Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Moderator: Falkvard

User avatar
Noumenka
True Believer
 
Posts: 6
Joined: 10 Jun 2016, 19:24
Location: Czech Republic

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Noumenka » 24 Aug 2017, 14:45

Můžete i mě ;)

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Caffe » 24 Aug 2017, 14:46

Chlapci je zbytočné na vás akokoľvek reagovať a vôbec o niečom s Vami hovoriť. Samozrejme , že BIA nie je Kazar, ani ja , ani ktokoľvek iný . BIA je značka. Ľudia čo hrajú pod touto značkou sú členovia. Primárnou hrou klanu je hra WoT. Divíziu Life IS feudal vedie viac ľudí, neviem prečo stále útočíte na Kazara, keď on ako aj všetci ostatní vo vedení majú jeden hlas. Veď sa máte koho opýtať ako to funguje. Ja ako momentálne neaktivny člen , môžem len všetkým aktívnym členom BIA odporučiť , aby nereagovali na žiadne príspevky istých ľudí, pretože sa jedná o provokácie, rypanie a snahu zosmiešniť, prípadne degradovať úspechy a veľkosť klanu. Chlapci len jedno Vám poviem, nikto z nás nebude hrať Lif do smrti takže je úplne normálne , že raz aj táto divízia zanikne. Žiadna tragédia sa predsa nestane. Ale bude tu iná hra a v nej určite značka BIA bude znova, nie s Kazarom, nie s tými členmi čo hrajú teraz Lif, ale s inými ľuďmi ale možno aj s tými čo sú aktívny v hre LIF. A našim úspechom je , že vy sú budete pamätať už do smrti túto značku. Hači dobrý príklad si použil. Pretože história si pamätá Júlia Cezara a samozrejme aj ďalších veľkých panovníkov Rímskej ríše. My sa podakujeme tým čo od nás teraz odišli , že bola pre nás cest hrat s nimi a ďakujeme za služby ktoré odviedli pre klan BIA a ide sa ďalej. Takže ďakujem za pozornosť a so mnou sa dúfam ešte v hre stretnete keď sa ku nej vrátim .


Dexther84
 
Posts: 0
Joined: 22 Oct 2016, 17:59

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Dexther84 » 24 Aug 2017, 15:00

Caffe: já mám za to že tu vedeme zcela normální diskuzi, která navazuje na původní příspěvek Kazara (který tuto diskuzi sám započal), který se mimo jiné účastnil včerejšího jednání a prezentoval myšlenky BIA, čili nevidím nic špatného na toto reagovat, a naše argumenty si myslím jsou podávány slušnou formou. Nikdo jiný kromě Filipse, který za vulgarismus byl na 30s vyloučený s TS debaty, nebyl přítomný z BIA vedení. Také se bavíme o tom co zde bylo řečeno tedy je jasné, že se zde budeme především bavit na téma Kazarových odpovědí. A na tom také nevidím nic špatného. Pokud jste si nepřáli vést tyto debaty tak by stačilo, aby někdo(a teď se Kazara nechci dotknout) nezapočal příspěvkem do fóra, protože je jasné že na ní bude reagováno.

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Hanz_knife » 25 Aug 2017, 01:40

Caffe wrote:Chlapci je zbytočné na vás akokoľvek reagovať a vôbec o niečom s Vami hovoriť. Samozrejme , že BIA nie je Kazar, ani ja , ani ktokoľvek iný . BIA je značka. Ľudia čo hrajú pod touto značkou sú členovia. Primárnou hrou klanu je hra WoT. Divíziu Life IS feudal vedie viac ľudí, neviem prečo stále útočíte na Kazara, keď on ako aj všetci ostatní vo vedení majú jeden hlas. Veď sa máte koho opýtať ako to funguje. Ja ako momentálne neaktivny člen , môžem len všetkým aktívnym členom BIA odporučiť , aby nereagovali na žiadne príspevky istých ľudí, pretože sa jedná o provokácie, rypanie a snahu zosmiešniť, prípadne degradovať úspechy a veľkosť klanu. Chlapci len jedno Vám poviem, nikto z nás nebude hrať Lif do smrti takže je úplne normálne , že raz aj táto divízia zanikne. Žiadna tragédia sa predsa nestane. Ale bude tu iná hra a v nej určite značka BIA bude znova, nie s Kazarom, nie s tými členmi čo hrajú teraz Lif, ale s inými ľuďmi ale možno aj s tými čo sú aktívny v hre LIF. A našim úspechom je , že vy sú budete pamätať už do smrti túto značku. Hači dobrý príklad si použil. Pretože história si pamätá Júlia Cezara a samozrejme aj ďalších veľkých panovníkov Rímskej ríše. My sa podakujeme tým čo od nás teraz odišli , že bola pre nás cest hrat s nimi a ďakujeme za služby ktoré odviedli pre klan BIA a ide sa ďalej. Takže ďakujem za pozornosť a so mnou sa dúfam ešte v hre stretnete keď sa ku nej vrátim .


Nejsem ještě úplně v obraze je to pro mě eintopf z rychlíku všechno co se děje (práce no) ale jako za tenhle tvůj příspěvek kafčo palec nahoru. Byla čest hrát s tebou a dalšíma bijákama, vděčím vám za hodně a budu jen doufat že si třeba ještě zopáknem toho lišiaka zo sadu 8-)
"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Frazer » 25 Aug 2017, 02:21

Ať se stalo, co se stalo, je to pryč, poďme se soustředit na to co bude. Myslim si, že na obou stranách jsou super lidi, (tímto bych rád poděkoval Caffčovi za příspěvek a doufám, že se zase uvidíme ve hře nebo na krávě) a kvůli nim si tohle forum nezaslouží ty špíny co tu po sobě házíte, čest vyjímkám.

Nový hráči z toho taky musej bejt hodně nadšení, když hledají nějakou komunitu a narazí tu na to. Myslim si, že tímhle určitě k sjednocení cz/sk komunity nepřispíváte. Jestli potřebujete nepřítele, tak si udělejte nepřítele z toho v jakym je to tady stadiu a když každej trochu skloníte nos a zabojujete proti tomuhle nepříteli, než si to sedne, přijde nepřítel z venčí - na mmo :)

Už není čas na hádky.

edit: A abych se držel tématu, tak navrhuji, ač to bude znít paradoxně, vyčkat a zdržet se komentářů k tomu meetingu dokud si norda nepromluví s USH a odprostí se od závazků s nimi. Pak se můžeme spojit a narovnat vztahy s BP a tím i BIA, kde si myslím, že už by mohl být prostor k upřímnému vyjednávání o paktu o neútočení bez hádek a ponižování se.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Sainse1 » 25 Aug 2017, 02:45

Joo, ale už ze zkušenosti víme, že tyhle "hezká slova" přetrvávají jen na fórumu. Nebo aspoň většina...


A Hanz bude brzo můj .... JENOM MUJ !!! :evil:
Image


Divousek
Devoted Believer
 
Posts: 0
Joined: 31 Oct 2016, 06:59

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Divousek » 25 Aug 2017, 08:31

NAZDAR
To o čem se tu celou dobu vede diskuse je respektování pravidla o vzájemném neutočení CS klanů proti sobě-tedy něco jako pakt o neutočení.Proč na sebe nemají utočit je snad každému jasné,ale pro jistotu připomenu: na mmo bude cs hráčů mnohem méně než ostatních a pokud chceme obstát měli bychom držet pospolu a vzájemně se podporovat.
Nikdo není nucený do tohoto paktu vstupovat.
Pro klan BIA je respektování tohoto pravidla problém.Mají alianční závazky vůči BP.Frazer navrhuje at odejde Norda od rusáků že pak na něj nebude BIA utočit.To je špatný návrh.nejde o to kdo je v které alianci!
Jde o respektování toho uvedeného pravidla!!
Stejně tak by mohl Norda navrhnout aby BIA odešla od BP:) očividně to ale BIA neudělá protože věří že právě toto spojenectví jim umožní na mmo přežít.
Mám za to že pokud se pravidlo o neutočení nebude dodržovat tak se na MMO budeme vzájemně řezat a postupně se rozhádáme mezi sebou.Moc mě v té diskusi potěšil názor drtivé většiny která je ochotná tohle pravidlo respektovat.Je to dobrý základ pro CS komunitu na MMO.


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Frazer » 25 Aug 2017, 08:45

Divousek wrote:NAZDAR
To o čem se tu celou dobu vede diskuse je respektování pravidla o vzájemném neutočení CS klanů proti sobě-tedy něco jako pakt o neutočení.Proč na sebe nemají utočit je snad každému jasné,ale pro jistotu připomenu: na mmo bude cs hráčů mnohem méně než ostatních a pokud chceme obstát měli bychom držet pospolu a vzájemně se podporovat.
Nikdo není nucený do tohoto paktu vstupovat.
Pro klan BIA je respektování tohoto pravidla problém.Mají alianční závazky vůči BP.Frazer navrhuje at odejde Norda od rusáků že pak na něj nebude BIA utočit.To je špatný návrh.nejde o to kdo je v které alianci!
Jde o respektování toho uvedeného pravidla!!
Stejně tak by mohl Norda navrhnout aby BIA odešla od BP:) očividně to ale BIA neudělá protože věří že právě toto spojenectví jim umožní na mmo přežít.
Mám za to že pokud se pravidlo o neutočení nebude dodržovat tak se na MMO budeme vzájemně řezat a postupně se rozhádáme mezi sebou.Moc mě v té diskusi potěšil názor drtivé většiny která je ochotná tohle pravidlo respektovat.Je to dobrý základ pro CS komunitu na MMO.


Tak já nenavrhuji, já sem si myslel, že na tom sme se dohodli na tý poradě nebo norda nesouhlasil a mýlim se? Nebo snad naznačuješ, že abychom utvořili cz/sk alianci tak BIA musí odejít z BP a jít s náma? Fakt si to po sobě přečti ... Jako fakt vám jde o to hrát a spolupracovat s cz/sk komunitou nebo do sebe chcete dál rejpat a plodit takovýhle jedy?


Dexther84
 
Posts: 0
Joined: 22 Oct 2016, 17:59

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Dexther84 » 25 Aug 2017, 08:46

Já bych byl pro změnu, rád aby tato diskuze byla vedena jako diskuze a né považována za hádku nebo nějaké ponižováni.

Především apeluji na to, že bez diskuze není nikdy řešení. Bude určitě dobré když se Norda vyjádří ohledně vztahů s USH.

Chci ovšem připomenout to od čeho se zde neustále odbíhá a to je základní pravidlo komunity a to je neútočit na jiné členy v komunitě, bez ohledu na to kdo má jakou diplomacii s BP nebo USH.!!!


Freizy. Nikdo nechce, aby BIA odešla s BP, po Biji se chce aby odmítla v případě útoku na jiného člena komunity zaútočit. A pokud si dobře pamatuji tak Norda na spolupráci s USH nelpí, ale to zde musí potvrdit sám. BIA prezentuje, že má nadstandardní vztahy s BP, určitě nikdo z nás nechce BIA o toto připravit, ovšem pokud mají takovéto vztahy tak by toto pro BIA neměl být problém.


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Frazer » 25 Aug 2017, 09:12

Dextere já vim, jenom sem reagoval na ten konkrétní post od Divouse ... ale prostě mě tyhle "hádky", který každej z vás ví, že nikam nevedou, protože tu jsou samý tvrdý palice, unavujou ... pojďte se na to zkusit podívat z té druhé strany a ukažme BIAkům, že udělali chybu, když odmítli takovou nabídku.


Divousek
Devoted Believer
 
Posts: 0
Joined: 31 Oct 2016, 06:59

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Divousek » 25 Aug 2017, 09:35

Frazere! já nechci říkat co má který klan dělat nebo co nemá.To s kým je klan v alianci je jen a jen jeho věc! myslím že je dokonce žádoucí aby CS klany měli zastoupení v cizích velkých klanech!
A aby bylo jasno: proti BIA nejsem nijak zaujatý.Jediné co mi vadí je že není ochotná přistoupit na to zminované pravidlo o neutočení!!
Jestli to pravidlo přijmou nebo ne je opět jen věcí BIA! A i když ho nepřijmou nikde není napsáno že by se nějak automaticky stali nepřáteli apod. Stejně ale i BIA by měla respektovat rozhodnutí jiných klanů.


Dexther84
 
Posts: 0
Joined: 22 Oct 2016, 17:59

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Dexther84 » 25 Aug 2017, 10:04

freizy: já teď nevím co ti na to říct, protože zde žádnou hádku nevidím, je to normální konverzace, kde je jasné, že se zde nebudou shodovat názory a jenom konverzace vede k výsledku (ať už špatnému nebo dobrému). Pokud to někdo vidí jinak, tak mě to mrzí, s tím asi nic nedělám. Ale tím, že se bude mlčet se nevyřeší už vůbec nic.


Je třeba se k tomuto postavit čelem a označit hlavní problém

Hlavní problém na téma BIA a komunita je v ,,základním pravidle komunity o neutočení,, pokud si toto BIA nevyřeší není možné další jednání, a nemá cenu řešit co kdo udělal, kdo je s kým v paktu, nebo co se stalo nebo že se jedná o BIA.


Aktuální je pouze toto.

PS: jestli BIA udělala chybu nebo ne, na to si neodvažuji polemizovat. Za mne já nebudu nikoho nutit být součásti komunity, to je na každém. A já rád podpořím kohokoli, kdo bude chtít vstoupit (a logicky dodržovat společná pravidla), a nezáleží mi na tom jestli jde nebo nejde o BIA.

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Caffe » 25 Aug 2017, 12:26

Dexther84 wrote:freizy: já teď nevím co ti na to říct, protože zde žádnou hádku nevidím, je to normální konverzace, kde je jasné, že se zde nebudou shodovat názory a jenom konverzace vede k výsledku (ať už špatnému nebo dobrému). Pokud to někdo vidí jinak, tak mě to mrzí, s tím asi nic nedělám. Ale tím, že se bude mlčet se nevyřeší už vůbec nic.


Je třeba se k tomuto postavit čelem a označit hlavní problém

Hlavní problém na téma BIA a komunita je v ,,základním pravidle komunity o neutočení,, pokud si toto BIA nevyřeší není možné další jednání, a nemá cenu řešit co kdo udělal, kdo je s kým v paktu, nebo co se stalo nebo že se jedná o BIA.


Aktuální je pouze toto.

PS: jestli BIA udělala chybu nebo ne, na to si neodvažuji polemizovat. Za mne já nebudu nikoho nutit být součásti komunity, to je na každém. A já rád podpořím kohokoli, kdo bude chtít vstoupit (a logicky dodržovat společná pravidla), a nezáleží mi na tom jestli jde nebo nejde o BIA.

Ja si neodpustím ešte jednu reakciu. Dexter zdá sa mi že politike vôbec nerozumieš a zvlášť keď zastupujes záujmy Versus aj napriek tomu že to prezentujes ako záujmy CZ/sk komunity. Zo záznamu stretnutia jasne vyplyva, že pravidlá pre Versus sú iné ako pre iné guildy , takže neviem o akých spoločných pravidlách hovoríš keď pre niekoho niečo platí a pre druhého už nie. Viem budeš argumentovať , že sa jedná len o vzájomné neutocenie v rámci CZ/sk komunity. A čo ak Versus zaútočí napríklad na vazala BIA ktorý nebude CZ/sk guilda , čo ak zaútočí na vazala BP ktorý nie je CZ/sk guilda??? Ako sa má ku tomu BIA postaviť??? Vidím vo vašom fungovaní jeden obrovský zmätok, kde pre jedného niečo platí a pre druhého už nie, myslím čo sa spoločného fungovania týka. Myslím preto sa ku takejto forme spolupráce stavajú naši členovia skepticky , pretože žiadne pravidlá nie sú. Jediné čo chcete je neutocenie. Ponúkate vzajomnu podporu a obchod , to už BIA ma dávno dohodnuté a zabehnuté dávno pred vznikom nejakého CSK, Versus, Berserkov a ďalších guild. Pytam sa čo ponúkate viac? Ponúkate niečo navyše? Teraz sa pýtam čisto ako obchodník. Ponúkate silnejšie vojenské alebo obchodné zázemie? Ponúkate väčšie personálne zázemie? To sú veci ktoré by mali podľa mňa každého lídra alebo rozhodovaci orgán zaujímať predtým ako sa rozhodne vymenit spoluprácu. Myslim , že na tieto otázky si odpovie každý sám kto pozná pomery v hre LIF MMO a ten kto nepozná tak odpoviem im teda ja a odpoveď je NIE. Ja verím tomu , že pokiaľ najdes rozumný, vecný a objektívny dôvod preco by ku takejto zmene mala BIA pristúpiť, určite nad tým vedenie BIA bude uvažovať, ale ja som zo záznamu žiadny nepočul.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 25 Aug 2017, 13:55

Caffe:

Já bych měl taky jednu otázku.

Ty VY opravdu nestojíte o to aby si CZ/sk (jak si to tam hezky zdůraznil) Nevybudovala vlastní pevnou komunitu??
Která bude fungovat. Proč to všichni vzdáváte, proč se schovávat pořád pod někoho? Vždyt a to si ty sám napsal, "je to jen hra a pokud se to nepovede a BIA zanikne v lifku, tak jsou další hry"

O co tu vlastně jde politika? To není politika, jen schovávání se pod křídla druhých.

Nechápu když je ta možnost zkusit si něco vybojovat, alespon to zkusit sakra.

Všichni tvrdíte jak máte kontakty v BP a UHS. Tak není problém od obou stran dohodnout neutralitu. Tak sakra kluci kde je problém??????

Na Nordu se tu klade pořád dokola at rozváže vztahy s UHS (jestli nějaký vůbec má, to ví jen on). A co pak, CS se přidá k BP a bude vazalem? LoL

Vy to prostě nechcete tak to tu neokecávejt, prostě řeknu NE. Nevěříme v CZ/SK a jeto.
Last edited by Haci on 25 Aug 2017, 14:19, edited 1 time in total.

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Falkvard » 25 Aug 2017, 14:16

Hači: Řekl bych že problém je v tom, že si už prostě nevěříme. Je pochopitelné, že BIA se nevzdá spojenectví a důvěry, kterou si vybudovala v rámci BP, pro spojenectví s lidma, se kterýma se už tři roky (?) hádá a obviňuje na fóru a kterým nedůvěřeje. Stejně tak by bylo pochopitelné, kdyby se Norda nechtěl vzdát spojenectví s USH pro spolupráci s biákama, kterým nevěří.

Určitě si vzpomínáš, že v lednu (januári) jsem se snažil o nějaké sjednocení komunity, měli jsme pokec na TS. ještě jsem tu psal, ať všichni hodí minulost a předsudky za hlavu a přijdou mluvit o budoucnosti. Už nevím kdy ani jak jsme to zjistili, ale zjistili jsme (a možná to někdo řekl na té poradě a je to v záznamu - fakt už nevím a hledat se mi to nechce), že někdo ještě před tou poradou šel za Hačim, Nordou a Alanem a řekl jim, že kazar říkal, že nebude dělat krále sedlákům. A tak jste vy tři už na tu poradu šli s tím, že na vás BIA zas vymýšlí nějaký křivárny (a popravdě ani nevím proč bychom tu poradu organizovali, kdybychom k vám měli takový postoj???) No, a teď víme s jistotou, kdo si tu lež vymyslel. ten, který považoval za svou roli chodit mezi cz/sk klany, hovořit s vedoucími a snažit se je přimět ke spolupráci. Dvojitý, možná trojitý agent? I když ta lež byla zaměřená na pošpinění Kazara, já ji beru osobně, protože zmařila mou snahu o spolupráci. A ať se na mě nikdo nezlobí, ale dokud takoví lidi jsou v naší komunitě, ta komunita nikdy nemůže držet pohromadě.

Je mi líto, že tento můj příspěvek opět zvedne vlnu shitpostů, ale je to důvod, proč já osobně jsem vzdal jakoukoli naději na jednotnou cz/sk komunitu, a z jejich mlčení po celou dobu záznamu bych hádal, že tak cítí i ostatní z vedení BIA. Ale za ně samozřejmě mluvit nemůžu.


Dexther84
 
Posts: 0
Joined: 22 Oct 2016, 17:59

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Dexther84 » 25 Aug 2017, 14:23

Caffe:

No kde začít. Vyjadřovat se jestli rozumím politice nebo je asi zbytečné. Jistě chápeš, že mám jiný názor.

Nevím o jakém zmatku mluvíš, a nejspíš se sám v tom neorientuješ.
Proto ani nechápu proč se tak divně ptáš.

zkusím ti odpovědět takto:

- o tom že se BIA bude účastnit meetingu komunita nevěděla a předpokládám, že byl pozván ze strany Freizra. A ani jsme nepředpokládaly, že se na toto téma budeme s BIA bavit

- Nikdo nic BIA nenabízí a ani nepřesvědčuje o tom aby byla součástí komunity. Tohle bych chtěl hodně zdůraznit.

- takže pokud BIA bude mít vazala, který nebude v komunitě tak je asi logické, že toto neplatí. Ovšem nikde není řečeno, že se o tomto nemůže jednat. Co je na tom zmatečné?

- Být členem komunity neznamená, žádné diplomatické paktování, ale hovoří o tom jak se bude chovat člen komunity na MMO k jinému členu komunity. Tedy nebude útočit, takže se dá logicky odvodit.

- takže pokud BIA bude mít vazala, který nebude v komunitě tak je asi logické, že toto neplatí. Ovšem nikde není řečeno, že se o tomto nemůže jednat. Co je na tom zmatečné? Kde říkáme, že vazal se nemůže stát součástí komunity? O tom právě komunita je a přijetím prvního kroku se dává jasně najevo vstřícnost k jednání.

Myslím, že jsem odpověděl srozumitelně.


Fakly: Je vidět, že nečtete příspěvky, argumentace o to, že někdo chce po BIA vzdát se BP je pouze tvé dogma. Kdyby si četl co se psalo výše ušetřil by sis psaní.

A POKUD MYSLÍŠ TÍM AGENTEM MĚ. TAK ANO ZAŠEL JSEM ZA NORDOU HAČIM A ALANEM A ŘEKL JSEM PŘESNĚ TO CO MI KAZAR SÁM ŘEKL PŘED JEHO BRATREM CAFFEM NA TS BIA KDE SI MĚ SÁM PŘEVOLAL ,,Nebudu králem chudobnoho lidu,, a ,,BIA československou komunitu nepotřebuje,, ZA TÍMTO PROHLÁŠENÍM SI BUDU VEŘEJNĚ STÁT A BYL TO DŮVOD MÉHO ODCHODU S BIA.

Klidně si to vytiskni já na rozdíl od jiných mám odvahu to říct klidně veřejně.
Last edited by Dexther84 on 25 Aug 2017, 14:42, edited 3 times in total.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 25 Aug 2017, 14:34

Prvotně jsem vděčný že jsi měl snahu a svolal zchůzku.

Máš pravdu, byli jsme svolaný na TS a informovaný co Kazar vypustil. Bohužel to ale nebylo před našim setkáním (to bych tam popravdě ani nešel) ale až potom, proto byl z naší strany takový obrat. Nicméně jsem vděčný že jsi měl snahu a svolal zchůzku

Víš, ono když ti někdo opakovaně lže a mlží tak se pak ten člověk nemůže divit že tu důvěru už nemá. A od Kazara tenhle podraz nebyl první.

Agent. Já nevím, nenazval bych ho agentem, spíš je to člověk co se snažil (snaží) o sjednocení víc než my všichni dohromady a jednal férově. To je základ spolupráce přeci.

Je to smutný že to takhle dopadá a dá se říc že jen díky jednomu. Myslim si že nemluvím jen za sebe.

SHITpost: Je to hodně používané slovo poslední dobou, myslím si že sem tohle slovo nepatří.

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Sainse1 » 25 Aug 2017, 18:44

:good:
Image


GeorgeBia
True Believer
 
Posts: 9
Joined: 14 Dec 2016, 19:26

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by GeorgeBia » 25 Aug 2017, 23:21

tak kde zacit tj pro me ted tezke jako clen bia ve hre lif(2roky v bia) hodnotit nestrane tak nejak osobne nechapu ze chcete tak jednostranou odpoved ano ci ne absolutni ignorace promenych ze mame zavazky vuci sve ally a cekate ze se toho vzdame?jen kvuli tomu ze ste narodni skupina cz/sk jako my?me prijde ze 90% komunity na lif ani nevi jak se hraje na mmo hrach a klanech k typu lineage2(lineage a lif ma moc spolecneho co se tyce pvp a clan warech a otevrenosti v nich)sme snad francouzi kdyz nas v 1938 prodali nemcum?to opravdu ne! kazar dal jasne formulovanou odpoved budete spolupracovat s neprateli aliance tak cekejte utok pokud nebudete nebudem podnikat vuci vam nic to je tak tezky aby ste to pochopily???evidentne tezke to pro vas je kdyz se omezujete na odpoved Ano/Ne!!! uz si sundejte ty ruzove bryle o vasi pohadce fungovani, pohybuju se v mmo pres 10let vim ocem mluvim a vim ze celkove cz/sk komunita na poli mmo her je ve funkcnosti ci sjednoceni naprosto dementni vzdy se najde vul co se citi ukrivdene ze ho jakekoli vedeni klanu buzeruje a citi se nesvobodne a je pak presvedcen ze to dokaze vest lepe treba svuj klan a tak dojde k rozdroleni komunity todle vidim uz 10let!a kecy typu ze ted to bude jiny si strcte vsici do prd... uz bylo dost okecavani a srovnejte si to v hlave ! s pozdravem George :(

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Sainse1 » 25 Aug 2017, 23:39

GeorgeBia wrote:tak kde zacit tj pro me ted tezke jako clen bia ve hre lif(2roky v bia) hodnotit nestrane tak nejak osobne nechapu ze chcete tak jednostranou odpoved ano ci ne absolutni ignorace promenych ze mame zavazky vuci sve ally a cekate ze se toho vzdame?jen kvuli tomu ze ste narodni skupina cz/sk jako my?me prijde ze 90% komunity na lif ani nevi jak se hraje na mmo hrach a klanech k typu lineage2(lineage a lif ma moc spolecneho co se tyce pvp a clan warech a otevrenosti v nich)sme snad francouzi kdyz nas v 1938 prodali nemcum?to opravdu ne! kazar dal jasne formulovanou odpoved budete spolupracovat s neprateli aliance tak cekejte utok pokud nebudete nebudem podnikat vuci vam nic to je tak tezky aby ste to pochopily???evidentne tezke to pro vas je kdyz se omezujete na odpoved Ano/Ne!!! uz si sundejte ty ruzove bryle o vasi pohadce fungovani, pohybuju se v mmo pres 10let vim ocem mluvim a vim ze celkove cz/sk komunita na poli mmo her je ve funkcnosti ci sjednoceni naprosto dementni vzdy se najde vul co se citi ukrivdene ze ho jakekoli vedeni klanu buzeruje a citi se nesvobodne a je pak presvedcen ze to dokaze vest lepe treba svuj klan a tak dojde k rozdroleni komunity todle vidim uz 10let!a kecy typu ze ted to bude jiny si strcte vsici do prd... uz bylo dost okecavani a srovnejte si to v hlave ! s pozdravem George :(


:ROFL: :ROFL: :ROFL:
Image


Dexther84
 
Posts: 0
Joined: 22 Oct 2016, 17:59

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Dexther84 » 25 Aug 2017, 23:45

GeorgeBia: Je těžké vést jakoukoli konverzaci, když napíšeš svou reakci, ze které je naprosto zjevné, že si předchozí komentáře vůbec nečetl. :shock:


GeorgeBia
True Believer
 
Posts: 9
Joined: 14 Dec 2016, 19:26

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by GeorgeBia » 26 Aug 2017, 07:08

dexter to vis ze cetl jen si ten obsah asi nepobral to nic to bude gut reagovat na to nemusite jen muj osobni nahled na vse :D


Dexther84
 
Posts: 0
Joined: 22 Oct 2016, 17:59

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Dexther84 » 26 Aug 2017, 08:17

Nečetl jsi naprosto nic. Stokrát je zde míněno, že nikdo nechce po BIA se vzdávat BP nebo jejich závazků :D .


GeorgeBia
True Believer
 
Posts: 9
Joined: 14 Dec 2016, 19:26

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by GeorgeBia » 26 Aug 2017, 09:55

proste si to nepochopil to neres dexter mir stebou

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 26 Aug 2017, 10:05

No o chápání prosím raději pomlč. Protože kdyby si chápat ty příspěvky např odemě, tak to co si vyplodil jen tak nevyplodíš.

Dej tomu čas, jednou se do toho dostaneš..

GL GeorgeBia ;-)

User avatar
Sainse1
 
Posts: 121
Joined: 12 Oct 2014, 09:55

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Sainse1 » 26 Aug 2017, 15:17

No je jasně vidět, že George vůbec netuší, která bije.

Vyjdřování a styl psaní na úrovni vypeckovaného melounu, ale tak, to už je reprezentace bia klanu.

Jinak, topic se asi může uzamknout ne ? Nebo se hodlá tady debatovat o sjednocování ? :)
Image

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Pajkazed » 26 Aug 2017, 15:41

Topic měl zůstat bez komentářů.
Debata proběhla, opět zcela zbytečná, lock.
Můj osobní názor?
BIA byla vždycky jinde než zbytek cz/sk komunity.
Byl jsem v BIA několik let a nikdy jsem nezažil, že by nám někdo z cz/sk komunity dobil hrad.Ba naopak.Není zásadního hradu, který nepadl.
Přešlo se na zahraniční servery, kde jsme si konečně zahráli.Já nikdy nebyl zastánce chození na cz/sk servery, vždy bylo jasné jak to dopadne.Padne server, ban ban ban...
A s takovou komunitou se má BIA spojovat?
Divím se, že ta snaha vůbec je.CZ/SK komunita nemá co nabídnout.
Národní identita?Ha ha ha. :ROFL: Jediný argument, který jsem zde zaregistroval.
Za těch x jednání co proběhla, jsem jen slyšel jak Alan má x stovek lidí a to samé Hači, Norda též.O počtech nebudu polemizovat, ale jediný kdo se z cz/sk komunity kromě BIA ukázal na MMO byl Norda.Se svojim kamarádem ehm...A postavili několik krásných shacků v té jejich osadě, kde jsem chodil každý den kontrolovat, jestli tam náhodou někdo nestraší.Bylo tam spousta jelenů, dva vlci a párkrát Norda, který se nedal.Za to klobouk dolů, jediný člověk co se tam bránil, i když neúspěšně.
Zkrátka jediný, kdo zatím něco ukázal na MMO je BIA, ale hromada lidí tady mluví jakoby se řítila horda Hunů na open betu. :lol:
Z BIA jsem vystoupil, mluvím čistě za sebe. :good:
A o Versus jsem nemluvil z důvodu, že nejvíc jsem jich viděl pohromadě sedm a to jen jednou.Nic proti, ale nepovažuju to za něco, co by mohlo ovlivnit chod dějin cz/sk komunity v LIF. :good:
8-)

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 26 Aug 2017, 16:42

Topic měl zůstat bez komentářů.

Tak proč se toho nedržíš a nezdržíš se komentáře. ;-) Jen rozpoutáváš další vlnu :D

Je hezká tvá polemizace. :D

Co bych jen dodal. Co může nabídnout BIA?? Vazalství AHA. :good: Pokud né, tak zařídí u BP útoky na CZ/SK. AHA, snad né, prosimtě. :Bravo: O Kazarov y raději už mluvit nebudu..

To ostatní asi ani nemá cenu komentovat, jen polemizování.. ;)

User avatar
Pajkazed
True Believer
 
Posts: 31
Joined: 17 Jan 2016, 21:46

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Pajkazed » 26 Aug 2017, 17:08

Tak všiml jsem si, že to tady pomalu umírá, tak jsem chtěl nasypat sůl do rány. :D
Jinak Norda říkal, že vazalství je vlastně spojenectví, tak proč s tím máte problém? :D
To byla řečnická otázka, já naprosto chápu, proč odmítáte vazalství.
Jen nechápu, co se furt řeší.
Od začátku mám pocit, že je to nadmíru jasné.
CZ/SK komunita má své vlastní vidiny, bludy, sny a BIA má svoji vlastní cestu, kterou kráčí od počátku.Mají mapu, vy ji začínáte teprve kreslit.
Vykašlete se na to a přestaňte tady furt plácat hrad z písku. :good:
Hodně štěstí! :evil:
8-)

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: Zjednotenie CZ/SK komunity vol. II

Post by Haci » 26 Aug 2017, 17:17

Tak to nechápu proč si psal že to mělo zůstat bez komentářů a že se na to máme vykašlat. Když si to chtěl rozhejbat :ROFL: No to je jedno.

Když má BIA svou cestu, nechápu proč tedy chodí na schůzku klanů CS... A argument "my nevěděli proč tam jdeme" :ROFL: asi opejkat buřdy :Search:

Přijde mi to snad jen zase jako záměr a rozpoutání tohoto, když vlastně tam jdou s jasnou hlavou. ;)

Též přeji hodně štěstí Pajky :evil:

Return to Off Topic

cron