém a řešit ho.

Máš pravdu, čas je mocná zbran. Za ten čas došlo na moje slova co sem se tu prvotně dohadoval. To čekání se vyplatilo...


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Mishsuli » 27 Aug 2017, 11:09

Haci wrote:Nevim jestli je správná cesta házet to na národnost. Je jasný že je lepší poukázat na tohle, než si přiznat problém a řešit ho.

Máš pravdu, čas je mocná zbran. Za ten čas došlo na moje slova co sem se tu prvotně dohadoval. To čekání se vyplatilo...


No zober to ako chces :D ,, ja si pred oci ruku davat nebudem,, nepisem tu len o lif a internete,, vseobecne slovaci a cesi maju inu mentalitu ako ine narody,, nehovorim ze najhorsiu ale skus vycestovat a mozno uvidis rozdiel...
A nehadzem to len na narodnost,, kazdy sme iny a ako som pisal niekto od nas odisiel ako z 20 klanov pred nami,, niekomu proste nevyhovies... a niekto odide,, sice sa mu nepaci nieco ale napriek tomu je srdcom BIAk :P ....

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 27 Aug 2017, 11:10

Mishsuli wrote:Stale tu pada ta ista otazka,,, preco z BIA odisli ludia??? preco??? odpoved je moc jednoducha,, sme proste cesi a slovaci,, stale tu bude niekto komu sa nieco nebude pacit,, stale tu bude niekto kto si bude mysliet ze tu skupinu ludi povedie lepsie,, stale budu konflikty ale napriek tomu aj po rozdeleni mozete vidiet ze ti ludia co u nas hrali odchadzaju s dobrymi spomienkami,,, a to nemyslim ludi ktory striedaju klany ako trenky,, ludia ako mnohi z vas z tej vasej slavnej komunity(bez BIA),,, ak si myslite ze vy a ta vasa cz-sk komunita bude vynimkov tak si len pockajte,,, cas je najvacsi nicitel :D
ste mix ludi pre ktorych je zradzat kamaratov narodnym sportom len si zabrdajte,, ja si pockam a pripomeniem vam to ked sa to vase dlho pripravovane spolocenstvo zacne rozpadat ;)

Mimochodom mam otazku,,, preco z toho vasho spolocenstva vypadol Alan?? mozno ho este naberiete naspat ale vyradili ste ho alebo teda on odisiel,,, PRECO???


Tu otázku máš na koho prosímtě, je dobrý bejt konkrétní..


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Mishsuli » 27 Aug 2017, 11:11

Haci wrote:Tu otázku máš na koho prosímtě, je dobrý bejt konkrétní..

No ta otazka bola na "vasu" komunitu... Este len zacina a uz sa rozpada?? Ci ako to mame chapat??

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 27 Aug 2017, 11:15

Mishsuli wrote:
Haci wrote:Nevim jestli je správná cesta házet to na národnost. Je jasný že je lepší poukázat na tohle, než si přiznat problém a řešit ho.

Máš pravdu, čas je mocná zbran. Za ten čas došlo na moje slova co sem se tu prvotně dohadoval. To čekání se vyplatilo...


No zober to ako chces :D ,, ja si pred oci ruku davat nebudem,, nepisem tu len o lif a internete,, vseobecne slovaci a cesi maju inu mentalitu ako ine narody,, nehovorim ze najhorsiu ale skus vycestovat a mozno uvidis rozdiel...
A nehadzem to len na narodnost,, kazdy sme iny a ako som pisal niekto od nas odisiel ako z 20 klanov pred nami,, niekomu proste nevyhovies... a niekto odide,, sice sa mu nepaci nieco ale napriek tomu je srdcom BIAk :P ....


No přeci to nemohu zobrat jak chci, máš tu nějakej příspěvek nějakou myšlenku a určitě je ve tvím zájmu aby to bylo k pochopení a nebral si to každej jak chce podle sebe. Proto se tě ptám...

Takže ty tvrdíš že pokud ty hráči nejsou čechoslováci, že vyhovíš všem. Já si myslim že tenhle problém bude asi všude, né?

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 27 Aug 2017, 11:18

Mishsuli wrote:
Haci wrote:Tu otázku máš na koho prosímtě, je dobrý bejt konkrétní..

No ta otazka bola na "vasu" komunitu... Este len zacina a uz sa rozpada?? Ci ako to mame chapat??


Samozřejmě že se nerozpadá, naopak narůstá.

Co se týká Alana hra Life is Feudal mu nedělala dobře a prostě to přestal hrát a angažovat se v tom.

No co ti o tom budu povídat, jak víš nikomu se nezavděčíš a lidi přicházejí a odcházejí.
To ty znáš tak ti to tu nemusím víc rozepisovat. Nicméně jeho odchod nebyl ovlivněn národností.


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Mishsuli » 27 Aug 2017, 11:21

Haci wrote:No přeci to nemohu zobrat jak chci, máš tu nějakej příspěvek nějakou myšlenku a určitě je ve tvím zájmu aby to bylo k pochopení a nebral si to každej jak chce podle sebe. Proto se tě ptám...

Takže ty tvrdíš že pokud ty hráči nejsou čechoslováci, že vyhovíš všem. Já si myslim že tenhle problém bude asi všude, né?


:D :D
Vsetkym urcite nie,, ale nasa mentalita nam moc pomaha k hadaniu,, zavideniu si navzajom a rozdelovaniu do tych medzinarodnych komunit v ktorych aj ked nie si rovnakej narodnosti ale dokazes sa s nimi dohodnut jednoduchsie ako v tej nasej komunite(nemyslim "vasu" komunitu ale tu v ktorej sme vsetci napriek tomu ci sa to niekomu pacit bude alebo nie :D)...


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Mishsuli » 27 Aug 2017, 11:24

Haci wrote:Samozřejmě že se nerozpadá, naopak narůstá.

Co se týká Alana hra Life is Feudal mu nedělala dobře a prostě to přestal hrát a angažovat se v tom.

No co ti o tom budu povídat, jak víš nikomu se nezavděčíš a lidi přicházejí a odcházejí.
To ty znáš tak ti to tu nemusím víc rozepisovat. Nicméně jeho odchod nebyl ovlivněn národností.


No vidis a tu mate odpoved na to co sa stale pytate aj nas :)
a tu narodnost by som z toho stale moc nevypichoval,, niekto moze povedat ze to bol Alanov problem niekto moze povedat ze to bol problem obidvoch tak isto ako je to medzi nami,,, vy hovorite ze zato mozeme my,,, my zase povieme ze ste to boli vy,,, narodnost za to nemoze?? :) mozno nie ale sme si dost podobny nie?? len sa budeme skriepit :D no co uz no :D

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 27 Aug 2017, 11:30

Mishsuli wrote:
Haci wrote:Samozřejmě že se nerozpadá, naopak narůstá.

Co se týká Alana hra Life is Feudal mu nedělala dobře a prostě to přestal hrát a angažovat se v tom.

No co ti o tom budu povídat, jak víš nikomu se nezavděčíš a lidi přicházejí a odcházejí.
To ty znáš tak ti to tu nemusím víc rozepisovat. Nicméně jeho odchod nebyl ovlivněn národností.


No vidis a tu mate odpoved na to co sa stale pytate aj nas :)
a tu narodnost by som z toho stale moc nevypichoval,, niekto moze povedat ze to bol Alanov problem niekto moze povedat ze to bol problem obidvoch tak isto ako je to medzi nami,,, vy hovorite ze zato mozeme my,,, my zase povieme ze ste to boli vy,,, narodnost za to nemoze?? :) mozno nie ale sme si dost podobny nie?? len sa budeme skriepit :D no co uz no :D


Máme tu odpověd na kterou sem se ptal? Opravdu?

Takže mi chceš ríct že od vás odcházejí lidi který si díky lifku berou skoro diazepam?? To se omlouvám ale tomu sem se opravdu zasmál :ROFL: :ROFL: :ROFL:

Nehledě na to, já nikdy Alanovo klan neviděl. Ty ano??

User avatar
Noumenka
True Believer
 
Posts: 6
Joined: 10 Jun 2016, 19:24
Location: Czech Republic

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Noumenka » 27 Aug 2017, 11:33

Ach jo lidi,že vás to baví se tu pořád tak hádat . :no: Nikam to nevede ,jen místo toho abyste se věnovali třeba rodině,tak stále sedíte i Life Forum.Chlapy no co dodat.:D :D


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Mishsuli » 27 Aug 2017, 11:35

Haci wrote:Máme tu odpověd na kterou sem se ptal? Opravdu?

Takže mi chceš ríct že od vás odcházejí lidi který si díky lifku berou skoro diazepam?? To se omlouvám ale tomu sem se opravdu zasmál :ROFL: :ROFL: :ROFL:

Nehledě na to, já nikdy Alanovo klan neviděl. Ty ano??


:D :D Hacii ved ale ja som tu o ziadnych Alanovych problemoch nehovoril to ty,,, ja tu jedine argumentujem na to co si mi dal suhlas aj ty

citujem
"No co ti o tom budu povídat, jak víš nikomu se nezavděčíš a lidi přicházejí a odcházejí."

je to fakt ktory je urcite overeny na obidvoch stranach,, takze zbytocne tu budeme poukazovat na odchody...


Mishsuli
True Believer
 
Posts: 35
Joined: 26 May 2016, 09:58
Location: Slovakia

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Mishsuli » 27 Aug 2017, 11:38

Noumenka wrote:Ach jo lidi,že vás to baví se tu pořád tak hádat . :no: Nikam to nevede ,jen místo toho abyste se věnovali třeba rodině,tak stále sedíte i Life Forum.Chlapy no co dodat.:D :D


No mne pride ze sa s Hacim nehadame ked budeme tak to zabalim...

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 27 Aug 2017, 11:52

Noumenka wrote:Ach jo lidi,že vás to baví se tu pořád tak hádat . :no: Nikam to nevede ,jen místo toho abyste se věnovali třeba rodině,tak stále sedíte i Life Forum.Chlapy no co dodat.:D :D


Já bych to nebral jako hádku. Ale když na mě někdo reaguje, proč neodpovědět. Stíhám pout, zábavu, vesnickou rvačku.. Tohle beru jako relax :-) Ted odjíždím, takže zatím se tu mějte a třeba i někdo další něco připište.. Večer zdárec ;)


SullyCZ
 
Posts: 26
Joined: 11 Nov 2015, 14:43

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by SullyCZ » 27 Aug 2017, 12:36

Takže místo aby zde byly dva posty - jeden Kazarův a pak doplňující Hačiho s delším videem je to tu zase jako v československý komunitě. Děkuji oběma za videa, brzy si je poslechnu. Byl jsem na dovolené a nemohl jsem u toho být. Zbytek jsou s prominutím jen hádky a nicneříkající blitky. :no:

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Pajkazed » 27 Aug 2017, 17:45

Haci wrote:Ty tu tvrdíš že nepatříš k nikomu? Co já vím tak si vždy vystupoval za BIA a i nadále tak děláš. Takže je úplně jedno jestli k někomu patříš. Je to to tvé slovo.

Takže tady je moje normální otázka kterou opakuju podruhý. Když BIA je to nejlepší a je vlastně takovej iluminát, proč hromada lidí z ní odešla a ty taky? Jak tu tvrdíš.

Co se týká Kejtíka, není to tak dlouho kdy sem to s tebou řešil tady na forum v jiným topicu. Takže LŽEŠ pajkazed. Závěrem sem ti napsal že se tu nebudu bavit o někom co tu není a nemůže se k tomu vyjádřit. Pokud natolik zapomínáš najdi ti to a znova si to přečti. Jen nechápu že zamrzáš na cca 2 starý záležitosti, zřejmě v tom máš nějaký komplex a měl by sis to vyřešit přímo s kejtíkem.

Tak, čekam na konstruktivní odpověd bez letadel, šalamounů a dalšího tvýho pindání.

Co tam máš dál?


Připojil jsem se k CS jsi říkal.
Teď říkáš, že mluvím jako BIA a to jsou argumenty proto, že nemluvím sám za sebe?
Víš co Hači, možná by nebylo od věci se na té pouti nechat zaměstnat, tam ti bude asi líp a třeba nebudeš plácat takové hovadiny a když ano tak ti lidi budou tleskat, což se ti tady nestane. :D
Takže říkám ti to počtvrté během víkendu Hači.Jestli je potřeba ti něco vysvětlit desetkrát, tak s tím nemám problém. :fool:
Nehraju za nikoho lifko, mluvím jen za sebe.Nemám žádnou klanovou příslušnost a nikomu jsem ji ani neslíbil.Chceš to ještě zopakovat nebo zvýraznit?Zkrátka jsi lhal, nebo jsi byl vedle.Ani jedno nepřiznáš, protože jsi Hači. :Bravo:
Máš pocit, že obhajuju BIA?
To mám obhajovat vás, když jste nic nedokázali?
První jednání bylo mezi BIA, CSK (Norda), BOHEMIA (Alan), TERRA (Hači).
Poslední jednání bylo mezi BIA, CSK bez Bohemky a bez Terry a s novými klany...
Tehda jste vypadali jednotně, stovky lidí dle vašich slov v zádech...Dohromady to byl počet 1000+.Spolupráce komunity bez BIA.Od té doby se spustilo mmo, BIA si postavila hrad, dělali se hromadné raidy se spojenci, naposledy se testovalo instant battles.
CSK bylo srovnané Masony, pak jim platilo za ochranu a stalo se vazalem.Postavilo pár shacků a hráli tam převážně ve dvou.Alan odpadl a zmizelo do neznáma x stovek hráčů... :D A Hači dezertoval k Sainsovi...
Proto píšu, že BIA je dál.
Celou tu dobu, co se komunita fláká, BIA hraje.Lidi odchází a přichází.A ty se ptáš na můj důvod?
Ptal jsem se tě snad, proč jsi přešel k Versus?
To je tvá soukromá věc, neptal.A ani ty se mě ptát nebudeš.Mám k tomu své soukromé důvody a s lifkem jsem dočasně skončil.Blízcí lidé ví proč, cizí ne a tak to i zůstane. :good:

Kejtíka jsi obhajoval a nic jsi mu neudělal.Nechal jsi ho dokonce hrát dál i poté, co se prokázalo jeho cheatování.A to si myslím, že je problém číslo jedna ve všech hrách a každý by se proti tomu měl postavit.Proto jsem na tom zamrzl, protože to admin odmítl řešit a bude tady vyskakovat.A tvá odpověď, že popíšeš návod jak obejít ban a je to vlastně jedno je jen výmluva.Z tvé strany jsi neudělal absolutně nic, čím by si cheatování potrestal.Ty si to akceptoval.
Dále se ti k tomu nebudu vyjadřovat, z cheatování je mi na zvracení a divím se, že ty s tím nemáš problém.


Sainsi nekecej, při raidech jsme to kosili hlava nehlava, někdo byl ozbrojený a někdo ne. :D
8-)

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 27 Aug 2017, 18:44

Ok, no trochu ti to rvalo Pajkazet, asi ti to dalo práci sepsat.. :good:

Moc nechápu když tu plácam podle tebe hovadiny, tak že na ně vlastně vůbec reaguješ. Proč vlastně pajkazed?

První jednání bylo mezi BIA, CSK (Norda), BOHEMIA (Alan), TERRA (Hači).
Poslední jednání bylo mezi BIA, CSK bez Bohemky a bez Terry a s novými klany...
Tehda jste vypadali jednotně, stovky lidí dle vašich slov v zádech...Dohromady to byl počet 1000+.Spolupráce komunity bez BIA.Od té doby se spustilo mmo, BIA si postavila hrad, dělali se hromadné raidy se spojenci, naposledy se testovalo instant battles.
CSK bylo srovnané Masony, pak jim platilo za ochranu a stalo se vazalem.Postavilo pár shacků a hráli tam převážně ve dvou.Alan odpadl a zmizelo do neznáma x stovek hráčů... :D


:shock: Nevím proč mi sem tohle píšeš a čekáš že ti k tomu něco řeknu. Jak tam sám píšeš tak bez TERRY. :Search:

Celou tu dobu, co se komunita fláká, BIA hraje.Lidi odchází a přichází.A ty se ptáš na můj důvod?
Ptal jsem se tě snad, proč jsi přešel k Versus?
To je tvá soukromá věc, neptal.A ani ty se mě ptát nebudeš.Mám k tomu své soukromé důvody a s lifkem jsem dočasně skončil.Blízcí lidé ví proč, cizí ne a tak to i zůstane. :good:


No hurá, na počtvrtý jsem z tebe dostal odpověd. Tomu se říká posun. :ROFL: Víš proč jsem šel do versus, protože mám rád sainse..

Kejtíka jsi obhajoval a nic jsi mu neudělal.Nechal jsi ho dokonce hrát dál i poté, co se prokázalo jeho cheatování.A to si myslím, že je problém číslo jedna ve všech hrách a každý by se proti tomu měl postavit.Proto jsem na tom zamrzl, protože to admin odmítl řešit a bude tady vyskakovat.A tvá odpověď, že popíšeš návod jak obejít ban a je to vlastně jedno je jen výmluva.Z tvé strany jsi neudělal absolutně nic, čím by si cheatování potrestal.Ty si to akceptoval.
Dále se ti k tomu nebudu vyjadřovat, z cheatování je mi na zvracení a divím se, že ty s tím nemáš problém.



Tak a ted zase tedy Kejtík. Dovolím si zkopírovat komentář od sainse. Protože pajkazed je zřejmě lehkomyslný a potřebuje věci opakovat. Což mě moc nebaví psát jednomu, pořád něco dokola, jen proto že je to pajkazed samotář bez nikoho a nehrající lifko. Přesto je ve všem naprosto informovaný.. :D Ještě dodám že kejtík a GM je dva roky stará záležitost. Ty pajkazed nemáš asi jiný argumenty na mě že vytahuješ Kejtíka? LoL :ROFL:


Sainse: post104055/?hilit=kejtík#p104055
Hači a Kejtík je akce, která padla v minulost na serveru z minulosti

Obecně si minulost pamatujeme abysme nedělali dvakrát tu samou chybu. Já si nevzpomínám, že by Hači dal potom opět někdy Kejtíkovi přístup k GM právům. Když to Kejtík udělal (ještě jsem nehrál s BIA ale s klukama od Hačiho) tak jsem to nevěděl, když se přiznal, řekl jsem mu, že je kokot a nasral se na něj. A řikám mu to do teď když na to příjde řeč. Ale většinou je to otázka na dvě vteřiny. Protože to stejně už nevrátí a ještě k tomu ani LiFko nehraje.

Za mě: Ano u kejtíka bylo zjištěný že má nahozený staty, na to mu byl odebrán přístup ke GM a smazaná GM postava. Nikdy se už nezalogoval jako GM. Nevím co na tom nechápeš a co je ti vlastně do toho jak jsem to vyřešil. Hlavní je že jsem to vyřešil tak aby se to neopakovalo a nepoškozovalo to hráče na serveru. Vím že ty by jsi na toho hráče okamžitě zavolal mafii a nechal ho zlikvidovat, nebo na něho podal trestný oznámení za poškozování cizí věci?? Je dobře že jsi nebyl v tu dobu místo mě, vždyt ty by si ho dočista zničil.. :ROFL: Od ted pokud to zase budeš někde vytahovat použiju ctrl+c ctrl+v. Možná časem dojdeš k osvícení. Stejně tak jako dneska, když si mi konečně řekl něco o tvém odchodu z BIA. Ikdyž jen okrajově. ;)

Co se týká dezertace do Versus, můžeš mi tu napsat odkud jsem to vlastně dezertoval a nebo je to jen tvá další doměnka?? Prosím odpověz v další reakci at se tu nemusíme zase dva dny zdržovat.

Budu rád když mi odpovíš konstruktivně na každou otázku. Poznáš to podle toho že je tam "?" taková divná věc

Promin ale pořád nevím proč je BIA nejdál a v čem????? To znamená k dnešnímu datu 27.08.2017, v pátek zazněla myslim prvotně tahle otázka a to bylo 25.08.2017 Nezajímá mě minulost, to se tu už několikrát řeklo "udělejme tlustou čáru za minulostí"

Co tam máš dál Pajkazed?

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Pajkazed » 27 Aug 2017, 19:16

Sepsané to bylo hned, jen jsem nebyl doma Hači. :pardon:
Já na tebe nepotřebuju argumenty Hači, nejednám s tebou o ničem konkrétním.Jen je potřeba se jednou za čas podívat do minulosti, aby se neopakovala.U tebe je to horší, protože ti přijde normální nechat podvádět lidi a ještě to zamést pod koberec se slovy, že je to vyřešené.
A ano, zničil bych ho být to na mě. :x :D
Nemám rád podvodníky, ale to jsi jiště pochopil.K Osvícení by si mohl dojít sám, min co se týče cheatování. ;)
A teď k tvým otázkám.Jen aby si to pochopil, já na tebe nemám žádnou, tudíž reagovat nemusíš. :D
Teda nechce se mi to číst znova, ale zaregistroval jsem jen jednu otázku.
Zastupoval si jak Chuto říkával "chudobný a biedný lud Terra Sancty", tak dezerci jsem myslel z tama.Takže DOMNĚNKA, to ano.Vzatá z toho, že jsi prezentoval Terru jako o svoje lidi.

Edit:Našel jsem otázku další. :D
V čem je BIA dál?Funguje už velmi dlouho, má slušnou organizaci a výsledky.To nemá nikdo z cz/sk komunity.
Samozřejmě vše jednou skončí.Ale i kdyby skončila BIA, tak jak říkal Kafčo se přesune na další hry a naší komunitě potrvá nějaký ten pátek, než se dostane na nynější úroveň klanu BIA.A to nemyslím že si někde postavíš hrad za jeden den a čekáš, jestli má někdo o barn víc...Nevím jestli mi rozumíš, ale je to asi jedno. ;)

PS:Darmo píšeš co tam máš dál, já už ti otázky nekladu. ;)
8-)

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Sainse1 » 27 Aug 2017, 20:06

Si prostě vymýšlíl Pajky... Já nikdy naraidoval ... :sorry: :cry:
Image

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Pajkazed » 27 Aug 2017, 20:12

Sainse1 wrote:Si prostě vymýšlíl Pajky... Já nikdy naraidoval ... :sorry: :cry:

Ano, přesně takhle :cry: brečela spousta matek kvůli tomu, že jsi jim zabil děti, otce, mužíky, slepice, farmáře a další havěť. :evil: :D
8-)

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 27 Aug 2017, 20:29

Pajkazed wrote:Sepsané to bylo hned, jen jsem nebyl doma Hači. :pardon:
Já na tebe nepotřebuju argumenty Hači, nejednám s tebou o ničem konkrétním.Jen je potřeba se jednou za čas podívat do minulosti, aby se neopakovala.U tebe je to horší, protože ti přijde normální nechat podvádět lidi a ještě to zamést pod koberec se slovy, že je to vyřešené.
A ano, zničil bych ho být to na mě. :x :D
Nemám rád podvodníky, ale to jsi jiště pochopil.K Osvícení by si mohl dojít sám, min co se týče cheatování. ;)
A teď k tvým otázkám.Jen aby si to pochopil, já na tebe nemám žádnou, tudíž reagovat nemusíš. :D
Teda nechce se mi to číst znova, ale zaregistroval jsem jen jednu otázku.
Zastupoval si jak Chuto říkával "chudobný a biedný lud Terra Sancty", tak dezerci jsem myslel z tama.Takže DOMNĚNKA, to ano.Vzatá z toho, že jsi prezentoval Terru jako o svoje lidi.

Edit:Našel jsem otázku další. :D
V čem je BIA dál?Funguje už velmi dlouho, má slušnou organizaci a výsledky.To nemá nikdo z cz/sk komunity.
Samozřejmě vše jednou skončí.Ale i kdyby skončila BIA, tak jak říkal Kafčo se přesune na další hry a naší komunitě potrvá nějaký ten pátek, než se dostane na nynější úroveň klanu BIA.A to nemyslím že si někde postavíš hrad za jeden den a čekáš, jestli má někdo o barn víc...Nevím jestli mi rozumíš, ale je to asi jedno. ;)

PS:Darmo píšeš co tam máš dál, já už ti otázky nekladu. ;)


Máš pravdu, Kejtík není konkrétní věc, máš to promyšlený..
Pajkazed koukej do minulosti, předcházej tomu co se stalo ale už dva roky se tahle konkrétní věc neopakovala.. :ROFL:
Pokud by mě přišlo normální nechat podvádět lidi. Asi bych mu nevzal GM práva, vid? "hele otazník pajkazed"
A copak jsem zametl? Konkrétně prosím :D

To jsem rád že si připoměl že reagovat nemusim ale přeci tě tu nenechám jen tak plácat. Nicméně otázky z mojí strany jsou myslim dost jasný. ;)

TerraSancta přeci pořád funguje, není tomu tak? Takže DOMĚNKA o nějaký dezerci.

Dobrou Pajkazed ;)

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Pajkazed » 27 Aug 2017, 20:53

Kejtíka nezameteš nikdy pod stůl, to už jsi pochopil. ;)
Věc se neopakovala za poslední dva roky?(to není otázka na tebe... :lol: )U tebe ne, když to tam na rok zdechlo. :D Ale u konkurenčního serveru z našich končin ano.
Tyto věci se prostě dějí, gm mod udělá z hlupáků idioty.
A pokud se tyto věci nebudou trestat a odsuzovat, budou se dít i nadále.Stalo se to i u tebe a tvým trestem jest to, že jsi změnil heslo.Tak si zkus představit, že ti někdo vykrade účet a policie ti řekne, změň si heslo. :ROFL:
Terra sancta funguje, zajímavá odpověď na něco, na co jsem se neptal. :crazy:
Slovo "doměnka" bylo zvětšené z toho důvodu, že je to nejčastější pravopisná chyba na základní škole. ;) Ale dává se to jako chyták, tak se vlastně nic neděje... :lol:
DOMNĚNKA Hači, zapamatuj si to. :fool:
Tímto s tebou končím rozhovor Hači, už jen meleš nesmysly a opravdu si nemysli, že s tebou strávím další týden. :D
Papa a pěkné noční můry ti přeji. :lol:
Tímto se loučím i se zbytkem osazenstva. ':'
8-)

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 28 Aug 2017, 05:04

Ale já přeci nic nezametám Pajkazed.. :D Určitě sis všiml že jsem k tématu otevřený.. Chápeš to ty?? :ROFL:

Máš komplex Kejtíka, proto si s tebou o tom povídám. O takových věcech musíš mluvit, nesmíš to držet v sobě Pajkazed... :ROFL:

Co se děje u konkurenčního serveru je mi popravdě fuk a já s tím bohužel pro tebe nemám nic společnýho, takže plačeš špatně... ;)No vlastně když už vytahuješ konkurenční server. Jak sám víš cheatuje (jak jsi to krásně nazval) se tam celkem dlooooouho, no a přesto tam je průměrně 20 hráčů. I BIA mezi nima.. A ty mi tu budeš vyčítat dva roky starou záležitost s Kejtíkem a budeš tu brblat že jsem ho vůbec nepotrestal? :ROFL: :ROFL: Možná kdybych ho nechal tak mam plnej server, když vidím jak to funguje na konkurenčním. Zkus prosím než tu něco plácneš "před použitím protřepat" :D
Nicméně já sem se tou dobou poučil a jsem opatrný komu dávám GM hesla, na Terra to tvoje cheatování určitě nenajdeš..
A pokud se tyhle věci nebudou trestat... Hele ty jsi vážně máčo, víš že je to jen hra?? :ROFL: :ROFL:

Dobře už víme jak se píše domněnka a že je to chyták na školách. :D :good:

Jsem rád že se loučíš, protože s tebou žádný závěr není a jen se to točí v kruhu. Na otázky neodpovídáš, jen tu žvachtláš pořád to samý. :D

Terra sancta funguje, zajímavá odpověď na něco, na co jsem se neptal.
Proto jsem tam vložil zase tuhle zvláštní věc "?" a zeptal se tebe Pajkazed. :%) No ale odpovědi sem se zase nedočkal.. Jak jinak. ;)

Drž se tedy toho tvého ukončení a raději už nereaguj. Radeji se už na nic ptát nebudu :)

Já tobě na oplátku přeji krásné růžové ráno :ROFL:

PS: děkuji za debatu, byla poučná


GeorgeBia
True Believer
 
Posts: 9
Joined: 14 Dec 2016, 19:26

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by GeorgeBia » 28 Aug 2017, 06:00

haci jeste viiic smajliku prosim at kazdy vi jak si nad veci uprime ty ses best blb na tomto foru co prispevek od tebe to bestialni okecavani a obraceni ci otaceni si top gratuluju

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 28 Aug 2017, 06:43

GeorgeBia:

Pro hlupáka každý hloupý.

Edit: Ale děkuji za uznání. Je to divný ale neuráží mě to, ikdyž ty jsi to sem s tím záměrem napsal.. Zase nečekaná reakce od hráče z BIA.
Příště bud prosím konkrétní a nespamuj..

Co se týká smajlíků napodobuji tvého bývalého kolegu. Pokud pročítáš forum, zjistíš že je normálně nepoužívám

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Sainse1 » 28 Aug 2017, 19:10

GeorgeBia wrote:haci jeste viiic smajliku prosim at kazdy vi jak si nad veci uprime ty ses best blb na tomto foru co prispevek od tebe to bestialni okecavani a obraceni ci otaceni si top gratuluju


Mishuli používá smajlíka při každým slovu a prdu.

Kazar všechno okecává a obrací či otáčí, je prostě taky top. Gratuluju

Nějak nechápu co ti vadí, podle toho co píšeš, že Hači okecává a používá jen smajlíky (což teda mi nepříde) by parádně zapadnul do tvého klanu, co ty na to ? ;)

A co kdyby ses ty, projednou, snížil trochu mezi nás podřadné a začal používát čárky mezi částmi věty ? Ať to pak nemusíme luštit
Image

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Caffe » 31 Aug 2017, 14:32

Sainse1 wrote:
GeorgeBia wrote:haci jeste viiic smajliku prosim at kazdy vi jak si nad veci uprime ty ses best blb na tomto foru co prispevek od tebe to bestialni okecavani a obraceni ci otaceni si top gratuluju


Mishuli používá smajlíka při každým slovu a prdu.

Kazar všechno okecává a obrací či otáčí, je prostě taky top. Gratuluju

Nějak nechápu co ti vadí, podle toho co píšeš, že Hači okecává a používá jen smajlíky (což teda mi nepříde) by parádně zapadnul do tvého klanu, co ty na to ? ;)

A co kdyby ses ty, projednou, snížil trochu mezi nás podřadné a začal používát čárky mezi částmi věty ? Ať to pak nemusíme luštit

Tak snad na jednoduchy text o hre nepotrebujes ciarky v suveti, aby si pochopil vyznam. Pretoze, ak aj v diskusii o hre potrebujes ciarky v zlozenej vete, tak potom v odbornom texte s ciarkami sa musis stracat, ale to len tak na okraj. Ak by ti robilo problem , ze som nedal interpunkcne znamienka , napis a prepisem to , aby si rozumel slovencine a tomu co som napisal.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 31 Aug 2017, 15:51

Když to tu Caffe trochu oživil, tak toho využiju... Jinak to samé co ty jsi psal o čárkách bych mohl říct ke smajlíkům. :D :D :D

Tímto žádám BIA o odchod z TerraSancty. Nevím že máte potřebu lézt na PvE/PvP servery a ještě na TerraSanctu kde Vám admin tak křivdí.
Proto Vás předem veřejně žádám odejděte, než budou zase nějaký dohady. Tomuhle se hodlám vyvarovat vyvarovat.

Např. Autor Mr. Falkvard
Oprava autor Mr. Filipsss :shock: :D

Image

Předem děkuji :good:
Last edited by Haci on 31 Aug 2017, 17:59, edited 3 times in total.

Return to Off Topic