CZ/SK komunita na MMO existuje

Moderator: Falkvard


Cirdo
True Believer
 
Posts: 13
Joined: 05 Nov 2016, 19:11

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Cirdo » 21 Jan 2017, 16:31

Martinkardos83 wrote:Dve najpocetnejsie guildy mali 75 ludi , tak neviem o akych 100+ tu hovoris.

Ked len tie dve guildy maju 75 ludi tak si k tomu prirataj aj dalsie guildy a k +/- 100 cislu sa dostanes.
Uprimne je mi u zadnice kolko je to ludi.


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 21 Jan 2017, 17:09

Haci wrote:
Martinkardos83 wrote:Zase klames. Vzajomny standings CSK a Masons je friendly. V tomto momente je tak nastaveny. Tak uz naozaj prestan klamat. Dal som ti link tak si naklikaj co potrebujes vediet a az potom pis. Neprehanaj, neklam ale pis tak ako to je. A este ku tej skratke. http://www.biaclan.cz/ Tam najdes myslim vsetko co chces o klane BIA vseobecne napisane. Budem rad ak ten link otvoris a precitas si veci tam napisane.



Upozornuji tě, že porušuješ pravidla webu. Propaguješ BIA ve vlákně které tomu není určené. Jdi si spamovat do vašeho - Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Sami kážete něco o porušování pravidel. Chcete to tu všechno smazat a tím si očistit jméno. Tohle všechno co se nalézá na forum, je vaše vizitka. A Vaše "spolupráce" s CZ/SK komunitou.

Podlosti hodny vašeho jména.

Ja som odpovedal na otazku a tu nie sme na fore terrasancty aby si ma tu moderoval. Ja osobne nechcem aby sa nic mazalo neviem kde si to zobral. A topic sa vola cz/sk komunita existuje tak sa tu moze propagovat akakolvek guilda , klan, hocikto z cz/sk komunity.


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kutasjarda » 21 Jan 2017, 17:18

BIaci jsou nejtrapnejsi guldou co jsme za eru hrani zazil.


Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Filipsss » 21 Jan 2017, 17:21

Kutasjarda wrote:BIaci jsou nejtrapnejsi guldou co jsme za eru hrani zazil.


Image

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 21 Jan 2017, 17:23

Martinkardos83 wrote:
Haci wrote:
Martinkardos83 wrote:Zase klames. Vzajomny standings CSK a Masons je friendly. V tomto momente je tak nastaveny. Tak uz naozaj prestan klamat. Dal som ti link tak si naklikaj co potrebujes vediet a az potom pis. Neprehanaj, neklam ale pis tak ako to je. A este ku tej skratke. http://www.biaclan.cz/ Tam najdes myslim vsetko co chces o klane BIA vseobecne napisane. Budem rad ak ten link otvoris a precitas si veci tam napisane.



Upozornuji tě, že porušuješ pravidla webu. Propaguješ BIA ve vlákně které tomu není určené. Jdi si spamovat do vašeho - Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Sami kážete něco o porušování pravidel. Chcete to tu všechno smazat a tím si očistit jméno. Tohle všechno co se nalézá na forum, je vaše vizitka. A Vaše "spolupráce" s CZ/SK komunitou.

Podlosti hodny vašeho jména.

Ja som odpovedal na otazku a tu nie sme na fore terrasancty aby si ma tu moderoval. Ja osobne nechcem aby sa nic mazalo neviem kde si to zobral. A topic sa vola cz/sk komunita existuje tak sa tu moze propagovat akakolvek guilda , klan, hocikto z cz/sk komunity.


Přesně tak. Stejně jako já píši do vašich vláken a jsem napomínán abych psal jinam, stejně tak vy nejste na BIA webu.

Tak se toho držme a neomezujme se tu vzájemě.

Díky ;)


SullyCZ
 
Posts: 26
Joined: 11 Nov 2015, 14:43

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by SullyCZ » 21 Jan 2017, 18:04

Haci wrote:
Martinkardos83 wrote:Zase klames. Vzajomny standings CSK a Masons je friendly. V tomto momente je tak nastaveny. Tak uz naozaj prestan klamat. Dal som ti link tak si naklikaj co potrebujes vediet a az potom pis. Neprehanaj, neklam ale pis tak ako to je. A este ku tej skratke. http://www.biaclan.cz/ Tam najdes myslim vsetko co chces o klane BIA vseobecne napisane. Budem rad ak ten link otvoris a precitas si veci tam napisane.



Upozornuji tě, že porušuješ pravidla webu. Propaguješ BIA ve vlákně které tomu není určené. Jdi si spamovat do vašeho - Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Sami kážete něco o porušování pravidel. Chcete to tu všechno smazat a tím si očistit jméno. Tohle všechno co se nalézá na forum, je vaše vizitka. A Vaše "spolupráce" s CZ/SK komunitou.

Podlosti hodny vašeho jména.


Žádám aby sis odstranil znak Terra sancty a svůj podpis, protože pokud vytahuješ jeden link na BIA tak jsi hlupák, který se propaguje všude kam vkročí.

K tématu: strávil jsem 3 hodiny poslouchání na společné schůzce, kde po skončení jsem si řekl, že se všechny strany shodly. Měl jsem radost, jediné co mě zarazilo na konci, že všichni "leadři" kromě BIA klanu odešli na svoje TS. Po tom co zde čtu, tak už nechci aby byla CZ/SK komunita na jedné straně. Jediné co by z toho vzniklo by byla kudla do zad od Nordy, Hačiho a možná dalších. Jsem hluboce zklamán. Beru to jako plivanec do tváře všem co v tuto věc věřili a odhodili minulost stranou.


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 21 Jan 2017, 20:08

Kutasjarda wrote:BIaci jsou nejtrapnejsi guldou co jsme za eru hrani zazil.

Ano? A preco? Zaujima ma to.


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kutasjarda » 21 Jan 2017, 20:22


CONTENTS OF THIS POST HAVE BEEN HIDDEN DUE TO OFFENSIVE ATTITUDE

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Falkvard » 21 Jan 2017, 21:23

To máš čas psát na fórum během JH? To jsi dostal rekt, poplakal v global chatu a šel se vyléčit na fórum? Dobrý.

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Falkvard » 21 Jan 2017, 21:53

SullyCZ wrote:Žádám aby sis odstranil znak Terra sancty a svůj podpis, protože pokud vytahuješ jeden link na BIA tak jsi hlupák, který se propaguje všude kam vkročí.

V profilovém podpisu jsou tyto věci povolené.
Edit: Obsah profilového obrázku v pravidlech fóra ošetřený není.

Hači má v tomto případě pravdu. Odkaz na stránky BIA v tomto vlákně nemá co dělat. Nicméně myslím že kdyby ostatní následovali pravidla fóra, nebylo by potřeba sem ten odkaz dávat.


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kutasjarda » 21 Jan 2017, 22:25

Falkvard wrote:
SullyCZ wrote:Žádám aby sis odstranil znak Terra sancty a svůj podpis, protože pokud vytahuješ jeden link na BIA tak jsi hlupák, který se propaguje všude kam vkročí.

V profilovém podpisu jsou tyto věci povolené.
Edit: Obsah profilového obrázku v pravidlech fóra ošetřený není.

Hači má v tomto případě pravdu. Odkaz na stránky BIA v tomto vlákně nemá co dělat. Nicméně myslím že kdyby ostatní následovali pravidla fóra, nebylo by potřeba sem ten odkaz dávat.

Nevim jste vadni mozna by bylo lepsi zajit si doktorovi a nechat si vysetrit hlavu,ale vy. Protoze vy my neprijdete uplne normalni. Asi to schrnu jednim slovem "dementi". Proste deti.

User avatar
Falkvard
Beta Tester
 
Posts: 50
Joined: 24 Dec 2012, 15:56

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Falkvard » 21 Jan 2017, 22:33

Kutasjarda wrote:Nevim jste vadni mozna by bylo lepsi zajit si doktorovi a nechat si vysetrit hlavu,ale vy. Protoze vy my neprijdete uplne normalni. Asi to schrnu jednim slovem "dementi". Proste deti.


Nevím čím se živíš ty, ale já jsem doktor. A můžu s čistým svědomím říct, že hlavu mám v pořádku.

Naposledy tě žádám, aby ses tu začal chovat slušně.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 22 Jan 2017, 01:55

SullyCZ wrote:
Haci wrote:
Martinkardos83 wrote:Zase klames. Vzajomny standings CSK a Masons je friendly. V tomto momente je tak nastaveny. Tak uz naozaj prestan klamat. Dal som ti link tak si naklikaj co potrebujes vediet a az potom pis. Neprehanaj, neklam ale pis tak ako to je. A este ku tej skratke. http://www.biaclan.cz/ Tam najdes myslim vsetko co chces o klane BIA vseobecne napisane. Budem rad ak ten link otvoris a precitas si veci tam napisane.



Upozornuji tě, že porušuješ pravidla webu. Propaguješ BIA ve vlákně které tomu není určené. Jdi si spamovat do vašeho - Shitpost, vyplakávanie a niečo na spôsob "reportov"

Sami kážete něco o porušování pravidel. Chcete to tu všechno smazat a tím si očistit jméno. Tohle všechno co se nalézá na forum, je vaše vizitka. A Vaše "spolupráce" s CZ/SK komunitou.

Podlosti hodny vašeho jména.


Žádám aby sis odstranil znak Terra sancty a svůj podpis, protože pokud vytahuješ jeden link na BIA tak jsi hlupák, který se propaguje všude kam vkročí.

K tématu: strávil jsem 3 hodiny poslouchání na společné schůzce, kde po skončení jsem si řekl, že se všechny strany shodly. Měl jsem radost, jediné co mě zarazilo na konci, že všichni "leadři" kromě BIA klanu odešli na svoje TS. Po tom co zde čtu, tak už nechci aby byla CZ/SK komunita na jedné straně. Jediné co by z toho vzniklo by byla kudla do zad od Nordy, Hačiho a možná dalších. Jsem hluboce zklamán. Beru to jako plivanec do tváře všem co v tuto věc věřili a odhodili minulost stranou.



Žádám aby sis odstranil znak Terra sancty a svůj podpis, protože pokud vytahuješ jeden link na BIA tak jsi hlupák, který se propaguje všude kam vkročí.

Ale nene. :D Až se dostaneš do obrazu a to hovořím rok a půl zpátky, tak poté budu brát tvůj požadavek v potaz. Pročti si celé forum a pak něco požaduj.(Jeden link oproti x hejtům)


Nicméně nevím proč bych něco odstranoval když jsem tím zakladatelem. A ano odešli jsme na mé serverové TS. Víš proč? No protože jsme byli na BIA TS pouze hosté ;-)


SullyCZ
 
Posts: 26
Joined: 11 Nov 2015, 14:43

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by SullyCZ » 22 Jan 2017, 03:05

Haci wrote:Žádám aby sis odstranil znak Terra sancty a svůj podpis, protože pokud vytahuješ jeden link na BIA tak jsi hlupák, který se propaguje všude kam vkročí.

Ale nene. :D Až se dostaneš do obrazu a to hovořím rok a půl zpátky, tak poté budu brát tvůj požadavek v potaz. Pročti si celé forum a pak něco požaduj.(Jeden link oproti x hejtům)


Nicméně nevím proč bych něco odstranoval když jsem tím zakladatelem. A ano odešli jsme na mé serverové TS. Víš proč? No protože jsme byli na BIA TS pouze hosté ;-)


Dobrá uznávám svoji chybu a omlouvám se, nemám právo nic požadovat. Jen mi přijde dost podobné napsat link do fora a mít link v podpisu. Obojí se dá brát jako rekrutování a vzhledem k počtu tvých příspěvků na foru vs všechny linky od BIAků, tak tam vedeš. Československou část fóra mám většinu pročtenu, takže mám docela přehled a vím i kdo jak reaguje a překrucuje svoje odpovědi když mu "teče do bot". ;)

User avatar
Caffe
 
Posts: 47
Joined: 19 Jan 2016, 18:03

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Caffe » 22 Jan 2017, 08:08

Vec sa má tak, že Norda dal do tohoto vlákna link na svoj klan v prvom príspevku. Tak ja som dal link na BIA v niekoľkých prispevkoch. Názov topicu je Cz/sk komunita na mmo existuje. Neviem kto dal niekomu právo zabrať si pojem Cz/sk komunita výlučne pre seba. Cz/sk komunita je všeobecný pojem a ako taký v hre Lif označuje hráčov českej alebo slovenskej narodnosti. Čiže v tomto topicu sa môže propagovať akákoľvek guilda , klan, skupina českej alebo slovenskej narodnosti ktorá plánuje vstúpiť alebo vstúpila na Lif mmo.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 22 Jan 2017, 09:47

Caffe wrote:Vec sa má tak, že Norda dal do tohoto vlákna link na svoj klan v prvom príspevku. Tak ja som dal link na BIA v niekoľkých prispevkoch. Názov topicu je Cz/sk komunita na mmo existuje. Neviem kto dal niekomu právo zabrať si pojem Cz/sk komunita výlučne pre seba. Cz/sk komunita je všeobecný pojem a ako taký v hre Lif označuje hráčov českej alebo slovenskej narodnosti. Čiže v tomto topicu sa môže propagovať akákoľvek guilda , klan, skupina českej alebo slovenskej narodnosti ktorá plánuje vstúpiť alebo vstúpila na Lif mmo.



Tohle už vážne není normální :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 22 Jan 2017, 10:02

Haci wrote:
Caffe wrote:Vec sa má tak, že Norda dal do tohoto vlákna link na svoj klan v prvom príspevku. Tak ja som dal link na BIA v niekoľkých prispevkoch. Názov topicu je Cz/sk komunita na mmo existuje. Neviem kto dal niekomu právo zabrať si pojem Cz/sk komunita výlučne pre seba. Cz/sk komunita je všeobecný pojem a ako taký v hre Lif označuje hráčov českej alebo slovenskej narodnosti. Čiže v tomto topicu sa môže propagovať akákoľvek guilda , klan, skupina českej alebo slovenskej narodnosti ktorá plánuje vstúpiť alebo vstúpila na Lif mmo.



Tohle už vážne není normální :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Haci len som ti vysvetlil vyznam toho pojmu, aby sme sa rozumeli a aby si ma tu nemoderoval ze davam nieco kam by som nemal. Kto tento topic zalozil ma vobec nezaujima. Nie je oznaceny ako naborove vlakno CSK, Versus, BIA ani nikoho ineho. Takze v tomto vlakne moze robit nabor ktokolvek z cz/sk komunity. Aj ty ak mas kam naberat. Propaguj tu svoj klan ak nejaky mas, ako si tvrdil ze su hraci okolo teba. Vlastne nie, to tvrdil Alan o tebe , tak teraz neviem ci su, ci nie su. Ale to je v podstate jedno. Naberaj v tomto vlakne ludi. Nech sa paci.

User avatar
Haci
True Believer
 
Posts: 201
Joined: 16 Nov 2015, 08:05

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Haci » 22 Jan 2017, 10:24

Martinkardos83 wrote:
Haci wrote:
Caffe wrote:Vec sa má tak, že Norda dal do tohoto vlákna link na svoj klan v prvom príspevku. Tak ja som dal link na BIA v niekoľkých prispevkoch. Názov topicu je Cz/sk komunita na mmo existuje. Neviem kto dal niekomu právo zabrať si pojem Cz/sk komunita výlučne pre seba. Cz/sk komunita je všeobecný pojem a ako taký v hre Lif označuje hráčov českej alebo slovenskej narodnosti. Čiže v tomto topicu sa môže propagovať akákoľvek guilda , klan, skupina českej alebo slovenskej narodnosti ktorá plánuje vstúpiť alebo vstúpila na Lif mmo.



Tohle už vážne není normální :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Haci len som ti vysvetlil vyznam toho pojmu, aby sme sa rozumeli a aby si ma tu nemoderoval ze davam nieco kam by som nemal. Kto tento topic zalozil ma vobec nezaujima. Nie je oznaceny ako naborove vlakno CSK, Versus, BIA ani nikoho ineho. Takze v tomto vlakne moze robit nabor ktokolvek z cz/sk komunity. Aj ty ak mas kam naberat. Propaguj tu svoj klan ak nejaky mas, ako si tvrdil ze su hraci okolo teba. Vlastne nie, to tvrdil Alan o tebe , tak teraz neviem ci su, ci nie su. Ale to je v podstate jedno. Naberaj v tomto vlakne ludi. Nech sa paci.



Hele to rejpnutí bylo z důvodu. ŽE VY MĚ ZDE CELOU DOBU MODERUJETE, KOMENTÁŘE TIPU "TAM TO NEPIŠ, PIŠ TO TÁMHLE" "MY TI TO VŠECHNO SMAŽEM, NEZAKLÁDEJ TO" A td...
Moc se tu roztahujete a myslíte si že tohle je vaše domácí půda. Naštěstí není..

Takže klasika. kážeš vodu piješ víno. ;)


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kutasjarda » 22 Jan 2017, 10:35


CONTENTS OF THIS POST HAVE BEEN HIDDEN DUE TO OFFENSIVE ATTITUDE


Cirdo
True Believer
 
Posts: 13
Joined: 05 Nov 2016, 19:11

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Cirdo » 22 Jan 2017, 11:17

Co vy ste v BIA vsetci <samocenzura>?
-Martinkardos83 sem hodil obycajny link.
-Haci ho slusne napomenul.
-A tym to malo skoncit.
Ale NIE, napochoduju sem spamovaci od BIA a zacnu vyplakavat ze aka je to strasna anti-bia, a diskriminacia, a obhajovat, a kritizovat. Dokonca som nadobudol dojem ze jeden clovek tu ma 2 ucty a navzajom sa nimi obhajuje.
Co mate nejaky komplex menejcennosti ze si musite nieco dokazovat?


@Kutasjarda: Fakt by si sa mal chovat slusne.


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Chuto » 22 Jan 2017, 11:21

Mrchožrúti z bohemky :bad: ... pobite sa svoj kus koláča. ked ste si ho nevedeli dobiť, tak ste si ho vyplakali :Yahoo!:

Alan...
ver, že ak budeš na MMO, tak si ťa nájdem, a zabijem každého kto sa mi postaví do cesty :crazy:


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 22 Jan 2017, 11:30

Cirdo wrote:Co vy ste v BIA vsetci <samocenzura>?
-Martinkardos83 sem hodil obycajny link.
-Haci ho slusne napomenul.
-A tym to malo skoncit.
Ale NIE, napochoduju sem spamovaci od BIA a zacnu vyplakavat ze aka je to strasna anti-bia, a diskriminacia, a obhajovat, a kritizovat. Dokonca som nadobudol dojem ze jeden clovek tu ma 2 ucty a navzajom sa nimi obhajuje.
Co mate nejaky komplex menejcennosti ze si musite nieco dokazovat?


@Kutasjarda: Fakt by si sa mal chovat slusne.

Cirdo ano ja podla toho ci pisem z mobilu alebo z pc. Mam to kvoli MMO ked mi neslo nahodit ten mail pri registracii co pouzivam , tak som musel dat druhy a mam teraz dva ucty. Na mobile pisem z jedneho a na pc z duheho. Inac som Caffe. A mne islo len o to , ze co ma Haci napomina.


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kutasjarda » 22 Jan 2017, 13:06

Chuto wrote:Mrchožrúti z bohemky :bad: ... pobite sa svoj kus koláča. ked ste si ho nevedeli dobiť, tak ste si ho vyplakali :Yahoo!:

Alan...
ver, že ak budeš na MMO, tak si ťa nájdem, a zabijem každého kto sa mi postaví do cesty :crazy:

Dyt ty nikoho ani nezabijes :D Tak jak chces nekoho zabijet :D

A co se tyce vaseho banu tak ne vsichni hraci jsou PVPeri. Co se tyce nas z Ironcladu nam by to bylo jedno, ale ze zabijite i nahace a podobne. Lidi na polich to uz bylo vazne moc. Na MMO se tesim,ale v klidu vas nenechame to se nebojte :-)

User avatar
Noumenka
True Believer
 
Posts: 6
Joined: 10 Jun 2016, 19:24
Location: Czech Republic

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Noumenka » 22 Jan 2017, 13:13

Kutasjarda a proto máme ban,protože neumíme bojovat že? :D Měli jste a máte stále nas...o v gatích. :)


Kutasjarda
Banned
 
Posts: 49
Joined: 01 Dec 2016, 22:23

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Kutasjarda » 22 Jan 2017, 13:22

Noumenka wrote:Kutasjarda a proto máme ban,protože neumíme bojovat že? :D Měli jste a máte stále nas...o v gatích. :)
Nene nemate se chovat jak hajzlove.

PS:Poradim vam kdyz teda umite jen machrovat nad hracema co maj na zacatku jen primitivni sekeru. Tak si bezte vyhledavat na servery MAsonaky a kilujte se s nima pak sem napiste vase poznatky jak vam to jde. Machrovat na slabsi to vam jde. Nejde tolik o nas,ale spis o ostatni.

User avatar
Noumenka
True Believer
 
Posts: 6
Joined: 10 Jun 2016, 19:24
Location: Czech Republic

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Noumenka » 22 Jan 2017, 13:30

Kutasjarda pro tebe :) víme co je to s nimi bojovat.Pro info jestli to nevíš.




Filipsss
Beta Tester
 
Posts: 85
Joined: 16 Feb 2016, 21:35

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Filipsss » 22 Jan 2017, 13:37

Kutasjarda wrote:
Noumenka wrote:Kutasjarda a proto máme ban,protože neumíme bojovat že? :D Měli jste a máte stále nas...o v gatích. :)
Nene nemate se chovat jak hajzlove.

PS:Poradim vam kdyz teda umite jen machrovat nad hracema co maj na zacatku jen primitivni sekeru. Tak si bezte vyhledavat na servery MAsonaky a kilujte se s nima pak sem napiste vase poznatky jak vam to jde. Machrovat na slabsi to vam jde. Nejde tolik o nas,ale spis o ostatni.


Damn son, ty chudacikovia s primitivnymi sekerami stihli aj keep postavit :D a este aj minuly tyzden katapultom do naseho hradu busit, tak to im skladam poklonu
//sage


Martinkardos83
True Believer
 
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2016, 18:53

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Martinkardos83 » 22 Jan 2017, 13:51

Kutasjarda wrote:
Chuto wrote:Mrchožrúti z bohemky :bad: ... pobite sa svoj kus koláča. ked ste si ho nevedeli dobiť, tak ste si ho vyplakali :Yahoo!:

Alan...
ver, že ak budeš na MMO, tak si ťa nájdem, a zabijem každého kto sa mi postaví do cesty :crazy:

Dyt ty nikoho ani nezabijes :D Tak jak chces nekoho zabijet :D

A co se tyce vaseho banu tak ne vsichni hraci jsou PVPeri. Co se tyce nas z Ironcladu nam by to bylo jedno, ale ze zabijite i nahace a podobne. Lidi na polich to uz bylo vazne moc. Na MMO se tesim,ale v klidu vas nenechame to se nebojte :-)

To sa nebojime na to sa presne tešíme , však mmo bude pokračovať zhruba za 2 -3 týždne, možno o niečo neskôr, tak aby to nebolo zas tak ako naposledy na mmo, keď Vám tam do zakladne vybehli dvaja naši , že sa z 8 ľudí polovica odlogovala a druhá polovica takmer radšej ušla z vlastného hradu . Ozaj na tie videá sme aj zabudli , ale asi bude správny čas ich znova vytiahnuť. Tak dúfam Kutasjarda že tam budeš. Tešíme sa na teba. A to ze by si prišiel ty za nami až tam hore na sever . To sa fakt nebojím , ale budem rád keď ta pri našom hrade uvidim. Ale takýchto sľubov už z tvojej strany bolo a ako sa hovorí skutek utek. Tak teraz to bude Kutasjarda utek.

User avatar
Hanz_knife
Devoted Believer
 
Posts: 70
Joined: 10 Jul 2015, 10:43

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Hanz_knife » 22 Jan 2017, 13:57

"Jistě, byl to narušitel a nejspíš vrah a s takovými se musí jednat bez milosti. To není jako práce s buzolou děti."


Chuto
Beta Tester
 
Posts: 103
Joined: 04 Feb 2016, 02:16

Re: CZ/SK komunita na MMO existuje

Post by Chuto » 22 Jan 2017, 14:04

:Yahoo!: :good: :Yahoo!:

Return to Off Topic