CZ/SK komunita na MMO existuje

Moderator: Falkvard


Henry_KaM
Zealous Believer
 
Posts: 17
Joined: 16 Dec 2015, 05:55

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Henry_KaM » 25 Jan 2017, 08:35

Tak jsem si poslechl celou debatu a podle všeho jsem nezaslechl nic, co by CZ/SK komunitě mohlo uškodit. CO jsem tak pochopil, tak Norda nechce jít pod bloodpackt, protože by neměl svobodu rozhodování. Ale přitom první co bylo, hned jak se dostal na MMO, raději začal platit ochranu Masonům, než aby ho smazali. Tak teď si trošku protiřečí, protože tady je jeho první zkušenost, že na MMO to prostě jinak nepujde, než se spojit s někým silnějším, protože jinak nemáš šanci. Tak nedokážu pochopit, proč má takovej problém se přidat pod bloodpackt, kde má jistotu, že ho později nepošlou do prdele a nezačnou ho farmit. Ty vole, dyť to je přece super, když se BIA dokázala dostat do takový společnosti, kde má jistotu nějaký podpory? Vždyť neni žádná ostuda, když máš spojence, ostatně Norda se zastává toho, abysme byli samostatní, ale první co udělal, že se spojil. Protože to jednoduše jinak nejde. A to, že CSK a ostatní hráči dostali možnost se tam přidat je paráda. Neni to žádný, že budete pod BIA. Budete dále CSK, budete dále Terra Sancta, Bohemia. Jediný, co nebudete moct, že sami nebudete vyhlašovat někomu válku. Ale pokud ji někdo vyhlásí vám, budete mít obrovskou podporu. Bez ní to prostě na MMO nepujde, i když nás bude 200-300, což si nemyslim, protože spousta lidí dokázala už na YO, že prostě nedokážou bejt aktivní dýl, jak jeden týden. Prostě nejde bejt neutrální. BloodPackt je obrovská výhoda hned zezačátku. Nechápu, proč v tom vidíte nějakou špatnost. Kutasjarda, podle mě vůbec nevíš o čem mluvíš a to jak tu píšeš, mi ukazuje, že jsi na tý debatě ani nebyl, nebo jsi neposlouchal. Protože to o čem se tam mluví, mi nezní, jako by BIA chtěla všem vládnout. Jen prostě řekla, že v bloodpacktu nebudete sami rozhodovat o tom, na koho se bude a na koho se nebude útočit. Když budete sami a budete na guildy útočit bez rozmyslu, dlouho nevydržíte, protože dřív nebo později narazíte na někoho silnýho, kterej vás vymrská, s největší pravděpodobností i se svejma spojencema. Tak mi kurva řekněte, co je na tom tak špatného mít za zády takovou silnou alianci? Jen pro to, že to neni všechno jen CZ/SK komunita? Hovno!!!

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 25 Jan 2017, 08:36

Frazer wrote:
Haci wrote:Připomenu, že moje pozvání bylo za účelem rozšířit BIA komunitu a chtěl sem po vás aby jste ukázaly hráčům že nejste tak špatný. Já se vás zastával. Jinak bych vás na server nepozval. [color=#00FF40]


Tak tady je krásně vidět jak je Hači ulhanej ... na server nás pozval, abychom ho "oživili" PVPčkem, kdy po dvou měsících bez wipu neměli hráči žádnou motivaci a chut hrát. Vůbec nešlo o žádný umožnění náboru, ba naopak, kdykoliv sme chtěli nalákat hráče, ještě jste píčovali.

Jak to dopadlo? Lidi začali na serveru hrát dokud sme je neporazili a hači neudělal nová antiBIA pravidla. Pak sme smazali celý hrad a odešli.

Takže si nech laskavě své lži pro ty, kteří ti to žerou. A to ani nemluvim o supportě, který provází každý CZ/SK server, kde máte (Alan, Hači) své protěžované kamarády, které supportujete. Čuňata.


Opravdu? A druhý pozvání za účelem náboru na serveru, kdy jste měli být jen tři a ukázat lidem že je vaše jednání čestné. Pak se Vás tam vysypalo dalších 10.

To je lež?

Edit: Je to lež a nebo není??

Supportuju jo, aha...

Díky, přesně tohle jsem čekal ;-)
Last edited by Haci on 25 Jan 2017, 08:41, edited 1 time in total.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 25 Jan 2017, 08:41

Kazar wrote:Pôvodne som chcel reagovať, ale vidím ľudia to urobili za mňa.

Caffe ti vysvetlil mutliaccount a vaše zámery ktoré ste mali na tej porade a mimo nej.

Frazer ti vysvetlil ako klameš/klamete. Tak ja nemám čo dodať.

P.S.: Tento príspevok berem ako test. Hači reaguje väčšinou na moje príspevky. Som zvedavý či aj teraz. :D



Ano reaguju na tvoje příspěvky, protože jsi lhář....

Nic méně drž se toho. Přijde čas kdy zveřejním tvá slova. Pak budu zvědavej na tvou akgumentaci a tvé osočování ostatních.

Jen tak dál Kazare


Henry_KaM
Zealous Believer
 
Posts: 17
Joined: 16 Dec 2015, 05:55

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Henry_KaM » 25 Jan 2017, 08:43

Jděte už do píči s tim hádáním, kdo je a kdo neni větší čůrák. Všichni ste čůráci, protože jste se s nima narodili. Jste jak malý parchanti, kteří se snaží za každou cenu dokázat svojí pravdu. Tohle nikam nevede. Kazar je větší lhář, než já. Nene, Hači je větší lhář, než já. Posloucháte se vůbec? Jde vám o sjednocení komunity, nebo jste si sem přišli jen přiznat, že jste menší čůrák, než ten druhej? :x

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Caffe » 25 Jan 2017, 08:47

Klamári ste akurát vy traja ( Alan, Norda , Haci). Ale aj tak najväčší je Alan. Nemá problém do správy alebo na ts vás označovať za kamaráta a potom poza chrbát na vás kydať špinu , dohadovať sa proti vám a pod. Haci ty tiež klameš a celkom zdatne sekundujes Alanovi, pretože vtedy sme prišli za tebou my a nie na tvoje pozvanie aby bolo jasno. A čo s tým dvojitým profilom Kazara, čo? O tom už teraz ani nepipnes keď som to napísal , že ja mám dva.ucty . Jeden na mobile a druhý na Pc. Ale to ste celý vy.
Last edited by Caffe on 25 Jan 2017, 08:53, edited 1 time in total.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kazar » 25 Jan 2017, 08:49

Henry, nenechám sa len tak osočovať že klamem. Teším sa na dátum kedy hači zverejní moje slová. Len aby som sa ho dožil.

Ja som hači vždy hovoril len fakty, ako to bolo a za akým účelom ste išli na tú debatu a pod.

Ty naopak tvrdíš že klameme ale nemáš nič čím by si to podložil.

P.S.: jeden test vyšiel skúsime druhý.
Ave BIA


Helga-Prcik
True Believer
 
Posts: 18
Joined: 04 Dec 2016, 11:45

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Helga-Prcik » 25 Jan 2017, 08:51

Dobré ráno všem.

Kazar wrote:
Helga, tiež to nieje neutrálna pôda keď hovoríš že hráš v CSK. Poviem s čistým svedomím aj tebe.


Omlouvám se, ale došlo k nedorozumění. Já nehraji v CSK, Hraji na serveru Paradise PvE. Jediný, k čemu se hlásím, tak to je Československá komunita (ne žádný klan).

Uvědomte si, prosím, že 90% hráčů v 2. vlně MMO nebude vůbec tušit o vaší "žabomyší" válce. Jestli někdo chce být komunitní klan, právě na tyto hráče by se měl zaměřit. Poskytnout jim stabilní prostředí pro hraní, zábavu a nové kamarády. Prostě se snažit, aby po pár dnech poslouchání hádek, zabíjení a nudy, těch 90% zase neodešlo. Po splnění těchto bodů jste komunitou.

Proto jsem založil na Steam diskuzi http://steamcommunity.com/groups/LiF-CZ ... 928098390/ kde máte možnost napsat jakou má kdo představu. Vím, není to snadné a zábavné, jako hádat se, ale věřím, že si díky tomu hodně uvědomíme a ustálíme si názory.

V návaznosti na tuto diskuzi by bylo dobré pokračovat TS konverzací. Dovolil bych si debatu moderovat a snažit se ji posunout do konce, ne jen balancovat na hraně.

Kazar napsal, že "História sa znovu zopakuje." Mohu na to dodat na závěr jen pár slov. Tuto historii tady udávají a opakují stále ti stejní hráči (cca 6 lidi?). Tedy jestli nechcete, aby se historie opakovala, tak je to jen a jen ve vašich rukách. Je to o tom, polknout jedovatou slinu a myslet na komunitu, ne na sebe. Tedy jestli to vlastně vůbec chcete?! (myslet na komunitu)

Mnoho zdaru ve hře vám přeje Helga ( jsem kluk, jen jsem byl donucen mít ve hře ženský char :crazy: )

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 25 Jan 2017, 08:57

Kazar wrote:Henry, nenechám sa len tak osočovať že klamem. Teším sa na dátum kedy hači zverejní moje slová. Len aby som sa ho dožil.

Ja som hači vždy hovoril len fakty, ako to bolo a za akým účelom ste išli na tú debatu a pod.

Ty naopak tvrdíš že klameme ale nemáš nič čím by si to podložil.

P.S.: jeden test vyšiel skúsime druhý.


A pak byla i třetí debata.. A o tý víš nejlíp ty Kazare.

Končím s tvim přetahováním a štvaní BIA proti komunitě.
Last edited by Haci on 25 Jan 2017, 08:58, edited 1 time in total.


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Frazer » 25 Jan 2017, 08:58

Haci wrote:
Frazer wrote:
Haci wrote:Připomenu, že moje pozvání bylo za účelem rozšířit BIA komunitu a chtěl sem po vás aby jste ukázaly hráčům že nejste tak špatný. Já se vás zastával. Jinak bych vás na server nepozval. [color=#00FF40]


Tak tady je krásně vidět jak je Hači ulhanej ... na server nás pozval, abychom ho "oživili" PVPčkem, kdy po dvou měsících bez wipu neměli hráči žádnou motivaci a chut hrát. Vůbec nešlo o žádný umožnění náboru, ba naopak, kdykoliv sme chtěli nalákat hráče, ještě jste píčovali.

Jak to dopadlo? Lidi začali na serveru hrát dokud sme je neporazili a hači neudělal nová antiBIA pravidla. Pak sme smazali celý hrad a odešli.

Takže si nech laskavě své lži pro ty, kteří ti to žerou. A to ani nemluvim o supportě, který provází každý CZ/SK server, kde máte (Alan, Hači) své protěžované kamarády, které supportujete. Čuňata.


Opravdu? A druhý pozvání za účelem náboru na serveru, kdy jste měli být jen tři a ukázat lidem že je vaše jednání čestné. Pak se Vás tam vysypalo dalších 10.

To je lež?

Edit: Je to lež a nebo není??

Supportuju jo, aha...

Díky, přesně tohle jsem čekal ;-)


Ok, to je pravda a naopak, řekl sem já něco nepravdivýho?. Ale pověz mi co si to za admina, když přikazuješ guildám, že můžou hrát jenom ve třech hm? Support ... když si hájil Kejtíka s GM statama (150+) hm?

A fajn, přišlo nás víc, ono se ve třech blbě staví hrad ... dělali sme nějaký prasárny? A jestli si myslíš, že ti uvěřím, že to bylo pro nás ... ani houno ... moc dobře si věděl, že to zase oživíme a využil nás ke svý propagandě. Divim se, že sme byli tak hloupý a skočili na to :-/


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Frazer » 25 Jan 2017, 09:02

Turecek89 wrote:Jděte už do píči s tim hádáním, kdo je a kdo neni větší čůrák. Všichni ste čůráci, protože jste se s nima narodili. Jste jak malý parchanti, kteří se snaží za každou cenu dokázat svojí pravdu. Tohle nikam nevede. Kazar je větší lhář, než já. Nene, Hači je větší lhář, než já. Posloucháte se vůbec? Jde vám o sjednocení komunity, nebo jste si sem přišli jen přiznat, že jste menší čůrák, než ten druhej? :x



Já doufám, že už o žádný sjednocení nejde, protože sjednocovat se s lidma jako Alan, Norda a Hači .. to bych blil.

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Caffe » 25 Jan 2017, 09:04

Helga-Prcik wrote:Dobré ráno všem.

Kazar wrote:
Helga, tiež to nieje neutrálna pôda keď hovoríš že hráš v CSK. Poviem s čistým svedomím aj tebe.


Omlouvám se, ale došlo k nedorozumění. Já nehraji v CSK, Hraji na serveru Paradise PvE. Jediný, k čemu se hlásím, tak to je Československá komunita (ne žádný klan).

Uvědomte si, prosím, že 90% hráčů v 2. vlně MMO nebude vůbec tušit o vaší "žabomyší" válce. Jestli někdo chce být komunitní klan, právě na tyto hráče by se měl zaměřit. Poskytnout jim stabilní prostředí pro hraní, zábavu a nové kamarády. Prostě se snažit, aby po pár dnech poslouchání hádek, zabíjení a nudy, těch 90% zase neodešlo. Po splnění těchto bodů jste komunitou.

Proto jsem založil na Steam diskuzi http://steamcommunity.com/groups/LiF-CZ ... 928098390/ kde máte možnost napsat jakou má kdo představu. Vím, není to snadné a zábavné, jako hádat se, ale věřím, že si díky tomu hodně uvědomíme a ustálíme si názory.

V návaznosti na tuto diskuzi by bylo dobré pokračovat TS konverzací. Dovolil bych si debatu moderovat a snažit se ji posunout do konce, ne jen balancovat na hraně.

Kazar napsal, že "História sa znovu zopakuje." Mohu na to dodat na závěr jen pár slov. Tuto historii tady udávají a opakují stále ti stejní hráči (cca 6 lidi?). Tedy jestli nechcete, aby se historie opakovala, tak je to jen a jen ve vašich rukách. Je to o tom, polknout jedovatou slinu a myslet na komunitu, ne na sebe. Tedy jestli to vlastně vůbec chcete?! (myslet na komunitu)

Mnoho zdaru ve hře vám přeje Helga ( jsem kluk, jen jsem byl donucen mít ve hře ženský char :crazy: )

Teraz napíšem môj osobný pohľad. Nie je to rozhodnutie vedenia BIA. Ja s komunitou Cz/sk nemam problem, ja mám problém vyslovene s tromi menami. Alan, Whitenorda, Haci. Ja osobne už týmto ľuďom nemám čo povedať a neverím im už ani slovo. Oklamali nás za účelom zabezpečiť si od nás a od našej aliancie bezpečie a za účelom zistiť informacie. Ja už im nemám čo povedať. Kazar ak chce nech ti napíše do tvojej skupiny o čo máš záujem , myslím že on by mal.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kazar » 25 Jan 2017, 09:11

Ano helga, je to o tých cca 6 ľuďoch. O kom inom to má byť ? Pretože (nazvem tak) obyčajný hráči čo nieje leader tak on toho veľa nezjednotí.

O to čo si písal sme sa snažili. My sme tú slinu polkli nech bola ako koľvek jedovatá, lenže obratom sme dostali do face-u ďalšiu tak isto jedovatú ak nie viac. My sme na komunitu mysleli, chceli sme vám ponúknuť to zázemie aliancie, podporu a všetky ostatné veci (časom).

Prvý krok k tomu bol taký že cz/sk komunita preruší kontakty s Masonami a presťahuje sa blízko nás a bude mať iba NaP(Non-agression pact = slovensky DoN dohoda o neútočení). Lenže nikto nebol ochotný prísť a debatovať o detailoch a dohodnúť to. Ľudia čo sa o to snažili ako ty tak niesú zaujatý (nemajú guildy) tak oni nemôžu nič dohadovať. Chodili za nami, za nimi, hovoriac " nemôžete prísť a pohovoriť si? " Nikto neprišiel, len hate-oval.
Ave BIA

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 25 Jan 2017, 09:28

Ok, to je pravda a naopak, řekl sem já něco nepravdivýho?. Ale pověz mi co si to za admina, když přikazuješ guildám, že můžou hrát jenom ve třech hm? Support ... když si hájil Kejtíka s GM statama (150+) hm?

A fajn, přišlo nás víc, ono se ve třech blbě staví hrad ... dělali sme nějaký prasárny? A jestli si myslíš, že ti uvěřím, že to bylo pro nás ... ani houno ... moc dobře si věděl, že to zase oživíme a využil nás ke svý propagandě. Divim se, že sme byli tak hloupý a skočili na to :-/


A hele najednou je to pravda. No ty vole to mě poser už!

Rekrutující guildě jako admin stanovuji podmínky, nábor na serveru není povolen podle pravidel. A hlavně bylo to na dohodě. Jelikož BIA tak 3 hráči, z důvotu toho jak píšeš oživení. Ve třech sem douval že nenaděláte takovou škodu. Milná doměnka.

Kejtík? Když se k tomu chceš vracet. Při zjištění sem mu ihned odebral GM.

Support? Jaký kde a proč? Nevím, jo vyflatování bugnutý půdy, tod vše..

Propaganda? Žiši a k čemu sem jako potřeboval propagandu? Já nenabíral lidi do svých řad.


Hele jdeme si svou cestou, tak to zkousněte. Já osobně nebudu po boku Kazara s prominutím švába. Co lže, manipuluje, zvándí a poštvává hráče proti sobě. Například "Jděte na Terra dělat bordel"

Já si budu hrát s komunitou co si rozumíme na pohodu, se stejným objektivním názorem na Kazara. Uvidíme jak to vydrží Kazarovo ego než bude zase dělat intriky.

Já BIa nemám zapotřebí a dalších X desítek hráčů. Časem se ukáže kdo byl v právu.

Edit: Vůbec mě neznáte a ti co mě znají. Tohle odemě nepotřebují. Takže si tu hejtujte jak je libo.

Pa


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Frazer » 25 Jan 2017, 09:39

Haci wrote:Ok, to je pravda a naopak, řekl sem já něco nepravdivýho?. Ale pověz mi co si to za admina, když přikazuješ guildám, že můžou hrát jenom ve třech hm? Support ... když si hájil Kejtíka s GM statama (150+) hm?

A fajn, přišlo nás víc, ono se ve třech blbě staví hrad ... dělali sme nějaký prasárny? A jestli si myslíš, že ti uvěřím, že to bylo pro nás ... ani houno ... moc dobře si věděl, že to zase oživíme a využil nás ke svý propagandě. Divim se, že sme byli tak hloupý a skočili na to :-/


A hele najednou je to pravda. No ty vole to mě poser už!

Rekrutující guildě jako admin stanovuji podmínky, nábor na serveru není povolen podle pravidel. A hlavně bylo to na dohodě. Jelikož BIA tak 3 hráči, z důvotu toho jak píšeš oživení. Ve třech sem douval že nenaděláte takovou škodu. Milná doměnka.

Kejtík? Když se k tomu chceš vracet. Při zjištění sem mu ihned odebral GM.

Support? Jaký kde a proč? Nevím, jo vyflatování bugnutý půdy, tod vše..

Propaganda? Žiši a k čemu sem jako potřeboval propagandu? Já nenabíral lidi do svých řad.


Hele jdeme si svou cestou, tak to zkousněte. Já osobně nebudu po boku Kazara s prominutím švába. Co lže, manipuluje, zvándí a poštvává hráče proti sobě. Například "Jděte na Terra dělat bordel"

Já si budu hrát s komunitou co si rozumíme na pohodu, se stejným objektivním názorem na Kazara. Uvidíme jak to vydrží Kazarovo ego než bude zase dělat intriky.

Já BIa nemám zapotřebí a dalších X desítek hráčů. Časem se ukáže kdo byl v právu.

Edit: Vůbec mě neznáte a ti co mě znají. Tohle odemě nepotřebují. Takže si tu hejtujte jak je libo.

Pa


A řekl sem teda něco nepravdivýho? Asi ne, když si neodpověděl, takže sme každej mluvili jenom o jiný "době".

S Kejtíkem lžeš ... neodebral si mu to hned ... byli sme s Kazim za váma na TS a po dlouhý poradě, kdy si se ho zastával a chtěl mu to GM nechat, si ustoupil. Za což chválim.

Tvůj problém vždycky byl, že si se snažil vyjít vstříc každýmu, což logicky nejde. Hrál si to na všechny strany stejně jako pan Anal. Jinak proti tobě nic nemám.

edit: Support .. GM postava s GM statama o JH bránící kamarády ti nepřijde jako support?

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Falkvard » 25 Jan 2017, 09:52

Je to velmi jednoduché.
Jak padlo na schůzi a myslím že i tady na fóru, BIA je členem nějaké aliance, takže její politické možnosti jsou omezené (nemůže sama vyhlašovat války ani uzavírat spojenectví s kým chce, tato rozhodnutí jsou na aliancční radě). Pokud je mi dobře známo, BIA může CZ/SK hráčům nabídnout tyto věci:
1) aby se stali členy BIA (pro jednotlivce, ale i menší či větší skupiny)
2) aby se stali vazaly BIA a tím i součástí její aliance (pro skupiny 10+ lidí (nebo spíš postav, protože na mmo potřebuješ v claimu 10 postav abys mohl postavit monument)
3) dohodu o neútočení a případnou ekonomickou spolupráci (pro jakkoli velkou skupinu hráčů, která má zájem udržovat s BIA dobré vztahy)

ad1) Hodně lidí není ochotno nosit za jménem "BIA", protože a) trpí AntiBIA syndromem (BIA je zlá) nebo b) prostě chtějí hrát sami se svou skupinou jiným způsobem, než jakým hraje BIA
ad2) Kromě AntiBIA syndromu hodně lidí nepřenese přes srdce představu, že be se stali někoho vazalem a přišli snad o nějakou důstojnost.
ad3) WhiteNorda založením tohoto topicu, kde o BIA mluvil ve smyslu namyšlenosti a arogance (v době, kdy údajně čekal na oficiální vyjádření od BIA k výsledku schůze), Hači, který tu neustále domýšlí a překrucuje polopravdy a ve většině svých příspěvků na začátku napíše nějaké provokace a na konci napíše "hele, na pohodu" nebo něco podobného, aby vypadal, že on není ten kdo se tu hádá, a Alan, který se do nás velmi hrubě navezl ve svém psychickém výlevu, aniž by svoje tvrzení podložil jakýmikoli důkazy - tito tři lidé nám jasně dali najevo, že o oni, ani gildy, jichž jsou členy, o spolupráci ani příměří s námi nestojí. A to je konec jakékoli snahy o spolupráci mezi BIA a CSK, dokud tito tři jsou jeho členy. Jak tu správně někdo na začátku napsal, tato spolupráce by velmi rychle skončila kudlou v zádech, a my jsme rádi, že k ní nedošlo. Pro kohokoli jiného jsme otevření diskusi.


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 25 Jan 2017, 09:54

Haci wrote:Ok, to je pravda a naopak, řekl sem já něco nepravdivýho?. Ale pověz mi co si to za admina, když přikazuješ guildám, že můžou hrát jenom ve třech hm? Support ... když si hájil Kejtíka s GM statama (150+) hm?

A fajn, přišlo nás víc, ono se ve třech blbě staví hrad ... dělali sme nějaký prasárny? A jestli si myslíš, že ti uvěřím, že to bylo pro nás ... ani houno ... moc dobře si věděl, že to zase oživíme a využil nás ke svý propagandě. Divim se, že sme byli tak hloupý a skočili na to :-/


A hele najednou je to pravda. No ty vole to mě poser už!

Rekrutující guildě jako admin stanovuji podmínky, nábor na serveru není povolen podle pravidel. A hlavně bylo to na dohodě. Jelikož BIA tak 3 hráči, z důvotu toho jak píšeš oživení. Ve třech sem douval že nenaděláte takovou škodu. Milná doměnka.

Kejtík? Když se k tomu chceš vracet. Při zjištění sem mu ihned odebral GM.

Support? Jaký kde a proč? Nevím, jo vyflatování bugnutý půdy, tod vše..

Propaganda? Žiši a k čemu sem jako potřeboval propagandu? Já nenabíral lidi do svých řad.


Hele jdeme si svou cestou, tak to zkousněte. Já osobně nebudu po boku Kazara s prominutím švába. Co lže, manipuluje, zvándí a poštvává hráče proti sobě. Například "Jděte na Terra dělat bordel"

Já si budu hrát s komunitou co si rozumíme na pohodu, se stejným objektivním názorem na Kazara. Uvidíme jak to vydrží Kazarovo ego než bude zase dělat intriky.

Já BIa nemám zapotřebí a dalších X desítek hráčů. Časem se ukáže kdo byl v právu.

Edit: Vůbec mě neznáte a ti co mě znají. Tohle odemě nepotřebují. Takže si tu hejtujte jak je libo.

Pa

Svab si tu akurat ty, a mas pravdu vtom ze ani ja si neviem predstavit ze mam tebe nejakym sposobom pomahat v hre. Ci uz vojensky alebo ekonomicky. A na tom sme sa zhodli uz nie ako vedenie BIA ale vacsina hracov naseho klanu. Nazor na Kazara mate kazdy subjektivny a to vytvoreny na zaklade reci co vediete aby bolo jasno o ziadnom objektivnom nazore nemoze byt ani reci. A uz minule som pisal, ze je len dobre ze ste sa takto ukazali teraz a nebudeme vas musiet riesit neskor ked sa zas mmo rozbehne. My si svoju poziciu udrzime a vam tu vasu, no o tom nebudem pisat. Pre nas ste vy traja (Alan, Norda, Haci) len na pritaz a nielen nam ale myslim ze celej (teraz pouzijem ten pojem) cz/sk komunite. V hre by ste nas nikam neposunuli iba brzdili a taktiez brzdite hracov ktorý sú okolo vas. Nedavate im absolutne nic aby sa zlepsili len ich drzite vo vasej bublinke.
Edit: A to ze s vami nebudeme spolupracovat my prekusneme velmi lahko a je to len a len dobre.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kazar » 25 Jan 2017, 10:12

Krásne napísané :) Nemám čo dodať, asi len to že som rád že to takto naozaj skutočne vidia ľudia u nás a že sa to neboja takto verejne napísať.
Ave BIA


Helga-Prcik
True Believer
 
Posts: 18
Joined: 04 Dec 2016, 11:45

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Helga-Prcik » 25 Jan 2017, 10:14

Být neutrální v takové válečné mašinerii na MMO je krásná, ale zhola utopická představa, více najdete v diskuzi, jak jsem o ní psal.

Když se nebudeme pokoušet lámat ledy, tak přístav naší společné komunity zamrzne.

Znova chci poukázat na to, že se tady nemají "rádi" jen pár hráčů. 90% jim to je jedno a chtěj si jen prostě na pohodu zahrát. Takže ze sta lidí devadesát hráčů.

Mrkněte se na tom Steamu (promiňte, že se pořád opakuji) na můj názor a zkuste napsat i ten svůj. http://steamcommunity.com/groups/LiF-CZ ... 928098390/ Zatím mi přijde, že všichni vědí vše nejlépe (i já :crazy: ) a přitom nikdo přesně nenapsal, jakou má představu.(BiA zatím nejblíže) Jen samé dohady, že možná asi snad.. prostě silácké řeči bez relevantních základů ( to bude bolet :x :D ) Když budeme mít základy, můžeme budovat dál.

Vrátím se ještě k vašemu nemít "se rádi". Oni chtějí zavést sňatkovou politiku, že se musíte mít rádi?
To jestli si nevěříte, no a co? Bylo by to pojištěné společnou alianci.
Nechceš s druhou stranou mluvit? No a co? Nejsi v klanu jediný, budou mluvit ostatní co nemají problém.

Další otázkou je, zda klan je pro vůdce, nebo vůdce je pro klan.

Mno to je asi vše přátele, jestli chcete tyto fakta přehlížet a dál se hádat, tak prosím. Jen se prosím neohánějte stále komunitou, neděláte to pro ní, ale pro sebe. Zda chcete něco dělat pro komunitu, tak jsem velice rád otevřen dalším konverzacím a vám nápomocen co budu moct.

Pro lepší zítřky :friends:

Ps.: Je rozdíl v CZ/SK klanu a CZ/SK komunitě.


Henry_KaM
Zealous Believer
 
Posts: 17
Joined: 16 Dec 2015, 05:55

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Henry_KaM » 25 Jan 2017, 10:23

Všichni tu píšete, jak byste rádi sjednotili cz/sk komunitu, ale z vašich rádoby chytrých komentářů jsem toho názoru, že vy jste ten největší nepřítel cz/sk komunity. Nikdo mě tu neposlouchá, jedete si furt svojí. Vyližte mi všichni čokodíru. Hači chápu, že tě něco tenkrát nasralo, ale ještě jsem od tebe neslyšel větu : ok serem na to, pojďme to udělat taky. Ani ty, ani kazar, ani já nejsme dokonalý. Udělali jsme ve svým životě hromadu chyb, počínaje tím, že jsme se naučili lhát a zkreslovat pravdu k obrazu svému. Pokud vůbec chcete a záleží vám na tom, aby mezi sebou nějaká nefungující cz/sk komunita fungovala, vyserte se na chování, jako malý parchanti, a začněte dávat na ten steam svoje návrhy, ať se to někam posune. Pokud nemáte zájem, tak si tu dál veďte tyhle kraviny, kterýma akorád ztratíte čas, kterého jistě nikdo nemá dostatek.

Začnu já. Choval jsem se jako čůrák, když mě bia i s mojí guildou vybrala. Nadával sem do globalu, jaký jsou to cikáni, že útočí jen v houfu. Nikdy jsem se za to neomluvil, tak to dělám teď.

Omlouvám se hačimu za všechno, co jsem o něm kdy řekl, nebo co jsem řekl přímo jemu. Hájil jsem jednu stranu, aniž bych si uvědomil, že druhá strana to vidí trošku jinak.

Jestli jsem na něco zapomněl, omlouvám se, jestli jsem někdy někomu nějak ublížil, nebo se choval arogantně. Upřímně mě to mrzí a záleží mi na tom, aby cz/sk komunita začala mezi sebou spolupracovat.

User avatar
Kazar
Beta Tester
 
Posts: 143
Joined: 14 Mar 2015, 19:38

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kazar » 25 Jan 2017, 10:24

Helga, ako si povedal predstavu našu si videl a videla ju celá komunita. No dohadovať sa na fóre alebo hocikde inde verejne o takýchto chúlostivých veciach ako je spolupráca a vzťahy medzi guildami je zle. Nikdy a nikde sa to tak nerobí. Výsledky z nej sa môžu za určitých okolností zverejniť ale debaty na fóre alebo verejne to nie.

Podľa mňa základ je mať predstavu tak ako sme popísali. Ďalej stavať už musia zúčastnené strany, tam sme sa bohužiaľ nedostali.

Nesúhlasím s tebou na tému dôvera. Podľa mňa to funguje presne opačne. Uzatvorím s niekým allianciu preto že mu dôverujem. A nie že uzatvorím allianciu a keď mu nedôverujem tak no a čo, on sa musí chovať tak aby ju udržal. NIE, tak to nefunguje a veľmi rýchlo by stroskotala. To že sa s niekým rozprávam a dokážem sa s ním porozprávať je obyčajný základ pre to aby som mu veril. Keď som niekoho nepočul tak nemám dôvod mu veriť (ale ani neveriť).

Spolupráca len na základe národu alebo spoločnej reči je možná a vysoko pravdepodobná ale nie nutná, keď niekomu neverím, alebo so mnou nekomunikuje tak očividne s ním nebudem uzatvárať alianciu alebo čokoľvek iné.

Otázka či je vodca pre klan alebo naopak, toto je pre každú guildu rozhodnutie ktoré si musí urobiť sama a ostatných do toho nič.

My sa nesnažíme prehlížet fakta ani hádať sa. Ja ich konštatujem a snažím sa čo najmenej špekulovať. Žiaľ nedá sa to vždy.
Ave BIA


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 25 Jan 2017, 10:25

Helga-Prcik wrote:Být neutrální v takové válečné mašinerii na MMO je krásná, ale zhola utopická představa, více najdete v diskuzi, jak jsem o ní psal.

Když se nebudeme pokoušet lámat ledy, tak přístav naší společné komunity zamrzne.

Znova chci poukázat na to, že se tady nemají "rádi" jen pár hráčů. 90% jim to je jedno a chtěj si jen prostě na pohodu zahrát. Takže ze sta lidí devadesát hráčů.

Mrkněte se na tom Steamu (promiňte, že se pořád opakuji) na můj názor a zkuste napsat i ten svůj. http://steamcommunity.com/groups/LiF-CZ ... 928098390/ Zatím mi přijde, že všichni vědí vše nejlépe (i já :crazy: ) a přitom nikdo přesně nenapsal, jakou má představu.(BiA zatím nejblíže) Jen samé dohady, že možná asi snad.. prostě silácké řeči bez relevantních základů ( to bude bolet :x :D ) Když budeme mít základy, můžeme budovat dál.

Vrátím se ještě k vašemu nemít "se rádi". Oni chtějí zavést sňatkovou politiku, že se musíte mít rádi?
To jestli si nevěříte, no a co? Bylo by to pojištěné společnou alianci?
Nechceš s druhou stranou mluvit? No a co? Nejsi v klanu jediný, budou mluvit ostatní co nemají problém.

Další otázkou je, zda klan je pro vůdce, nebo vůdce je pro klan.

Mno to je asi vše přátele, jestli chcete tyto fakta přehlížet a dál se hádat, tak prosím. Jen se prosím neohánějte stále komunitou, neděláte to pro ní, ale pro sebe. Zda chcete něco dělat pro komunitu, tak jsem velice rád otevřen dalším konverzacím a vám nápomocen co budu moct.

Pro lepší zítřky :friends:

Ps.: Je rozdíl v CZ/SK klanu a CZ/SK komunitě.

Samozrejme ze vodca je pre klan a ale ked ti vacsina hracov klanu povie ze s Alanom , Hacim a Nordom nechce mat nic spolocne tak myslim ze odkaz je jasny a z nasej strany je vec uz uzatvorena. CSK nech si hra kde chce a ako chce ale bez nas.
PS: Myslim ze nasu predstavu dost dobre vystihol Falkvard este by sa to dalo rozvinut na detaily ak by niekomu nebolo nieco jasne ale v kratkosti pekne vystihnute.


Petros133
 
Posts: 6
Joined: 25 Jan 2017, 10:10

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Petros133 » 25 Jan 2017, 10:27

Martinkardos83 wrote:
Haci wrote:Ok, to je pravda a naopak, řekl sem já něco nepravdivýho?. Ale pověz mi co si to za admina, když přikazuješ guildám, že můžou hrát jenom ve třech hm? Support ... když si hájil Kejtíka s GM statama (150+) hm?

A fajn, přišlo nás víc, ono se ve třech blbě staví hrad ... dělali sme nějaký prasárny? A jestli si myslíš, že ti uvěřím, že to bylo pro nás ... ani houno ... moc dobře si věděl, že to zase oživíme a využil nás ke svý propagandě. Divim se, že sme byli tak hloupý a skočili na to :-/


A hele najednou je to pravda. No ty vole to mě poser už!

Rekrutující guildě jako admin stanovuji podmínky, nábor na serveru není povolen podle pravidel. A hlavně bylo to na dohodě. Jelikož BIA tak 3 hráči, z důvotu toho jak píšeš oživení. Ve třech sem douval že nenaděláte takovou škodu. Milná doměnka.

Kejtík? Když se k tomu chceš vracet. Při zjištění sem mu ihned odebral GM.

Support? Jaký kde a proč? Nevím, jo vyflatování bugnutý půdy, tod vše..

Propaganda? Žiši a k čemu sem jako potřeboval propagandu? Já nenabíral lidi do svých řad.


Hele jdeme si svou cestou, tak to zkousněte. Já osobně nebudu po boku Kazara s prominutím švába. Co lže, manipuluje, zvándí a poštvává hráče proti sobě. Například "Jděte na Terra dělat bordel"

Já si budu hrát s komunitou co si rozumíme na pohodu, se stejným objektivním názorem na Kazara. Uvidíme jak to vydrží Kazarovo ego než bude zase dělat intriky.

Já BIa nemám zapotřebí a dalších X desítek hráčů. Časem se ukáže kdo byl v právu.

Edit: Vůbec mě neznáte a ti co mě znají. Tohle odemě nepotřebují. Takže si tu hejtujte jak je libo.

Pa

Svab si tu akurat ty, a mas pravdu vtom ze ani ja si neviem predstavit ze mam tebe nejakym sposobom pomahat v hre. Ci uz vojensky alebo ekonomicky. A na tom sme sa zhodli uz nie ako vedenie BIA ale vacsina hracov naseho klanu. Nazor na Kazara mate kazdy subjektivny a to vytvoreny na zaklade reci co vediete aby bolo jasno o ziadnom objektivnom nazore nemoze byt ani reci. A uz minule som pisal, ze je len dobre ze ste sa takto ukazali teraz a nebudeme vas musiet riesit neskor ked sa zas mmo rozbehne. My si svoju poziciu udrzime a vam tu vasu, no o tom nebudem pisat. Pre nas ste vy traja (Alan, Norda, Haci) len na pritaz a nielen nam ale myslim ze celej (teraz pouzijem ten pojem) cz/sk komunite. V hre by ste nas nikam neposunuli iba brzdili a taktiez brzdite hracov ktorý sú okolo vas. Nedavate im absolutne nic aby sa zlepsili len ich drzite vo vasej bublinke.
Edit: A to ze s vami nebudeme spolupracovat my prekusneme velmi lahko a je to len a len dobre.


Na to už se nedá koukat! Ty tu něco meleš proti třem klukům co obhajujou sjednocení komunity. A sám tohle vysereš do příspěvku tomu co si chce založit vlastní klan Versus. To je sjednocování jak prase! Podle mě ten má větší budoucnost než ty a tvůj bratr v BIA. Je tam vidět jak rejete do všech co vám nejdou za zadkem. Hraješ si tu na dobráka, ale když si pročteš forum tak je to jasný.

Re: Versus - CZ/SK Klan YO/MMO - Nábor
Post by Martinkardos83 » 29 Dec 2016, 03:38

Ale prosím Ta, budem rád ak má pozves na tvoj TS a na tvoj server ale myslím že to tak skoro nebude, z 99,9 % si na ts a serveroch niekoho ineho, tak fakt Sainse prestan, chovas sa prizivnicky, doteraz som to akceptoval a postavil sa za teba keď bolo treba a ani si o tom nevedel a našich členov presvedcoval že si v pohode len ..., ale v poslednej dobe už to ležalo v žalúdku aj mne. Tvoje príchody na ts bez zmyslu za účelom trollenia, bez podpory guildy, len sledovat, počúvať čo sa kde suchne, začalo to vadit aj mne, ale však je to na tebe, zaplať si ts , server , zhanaj ludi, drz ich pokope a po roku sa uvidí kde si . Chodíš po všetkých ts ktoré si od nás získal a snazis sa naberať ľudí, dobre skús to ale neprizivuj sa na nas už nadalej, myslim ze sme ti to dali pocítiť keď si za nami prišiel na ts keď som tam bol ja, hanz, Enertis a neviem kto ešte ale všetkým liezlo na nervy tvojej správanie a nerozumeli sme tomu o čo ti ide, len sme nechceli ta poslať do prdele k ucte ze kazdy kto je BIA tak si zaslúži uznanie a strpenie. Ale v tomto momente to už tak nie je. Dobre založil si si svoj klan tak sa mu venuj a na BIA ts už nechod, keď nás chceš kontaktovať máš iné možnosti. Budem sledovať ako sa Ti darí a kto sa ku Tebe pridá , už teraz viem tie mená ale zahraj sa s nimi. Nikto Ti nebráni a som zvedavý ako budeš aktívny. Takže v pohode hraj , veď svoj klan ale na nas už sa prizivovat nebudeš.


BIA life is Feudal- dělá jen ostudu klukům ve WOT je mi z vás BIA v lifku na :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:

versus-cz-sk-klan-yo-mmo-t21959/

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Falkvard » 25 Jan 2017, 10:31

moc hezký od někoho kdo je úplně mimo obraz a založil si účet jenom proto aby mohl poslat tohle...


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 25 Jan 2017, 10:36

Petros133 wrote:
Martinkardos83 wrote:
Haci wrote:Ok, to je pravda a naopak, řekl sem já něco nepravdivýho?. Ale pověz mi co si to za admina, když přikazuješ guildám, že můžou hrát jenom ve třech hm? Support ... když si hájil Kejtíka s GM statama (150+) hm?

A fajn, přišlo nás víc, ono se ve třech blbě staví hrad ... dělali sme nějaký prasárny? A jestli si myslíš, že ti uvěřím, že to bylo pro nás ... ani houno ... moc dobře si věděl, že to zase oživíme a využil nás ke svý propagandě. Divim se, že sme byli tak hloupý a skočili na to :-/


A hele najednou je to pravda. No ty vole to mě poser už!

Rekrutující guildě jako admin stanovuji podmínky, nábor na serveru není povolen podle pravidel. A hlavně bylo to na dohodě. Jelikož BIA tak 3 hráči, z důvotu toho jak píšeš oživení. Ve třech sem douval že nenaděláte takovou škodu. Milná doměnka.

Kejtík? Když se k tomu chceš vracet. Při zjištění sem mu ihned odebral GM.

Support? Jaký kde a proč? Nevím, jo vyflatování bugnutý půdy, tod vše..

Propaganda? Žiši a k čemu sem jako potřeboval propagandu? Já nenabíral lidi do svých řad.


Hele jdeme si svou cestou, tak to zkousněte. Já osobně nebudu po boku Kazara s prominutím švába. Co lže, manipuluje, zvándí a poštvává hráče proti sobě. Například "Jděte na Terra dělat bordel"

Já si budu hrát s komunitou co si rozumíme na pohodu, se stejným objektivním názorem na Kazara. Uvidíme jak to vydrží Kazarovo ego než bude zase dělat intriky.

Já BIa nemám zapotřebí a dalších X desítek hráčů. Časem se ukáže kdo byl v právu.

Edit: Vůbec mě neznáte a ti co mě znají. Tohle odemě nepotřebují. Takže si tu hejtujte jak je libo.

Pa

Svab si tu akurat ty, a mas pravdu vtom ze ani ja si neviem predstavit ze mam tebe nejakym sposobom pomahat v hre. Ci uz vojensky alebo ekonomicky. A na tom sme sa zhodli uz nie ako vedenie BIA ale vacsina hracov naseho klanu. Nazor na Kazara mate kazdy subjektivny a to vytvoreny na zaklade reci co vediete aby bolo jasno o ziadnom objektivnom nazore nemoze byt ani reci. A uz minule som pisal, ze je len dobre ze ste sa takto ukazali teraz a nebudeme vas musiet riesit neskor ked sa zas mmo rozbehne. My si svoju poziciu udrzime a vam tu vasu, no o tom nebudem pisat. Pre nas ste vy traja (Alan, Norda, Haci) len na pritaz a nielen nam ale myslim ze celej (teraz pouzijem ten pojem) cz/sk komunite. V hre by ste nas nikam neposunuli iba brzdili a taktiez brzdite hracov ktorý sú okolo vas. Nedavate im absolutne nic aby sa zlepsili len ich drzite vo vasej bublinke.
Edit: A to ze s vami nebudeme spolupracovat my prekusneme velmi lahko a je to len a len dobre.


Na to už se nedá koukat! Ty tu něco meleš proti třem klukům co obhajujou sjednocení komunity. A sám tohle vysereš do příspěvku tomu co si chce založit vlastní klan Versus. To je sjednocování jak prase! Podle mě ten má větší budoucnost než ty a tvůj bratr v BIA. Je tam vidět jak rejete do všech co vám nejdou za zadkem. Hraješ si tu na dobráka, ale když si pročteš forum tak je to jasný.

Re: Versus - CZ/SK Klan YO/MMO - Nábor
Post by Martinkardos83 » 29 Dec 2016, 03:38

Ale prosím Ta, budem rád ak má pozves na tvoj TS a na tvoj server ale myslím že to tak skoro nebude, z 99,9 % si na ts a serveroch niekoho ineho, tak fakt Sainse prestan, chovas sa prizivnicky, doteraz som to akceptoval a postavil sa za teba keď bolo treba a ani si o tom nevedel a našich členov presvedcoval že si v pohode len ..., ale v poslednej dobe už to ležalo v žalúdku aj mne. Tvoje príchody na ts bez zmyslu za účelom trollenia, bez podpory guildy, len sledovat, počúvať čo sa kde suchne, začalo to vadit aj mne, ale však je to na tebe, zaplať si ts , server , zhanaj ludi, drz ich pokope a po roku sa uvidí kde si . Chodíš po všetkých ts ktoré si od nás získal a snazis sa naberať ľudí, dobre skús to ale neprizivuj sa na nas už nadalej, myslim ze sme ti to dali pocítiť keď si za nami prišiel na ts keď som tam bol ja, hanz, Enertis a neviem kto ešte ale všetkým liezlo na nervy tvojej správanie a nerozumeli sme tomu o čo ti ide, len sme nechceli ta poslať do prdele k ucte ze kazdy kto je BIA tak si zaslúži uznanie a strpenie. Ale v tomto momente to už tak nie je. Dobre založil si si svoj klan tak sa mu venuj a na BIA ts už nechod, keď nás chceš kontaktovať máš iné možnosti. Budem sledovať ako sa Ti darí a kto sa ku Tebe pridá , už teraz viem tie mená ale zahraj sa s nimi. Nikto Ti nebráni a som zvedavý ako budeš aktívny. Takže v pohode hraj , veď svoj klan ale na nas už sa prizivovat nebudeš.


BIA life is Feudal- dělá jen ostudu klukům ve WOT je mi z vás BIA v lifku na :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:

versus-cz-sk-klan-yo-mmo-t21959/

Napisal som to ano. Bohuzial je to pravda. A stojim si za tym co som tam napisal. Pretoze tak to bolo. Mozno je Sainse uz teraz iny, uz minule som pisal ze mu asi skoncila puberta, ale presne tak to bolo.


Petros133
 
Posts: 6
Joined: 25 Jan 2017, 10:10

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Petros133 » 25 Jan 2017, 11:05

Pravda, jeho argument nic neznamená. A hned je z něho puberták :-D

Ten má víc pod čepicí než všichni tady..

Jak sem řekl :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:


Petros133
 
Posts: 6
Joined: 25 Jan 2017, 10:10

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Petros133 » 25 Jan 2017, 11:07

Falkvard wrote:moc hezký od někoho kdo je úplně mimo obraz a založil si účet jenom proto aby mohl poslat tohle...


Jak ty můžeš vědět jestli jsem v obraze?? Známe se?

Ano, pokud něco chceš postnout je třeba registrace.. :good:


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Frazer » 25 Jan 2017, 11:30

Petros133 wrote:BIA life is Feudal- dělá jen ostudu klukům ve WOT je mi z vás BIA v lifku na :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:


Proto klan BIA zná a v leckterých věcech uznává mezinárodní komunita? Zůstante si zavření na českých serverech s více pravidly než Evropská vyhláška o prodeji zelí. Doplatíte na to jenom vy :)


Petros133
 
Posts: 6
Joined: 25 Jan 2017, 10:10

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Petros133 » 25 Jan 2017, 11:46

Frazer wrote:
Petros133 wrote:BIA life is Feudal- dělá jen ostudu klukům ve WOT je mi z vás BIA v lifku na :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:


Proto klan BIA zná a v leckterých věcech uznává mezinárodní komunita? Zůstante si zavření na českých serverech s více pravidly než Evropská vyhláška o prodeji zelí. Doplatíte na to jenom vy :)


To píšeš mě a nebo lidu?

Pokud mě, proč bych měl jít na na český server? Pokud bych šel, doplatím na to já?

Doposud jen BIA :lol:


Frazer
True Believer
 
Posts: 28
Joined: 30 Mar 2016, 17:28

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Frazer » 25 Jan 2017, 12:05

Petros133 wrote:
Frazer wrote:
Petros133 wrote:BIA life is Feudal- dělá jen ostudu klukům ve WOT je mi z vás BIA v lifku na :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:


Proto klan BIA zná a v leckterých věcech uznává mezinárodní komunita? Zůstante si zavření na českých serverech s více pravidly než Evropská vyhláška o prodeji zelí. Doplatíte na to jenom vy :)


To píšeš mě a nebo lidu?

Pokud mě, proč bych měl jít na na český server? Pokud bych šel, doplatím na to já?

Doposud jen BIA :lol:



Tak všeobecně a naopak, BIA na tom vydělala. Poznali sme co za hajzli dokáže dělat admina na CZ/SK serverech. Lepší než se s nima spojit a pak dostat tu kudlu do zad. Jinak jestli nehraješ na cz/sk serverech a hraješ s těma největšíma guildama z LiF, tak musíš vědět co říkají o BIA a vědět, že ta hra je převážně o PVP .)


Petros133
 
Posts: 6
Joined: 25 Jan 2017, 10:10

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Petros133 » 25 Jan 2017, 12:29

Jj, znám BIA z vyprávění. Ale né že vítězí na zahraničních serverech, spíš tam dostává na prdel.. Proto mi sere jak se tu povyšujete. A děláte BIA ostudu, vytvořit BIA dalo někomu práci a vy se jen vezete a ničíte to jméno.
Máte holou prdel a děláte ze sebe BOHA. Trocha pokory by neuškodila, možná proto zahraniční komunita funguje. Vždyť si to tu přečti, vždyť to nemá hlavu ani patu. Pokud takhle hejtíte admina, tak se nedivím že vás všechny odjebe do prdele. Já i ty bys udělal to samé.

Na to jak píšete že jste velký bojovníci. Bojovník přijde, rozseká sráče a jde, né že pak sere slova a nadává kolem. Myslel sem že je BIA víc profesionální v lifku.

Takovej chaozZzZzZ sem snad ještě nikdy neviděl. Vůbec není zřejmý kdo je vůdce BIA v lifku. Překřikujete se tu a nemáte jednotný názor.

Vůbec bych nechtěl vidět vás ve hře v global chatu, to musí bejt smršť. :lol:

Ted tu napíšeš že to jsou hajzlové, no ty vole. :lol: Co to jako je? :lol:

Vy jste taky čůráci :lol: Řeší to slovo ted něco? Jen to vyustí k další hádce :ROFL: Jen já sem tu jako jedinec, vy jako klan.

Return to Off Topic